Saadet Giresun Teşkilatı Tüm Hızıyla Çalışıyor

Saadet Partisi Giresun İl Başkanlığı Tüm İlçelerde 14-15-16 Ocak Tarihlerinde İlçe Divan ve Konferanslar Düzenledi.

Bulancak ilçemizde yapılan ilçe divan ve konferansımızda söz alan İl Başkanı Süleyman Tek baş; Türkiye’nin hızla uçuruma doğru sürüklendiği bu ortamda Milli Görüşçüler olarak yerimizde oturup ülkenin batmasını izleyemeyiz. Onun için tüm ilçelerimizde halkımızla kucaklaşarak ülkenin içinde bulunduğu durumu halkımıza anlatıyoruz.

Türkiye Asya’nın Avrupa’nın ve Afrika’nın ortasında çok stratejik bir yerde bulunan bir ülkedir. Bu ülkeyi yönetmek için bilgi lazım ,tecrübe lazım ,Allah vergisi birtakım meziyetlere sahip olmak lazım.

Bu vatanı topla tüfekle silahla işgal edemeyen batı medeniyeti taktik değiştirerek şimdi yerli işbirlikçiler vasıtası ile adım adım ülkemizi işgal ediyor.

Kendi kendine yeten yedi ülkeden biri iken, şimdi tarımı bitirilmiş, mısırı, şekeri, buğdayı, pamuğu hatta kurbanlık hayvanı bile yabancı devletlerden almaya mahkum edilen bir ülke haline getirildik.

Giresun’umuzun nüfusu işsizlik hüzünden AKP iktidarında 550 binden 400 binlere düştü.5 olan milletvekili sayımız 4’e düştü. Bu kötü gidişata dur diyebilecek tek kadro vardır o da Saadet kadrolarıdır. diyerek konuşmasını sürdürdü.

Programa konuşmacı olarak katılan Dursun Ali Düzenli; Giresun’u karış karış geziyoruz, Cuma günü Eynesil, Tirebolu, Güce ve Espiye ilçelerimizdeydik. Bu gün de Bulancak ilçemizdeyiz. Görüyorum ki Bulancak ilçemiz ayağa kalkmış .Giresun ayağa kalkmış ,tüm Türkiye ayağa kalkmış Saadet iktidarına hazırlanıyor. Türkiye yılda 50 milyar dolar faiz veriyor.50 milyar doları 1,5 TL ile çarptığımızda 75 katrilyon yapar.10 trilyona bir fabrika kurulur.75 katrilyona 75 bin fabrika kurulur. Sadece bir yıllık faiz parası ile 75 bin fabrika kurulursa 8 yıllık Akp iktidarında faize verilen para ile 600 bin fabrika kurulurdu. Bu fabrika kurulsa idi ülkede işsizlik kalırmıydı? işte size kaynak. Erbakan Hoca işçiye, memura, emekliye verirken rantiyeye akıtılan musluğu kapattı halka açılan musluğu sonuna kadar açtı. Böylece halk bayram etti. Diyerek konuşmasını sürdürdü.

Programa Giresun İl Başkanı Süleyman Tekbaş, İl Müfettişi Ömer Öztürk, İl Teşkilat Başkanı Vedat Yılmaz, il yönetim kurulu üyeleri, Bulancak ilçe başkanı Ömer Bulduk ve çok sayıda partili vatandaşlar katıldı.

Program slayt ve sinevizyon gösterimi ile sona erdi.