Sesob Başkanı Beşir Köksal Saadet Partisi Ve Numune Hastanesi Başhekimini Ziyaret Etti

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Saadet Partisi İl Başkanlığı görevine atanan Cemil Laçiner ve Numune Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Fikret Özkan'ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.


Saadet Partisi binasında il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Köksal, esnaf ve sanatkarın sıkıntı içerisinde olduğunu söyledi. Esnaf ve sanatkarların ülke çapında ve Sivas'ta istihdama sağladıkları katkı nedeniyle büyük önem taşıdığını dile getiren Köksal, son yıllarda esnafın kan kaybettiğini, büyük marketlerin esnafı bitirme noktasına geldiğini ifade ederek, marketler yasasının biran önce çıkarılması gerektiğini ifade etti.

Kamu kurum ve kuruluşlarının esnafın işini yaptığını bu nedenle de esnafın mağdur olduğunu vurgulayan Köksal, ustalık belgesinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle ticaret kanunun da biran önce değiştirilmesi gerektiğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Saadet Partisi İl Başkanı Cemil Laçiner, kendisinin de esnaf olduğunu belirterek, büyük marketlerin esnafı öldürdüğünü söyledi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile her zaman uyumlu çalıştıklarını, parti olarak esnafların sorunlarını bildiklerini dile getiren Laçiner, iktidara geldikleri takdirde esnafın sorunlarını çözeceklerini kaydetti.

Laçiner ayrıca, ziyaretinden dolayı SESOB Başkanı Beşir Köksal'a teşekkür etti.Numuna Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Fikret Özkan'ı ziyaret eden Birlik Başkanı Beşir Köksal, hastanenin Sivas açısından önemli olduğunu ve güzel hizmetlerde bulunduğunu söyledi.

Sivaslıların hastanenin hizmetlerinden memnun olduğunu belirten Köksal, yapılan hizmetlerden dolayı Başhekim Fikret Özkan'ın şahsında ekibine ve tüm sağlık personeline teşekkür ederek, başhekime yeni görevinde başarılar diledi.Numune Hastanesi'nin eski bir hastane olmasına rağmen her geçen gün yenilendiğini ve yeni bölümlerin açıldığını belirten Başhekim Özkan, yapılacak çalışmalarla hastaneyi daha iyi yerlere getirmek için gayret göstereceklerini ifade etti.

Sivas'ta sağlık alanında önemli yatırımlarında yapılacağını da dile getiren Özkan, ziyaretinden dolayı da Beşir Köksal'a teşekkür etti.