+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123
47 sonuçtan 41 --- 47 arası gösteriliyor

Konu: Fatih'e sataşanlar!

herkesmi fitneci?

adıyaman istifa haberleri

Bu karar;
    Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Mahmut Karaman ve ilçe yönetimi,
    Saadet Partisi Kahta İlçe Başkanı Halil Geyik ve ilçe yönetimi,
    Saadet Partisi Besni İlçe Başkanı İnan Aslan ve ilçe yönetimi,
    Saadet Partisi Gerger İlçe Başkanı Ahmet Çiçek ve ilçe yönetimi,
    Saadet Partisi Samsat İlçe Başkanı Mehmet Atlı ve ilçe yönetimi,
    Saadet Partisi Tut İlçe Başkanı Kemal Çağlın ve ilçe yönetimi,
    Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Aydın Özkan ve ilçe yönetimi,
    Saadet Partisi Çelikan İlçe Başkanı Mehmet Acar ve ilçe yönetimi,
    Saadet Partisi Sincik İlçe Başkanı İbrahim Yolcu ve ilçe yönetimi,
    Saadet Partili tüm İl Genel Meclis Üyeleri,
    Saadet Partili tüm Belediye Meclis üyeleri,
    Saadet Partili Çelikan Belediye Başkanı Mehmet Bora,
    Saadet Partisi İl Müfettişi Halit Tekbaş ve Saadet Partisi İl Başkanı Av. Mustafa

bu sadece bi örnek heryerde istifaözellikle saadetin en çok oy aldığı doğudaki kaleler düştü. sakın bunları kurtulmuş atadı gibi küçültücü laflar söylemeyin çoğu belediye başkanı meclis üyeleri istifa etti! burada ince bir ayar var. seçimi kazananlar kurtulmusa gitti.... yoksa saadetin üyesi istifa etmemiş bilmem neymiş bunlar boş. bir ara 1 milyon üyemiz var diye hava atıyorduk 800 bin oy aldık.

sonuç şu herkese laf atmayın. istifalar ard arda geliyor ders çıkarın sizde. nefsinize söz geçirin. tv5 ve milli gazete okumaktan beyniniz sulanmasın.

geçen şerefettin kılıça gül gül öldüm. hocamız diyrki: herkes saadeti konusuyormus iktidara gidiyormusuz ama numan çomak sokmus. hoca hoca! saadeti kimsenin salladıgı yok, kurtulmus geldi diye medya saadete yer verdi. ondan önce hiç haber olurmuydu saadet?

üslübumu boşverin ayrıca. noktalama işareti kullanmıyor içimden geldiği gibi yazyorum
    Kimse Milli Görüşçülüğümüzü sorgulamasın!

unable
    Misafir

bu kadar söze gerek yoktu

Sizleri davet ediyorum ;
    Sizleri davet ediyorum ;
    Sizleri davet ediyorum ; Allah'ın kanunu olan "fıkıh" a uymaya.İslam'da tartışma yoktur.
    Fıkıh derki : "içinizden bir kişi,İslam ile hükmetmek üzere çıkarsa,ona itaat edin (Hanefi'de 6-7 kişi yeterlidir).O kişi halifedir ve ölünceye ve ya dinden dönünceye ve ya aklını oynatıncaya kadar ona biatte kalın."
    Ve Bir Hadis de : *Cenabı Fahr-i Kainat Efendimiz : “Bir beldede iki halifeye biat olunduğu taktirde onlardan öncekine itaat edip sonuncusunu öldürünüz.” Buyurmuştur. Sy:133
    6 yaşındaki oğlum bunu anlayacak kapasitede,duru aklıyla,ya siz ???
    YANİ ::: "NUMAN DAHA "KURTULMAMIŞ""

seni seviyoruz savunan adam

bırakın artık şu numanmı umanmı reklamın iyisi kütüsü olmaz
    biz davamızı nasıl iktidara taşırız o konodaki fikirlerinizi döşüncelerinizi bekliyorum saygılarımla

Kayıtsız
    Misafir

eline saglık mehmet bey

Alıntı Vera KESKİN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Mehmet kardeşim yüreğinize sağlık harika bir yazı olmuş...
    helal olsun

ukde.
    Misafir

numan reklamı bıtsın artık

Alıntı Bilal GÜLER tafarından gönderildi Mesajı Göster
    bırakın artık şu numanmı umanmı reklamın iyisi kütüsü olmaz
    biz davamızı nasıl iktidara taşırız o konodaki fikirlerinizi döşüncelerinizi bekliyorum saygılarımla
    dıyecegım o kı numan partıden ayrılmıs gıtmış hem mıllı goruscum dıyen hemde numanı desteklıyen bence tutarsız davranıyor nedır bu numan tartışması ne emegı geçmış bu davaya anlıyabılmıs degılım....

SAADET GELİYOR Ömer Faruk ÖZCAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Jan 2007
    İletiler
    29
    Sonuna kadar Hocamın izindeyim.
    FİLİSTİNE SELAM DİRENİŞE DEVAM

Kayıtsız
    Misafir
    Alıntı İbrahim BAKŞİŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bak ismi cismi belirsiz ismailağalı şahıs yaşın başın kaç bilmiyorum ama bildiğim birşey varsa başta Mürşidiniz olan efendi hazretlerine ihanet ettiğinizdir hemde defalarca... bundan ötesi milli görüşe karşı ihanetlerinizin zaten bir önemi kalmıyor...

Aslında seni evire çevire bir güzel sözlemeli ama vakir kısıtlı...
    Sizin beğenmediğiniz adamlar şimdi ülkeyi yönetiyor. Demekki bazı hatalarınız var (gerçi siz dört dörtlük hatasız adamlarsınız ama) bunların üzerine yoğunlaşıp enerjinizi bunlara harcarsanız belki biraz daha ileriye gitmiş olursunuz. ama hala yıllarca partiden çıkana sövüp saymakla bi yere varamazsınız varamadınız da. Siz hala akp ve ekibine kızarken arkalarından sayıp söverken adamlar 8 yıldır ülke yönetiyorlar ülkede neler değişti neler ekonomide nerelere geldik siz istediğiniz kadar gözünüzü kapatın ama bu böyle ve 2. ekibinizde koptu siz hala sayıp sövmeye devam ediyorsunuz bi 10 yıl da numan bey'in arkasından konuşur kulağını çınlatırsınız yıllar böyle kısır döngülerle geçer gider arkanıza dönüp bakmışınız ki yığınla kişinin günahını almışsınız, iftira atmışsınız, gıybetini yapmışsınız... sonra da bu dava 40 yıllık bizi kimse bölemedi edebiyatı yaparsınız.. Sizin davanızda sizin gibi insanlar oldukça sizi kimsenin bölmesine gerek yok ki zaten.. şu sitede kaç kişinin yazısını okuduysam hepsinin içeriği hemen hemen aynı.. eminim ki siz çalışmak için bi araya gelince de böyle şeyler konuşup konuşup dağılıyorsunuz ve Allah(c.c) da size nasip etmiyor işte barajı bile geçemiyorsunuz ve bu son olaydan sonra bence baraj sizin için imkan sınırları dışında kaldı (siz bunu da kabul etmezsiniz ama seçimden sonra bu yazımı bi daha okuyun az bi firaset görebilir bunları [gerçi bu ülkedeki tek firasetli adamlar da sizlersiniz pardon]) .. bu benim çevremden ve sizlerden görüdklerimin yalnızca basit bi eleştirisidir.. ister yayınlarsınız ister yayınlamazsınız benim umrumda bile olmaz.. isterseniz bana da sövüp sayın arkamdan atın klavye mücahitleri olarak bana karşı cihat edin umrumda bile olmaz.. çünkü bu yazıya verilecek cevapları veya yorumları okumak için bile siteye hiç girmeyeceğim kimin ne yazacağı umrumda bile olmaz.. hani müslümanlar kardeş ya ben bi müslüman kardeşiniz olarak sadece eleştirdim.. derseniz ki sana mı kaldı bizi eleştirmek bu da benim umrumda bile olmaz..

+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları