+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon
38 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: TV5 dosyası

 1. #1
  ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Thu May 2006
  Konum
  Sakarya
  Yaş
  42
  İletiler
  3,120
  Blogdaki Konular
  18

  TV5 dosyası

  vallahi ve billahi yemin ediyorum. 3 sınıf bir yerel televizyon bile daha güzel yayın yapıyor.

  BIKTIM ARTIK !!!

  SHOPPING kanalına düşürdünüz kanalı.

  milletin bel ağrısından bana ne lan! ben milletin beyin ağrısına derman olsun diye para ve destek verdim bu kanala.

  bir kaç moruk laf atıştırıp aşıklık yapacak diye vermedim...

  üzerinden parayla program saati satılsın diye vermedim...

  her gece çatık kaşlarıyla ekrana çıkan mustafa geçerin muşmula suratını izlemekten bıktım!
  genel koordinatörsün diye babanın çiftliği mi sandın bu kanalı?
  önce işine bakıp doğru bir yönetim kadrosu kursana. senin işin mi gündem yorumlamak...
  sana mahalle kanallarında bir ekran yüzü göstermezler...

  teşkilat haberlerini nasıl sansürlediğin kulağıma çalınıyor...
  televizyonun kaynaklarını nasıl söğüşlediğiniz dillendiriliyor.

  gideceksiniz lan bu kanaldan.
  o güne kadar yazacam bu pisliklerinizi...

  Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

 2. #2
  Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Sun Feb 2008
  Konum
  istanbul
  Yaş
  38
  İletiler
  3,669
  Blogdaki Konular
  1
  Çözüm ne Mehmet abi?

 3. #3
  Bu ne şimdi şaka mı sayın Dağdelen..

 4. #4
  İhtiyar Heyeti Kaşif Ayşe ACAR kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Mon Jul 2006
  Konum
  sevdiğim şehir.
  İletiler
  1,078
  Blogdaki Konular
  11
  ben yerel kanalları izlemeyi tercih ediyorum kastamonu tv test yayını bile güzel..:))) cidden ya profosyonel programlar yok. çok acemice..
  Susturun içimdeki susmayan beni.

 5. #5
  Kayıtsız
  Misafir
  Mehmet DAĞDELEN cok doru söylüyorsun.

  Tv 5 basina adam gibi adam gelsin.

 6. #6
  ali yener
  Misafir

  Benlik....üzerine.

  ES SELAMU ALEYKUM.DAVASI YERYÜZÜNE HAKKI HAKİM KILMAK OLAN ADINA MİLLİ GÖRÜŞ DEDİĞİMİZ TEŞKİLATTAKİ KARDEŞLERİM......

  MALUMUNUZ TEŞKİLATLARIMIZIN o/o 99 u TV 5 İN YAYININI BEĞENMİYOR.

  MALUM BİR PROĞRAM VAR İZLERKEN SİNİRLENİYORUM...NEDEN Mİ ÇÜNKÜ BİR PROĞRAM DÜŞÜNÜN 4 KİŞİ VAR. 1 KİŞİ HER HAFTA DEĞİŞİK MİSAFİR KONUŞMACI OLARAK KATILIYOR..AMA KARDEŞİM KONUŞMACI OLARAK GELEN HOCA KONUŞMACI NEYSE ARTIK ADAM TOPLASAN 10 DAK. KONUŞAMIYOR..

  AMA SAYIN 22 DÖNEM MİLLET VEKİLİMİZ TV 5 GENEL MÜDÜRÜ SADECE MUSTAFA GEÇER BEY BİR DAVA ADAMINA YAKIŞMAYACAK ŞEKİLDE SIKICI VE BUNALTICI BİÇİMDE KONUŞUYOR.

  ADAM DA ÖYLE Bİ BENLİK VARKİ KARDEŞİM BU NEDİR ALLAH AŞKINA BİRİ ŞU TV 5 EL ATSIN VALLAHİ BEN TURBOCUYUM TAMİRCİYİM HAŞA BENLİKTEN ALLAHA SIĞINIRIM..

  BEN BİLE ÇIKSAM O GÜN REYTİNG REKORU KIRARIZ....YETER ARTIK KARDEŞİM BİZ İZLEMEDİĞİMİZ KANALI KİME TAVSİYE EDECEĞİZ...YAZIK VALLAHİ YAZIK....

 7. #7
  Kayıtsız
  Misafir

  Beyfendi çözüm öner ozaman

  Boş boş eleştirme hastalığından kurtulun artık. Bel ağrısı reklamlarından elde edilen para ile dönüyor o kanal. İstemiyorsan bu tür reklamnları o zaman gideceksin bedavaya (hani dava aşkınız varya) çalışacaksın. Kanal tüm türkiyeye itham edecekse ara sıra teşkilat faaliyetleri sansürlenebilir. ama size kalsa mahalle toplantılarının ev sohbetlerini bile yayınlarsınız.

 8. #8
  Kayıtsız
  Misafir

  Mesnetsiz eleştirmek Davaya Yakışmaz

  Arkadaşlar bir tv kolay kurulmaz sizin yerel tv'leriniz 25 - 30 kişi ile çalıştırılabiliyor. İzlettikleri filimler eski diziler yerel tv olduklarından dolayı ulusal tv'lerin onda biri kadar para veriliyor. Haber programları ise cihan network a.ş. gibi kurumlar bir kaç on bin tl2ye işi çiziyor hemde muhabirinden tut haber vidiolarının kliplenmesine kadar olan süreci hallediyor kanal çalışanlarına ise sadece DVD'yi bilgisayara takıp canlı yayın cihazına göndermek kalıyor. Ancak TV5 ulusal bir kanal ve değirmeni öğle ufak bir dereyle dönmüyor. 150'nin üzerinde çalışanı var kendi programlarını kendisi yapıyor. İllaki ona göre de bir binası var. Reklamlarını bile kandisi almak zorunda kalıyor gidin araştırın yerel tv2lerin bir çoğu reklam departmanı bile yapılandırmaz. Çünkü onların haberlerini cihan veya doğan haber ajansları yapar gönderir bakın bir çok tv'de alıyor ama onlarınki sadece haber görüntüleri bunların ki kliplenmiş olarak geliyor servise hemen verilecek pozisyonda. Bunun karşılığında bu kurumlara ait reklam ajansları bangır bangır bağırtır tv'yi ee yani TV5'de öylemi olsun ya vatikanın tarafı yada kominist taraf. TV5'in adam gibi yayın yapabilmesi için en az ayda 1-2 milyon tl paraya ihtiyacı var. Bu parayı kendin bulman gerekir yoksa diğerleri veriyor ama onların istediği gibi tv olmak şartıyla buda bize şu soruyu sordurur ne yani biz kendi paramızla kendimizi kandırmak içinmi bu tv'yi kurdurduk. aydın doğan zaten bizi kandırıyordu kanacaksamda kendi paramlan kanayım mı dedirtiyorsunuz. işte TV5 öyle bir tv değil kendi aykları üzerinde kaldığından dolayı siz güçsüz görüyorsunuz ama öğle değil. Eleştirip durmayın demiyorum eleştirin ama yıpratıcı değil. Şuraya baksana mesnetli olup olmadığı şüpheli saçma sapan şeyler ol orta yerde savuruyorunuz. Milligörüşü yıpratmayın lütfen o kurumunda denetçileri vardır illaki bütün milligörüş kurumlarının olduğu gibi...

 9. #9
  Kayıtsız
  Misafir

  TV5 ÇÖZÜM önerisi

  1) Dönüşümlü , Gündemi analiz eden kişilerin program konuğu olarak alınmalıdır.

  2)Adnan Oktar'ın Program taktiği Gibi Saat : 22.00 ile 24.00 arası günlük yorum yapabilecek program yapılması.
  En azından bu program 23.00 - 24.00 arası bir saat sürebilir.Seçimlerin sonuna Kadar sürdürülebilir.

  Günlük olayları yorumlama seyirci toplar.
  Değişik kişiler katılamıyorsa telefon bağlantısyla günlük programa 15-20 dk katılabilir.

  veya 3G BAĞLANTISIYLA katılabilir.

  3)Programlada Milli Çözümler anlatılmalı.Milli Gazete yazarları günlük yorum yapabilir.Zeki Ceyhan -Prof. Dr. Oya Akgönenç -Abdülkadir Özkan-M.Kurdaş-M.Yılmaz Reşat Nuri Erol İsmail Müftüoğlu m.hasan öz gibi çeşitli kişiler....

  4)Hergün Değişik bir konu masaya yatırabilir.

  5)Ayrıca www.tv5.com.tr SAYFASINDA güncel haber verilmelidir


  4)

 10. #10
  TV 5 kanalimizin 3 cü sinif yayin yapan yöresel tv kanallarindan daha kötü.gercekten kendim bile izlerken hic bir tat alamiyorum bu davaya gönül vermeyen kisiler neden izlesin tv 5 kanalimiz kendini bir an önce toparlayip dikkaz cekici programlar yapmaya baslamasini sabirsizlokla bekliyoruz.
  Ben Beni Biraktigim Zaman Sen Beni Birakma YA RAB

 11. #11
  .....
  Misafir

  milli görüşcüler şarlatanlar karşısında susmaz

  Mesnetsiz cevap vermek adama yakışmaz


  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  İzlettikleri filimler eski diziler yerel tv olduklarından dolayı ulusal tv'lerin onda biri kadar para veriliyor.
  Televizyonculuktan hiç anlamıyorsunuz belli. Film ve dizilerin fiyatı bellidir. Ulusal yada yerel kanala göre fiyat belirlenmez. Sallamadan önce araştırın.

  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  Haber programları ise cihan network a.ş. gibi kurumlar bir kaç on bin tl2ye işi çiziyor hemde muhabirinden tut haber vidiolarının kliplenmesine kadar olan süreci hallediyor kanal çalışanlarına ise sadece DVD'yi bilgisayara takıp canlı yayın cihazına göndermek kalıyor.
  Siz sanırım TV5 e hiç uğramamışsınız. İşte bu dediğinizin aynısı TV5 de yapılıyor. TV5 cihan ve doğan haber ajansı üyesidir. Seyrettiğiniz haberler oradan gelir. Siz kaç tane TV5 logolu mikrofonla yapılmış röportaj/ haber gördünüz. tüm haberleri cihan ve doğan ajansından alıyor haberciler TV5 de. kanal çalışanları da bu haberleri alıp birkaç rötuşla yayına veriyor. Sallamadan önce bir TV5i ziyaret edin.


  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  Ancak TV5 ulusal bir kanal ve değirmeni öğle ufak bir dereyle dönmüyor. 150'nin üzerinde çalışanı var kendi programlarını kendisi yapıyor.İllaki ona göre de bir binası var
  İyi salladınız yine. Çalışan sayısı 50 yi geçmez TV5 de. Yaptığı program sayısıda 3 ü geçmez. Program müdürü satın alır programları dışarıdan. Binası da Milli Görüşcüler tarafından parası ödenerek yapılmış ve onlara tahsis edilmiştir. Binaya bir para ödemediği gibi stüdyosunu " çocuklar Duymasın " adlı ahlaksız dizinin çekimlerine kiralamış ve üç kuruşa davasını satmıştır TV5 yetkilileri.. Çocuklar duymasın dizisinde gördüğünüz tüm rezillikler TV5 de gerçekleştirilmektedir.

  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  Reklamlarını bile kandisi almak zorunda kalıyor gidin araştırın yerel tv2lerin bir çoğu reklam departmanı bile yapılandırmaz. Çünkü onların haberlerini cihan veya doğan haber ajansları yapar gönderir bakın bir çok tv'de alıyor ama onlarınki sadece haber görüntüleri bunların ki kliplenmiş olarak geliyor servise hemen verilecek pozisyonda.
  Laf yapacak diye birbirine katmışsınız yine konuları. Reklam ile ajans hizmetleri ayrı şeylerdir. Her TV kanalı kendi reklamını kendi alır. Kimse gökten reklam yağdırmaz..Kimi profesyonel reklamcı çalıştırır kimi 3. sınıf. anlaşılan o ki TV5 reklam servisi iyi çalışıyor ve bir dünya reklam dönüyor kanalda. ama bunların ücreti tahsil ediliyormu, ediliyorsa da kim iç ediyor bilmem. Cihan doğan ajanslarına salladan bir git TV5 e de hazır kliplenmiş haberleri aynı şekilde nasıl alıyorlar gör.

  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  Bunun karşılığında bu kurumlara ait reklam ajansları bangır bangır bağırtır tv'yi ee yani TV5'de öylemi olsun ya vatikanın tarafı yada kominist taraf.
  dam üstünde saksağan. Kominist ve vatikan taraftarları yönetiyorsa TV5 i haklısın.

  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  TV5'in adam gibi yayın yapabilmesi için en az ayda 1-2 milyon tl paraya ihtiyacı var. Bu parayı kendin bulman gerekir yoksa diğerleri veriyor ama onların istediği gibi tv olmak şartıyla
  1-2 milyon tl ye yeni baştan sıfır tv kurulur. Ortada bir TV var ama asıl olan onu idare edecek yönetimin beceriksiz oluşu. Kanalın paradan çok yöneticiye ihtiyacı var.

  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  buda bize şu soruyu sordurur ne yani biz kendi paramızla kendimizi kandırmak içinmi bu tv'yi kurdurduk. aydın doğan zaten bizi kandırıyordu kanacaksamda kendi paramlan kanayım mı dedirtiyorsunuz. işte TV5 öyle bir tv değil kendi aykları üzerinde kaldığından dolayı siz güçsüz görüyorsunuz ama öğle değil.
  Aydın doğan demişken. Bu beceriksiz yönetim zaten karasal yayını satmadı mı aydın doğana. Yazıklar olsun. biz bu TV ye aydın doğana satılsın diye yığmadık o kadar parayı. Mustafa geçer denen adamı tatmin etmek genel müdür koltuğuna oturan bir ahlaksızın maaşını ödemek için de almadık buranın hisselerini.

  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  Eleştirip durmayın demiyorum eleştirin ama yıpratıcı değil. Şuraya baksana mesnetli olup olmadığı şüpheli saçma sapan şeyler ol orta yerde savuruyorunuz.
  Mesnetli bir tek ümlesi olmayan vatandaş. Bişey bilmiyorsan kanala bir uğra. Sallamadan önce bilgi sahibi ol.

  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  Milligörüşü yıpratmayın lütfen o kurumunda denetçileri vardır illaki bütün milligörüş kurumlarının olduğu gibi
  tek doğru sözün bu. Milli görüşü yıpratan TV5 in parasını repoda tutan, bacakları açıkta, örtü nedir bilmeyen, teşkilat yüzü görmemiş, milli görüşcü olmayan bir kamyon insanı oraya toplayan basiretsiz beceriksiz ve hain yöneticiler milli görüşü daha fazla yıpratmadan çekip gitmeli oralardan. Kurumun denetçileri görevini yapmalı ve Erbakan hocamızın görevden alınması talimatını verdiği hırzıları uzaklaştırmalı kanaldan. Geç kalmadan hemde.

 12. #12
  Kayıtsız
  Misafir
  Acaba TV5 kasasina giren 23 Milyona ne oldu?

 13. #13
  AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Fri Feb 2007
  Konum
  kayseri/yahyalı
  İletiler
  2,598
  Blogdaki Konular
  11
  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  Acaba TV5 kasasina giren 23 Milyona ne oldu?
  girdigi yerden çıkar merk etmeyin
  EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

 14. #14
  Bence Tv5 HAber dışında diğer programlar 5 para etmez.GErçekleri konuşmak lazım tv5 hepimizin kanalı ki bence iyi imkanlar var milsan tesislerinde tv5in yerini görseniz daha ne istersiniz dersiniz ki bazı kanallar çok altimkanlara rağmen tv5in üstlerine çıkabiliyor.(hilal tv,meltem tv v.s)
  BAna Göre Çözümler:
  1)Tv5 Kültür Sanat Ve haber Televizyonuna dönüştürülmeli (kitap tartışma günlük bilgiler,Sinema Fragman v.s)

  2)Her akşam Tartışma Ve eleştiri Programları olmalı

  3)YAbancı Diziler Ve Eski yada Yeni Filmler Yayınlanmalı Belki size ilginç gelecek ama mesela meltem tvnin en çok izlenen programları kore dizileri(türkiyede yaklaşık 20.000e yakın fanı var)
  4)Satış amaçlı değil bilgi amaçlı sağlık programı yapılmalı

  5)Gezelim görelim tarzı türkiyeyi gezen programlar olmalı

  Film ve gezi programı zor olabilir ama eleştiri programı zor olmasa gerek çok güzel bir stüdyo var...
  :...YANLIZ KALSANDA ÖLSENDE,YÜRÜ
  HAK BİLDİĞİN YOLDA:...http://islamvakti.azbuz.com

 15. #15
  Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Sun Feb 2008
  Konum
  istanbul
  Yaş
  38
  İletiler
  3,669
  Blogdaki Konular
  1
  Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
  Acaba TV5 kasasina giren 23 Milyona ne oldu?
  Kimbilir belkide Akif GÜRDOĞAN TV5 alabilseydi bu soruya bir cevap bulabilirdiniz... Yada şöyle bir şey sorayım size sayın kayıtsız; SP İstanbul İl Başkanlığını 700 Bin TL Borçla bırakıp gidenlerin eline TV5 geçseydi bu 23 Milyonu hali nice olurdu? Sizce???

 16. #16
  Kayıtsız
  Misafir
  TV5 in genel müdürü Ercan KÖSE adlı şahsiyetin yaptıkları hakkında malumatı olan var mı...

  TV5 e gelen çekleri gününden önce tefeciye bozduran kim ?

 17. #17
  Mustafa Geçer ve Ercan Köse ikilisi bu kanalın başında durduğu sürece kanaldan bir fayda gelmez. Erbakan Hocamızın defalarca görevden alınmasını istediği ercak köse hala görevindeyse siz ne kadar konuşsanız boş. Adamlar hocamızı bile dinlemiyor siz burada konuyorsunuz.

 18. #18
  Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
  Giriş
  Sun Oct 2006
  Konum
  İstanbul
  Yaş
  29
  İletiler
  2,257
  Blogdaki Konular
  5
  bu adamlari tanimam bilmem ama bu yazdiklariniz dogruysa ve herkesce biliniyorsa bu vatandandaslari hala kim orada tutuyor ?
  niye gereken yapilmiyor ?

  bizim diye bildigimiz kanal baskalarina mi ait yoksa bunlarin arkasinda da mi abd,israil var !!!!
  O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

 19. #19
  Kayıtsız
  Misafir

  vebal zinciri

  bu kadar olumsuz adamları burada tutuyorlarsa haberin h sinden çakmayaın adamı haber müdürü yapıyprlarsa,, bunda erbakan hocanında veballi var allah af etsin

 20. #20
  Kayıtsız
  Misafir

  Kedi dokunamadığı ciğere

  Şöyle düşünmek gerekir.İslam nedir özellikle bu konuyu açan abimize sormak gerekir.İnsanlara lakap takmak günahtır.İnsanların arkasından konuşmak günahtır.Bu nasıl bir din anlayışıdır.Yazık koskoca adam olmuşsun.Ama islamı bile öğrenememişsin.Birilerinin arkasından atıp tutcağına .ıksana karşılarına yazık Sözde islamcılar

+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları

 • You may not post new threads
 • You may post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •