+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 --- 38 arası gösteriliyor

Konu: TV5 dosyası

Tv5 kendini yenilese bence de güzel olur.

Kayıtsız
    Misafir

Sözde İslamcılar

Selamun Aleyküm ;

Yazılanları okudum.Herkes birşeyler yazmış çizmiş tabiki herkes kendine göre haklı ama ben bu sözlerden şunu çıkardım.Kedi sığamadığı ciğere mundar dermiş misali andırıyor.İslam İslam diye bağırıyorsunuz.Peki İslam dininde insanların arkasından konuşmak var mı ? Milyon dolarlar nerede derken sanki o parayı TV5'in başında duran insanlar yemiş gibi konuşmuşlar Mevla ne diyor gözünüzle görmediğiniz birşey hakkında konuşman emri var iken hem islam dersiniz hem de islama ters hareket ederek asıl ne olduğunuz ortaya çıkmıyor mu.Siz İslam ı yanlış biliyorsunuz sizin bildiğiniz islam bu değil.Yazık kocaman insan olmuşsunuz ama adam olamamışsınız.Yazık sizlere sizin gibilerin yüzünden İSLAM karalanıyor..

Kayıtsız
    Misafir

Onu bunu bilmemde...

ortada vahim şeyler var kırk yıllık milli görüşün kanalı bir kaç insanın düşünce yapısına göre şekillenmiş durumda gerekçe ne olursa olsun en yerel kanallardan daha ilkel bir yayın anlayışı ,,, aksiyondan ilimden heyecandan yoksun donuk mat bir tv 5,şurası bir gerçek ki altı yedi sene öncesinin tv 5i bile daha güzeldi. ALLAH aşkına saatlerce ilaç reklamı maske reklamı bilmem ne ,,,işin en üzücü tarafı gerekçe olarak buralardan para kazanılarak ayakta durabilmenin belirtilmesi. soruyorum böyle zihin anlayışı milli görüşün neresine sığıyor bu gerekçe olabilirmi bu taviz değilmidir milli görüşten ONU BUNU BİLMEM DE İŞİN EN İLGİNÇ TARAFI KİMSENİN BUNU CİDDİYETLE DİLE GETİRMEYİŞİ BİR CAMİA TAMAMEN TV 5`ÌN ÖLÜ KARAKTERİNE TESLİM EDİLMİŞ UYUYORUZ

sevdarüzgarı
    Misafir
    bir çok konuda eksikler var bunların bir an evel düzeltmeli

Pembe Maske Kanalı TV :)

Erbakan'a bir sansür de TV5'ten

Fatih Erbakan röportajlarını yayınlamayan TV5, şimdi de bu röportajları yapan İstihbarat Şefini görevden aldı.

Fatih Erbakan’a bir sansür de TV5’ten

Nihat TOPCU
    İVEDİHABER.COM

Milli Görüş Lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatından sonra Milli Görüş’ün MİLKOLARI ve kurumlarında oğlu Fatih Erbakan’a yönelik sansür hız kesmeden devam ediyor. Sansürlerin sonuncusunu TV5 gerçekleştirdi.

YAYINLANMAYAN RÖPORTAJLAR!

Saadet Partisi İstanbul İl Kongresi’nde üstü çizilerek konuşturulmayan Fatih Erbakan’la röportaj yapan TV5, gelen baskılar sonucu röportajı vatandaşlarla yapılan röportajların arasına sıkıştırıp öyle yayınlamıştı.

Ardından Uluslararası İYFO toplantısında TV5 ekibinin yaptığı röportajı yayınlamayan TV5 yönetimi, TASAM’ın Milli Görüş’ün yeri doldurulamayan Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’a “Devlet adamı” ödülünü verdiği toplantıda Dr. Fatih Erbakan’la da röportaj yapmıştı.

Nasıl olduysa bu röportaj da TV5 tarafından rafa kaldırılıp yayınlanmadı.

TEVFİK YAZICILAR GÖREVİNDEN ALINDI

İYOF toplantısında Dr. Fatih Erbakan konuşma yaptığı esnada konuşmasının tercümesini yarıda bırakan simultane tercüman rezaletini ortaya çıkaran ve bunu yorum haber olarak ivedihaber’de de yayınladığımız TV5 İstihbarat Şefi Tevfik Yazıcılar da görevinden alındı.

TV5’in de bağlı bulunduğu Anadolu İletişim AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Budak’ın oğlu İYFO Genel Başkanı Muhammet Musa Budak’ın ricasını dikkate alan TV5 Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Geçer, tarafından Tevfik Yazıcılar’ın görevden alınmasına gerekçe gösterilen İYFO rezaleti çok konuşulmuştu.

Daha önce yaptığı haberlerden ötürü Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk tarafından bile tebrik ve takdir alan Tevfik Yazıcılar, gelen baskılar üzerine geçtiğimiz ay rahat haber üretemediği gerekçesi ile Mustafa Geçer’e istifa etmek istediğini belirtmişti. İstifa talebi Mustafa Geçer tarafından ‘kendisinden ve başarılı çalışmalarından memnun oldukları ve istifasının kabul edilmeyeceği” gerekçesi ile geri çevrilen Yazıcılar, İYFO yetkililerinin Mustafa Geçer’den ricası üzerine dün öğlen saatlerinde görevinden alındı.

İvedihaber’e konuşan Tevfik Yazıcılar, Mustafa Geçer’in gerekçe olarak yukarıda yazdığımız sebepleri gösterdiğini söyledi.

TV5’in ve Milli Görüş Kurumlarının Dr. Fatih Erbakan’a sansürü nereye kadar devam edecek bekleyip göreceğiz.

İVEDİHABER.COM / ÖZELHABER

***TV5 DOSYASI ÇOK YAKINDA İVEDİHABER DE***

Kayıtsız
    Misafir
    TV5 ekranlarında "Caprice otel tapu töreni" programı canlı yayınlandı. Otelin sahibi binlerce vatandaşımızın parasını türlü hile ve desiseyle dolandıran, gasp eden Fadıl Akgündüz, malum Jet Fadıl.

TV5 sorumluları yayın için kaç dolar aldı? Asgari ücretle çalışan işçilerin bir aylık maaşı çıktı mı acaba? Geçmişte yaşanan sahtekar holdinglere önayak olduğunuz yetmedi mi?

Sizce yakışıyormu böyle bir dolandırıcı TV5 ekranlarına? İddiasında olduğumuz değerlerle çatışmıyor mu?

TV5'te Rezaletin Önü Kesilmiyor.

Başarısız yayınları, zevksiz belgeselleri ve kırmızı maske pazarlama kanalı görünümü ile Milli Görüşcüleri canından bezdiren TV5 rezaletlere imza atmaya devam ediyor.

Televizyon yönetmek yerine televizyonculuk oynamayı marifet zaannedenlerin TV5 ekranlarına çıkardıkları spikerlerin halleri ulusal basına konu oldu.

Milliyet Gazetesinin internet sitesinden yayınladığı görüntülerde TV5'in bir spikerinin kendine yapılan şakayı pişkinlikle sanal aleme sunduğu görülüyor.

Milliyet Gazetesinin " Bir yerel televizyonun haber spikeri her şeyden habersiz haberleri okuyacağı "prompter"da yazılanları okumaya başlıyor. Haberi okudukça garipliği fark eden spiker sonunda dayanamayıp kahkahaya boğuluyor." manşeti ile sunduğu görüntüler Milli Görüş camiasını utanca boğuyor.

Spikerin facebook adresinden servis edilen görüntülerin Milliyet Gazetesinin internet sitesinde izlenme oranı ise Facebook’tan 21.775 kişiye ulaşmış durumda.

Bu rezalet karşısında yine TV5'in sözde yöneticilerinin erzamanki gibi sessizliklerini korumaları ve Milli Görüş teşkilatlarının sessizce olup biteni seyretmeleri bekleniyor.

İşte o rezalet: http://video.milliyet.com.tr/video-i...6cFgiQQPj.html

Isi ehline vermek konusunda dikkatli olmadigimiz takdirde bu eksiklikler malesef basimiza her daim gelecek.
    "Ben gidiyorum, ta ki benden hayırlısı gelsin inşaALLAH"

Kayıt-lı-yım
    Misafir

Maaşallah :

way be :)

demekki spikere yapılan şaka tv5'en daha çok izlenmiş..

şimdien 300.000 bin izleyiciye ulaşmış :)

Kayıtsız
    Misafir

tv çarşı, doğrudan satış ve eski programlar...

şu an kanala bakıldığında ne milli görüş felsefesini, nede izleyiciyi etkileyen bir yayın anlayışının izi yok.
    madem yayın değerlerini önemsemiyorsun bari izlenilir bir yayın yap. meltem tv konusunda yazılanlara katılıyorum.

reklam reklam satış satış birkaç içi geçmiş insanın müzelik konuşmaları ve bütün yerel kanallarda zaten oynayan milattan kalma birkaç program..

izleyici
    Misafir

yayınlanan düzgün bir program yok maalesef

ya reklam, ya sıkıcı sohbetler yada eski püskü çizgi filmler.

Kayıtsız
    Misafir

Tv5 niye iyi program yok

Tv5 kanalındaki programların yayınlanmasına ve kaldırılmasına kim karar veriyor program seçimini kim yapıyor
    televizyonda ne bir kadın programı var nede sağlık he akşamları çıkan bir program vardı ordada iki doktorr hep aynı seyleri anlatıyor gündüz onun benzeri bir program vardı zannedersem ismi sağlıklı hayattı ama pazertesi baktığımda oda yayında yoktu kesim kanalın programla ilgilenen arkadaşları üstün yayın anlaşı yüzünden bitmiştir

r-tok@hotmail.com
    Misafir

kaliteli program

mehmet tasdelenin yorumlarini noktasina itiraz etmeden destekliyorum.
    benim antenim flach 25*50 bütün dandik tv kanallari net bir sekilde
    izleniyor BIZIM TV 5 ne hikmetse kaliteli yok sinyal yok biktik artik
    bir seyler yapin yada kapatin veya denge tv dream tv planet;POVER
    KARADENIZ KÜTAHYA TV LERE MI BAKMAMIZI ISTIYORSUNUZ
    VEBAL SIZIN

Kayıtsız
    Misafir
    bende kesinlikle katılıyorum ercan köse isimli şahsın kanaldan ihracı sağlanmalı hem kanal berbat durumda hemde ercan köse denen şahsın farklı firmalarda kanalın adını ve mevkisini kullanarak yaptığı futursuzluklardan haberi olan varmı acaba?

Sosyal Ağlar üzerinden bir takipçimizin biz Milli Görüşçülere uyarı mahiyetindeki bu mektubunu yorumsuz olarak sizlerin dikkatine sunuyoruz...

TV5 Hisse Senetleri Hakkında ÇOK ÖNEMLİ bir duyuru

Elimde İletişim Holdinge ait hisse senetleri var ve ben bunları TV5'in kuruluş sürecinde almıştım. Geçtiğimiz günlerde TV5'i aradım ancak konu ile ilgili muhatap bulamadım ve araştırmaya karar verdim.

www.iletisimholdingas.com internet adresinde de hiçbir bilgi yer almamaktadır. Hatta adresinin değiştiğini bile Ankara'da bir arkadaşım vasıtası ile öğrendim. ESAM binasına taşınmışlar.

Elinde hisse senedi olan arkadaşlarımızın da bilgisi olması açısından bu e-maili paylaşmak istedim. Edindiğim bilgiye göre İletişim Holding A tipi HAMİLİNE hisse sahibi ortakların bu yıl sonuna kadar ((2012 sonuna kadar) şirket pay defterine NAMA işlenmesi, aksi takdirde 1 Ocak 2013 tarihi itibariyle elimizdeki hisse senetlerinin geçersiz olacağı bilgisine ulaştım.

Elinde benim gibi hisse senedi olan dostların mutlaka bu hisse senetlerini NAMA yani İSİMLERİNE kayıt ettirmeleri gerekmektedir.

Ya kendiniz gidip, yada NOTER'den İletişim Holding'e ''bende şu nolu A tipi şu kadar hisse bulunmaktadir, pay defterine islenmesi'' şeklinde bir ihtarname çekilebilmesi gerekiyor.

Yeni Türk Ticaret Kanunu çerçevesinde çıkan yasa küçük hissedarların temsil haklarının korunması için çıkmıştır ve çok önemlidir.

TV5 İletişim Holding hisse senedi olan tüm dostlarımızın konuya önem vermesini tavsiye ederim.

Gönderen: Adı bizde mahfuz...

Ankara Adres; Ziyabey Caddesi 1416. Sokak No:22 Balgat
    TV5 Adresi; İnönü Mah. Muammer Aksoy Cad. Şehit Yunus Çaça Sok. No: 38/A 34620 Sefaköy / İSTANBUL Tel: (212) 495 10 05 (Pbx)

--
    MİLLİ GÖRÜŞ ÜÇÜNCÜ NESİL PLATFORMU
    .

Emsal Kaya
    Misafir

Hangi birini sayalim

Sadece TV 5 deil ki sorun,

Islami Holdingler Avrupa milli görüs camilerinde asrin dolandiriciligini yaptilar,
    Kanal 7 ye hisse satanlar neredeler,
    IGMG avrupada gmbH oldu,
    Fatih Erbakan bu hafta Nürnberg de biz seyahat acentasi degiliz dedi, sadece hac,umre turizmi yapan, afrikayya kuyu acan teskilat degiliz dedi, kimseden cit yok.
    IGMG avrupada maasli sistem basladi. Hemde baya bir kiyak. Dava, fedakarlik, suur nerde?
    Cenaze fonuna üye olanlarla beraber adamlar dernek,sirket sahibi oldular..
    Biz hala camilerde cihattt diye bagiriyoruz. Ne cihadi azicik kani bitlenen parsayi toplayip yol aliyor.
    Camiler kapanma noktasinda,cemaat yok. Adam gelmiyor camiye cünkü kim ne dediyse yalan cikti,zarar verdi,dolandirdi vesselam....

Kayıtsız
    Misafir

merak etmeyin yine aynı devam ediyor

Tv5 bu hale getirenler utansın kendi keyifleri için kanalı kullanıyorlar. Nemalanıyorlar. Allah soracaktır bunca insanın hakkını kul hakkını bunları bu kanalın başında tutanlar daha az mı günahkar ve utanmaz. Defolun gidin artık usandık bıktık ama nerde sizde o yüz ercan kösele neyse sizi allaha havale ediyorum

+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Gönderme Kuralları