+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon
47 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: Fatih'e sataşanlar!

Erbakanist Esra MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Apr 2008
    İletiler
    180
    Alıntı Ali AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Numan Kurtulmuş ile erbakan'ın arasını açan şey sadece GİK konusudur. ondan başka numan kurtulmuşa herhangi bir suçlamada bulunmamıştır erbakan. Lakin Erbakan'ın yanında bulunan amcabeyler yerin dibine sokmuşlar iftira etmişlerdir Kurtulmuşa.

Lütfen elinizi vicdanınıza koyun, kongreden beri kim kime en çok lafı attı? ajans5 gibi siteler numan kurtulmuşa sövdü resmen. yazıklar olsun onlar gibilere. ismail müftüoğlu ceyrek genel baskan dedi... ne demedilerki be. fatih erbakanı saymıyorum bile...ama numan kurtulmuşun dediği laf sadece şuydu: herkes dediği lafa dikkat etsin.
    Numanla Hocamın arasını açan gik değil de KAYIP TiRILYON İLE KOLTUK,MAKAM-MEVKI SEVDASI OLMASIN?Hocam hiç bir zaman kimseyi suçlamamıştı.Ne darbeler sonrası askeriyeyi,ne talebelerinin ihanetlerini.Hocam herzaman iyi niyetlerini sunmuş.Gittikleri yanlış yoldan donmelerini tafsiye etmiştir.Bunun aksını kimse iddia edemez.Ki hocamızın sadık doslarıda aynı şekilde.Nitekim açıklamalardan kimin kimi yerin dibine sokmak istediği aşikardır.
    Lütfen elinizi siz koyun vicdaniniza ve kongre sürecini ve sonrasını oyle değerlendirin.Milli görüş siteleri Numanı sovmedi.Hocasına ve milli görüş davasına vermek istediği zarar sebebiyle hakli bir tepki verdi.Siz nasıl numanizmi savunduysanız...
    Evet İsmail Müftüoplü çeyrek başkan dedi.Çok da doğru dedi.Bin ikiyüz delegenin üçyüz onnunun oyuno almış bir aday çeyrek genel başkandır.Müftüoğlunun matamatiği iyiyse bu suç mu?
    Bencede herkes dediği laflara ve arkasına baksın.Fatih Erbakaan Arkasına baktığı zaman emin olun sadakatsizlik,hayinlik vs görmüyordur.Babasına değil liderine sadık bir milli görüşçüdür.
    Allah'ım sen bizi başımızdaki deccallardan kurtar.(amin)

İsmailağalı
    Misafir

İBRAHİM BAKŞİŞ'e...

Alıntı İbrahim BAKŞİŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bak ismi cismi belirsiz ismailağalı şahıs yaşın başın kaç bilmiyorum ama bildiğim birşey varsa başta Mürşidiniz olan efendi hazretlerine ihanet ettiğinizdir hemde defalarca... bundan ötesi milli görüşe karşı ihanetlerinizin zaten bir önemi kalmıyor...

Aslında seni evire çevire bir güzel sözlemeli ama vakir kısıtlı...
    Birincisi İsmim cismim belli, ikincisi yaşımda başımda yerinde, üçüncüsü gerçekler ya da kabullenemediğiniz şeylerin benim ismimle cismimle yaşımla başımla ne alakası var anlamış değilim bu da ayrı bir konu.

İbrahim Efendi..! Bildiğin şey varsa ki onu da yanlış biliyorsun, Mürşidimizin ismini burada ucuz siyaset muhabbetlerine alet etmeyiniz.! Bu zamana kadar alet ettiniz de ne oldu.? Neticeler gayet açıktır ki bunu yukarıda Mehmet Dağdelene ifade ettim, o satırları okursanız ifade ettiklerim sizede bu konuda cevap niteliğindedir.

Hal böyle iken Mürşidimize ihanetimiz söz konusu değildir ki, bizim aramızda bu manevi yolda Milli Aile Saadetine dair bir senet ya da anlaşma olmadı, olmaz da..!

Siz Cemaatleri bugüne kadar arka bahçeniz olarak gördüğünüz için bu kadar düşüncesiz, patavatsız kelimeler ve tabirler kullanmaktasınız, kendinizce hüküm vermektesiniz ama artık bu iş değişeli çok oldu ve kabul etmekte hazmetmekte zorlanıyorsunuz ki bu tavırlarınız agresifliğiniz bundan..!

Senin tabirinle milli görüşe ihanetime gelince hiçbir zaman olmadı olmaz da çünkü yukarıda belirttim, bizler aile saadetine hizmet için değil İSLAM DAVASI'na hizmet için bu yoldayız..! Saltanat ve aile saadeti zihniyetiyle işim olmadı asla da olmaz da..!

Yani Milli Görüş denen ama içine bakıldığında Aile Saadetinin ihtirasları ile dolu dolu olan bu sözde dava sizin olsun ihanetimizde bu babda söz konusu değildir olamaz :) Bizim size göre sözde ihanetimiz varsa o da bu verilen mal makam aile hırsınadır.

İşin özüne gelince, tüm bunlar sizlere Mehmet Dağdelen gibi diğerleri gibi hakaret hakkını, sizin gibi düşünmeyenleri hainlikle damgalama hakkını veriyorsa buyrun devam edin çünkü sizlerin yaptığı hep aynı şey.

Daha dünlerinizde kardeşlerimiz dedikleriniz hain oldu neredeyse tekfir edecektiniz, şimdi de bu kardeşlerinize aynı muamele, zaten bizlere muameleniz hep aynı...

Farkındamısınız, gün geçtikçe azalıyor küçülüyorsunuz yok oluyorsunuz... İnsanlara nazrkozlu deyip kendinize teselli verirken esas İSLAM'la Narkozlananlar siz olmayasınız..?

Eğer hafızanızdan silindiyse size bir kaç video, zaten yeterince açık herşey...

Dün gidenler HAİN'di, Bugün gidenler HAİN, dışarıda kalanlar zaten hep HAİN..!

.........

Kurtulmuş, partiden ayrılış sürecinde yaşananlara ve bundan sonra ne yapacağına ilişkin Rıdvan Memi'nin sorularını yanıtladı. Kurtulmuş programda bir çok bilgiyi ilk kez dile getirdi, işte o çok konuşulacak açıklamalar!

'AYRILMASAYDIK KAN DÖKÜLECEKTİ'

"İstanbul il iftarı baskınından sonra partimizin genel başkan yardımcısı olan, 30-40 yıldır bu harekete büyük güç vermiş insanlar fiili tacizlere uğradı. Mesela Sayın Lütfi Esengün, 40 yıldır bu davanın içinde olan birisidir. Ona karşı bir saldırıda bulunuldu. Yine Musa Demirci 40 yılını bu davaya adamış bir isim ona saldırıda bulunuldu.İstanbulİl Başkanının arabasına onlarca kişinin taşlı sopalı saldırısı oldu.Biz önümüzdeki kongreye girsek büyük ihtimalle bu kongreyi alırdık. Bizimle birlikte harelet eden il başkanların, il yönetimlerinin desteği ortadadır. Kerbela derken de şunu kastediyoruz. Kardeş kavgası olmasın istedik. Bütün bunlardan çok daha ağır tablolar olabilirdi. Allah korusun bir kişinin burnu kanasa bunun vebalini biz veremezdik". Rıdvan Memi'nin bu noktada sorduğu "Kan dökmeye varacak bir potansiyel mi sezdiniz ?" sorusuna Kurtulmuş'un yanıtı netti : "Hiç kuşkusuz. Korkarız ki öyleydi. Çünkü bu süreç içerisinde fiili saldırılar yapıldığı gibi benim, eşimin cep telefonları verilerek insanlar kışkırtıldı. Bunlar çok daha ileri noktaya taşınacaktı. Bunun potansiyeli de Türkiye'nin dört bir tarafında gösterildi."

'İŞ EŞİME VE BANA YÖNELİK ÖLÜM TEHDİDİNE KADAR ULAŞTI'

"Benim ve eşimin telefonları bazı sitelerde yayınlandı. Bana ve eşime bir çok tehdit telefonları oldu. Bunlar çok açık şekilde oldu. Emniyet de soruşturmaya devam ediyor. Çok ciddi küfürler... hakaretler... iş ölüm tehdidine kadar ulaştı"

'PARTİ SALTANATA DOĞRU EVRİLDİ VE BİZ AYRILDIK'

"Erbakan'ın sözlerini üstüme alınmıyorum. Kendimi Sırat-ı Müstakim üzere görüyorum. Siyaset bu tür terminolojiler üzerinden yapılmaz. Siyaset irade işidir, iddia işidir. Bu da sürü olmayı değil iddia ve irade sahibi olmayı zorunlu kılar. Ben hiçbir arkadaşımın kendisini sürünün bir parçası olarak gördüğünü düşünmüyorum. Ayrılık kararı almak hakikaten hiç kolay değildi. Bu kadar kötü süreçlerle baş başa bırakılacağımızı öngöremedik. Rüyamızda görsek inanmazdık ama anlaşıldı ki mesele saltanata doğru evrilmiş, bu noktada da ayrılık kararını aldık."

'DAVUL BAŞKASININ BOYNUNDA TOKMAK BAŞKASININ ELİNDE OLMAZ'

"Erbakanİranörneğinden hareketle partinin YİK'ini Velayet-i Fakih konseyi gibi çalıştırmak istedi" sorusuna önce "Bu iddia doğru değil" diyerek yanıt veren Numan Kurtulmuş'un devamında söyledikleri ikili yönetim yapısının varlığını doğruladı: "Velayet-i Fakih sistemini hayata geçirmek istediği iddiası doğru değil. Zaten Velayet-i Fakih müessesesi bizim siyasi geleneğimize uymaz. Siyasette bu tür ikili müesseseler yürümez. Türkiye'de siyasetin açık yapılması lazım. Aramızdaki temel farklılıklardan biri de buydu. Kamuoyu önünde sorumlu kimdir, partinin genel başkanıdır, genel idare kuruludur. Bu yetkili organlar eliyle siyaset yürür. Onun dışında herhangi bir sorumsuz yetkili müesseseyiTürkiyesiyaseti kaldırmaz"

"- Çatışma buradan mı çıktı ?"

"Çatışmanın temel noktalarından birisi büyük oranda burasıydı.İstişare başka şeydir icra başka şey. Bir her zaman istişareye, başkasını fikirlerine açık olduk. Ama davul başkasının boynunda tokmak başkasının elinde..böyle bir siyaset olmaz"

'TEŞKİLAT PARASI İLE ALINAN TV 5'İN GELİRİ NEREDE BİLMİYORUM'

Teşkilatın hisse alımıyla kurulan TV 5'in satışından elde edilen gelirin ne olduğuna dair Rıdvan Memi'nin sorusuna Kurtulmuş'un verdiği yanıt yine uzun süre konuşulacak cinstendi:

"Ben gözümün görmediği elimin tutmadığı hiç bir konuda yorum yapmak istemem. Bunun ilgililer, bu süreçte para toplamış olanlar bilecek bunu..."

'PARTİ BİNASININ KİRASI KİME ÖDENİYOR BİLMİYORUM'

Numan Kurtulmuş, parti genel merkezinin 36 bin lira olduğu iddia edilen kirasının kime ödendiğine ilişkin soruya verdiği yanıt ta çarpıcıydı :

"Bir şirkete ama şirketin arkasında kim var bilmiyorum, Biz geldiğimizde kiramızı ödedik, ama kimdirler bilmiyorum, hesaplar benim kontrolümde değildi. Partinin genel merkez binasına ne kadar kira ödeniyordu bilmiyorum. Genel merkez binasının kimden kiralandığını da bilmiyordum. Bu tür ilişkilerle hiçbir zaman ilgim olmadı."

.....

Vakit kısıtlı olmasın İBRAHİM BAKŞİŞ Efendi, sen bu yazdıklarıma bir cevap ver ondan sonra istediğin kadar oturur konuşuruz merak etme...

Haydi bakalım bir bu kadarı daha var, bunları da HAİN diye damgalayın, hadi bunlarında İmanına laf söyleyin, hadi bunlarada HİDAYET'iniz Karardı deyin...

Hadi haykırın, Bizans Torunları deyin.. Cehenneme Gideceksiniz deyin.. Namazınız Kabul Olmaz deyin.. Bir siz varsınız zaten.. Çekinmeyin haykırın deyin biz alışkınız yıllardır bu ahkamlarınıza..

Mmuhterem erbakan hocamda kuran ve sünnete aykırı ne ne gördünüz açıklayın herkes bil

Alıntı taner pınar tafarından gönderildi Mesajı Göster
    fatihçi numancı erbakancı olmadğım için üstüme alınmadan iki tarafında yorumlarını üzülerek seyreyliyorum. Ve tavsiye ediyorum hiçbirine dokunmayın kuran ve sünnete uyun batıl işlerle uğraşmayın..

Vallahi yaptıpınıza cihat diyebileceğiniz tek bir örneğiniz yok..
    elhamdulillah biz milli görüşcüyüz şucu bucu değil milli görüşün 40 yıllık siyasetinde islama aykırı ne buldunuz bu davanın dünya gözüyle kurucusu ve lideri muhterem erbakan hocamızdır allahcc ondan razı olsun

Merhum Taner PINAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,637
    Blogdaki Konular
    6
    Alıntı İskender YURTOĞLU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    elhamdulillah biz milli görüşcüyüz şucu bucu değil milli görüşün 40 yıllık siyasetinde islama aykırı ne buldunuz bu davanın dünya gözüyle kurucusu ve lideri muhterem erbakan hocamızdır allahcc ondan razı olsun
    1-Elhamdülillah Müslümanım.

2-Elhamdülillah Siyaseti zerresine kadar terkettim.(bu yüzden senle polemiğe girmeyeceğim.)

3-Milli Görüş din değildir.Milli görüşe tabi olmayan dinden çıkmaz.

4-İslama hizmeti varsa ki çok hizmeti vardır bunu kimse inkar edemez.Yaptığı hizmetler için Erbakandan Allah razı olsun. Siyasi görüşünü beğenir destekler çalışırsın beğenmezsen susar işine bakarsın.Fitne çıkmaması için bu şarttır.Aynı şey diğer müslümanlar içinde uygulanmalıdır.

5-Fatihe sataşmıyorum. Kendisini sevmiyorumda sevmek zorunda da değilim, Numan kurtulmuşuda sevmiyorum sevmek zorunda da değilim.Üzlüyorum.. arkadaşların birbirlerine hakaret etmelerine üzülüyorum.. Eski milli görüşçü olarak şu an yaptığınız söylemler ve fillerde cihat yapıyoruz diyecek tek bir örneğiniz yok ispat edin üzülmeyeyim..
    Allah indinde Din İSLAM dır.Kendine başka din ve başka peygamber arayanlara veyl olsun..

Alıntı Melike SEVİM tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ee sonuç olarak numan kurtulmuş şimdi nerde gitti mi gitti..Şimdi onun da önce ki gidenlerden hiç bir farkı kalmadı..
    Fatih erbakanlamı iktidara yürüyeceksiniz yok şevket kazanlamı? bırakın beyler kendinize gelin. numan kurtulmuşu destekledik diye afaroz edeceksiniz neredeyse.
    biz 'hocam ne derse o' deyip sonradamitinglerde bayrak sallamaktan utanan adamları gördük. kendinizi kandırmayın saadet partisinde 2002den bu yana teşkilatmı var sanyorsunuz. 10 tane ili geçmez saadet partisinin güçlü olduğu yerler.
    recai kutan şehre geldiğinde kamyonet kasasına çıkardık adamı. 40 metrekare yerde miting yaptı adam!
    numan kurtulmuş geldi en büyük alanda diğer partilere yaraşır biçimde babalar gibi mitingini yaptı!!! neden aynı parti değilmi bunlar? ama kurtulmuş siyasetçi akıllı bir insan boş durmadı taradı etti transferler yaptı.

sonuna kadar diyorum: milli görüşçüyüm ve numan kurtulmuşu destekliyorum. bu forumda kimse yokken biz vardık. bunu böbürlenmek veya laf ebeliği içinde söylemiyorum. bir anda ucube gibi bakılınca söyleme gereği duydum sadece!
    Kimse Milli Görüşçülüğümüzü sorgulamasın!

[QUOTE=ibrahim DEMİRCİ;354215]
    Numan Kurtulmuş ile erbakan'ın arasını açan şey sadece GİK konusudur. ondan başka numan kurtulmuşa herhangi bir suçlamada bulunmamıştır erbakan.

hocam numana ne dedi;
    1.istişareye uymadın
    2.sadakatli davranmadın
    3.liderine itaat etmedin
    4.ihlaslı davranmadın
    5.ferasetini yitirdin
    6.meşruiyetini kaybettin
    7.her yerde laf ebeligi yaptın
    ....
    ....bunlardan başka daha ne demeliki hocam suçlama yapsın
    dostum olayları iyi idrak et!!!

sana bir örnek milli gazeteyi hatırla.. ne derdi milli gazete? 3 bin kişilik mitinge 10binlerce kişi derdi değilmi. kendimizi kandırırdık teşkilatlarda yok baraj sorunumuz yok diye sonra ne olurdu? alırdık yüzde2yi otururduk değilmi?
    herşey bizim elimizde değiştirebilirz herşeyi
    Hocama gelince:diğer dava arkadaşlarının tesirinde kalmıştır örnek şevket kazan. dile kolay 40 sene siyaset yapılmış 70lerde ne zorluklarla siyaset yapmıstı kazan-erbakan asiltürk aynı şekilde...
    düşündüğüm şu:
    1 hoca kıramadı dava arkadaslarını. kongre olsun dedi. Gikin öyle fazla işlevi olmaz zaten.
    2.si ve son söz hoca Allah yollarını açık etsin dedi. bunun üzerine söz söylemek düşmez!!
    Erbakan vefat edince ne yapacaksınız soruyorum!!!!!!!!!! merak ediyorum teşkilat felan kalmayacak ortada cengizin biçtiği şehirlere döneceksiniz hayata küsecek oyunuzu verecek parti bulamadığınızdan hayıflanacaksınız her gece. gazetenizde kapanacak belki. tv5 kanal7leşecek sonra ne olacak he? kininizde kutulmuşa gene destek vermeyeceksiniz dımdızlak ortada.. bbpymiş güldürmeyin beni beyler güldürmeyin..

Alıntı Esra MERTKAYA tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Numanla Hocamın arasını açan gik değil de KAYIP TiRILYON İLE KOLTUK,MAKAM-MEVKI SEVDASI OLMASIN?Hocam hiç bir zaman kimseyi suçlamamıştı.Ne darbeler sonrası askeriyeyi,ne talebelerinin ihanetlerini.Hocam herzaman iyi niyetlerini sunmuş.Gittikleri yanlış yoldan donmelerini tafsiye etmiştir.Bunun aksını kimse iddia edemez.Ki hocamızın sadık doslarıda aynı şekilde.Nitekim açıklamalardan kimin kimi yerin dibine sokmak istediği aşikardır.
    Lütfen elinizi siz koyun vicdaniniza ve kongre sürecini ve sonrasını oyle değerlendirin.Milli görüş siteleri Numanı sovmedi.Hocasına ve milli görüş davasına vermek istediği zarar sebebiyle hakli bir tepki verdi.Siz nasıl numanizmi savunduysanız...
    Evet İsmail Müftüoplü çeyrek başkan dedi.Çok da doğru dedi.Bin ikiyüz delegenin üçyüz onnunun oyuno almış bir aday çeyrek genel başkandır.Müftüoğlunun matamatiği iyiyse bu suç mu?
    Bencede herkes dediği laflara ve arkasına baksın.Fatih Erbakaan Arkasına baktığı zaman emin olun sadakatsizlik,hayinlik vs görmüyordur.Babasına değil liderine sadık bir milli görüşçüdür.
    bakınız lütfen kafanızı kumdan kaldırınız gerçekleri görünüz. numana sövmediler diyorsunuz yahu! bu nasıl cümle vakitin chpye sözcü gazetesinin akpye sövdüğü gibi sövdü tv5 ajans5 Numan kurtulmuşa. bu nasıl hakarettir. kurtulmuşun garip fotolarını yayınlıyorlar. dalga geçiyorlar yazı dizisi hazırlıyorlar

son söz olarak beyler ajans5i iyi düşünmek lazım öyle basit bir site değil. içerisinde saadet partisinin büyük ağabeyleri var... böyle zamanlar için kuruldu site.

kayyum dediler kurtulmuşun elinden yetkisi alındı dediler. ajans5 dedi bunu. sonra çark kendilerine dönünce vay efendim çağrı heyetiymiş kurtulmuş kamuoyunu yanıltmış bilerek.
    Allahınızdan bulun sayın ajsn5 ne deyim.

son nokta: tv5 bizim parlarlada kuruldu bize sövdü iyi iş!!! kanal 7 gibi ha? milli gzete ortada yayın yaptı ama (nokta)

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    [QUOTE=Ali AYDIN;354340]
    Alıntı ibrahim DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster

dostum olayları iyi idrak et!!!

sana bir örnek milli gazeteyi hatırla.. ne derdi milli gazete? 3 bin kişilik mitinge 10binlerce kişi derdi değilmi. kendimizi kandırırdık teşkilatlarda yok baraj sorunumuz yok diye sonra ne olurdu? alırdık yüzde2yi otururduk değilmi?

bak ali aydın kardeş
    milligörüşçüyüm diyorsan şunu bilmelisinki,hiç bir milligörüşçünün yüzdelerle işi olmaz.bizim görevimiz allah rızası için çalışmaktır.sonucu cenabı mevlam tayin eder.tabiki allah izin verirse %30 alacagız der ve çalışırız.çalışmak bizden takdir alllahdandır.mühüim olan ve aslolan istikamette daim olmaktır.

herşey bizim elimizde değiştirebilirz herşeyi
    degişmeye razı olsaydım numanı degil tayyibi seçerdim.hiç degilse numan gibi partimize hakaret etmedi.il başkanlarını gündemde kalmak adına tek tek istifa ettirmedi.gömlegimi çıkardım dedi gitti.ama bu adam dün akşam bir kanalda agzına geleni söyledi.erbakan hocamı kastederek çok boş laflar etti.çok ayıp etti çok.
    Hocama gelince:diğer dava arkadaşlarının tesirinde kalmıştır örnek şevket kazan. dile kolay 40 sene siyaset yapılmış 70lerde ne zorluklarla siyaset yapmıstı kazan-erbakan asiltürk aynı şekilde...
    düşündüğüm şu:
    1 hoca kıramadı dava arkadaslarını. kongre olsun dedi. Gikin öyle fazla işlevi olmaz zaten. hayır burda yanlışın var hoca bunu numana da söyledi.meşruiyetini kaybettin,istikametini yitirdin,hemen tekrar kongre yap dedi.o zamana kadar numanı kimse silmemişti.

2.si ve son söz hoca Allah yollarını açık etsin dedi. bunun üzerine söz söylemek düşmez!!
    hoca allah yollarını açık etsin dedi ama.ankarada istişare toplantısınde söylediklerinede biz şahidiz.
    hocam numana ne dedi;
    1.istişareye uymadın
    2.sadakatli davranmadın
    3.liderine itaat etmedin
    4.ihlaslı davranmadın
    5.ferasetini yitirdin
    6.meşruiyetini kaybettin
    7.her yerde laf ebeligi yaptın

işte bu yukardaki maddeleri tek tek saydı.

Erbakan vefat edince ne yapacaksınız soruyorum!!!!!!!!!! merak ediyorum teşkilat felan kalmayacak ortada cengizin biçtiği şehirlere döneceksiniz hayata küsecek oyunuzu verecek parti bulamadığınızdan hayıflanacaksınız her gece. gazetenizde kapanacak belki. tv5 kanal7leşecek sonra ne olacak he? kininizde kutulmuşa gene destek vermeyeceksiniz dımdızlak ortada.. bbpymiş güldürmeyin beni beyler güldürmeyin..
    sen milligörüşçü hiç olamamışsın kardeş.bizim erbakana sevdamız ona olan baglılıgımız ve biatımız davasının büyüklügündendir.yoksa milligörüşü bırakıp akp gibi bir partiye geçip dünyalık peşinde koşmak çok kolay...
    yukarda saydıgın olumsuzlukların hepsini biz yaşadık zaten.partimizde kapandı,gazetelerimizde kapandı,tv mizde elimizden alındı....ancak biz milligörüşçüleri hiç bir dünya çilesi yıldıramadı.mazeret üretmeden yanısını açtık.şahitsiniz.
    allah erbakan hocama uzun ve hayırlı ömürler versin.allahım ömrümden alsın erbakan hocama versin.dava başsız kalmasın.
    ancak olaki emrihak vaki olursa ozamanda hocamın temel prensiplerine uyan kim varsa ona uyarım..
    bak sana bir fıkra anlatayım;

''bir gün nasrettin hocaya arkadaşı sormuş
    ''hocam yaşın kaça geldi''
    hoca demişki;55 dir.
    aradan beş yıl gibi bir zaman geçtiginde aynı adam hocayı görünce tekrar sormuş
    ''hocam yaşın kaça geldi''
    hocam sert bir şekilde demişki;ellibeştir
    adam gülmüş ve demişki
    ''ilahi hocam beş yıl öncede sordum yine elli beş dedin''
    hoca hemen cevabını vermiş adamın
    ''bre evladım

erkek adam sözünden dönmez
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    bakınız lütfen kafanızı kumdan kaldırınız gerçekleri görünüz. numana sövmediler diyorsunuz yahu! bu nasıl cümle vakitin chpye sözcü gazetesinin akpye sövdüğü gibi sövdü tv5 ajans5 Numan kurtulmuşa. bu nasıl hakarettir. kurtulmuşun garip fotolarını yayınlıyorlar. dalga geçiyorlar yazı dizisi hazırlıyorlar

son söz olarak beyler ajans5i iyi düşünmek lazım öyle basit bir site değil. içerisinde saadet partisinin büyük ağabeyleri var... böyle zamanlar için kuruldu site.

kayyum dediler kurtulmuşun elinden yetkisi alındı dediler. ajans5 dedi bunu. sonra çark kendilerine dönünce vay efendim çağrı heyetiymiş kurtulmuş kamuoyunu yanıltmış bilerek.
    Allahınızdan bulun sayın ajsn5 ne deyim.

son nokta: tv5 bizim parlarlada kuruldu bize sövdü iyi iş!!! kanal 7 gibi ha? milli gzete ortada yayın yaptı ama (nokta)
    evet söyledigin dogru necdet kutsal milligazeteyi numancı yapmıştı iyiden iyiye..erbakan hocamdan hiç haber yazmıyordu.gittide kurtulduk.bak bakalım bugün ne başlık atmış milligazete.
    bu numan elinin degebildigi her şeyi degiştirdi.42 il başkanı 140 içe başkanını degiştirdi.dile kolay adam tam bir teşkilatcıymışta !!!!!!haberimiz yokmuş
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

holigan Melike SEVİM kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Apr 2007
    İletiler
    2,386
    Blogdaki Konular
    2
    Fatih erbakanlamı iktidara yürüyeceksiniz yok şevket kazanlamı? bırakın beyler kendinize gelin. numan kurtulmuşu destekledik diye afaroz edeceksiniz neredeyse.
    biz 'hocam ne derse o' deyip sonradamitinglerde bayrak sallamaktan utanan adamları gördük. kendinizi kandırmayın saadet partisinde 2002den bu yana teşkilatmı var sanyorsunuz. 10 tane ili geçmez saadet partisinin güçlü olduğu yerler.
    recai kutan şehre geldiğinde kamyonet kasasına çıkardık adamı. 40 metrekare yerde miting yaptı adam!
    numan kurtulmuş geldi en büyük alanda diğer partilere yaraşır biçimde babalar gibi mitingini yaptı!!! neden aynı parti değilmi bunlar? ama kurtulmuş siyasetçi akıllı bir insan boş durmadı taradı etti transferler yaptı.

sonuna kadar diyorum: milli görüşçüyüm ve numan kurtulmuşu destekliyorum. bu forumda kimse yokken biz vardık. bunu böbürlenmek veya laf ebeliği içinde söylemiyorum. bir anda ucube gibi bakılınca söyleme gereği duydum sadece!
    şu 'biz' diye ortada dolanan 'siz' kimlersiniz çok merak ediyorum..
    Ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın.Gündüz geceye muhtaç.Bana da sen lazımsın..

Kayıtsız
    Misafir

osman öz

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    edebiyat yapmayın!
    erbakanın ağzından fatihi genel başkan yapacağına dair geçmişte ve günümüzde bir delil bulun getirin.!

(bu arada ismailağalı nickli kullanıcı, mesajlarını yayınlamak için gayret sarfettiğimi bilmeni isterim. zira adıyla yazdığın topluluğun gerçekte milli görüşe karşı her zaman takiyye yaptığını göstermek isterim. site kuralları içerisinde yazmaya gayret et. özellikle mesnetsiz itham ile ilgili kuralımıza uygun yaz.
    Zamanında "kendim için istediğim her şeyi oğlum Fatih için de istemem doğal değil midir" demişti. Hoca, lider olarak kalmak istediğine göre, kendinden sonra da liderlik koltuğunda Fatih'i görmek istemesi abesle iştigal eden bir duruma işaret etmez diye düşünüyorum.
    Ha doğru mu, tabii ki değil

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Zamanında "kendim için istediğim her şeyi oğlum Fatih için de istemem doğal değil midir" demişti. Hoca, lider olarak kalmak istediğine göre, kendinden sonra da liderlik koltuğunda Fatih'i görmek istemesi abesle iştigal eden bir duruma işaret etmez diye düşünüyorum.
    Ha doğru mu, tabii ki değil
    kaynak osman öz kaynak?
    kurusıkı sallamak yok!

şahit ya da belge getireceksin.

erbakan hocanın fatihi genel başkan yapmak istediğini kast ve ima eden delilli kaynak getir.

çamur at izi kalsın mantığı ile yazıdığınız bu sözü numune olsun diye bir süre yayında bırakacam. ve bundan sonra kaynaksız olarak yazılanları yayınlamayacam.
    zira mesnetsiz itham ile ilgili kuralımız bunu gerektiriyor.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Hocamiza ALLAH´cc hayirli uzun ömürler versin Milli Görüs davasina ihanet edenleri (Avrupa dahil) ALLAH´cc islah eylesin islahi yoksa bildigi gibi eylesin.
    Milli Görüs 40 yillik cizgisinden ayrilmadikca ALLAH´cc bizide Milli Görüsden ayirmasin velevki bir kiside kalsa.
    Muhterem Hocam Olaganüstü Kongreden sonra TV5 yaptigi aciklamada ne demisti bizim davamiz Milletvekili sayisi ve ihale alma degildir demisti.
    HAK GELDI BATIL ZAIL OLDU

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    kaynak osman öz kaynak?
    kurusıkı sallamak yok!

şahit ya da belge getireceksin.

erbakan hocanın fatihi genel başkan yapmak istediğini kast ve ima eden delilli kaynak getir.

çamur at izi kalsın mantığı ile yazıdığınız bu sözü numune olsun diye bir süre yayında bırakacam. ve bundan sonra kaynaksız olarak yazılanları yayınlamayacam.
    zira mesnetsiz itham ile ilgili kuralımız bunu gerektiriyor.

kaynak falan gösteremezler bunlar.......
    zira kaynaklarının üzerine oturuyorlar......
    Alemin nakşını hayal görürüm. O hayal içre, bir cemal görürüm.
    Cümle mevcudat ki, mazhar-ı Hak'tır. Anın içün, kamu kemal görürüm.
    Tecelli cilvesi, cümle gölgeler. Her zerresi binbir ismin belgeler.
    Hay varken hayale kanmaz bilgeler. Zat-ı Hak'tan gayrı zeval görürüm.

şu 'biz' diye ortada dolanan 'siz' kimlersiniz çok merak ediyorum..
    Numan kurtulmuşu destekleyenleriz biz. yeni türemedik kafanı yorma. ben asıl sizin 5 sene sonraki halinizi düşünüyorum. Erbakan gidince ne yapacaksınız merak ediyorum. öyle terk edilmiş hayalet şehirler gibi kalırsınız ortada. bir kaç cemiyet kalır öyle takılırsınız herhalde.
    akpye bile oy verirsiniz şaşmam! bbp ye verirsiniz çaktırmadan. güleceğim bol bol 5 sene sonra burada olursanız.

Alıntı İsmailağalı tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Birincisi İsmim cismim belli, ikincisi yaşımda başımda yerinde, üçüncüsü gerçekler ya da kabullenemediğiniz şeylerin benim ismimle cismimle yaşımla başımla ne alakası var anlamış değilim bu da ayrı bir konu.

Yaşınızın başınızın gerçeklerle değil gerçekleri kabul edip etmemenizle alakası var, belli bir yaşı aşmışların gerçekleri anlaması ve kabul etmesi zor hatta imkansız olabiliyor bu sebeple yaşınızı bilmek istedim zira boşa vakit harcamak istemem. İsminizi cisminizi bilmek istememin sebebi ise 'ismailağa' gibi ağır mesuliyeti gerektiren bir rumuz seçmişsiniz. Bu durumda aklıma hemen acaba Efendi Hazretlerinin sağ kolu mu sol kolu musunuz ki bu rumuzu seçtiniz diye geldi.... şayet böyle iseniz haddimi bilmek isterim.

İbrahim Efendi..! Bildiğin şey varsa ki onu da yanlış biliyorsun, Mürşidimizin ismini burada ucuz siyaset muhabbetlerine alet etmeyiniz.! Bu zamana kadar alet ettiniz de ne oldu.? Neticeler gayet açıktır ki bunu yukarıda Mehmet Dağdelene ifade ettim, o satırları okursanız ifade ettiklerim sizede bu konuda cevap niteliğindedir.

Hal böyle iken Mürşidimize ihanetimiz söz konusu değildir ki, bizim aramızda bu manevi yolda Milli Aile Saadetine dair bir senet ya da anlaşma olmadı, olmaz da..!

Milli aile saadeti derken ne demek istiyorsunuz... ne gibi bir senetten bahsediyorsunuz.... hangi anlaşma.... anlaşma şartları nelerdir yazarsanız daha açıklayıcı olur sayın ismailağalı.... yoksa işkembe-i kubranızdan mı sallıyorsunuz???

Siz Cemaatleri bugüne kadar arka bahçeniz olarak gördüğünüz için bu kadar düşüncesiz, patavatsız kelimeler ve tabirler kullanmaktasınız, kendinizce hüküm vermektesiniz ama artık bu iş değişeli çok oldu ve kabul etmekte hazmetmekte zorlanıyorsunuz ki bu tavırlarınız agresifliğiniz bundan..!

Siz bu dünyada yaşamıyorsunuz galiba, geçmişte demirele, özala, ve son olarak bop eşbaşkanı tayyipe oy verenler mi bizim arka bahçemiz.... siz bi düşünün bakalım kimin arka bahçesisiniz????

Senin tabirinle milli görüşe ihanetime gelince hiçbir zaman olmadı olmaz da çünkü yukarıda belirttim, bizler aile saadetine hizmet için değil İSLAM DAVASI'na hizmet için bu yoldayız..! Saltanat ve aile saadeti zihniyetiyle işim olmadı asla da olmaz da..!

Peki söyleyin bakalım islam davası için bugüne kadar kimlere oy verdiniz ve islama ne gibi hizmetleri oldu bu oyverdiklerinizin... madde madde yazarsanız sevinirim.

Yani Milli Görüş denen ama içine bakıldığında Aile Saadetinin ihtirasları ile dolu dolu olan bu sözde dava sizin olsun ihanetimizde bu babda söz konusu değildir olamaz :) Bizim size göre sözde ihanetimiz varsa o da bu verilen mal makam aile hırsınadır.

Bu cümleniz tamamen laf olsun diye yazılmış boş sözlerden ibarettir...

İşin özüne gelince, tüm bunlar sizlere Mehmet Dağdelen gibi diğerleri gibi hakaret hakkını, sizin gibi düşünmeyenleri hainlikle damgalama hakkını veriyorsa buyrun devam edin çünkü sizlerin yaptığı hep aynı şey.

Sizin mesnetsiz sallama hakkınız olacak ama bizim taşı gediğine oturtma hakkımız olmayacak.... hak anlayışınıza hayran kaldım....

Daha dünlerinizde kardeşlerimiz dedikleriniz hain oldu neredeyse tekfir edecektiniz, şimdi de bu kardeşlerinize aynı muamele, zaten bizlere muameleniz hep aynı...

Biz hep aynıyız siz hep aynısınız ee doğal olaral ta muamelede hep aynı olacak....

Farkındamısınız, gün geçtikçe azalıyor küçülüyorsunuz yok oluyorsunuz... İnsanlara nazrkozlu deyip kendinize teselli verirken esas İSLAM'la Narkozlananlar siz olmayasınız..?

Farkında mısınız Kur'an-ı kerim de Musa a.s. kıssası var...

Eğer hafızanızdan silindiyse size bir kaç video, zaten yeterince açık herşey...

Dün gidenler HAİN'di, Bugün gidenler HAİN, dışarıda kalanlar zaten hep HAİN..!

Hain kelimesi bir davanın, bir dinin yada bir cemaatin tekelinde değildir, karşılığını bulan her zamanda ve mekanda kullanılması normaldir...
    .........

Numan beyin katıldığı programda daha çok şeyler konuşuldu onlarıda buraya aktarınız da geri kalanına ondan sonra devam edelim sayın ismailağalı... şimdi vaktim kısıtlı.

Kurtulmuş, partiden ayrılış sürecinde yaşananlara ve bundan sonra ne yapacağına ilişkin Rıdvan Memi'nin sorularını yanıtladı. Kurtulmuş programda bir çok bilgiyi ilk kez dile getirdi, işte o çok konuşulacak açıklamalar!

'AYRILMASAYDIK KAN DÖKÜLECEKTİ'

"İstanbul il iftarı baskınından sonra partimizin genel başkan yardımcısı olan, 30-40 yıldır bu harekete büyük güç vermiş insanlar fiili tacizlere uğradı. Mesela Sayın Lütfi Esengün, 40 yıldır bu davanın içinde olan birisidir. Ona karşı bir saldırıda bulunuldu. Yine Musa Demirci 40 yılını bu davaya adamış bir isim ona saldırıda bulunuldu.İstanbulİl Başkanının arabasına onlarca kişinin taşlı sopalı saldırısı oldu.Biz önümüzdeki kongreye girsek büyük ihtimalle bu kongreyi alırdık. Bizimle birlikte harelet eden il başkanların, il yönetimlerinin desteği ortadadır. Kerbela derken de şunu kastediyoruz. Kardeş kavgası olmasın istedik. Bütün bunlardan çok daha ağır tablolar olabilirdi. Allah korusun bir kişinin burnu kanasa bunun vebalini biz veremezdik". Rıdvan Memi'nin bu noktada sorduğu "Kan dökmeye varacak bir potansiyel mi sezdiniz ?" sorusuna Kurtulmuş'un yanıtı netti : "Hiç kuşkusuz. Korkarız ki öyleydi. Çünkü bu süreç içerisinde fiili saldırılar yapıldığı gibi benim, eşimin cep telefonları verilerek insanlar kışkırtıldı. Bunlar çok daha ileri noktaya taşınacaktı. Bunun potansiyeli de Türkiye'nin dört bir tarafında gösterildi."

'İŞ EŞİME VE BANA YÖNELİK ÖLÜM TEHDİDİNE KADAR ULAŞTI'

"Benim ve eşimin telefonları bazı sitelerde yayınlandı. Bana ve eşime bir çok tehdit telefonları oldu. Bunlar çok açık şekilde oldu. Emniyet de soruşturmaya devam ediyor. Çok ciddi küfürler... hakaretler... iş ölüm tehdidine kadar ulaştı"

'PARTİ SALTANATA DOĞRU EVRİLDİ VE BİZ AYRILDIK'

"Erbakan'ın sözlerini üstüme alınmıyorum. Kendimi Sırat-ı Müstakim üzere görüyorum. Siyaset bu tür terminolojiler üzerinden yapılmaz. Siyaset irade işidir, iddia işidir. Bu da sürü olmayı değil iddia ve irade sahibi olmayı zorunlu kılar. Ben hiçbir arkadaşımın kendisini sürünün bir parçası olarak gördüğünü düşünmüyorum. Ayrılık kararı almak hakikaten hiç kolay değildi. Bu kadar kötü süreçlerle baş başa bırakılacağımızı öngöremedik. Rüyamızda görsek inanmazdık ama anlaşıldı ki mesele saltanata doğru evrilmiş, bu noktada da ayrılık kararını aldık."

'DAVUL BAŞKASININ BOYNUNDA TOKMAK BAŞKASININ ELİNDE OLMAZ'

"Erbakanİranörneğinden hareketle partinin YİK'ini Velayet-i Fakih konseyi gibi çalıştırmak istedi" sorusuna önce "Bu iddia doğru değil" diyerek yanıt veren Numan Kurtulmuş'un devamında söyledikleri ikili yönetim yapısının varlığını doğruladı: "Velayet-i Fakih sistemini hayata geçirmek istediği iddiası doğru değil. Zaten Velayet-i Fakih müessesesi bizim siyasi geleneğimize uymaz. Siyasette bu tür ikili müesseseler yürümez. Türkiye'de siyasetin açık yapılması lazım. Aramızdaki temel farklılıklardan biri de buydu. Kamuoyu önünde sorumlu kimdir, partinin genel başkanıdır, genel idare kuruludur. Bu yetkili organlar eliyle siyaset yürür. Onun dışında herhangi bir sorumsuz yetkili müesseseyiTürkiyesiyaseti kaldırmaz"

"- Çatışma buradan mı çıktı ?"

"Çatışmanın temel noktalarından birisi büyük oranda burasıydı.İstişare başka şeydir icra başka şey. Bir her zaman istişareye, başkasını fikirlerine açık olduk. Ama davul başkasının boynunda tokmak başkasının elinde..böyle bir siyaset olmaz"

'TEŞKİLAT PARASI İLE ALINAN TV 5'İN GELİRİ NEREDE BİLMİYORUM'

Teşkilatın hisse alımıyla kurulan TV 5'in satışından elde edilen gelirin ne olduğuna dair Rıdvan Memi'nin sorusuna Kurtulmuş'un verdiği yanıt yine uzun süre konuşulacak cinstendi:

"Ben gözümün görmediği elimin tutmadığı hiç bir konuda yorum yapmak istemem. Bunun ilgililer, bu süreçte para toplamış olanlar bilecek bunu..."

'PARTİ BİNASININ KİRASI KİME ÖDENİYOR BİLMİYORUM'

Numan Kurtulmuş, parti genel merkezinin 36 bin lira olduğu iddia edilen kirasının kime ödendiğine ilişkin soruya verdiği yanıt ta çarpıcıydı :

"Bir şirkete ama şirketin arkasında kim var bilmiyorum, Biz geldiğimizde kiramızı ödedik, ama kimdirler bilmiyorum, hesaplar benim kontrolümde değildi. Partinin genel merkez binasına ne kadar kira ödeniyordu bilmiyorum. Genel merkez binasının kimden kiralandığını da bilmiyordum. Bu tür ilişkilerle hiçbir zaman ilgim olmadı."

.....

Vakit kısıtlı olmasın İBRAHİM BAKŞİŞ Efendi, sen bu yazdıklarıma bir cevap ver ondan sonra istediğin kadar oturur konuşuruz merak etme...

Haydi bakalım bir bu kadarı daha var, bunları da HAİN diye damgalayın, hadi bunlarında İmanına laf söyleyin, hadi bunlarada HİDAYET'iniz Karardı deyin...

Hadi haykırın, Bizans Torunları deyin.. Cehenneme Gideceksiniz deyin.. Namazınız Kabul Olmaz deyin.. Bir siz varsınız zaten.. Çekinmeyin haykırın deyin biz alışkınız yıllardır bu ahkamlarınıza..

Son satırlarınızı yalan, iftira ve kin dolu sözlere ayırmışsınız yazık ismail ağalı çok yazık.... Kusura bakmayınız bir arkadaşım 'ismailağalı' senden cevap bekliyor dediği için zorda olsa vakit ayırıp gelebildim şimdilik idare ediniz....

Allah cc yanlış yolda olanımızı doğru yola iletsin....
    Klavye Mücahidi

holigan Melike SEVİM kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Apr 2007
    İletiler
    2,386
    Blogdaki Konular
    2
    Numan kurtulmuşu destekleyenleriz biz. yeni türemedik kafanı yorma. ben asıl sizin 5 sene sonraki halinizi düşünüyorum. Erbakan gidince ne yapacaksınız merak ediyorum. öyle terk edilmiş hayalet şehirler gibi kalırsınız ortada. bir kaç cemiyet kalır öyle takılırsınız herhalde.
    akpye bile oy verirsiniz şaşmam! bbp ye verirsiniz çaktırmadan. güleceğim bol bol 5 sene sonra burada olursanız.

Yok bence siz yenilik yenilik diye rüzgarın savurduğu yere giden kendi vicdanını da bizler milligörüşçüleriz diye avutan insanlarsınız..Yeni türemediğiniz bariz zaten Tayyip jenerasyonunun başka bir türüsünüz işte..
    He ayrıca kafamı yoracağım o kadar çok şey var ki..'Biz' dediğiniz 'Siz'lerden kat kat önemli..Akpye oy verme durumunda olan sizlersiniz aslında şu an..İlk önce onlar terk etti gemiyi Erbakan yaşlandı,gelenekten sıkıldık yenilik isteriz diye..Şimdi 'Biz' dediğiniz 'Siz'lerde benzer sebeplerden dolayı aynını yapıyorsunuz..Sizin önce ki gidenlerden hiçbir farkınız yok artık..Madem gitmeye gönlünüz vardı vaktinde çekip gitseydiniz,neden beklediniz ki bugüne kadar..Hayır yani anlamıyorum zamanında akpye söven insanlar şu an aynı duruma nasıl düştü..Ha belkide sövmemişsinizdir..Gizli gizli desteklemişsinizdir..Bugüne kadar da gizli gizli oyunuzu vermişsinizdir..
    Rabbime binlerce,yüzbinlerce,milyonlarca kez şükürler olsun ki;'Biz'ler gemiyi terketmeyen kaptanlarız..Gerçek milligörüşçü Erbakan ile birlikte,ezelden beri var olan ama günümüzde Erbakan hocamızın nacizane temsil etmeye çalıştığı davanın son nefesimize kadar temsilcileriyiz..Öyle 'Biz','Biz' diye ortadalarda 5-10 sene dolaşıp istediğini alamayınca yenilik yenilik diye kaçanlardan değiliz..O yüzden 5 sene sonra da biz buralardayız yine bekleriz..
    Ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın.Gündüz geceye muhtaç.Bana da sen lazımsın..

Yok bence siz yenilik yenilik diye rüzgarın savurduğu yere giden kendi vicdanını da bizler milligörüşçüleriz diye avutan insanlarsınız..Yeni türemediğiniz bariz zaten Tayyip jenerasyonunun başka bir türüsünüz işte..
    He ayrıca kafamı yoracağım o kadar çok şey var ki..'Biz' dediğiniz 'Siz'lerden kat kat önemli..Akpye oy verme durumunda olan sizlersiniz aslında şu an..İlk önce onlar terk etti gemiyi Erbakan yaşlandı,gelenekten sıkıldık yenilik isteriz diye..Şimdi 'Biz' dediğiniz 'Siz'lerde benzer sebeplerden dolayı aynını yapıyorsunuz..Sizin önce ki gidenlerden hiçbir farkınız yok artık..Madem gitmeye gönlünüz vardı vaktinde çekip gitseydiniz,neden beklediniz ki bugüne kadar..Hayır yani anlamıyorum zamanında akpye söven insanlar şu an aynı duruma nasıl düştü..Ha belkide sövmemişsinizdir..Gizli gizli desteklemişsinizdir..Bugüne kadar da gizli gizli oyunuzu vermişsinizdir..
    Rabbime binlerce,yüzbinlerce,milyonlarca kez şükürler olsun ki;'Biz'ler gemiyi terketmeyen kaptanlarız..Gerçek milligörüşçü Erbakan ile birlikte,ezelden beri var olan ama günümüzde Erbakan hocamızın nacizane temsil etmeye çalıştığı davanın son nefesimize kadar temsilcileriyiz..Öyle 'Biz','Biz' diye ortadalarda 5-10 sene dolaşıp istediğini alamayınca yenilik yenilik diye kaçanlardan değiliz..O yüzden 5 sene sonra da biz buralardayız yine bekleriz..
    2001den 2010 kadar saadetteydik şükür... 10 sene sabrettik. gitseydik bazıları gibi ilk aylardan giderdik, ama durduk milletin aşağılamalarına rağmen. partiye gideriz hacıamcalar öyle bir tarzla konusurki ilk gelen birisi olsa ömrünün sonuna kdar saadete söverdi..

milli görüşçülüğümü sınamamanı tavsiye ederim. sen ne yaptın milli görüş için? foruma girip iki tane yazı yazınca milli görüşçü olduğunumu sanıyorsun.
    yada şöyle gemiyi terk edince kendinizi bir yere atmayı düşünüyorsunuz yani alanınızı genişletmek kendi çapında ganimet toplamak yani? bence rusların yaktığı moskovada orayı terk etmeyip moskovayı sahiplenen dilencilere benziyrsunuz.
    yenilik diye tuttursaydık 10 sene recai kutanla yürümezdik. yenilikçi felan değiliz haksızlığa tahamülümüz yok o kadar. bunun için laflarına dikkat etmeni öneririm.

Erkam
    Misafir
    Milli görüş camiasından daha evvel bir grup ayrıldı (AKP) fitneler ayrıldı dendi,
    şimdi bir grup daha ayrıldı onada fitne ayrıldı deniliyor.

Kardeşim bu camia hep fitnemi üretir?

Ayrıca, yukarıdaki mesajları keyifle okudum ! Devammm.

Kayıtsız
    Misafir

milli görüşten ayrılanı siyonstler kapar!!!!

bu ülkenin ilerlemesini istemeyenlerin oyununa gelmedim, inş. gelmeyeceğim de. Rabbim'e çok şükür bu davada sabit kalacağım ömrüm boyunca. Numan Kurtulmuş'a genel başkanlık verileceğini öğrendiğim anda eyvah, 2. bölünme yaşanmaz inş. demiştim. en başında hissetmiştim bunun bööle olacağını. bunda da vardır mutlaka bi hayır. ama şunu unutmayalım ki ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR. bu hak davadır bilinki yıkılmadık yıkılmayacağız. bunlar milli görüş için ufak sarsıntılar. unutmayalım ki zafer inananlarındır ve zafer çok yakındır.. gazamız mübarek olsun. Allah'a emanet olun.. selam ve dua ile...

+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları