+ Konuyu Yanıtla
3 / 1 123 SonSon
47 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Fatih'e sataşanlar!

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18

Fatih'e sataşanlar!

karaborsa teşkilatçılık yapıp "ne sıkıntılar çektim" diye uçura uçura satanlar!

çerçevesi belli bir davanın davacısı olduklarını iddia edip kendi ucube beyinlerinde büyüttükleri öncesiz ve sonrasız hayallerinin davasını güden zavallılar!

lidere biati sadece bir ademeoğlunun emrine girmek olarak görüp cihadın diğer bütün yükümlülüklerini istedikleri gibi eğip bükebileceğini zanneden özürlüler!

milli görüşçüyüz deyip milli görüşe sırtını dönmüş herkesi ve herşeyi baştacı etmeyi zaferin anahtarı olarak gören sakat ruhlular!

erbakan adının kötü işlere alet edildiğini iddia eden ancak bundan daha kötüsünü yaparak onun davasını kendi şahsi iktidar hırsları için kullanmaya kalkarak alçalanlar!

erbakanda hata yapabilir diye hak bir söz söyleyip sonra peşine düştükleri kusur katarını teşkilata bir kurtarıcı gibi kakalamaya çalışarak batıl amaçlar güdenler!

siyonistlerin kırk yıldır eğriltemediği bu davanın istikametini, zafer adına değiştirmenin hamallığına soyunmuş taşeronlar!

SAYINIZ 1000 OLSUN... ÜSTÜNE NUMANI DA KOYUN VE ONU DA 1000 SAYIN...

yine de bir fatihe değişmem!

Etmezsiniz ulan!
    topunuz bir Fatih etmezsiniz. terbiyesizler!

ağzınıza pelesenk olmuş bir "saltanat kuruluyor", "koltuk sevdası" sözleri, geviş getiren hayvanlar gibi geveleyip duruyorsunuz...

patiye tepeden inip 10 yılda genel başkan olmuş bir ucuz kuklaya gösterdiğiniz saygının çeyreğini, doğma büyüme teşkilatlı olan bir Fatihe gösteremiyorsunuz.

mhp'lilerin türkeşin oğluna, anaplıların özalın oğluna, akp'lilerin tayyip'in oğluna sahip çıktıkları bu koca politika arenasında siz kutlu bir davanın liderinin oğluna düşmanlık etmeyi marifet sayıyorsunuz.

ulan!
    erkekseniz bütün medya tarihini didik didik edin ve bir söz bile demiyorum! tek bir ima getirin! erbakan hocamın ağzından Fatihi genel başkan yapacağına dair!
    tek bir ima!

kendiniz kurup kendiniz oynayarak bir zannı büyütüyorsunuz ve bu zan üzerinden Fatih'e düşmanlık ediyorsunuz. ahlaksızlar!

sizin gibilere layık olanda işte bulduğunuz gibi bir kukladır elbet!

artık seferden sıkılıp zafer istiyor ekselansları!
    oldu! emrin olur! şimdiden cilalı koltukları sipariş edelim..
    kuş beyinlerinizin hesabıyla saptığınız bu istikametin sonunda sanki iktidar payesi garantiymiş gibi bir de geçmişinize söverek gidiyorsunuz!

tayyipçiler erbakan hocaya söverek gittiydi. hocaya sövmek prim yaptı da iktidar oldular.
    siz ise fatih'e söverek gidiyorsunuz. bakalım fatih'e sövmek prim yapacak mı. gidin de görün.

ne demiş yahya kemal:
    bir çok gidenin herbiri memnun diğerinden,
    bir çok seneler geçti dönen yok seferinden.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

''zavallı - özürlü - sakat ruhlu - alçalan - batıl amaçlar güden - taşeron - terbiyesiz - ahlaksız.. '' gibi ifadelerle sergilenen saldırgan bir tutumu şöyle göğüslüyorum :
    sizler şimdi acı içinde kıvranan hastalarsınız.canı yanan bağırır,çağırır,küfürde eder,şiddetde kullanır.işte bu acı içinde kıvranan hastalarımıza merhametli bir doktur edasıyla yaklaşıyoruz.iyileşince bize teşekkür edeceksiniz.bize böyle öğretti büyüklerimiz !!!
    ''Allah'ın sizin için biçtiği fiyat cennettir.Değerinizi düşürmeyin..(M.İ)''

Erbakanist Esra MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Apr 2008
    İletiler
    180
    Ben bu milli görüşçüyüm deyip Fatih Erbakan'ı beğenmeyenleri ve istemeyenleri anlamıyorum.SİZ DEĞİLMİSİNİZ Kİ GENÇ BİR GENEL BAŞKANIMIZ OLSUN.DAVA İÇİN KOŞAN ADAM LAZIM,yuruyen değil.SİZ DEĞİLMİSİNİZ Kİ YAKIŞIKLI OLSUN,KARIZMATIK OLSUN.KENDİNDEN SÖZ ETTİRSİN vs vs.Eee daha ne?Birde bu HOCAMIZIN en yakını, oğlu.Ondan daha çok mu Hocamızın bu dava için çektiklerini biliyorsunuz.Yeterki davasına sadık olsun.Benim için her milli görüşçü aynıdır.Hele bu hocamızın oğlu ise o daha bir ondedir.Olsun genel başkanımız FATİH ERBAKAN olsun.Yeterki çizgimizden sapmayalım.Davamızın Hak dava olduğunu unutmayalım.
    Allah'ım sen bizi başımızdaki deccallardan kurtar.(amin)

İsmailağa'lı
    Misafir

Kötü Söz Sahibinindir...

'zavallı - özürlü - sakat ruhlu - alçalan - batıl amaçlar güden - taşeron - terbiyesiz - ahlaksız.. ''

Bunlar nasıl bir hezeyanın, mağlubiyetin, çaresizliğin ve kaybetmişliğin dışa vurumudur..?
    Onuda geçelim bu nasıl bir hitabettir.? Kime karşı nasıl bir tutumdur.?

Müslümanım diyene yakışıyorsa bir müslümana bunları söylemek ki, az zaman öncesine kadar kardeştiniz hani.?

Gerçekler acıdır. İster kabul edin ister kabul etmeyin.

İsteyen bu davayı Aile Saadetine ve Saltanata Hizmet olarak sürdürür, isteyen gerçekten davanın yürüyeceği ve hizmetin aileye, saltanata değil HAKK'a olacağı yerde..!

Artık takke düştü, görmesini bilenler artık herşeyi iyice görüyor Elhamdülillah.

Son olarak sözüm ALLAH DOSTLARINI İnkar Eden bu köhne yazının sahibi Mehmet Dağdelen'e..;

1- Önce EDEP nedir öğreneceksin ve bunu kullanmayı becereceksin.

2- Bu kadar yaygara ve hakeret önümüzdeki seçimlerde daha şimdiden % 1'e ulaşamayacağınızdanmı.? seçimi şimdiden kaybetmiş olmanızdanmı.?

3- Zaten senin itikadınla yapılacak bir CİHAD'dan ZAFER ASLA ÇIKMAZ merak etme.

4- Destek olamadınız nefsinize mağlupsunuz koltuk ve aile sevgisinin sonu budur, hiç olmadı gerçekten bu yola baş koyanlara köstek olmayın.!

5- ALLAH(c.c.) Sana ve senin gibi olanlara Basiret ve feraset versin inşaALLAH.

Birazcık HAKK - HUKUK biliyorsanız bu mesajı yayınlayın...

Merhum Taner PINAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,637
    Blogdaki Konular
    6
    fatihçi numancı erbakancı olmadğım için üstüme alınmadan iki tarafında yorumlarını üzülerek seyreyliyorum. ve tavsiye ediyorum hiçbirine dokunmayın Kuran ve sünnete uyun batıl işlerle uğraşmayın..

Vallahi yaptıpınıza cihat diyebileceğiniz tek bir örneğiniz yok..
    Allah indinde Din İSLAM dır.Kendine başka din ve başka peygamber arayanlara veyl olsun..

biri eebiyat yapıyo galiba kendisi beş on arkadaşıyla bazı farzları yerine getiriyo ondan başkası getirmiyo.
    ne marka gözlük takıyosun yaa:) bazen gülmek siniri yumuşatır çok laf etmektense...:):):) (anladın sen onu)
    rabbimden gelen ne varsa tüm hepsine gönülden kocaman bi EYVALLAH

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    edebiyat yapmayın!
    erbakanın ağzından fatihi genel başkan yapacağına dair geçmişte ve günümüzde bir delil bulun getirin.!

(bu arada ismailağalı nickli kullanıcı, mesajlarını yayınlamak için gayret sarfettiğimi bilmeni isterim. zira adıyla yazdığın topluluğun gerçekte milli görüşe karşı her zaman takiyye yaptığını göstermek isterim. site kuralları içerisinde yazmaya gayret et. özellikle mesnetsiz itham ile ilgili kuralımıza uygun yaz.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

milli görüşçüyüz ve numan kurtulmuşu destekliyoruz. kimse milli görüşçülüğümüzü sınamasın. millet küfrederken broşürler dağıtmak, suratımıza kapının çarpıldığı evlere gül dağıtmak, kimsenin olmadığı tkp mitinglerindeki gibi gelen geçenin gülerek baktığı mitinglerde tek başına bayrak sallamaktır bizim işimiz. ve sonuna kadar kurtulmuşu destekliyoruz.
    Kimse Milli Görüşçülüğümüzü sorgulamasın!

İsmailağalı
    Misafir

....

Öncelikle teşekkür ederim Mehmet Dağdelen...

Bunda gerçekten samimiyim çünkü kullanıcısı az da olsa bu foruma yazmak ya da bu forumdaki konulara iştirak etmek malesefki çok zor çünkü bu gayet aşikardır ki, fikrinize ters gelen herşey sansüre takılıyor çünkü bu konuda tahammülsüzsünüz. Bunun bir adının da faşistlik olduğunu bildiğinizi ümit ediyorum.

Yazıma dikkat edersen ben o şahsı ya da bu şahsı destekliyorum demedim ama nasıl ki sizin olanlara gelişmelere baktığınızda gördüğünüz yorumladığınız hususlar gerekçeler varsa aynı şeyler bizde de var. Sizin yazdıklarınız dile getirdikleriniz gayet normalse bizim yazdıklarımızı da normal karşılamanız gerekmektedir.

Şahsım adına edebiyat yapmadığımı gayet iyi biliyorum bunun için rahatım, mesnetsiz ithamıma gelince böyle bir ithamım yok varsa lütfen altını çizerek belirtirsen sevinirim.

Site kuralları içinde yazmaya gelince yukarıda bahsettiğim gibi fikrinize ters gelen ya da sevmediğiniz kişilerin hakkında güzel yazmak bile fitne ya da uyarı sebebi ya da sansüre uğradığı için kullanıcı sayınız bu kadar az ve foruma iştirak bu kadar az ve haliyle benim yazdıklarımda bu uyarı sebeplerine takılıyor.

İsmini yazdığım topluluğu ne kadar tanıyorsun, ne biliyorsun bilmem ama Takiyye yapıldığı gerçeğinin artık çok öncelerde kaldığını ısrarla bilmeni isterim. Bunun delilini ararsan Lideriniz son seçimlerde İsmailağanın oylarının neden kaybedildiği hususunda kime kızdıysa bunun sorumlusunun derhal bulunmasını ve durumun düzeltilmesi için ne gerekiyorsa derhal yapılsın diye kime söylediyse onlardan öğrenirsiniz. Çünkü biz hocaefendilerimizin oy tercihlerini ve bizlerle paylaştıklarını gayet iyi biliyoruz ve ona göre hareket ediyoruz.

Dahasını da istersen, İrancılıkla-Şiacılıkla-Vahhabilikle dolu bir birliğin ve İmam-ı Rabbani K.s. ve bunun gibi nice ALLAH(c.c.) Dostlarının inkarının gayet normal olduğu bir topluluğun içinde İsmi geçen topluluktan, samimi olan tek bir fert bulunmaz..! Particiliği, ihvanlığının önüne geçmiş bir kişinin de tasavvuf yolunda zaten işi olmaz, olur diyorsa da ancak kendini kandırır. Derseniz ki Cübbeli Hocanın bir sürü videosu var sohbetlerinde söyledikleri var, bizde sizi deriz ki, Cübbeli Hocamız Teke Tek Programında İRAN ve İRAN'la yakınlıkla yapılacak siyaseti asla ve asla desteklemediğimizi tasvip etmediğimizi açıkca beyan etmiştir.

Umarım açıklayıcı olmuştur. Ama tüm bu yaşananlar ısrarla söylüyorum sana ya da aynı tarz ve uslupteki arkadaşlara böyle hitap hakkı vermez. Sizler her konuda saygı ve üstünlük doğruluk beklerken yaptıklarınızın yanlışlıklarından dolayı bu konumlarda olduğunuzun farkında değilsiniz.

Bakınız MESUT GÖLE ne demiş;

biri edebiyat yapıyo galiba kendisi beş on arkadaşıyla bazı farzları yerine getiriyo ondan başkası getirmiyo.
    ne marka gözlük takıyosun yaa:) bazen gülmek siniri yumuşatır çok laf etmektense...:):):) (anladın sen onu)

İşte bu uslupler, küçümsemeler, ve yazınızda ki hakaretler olduğu müddetçe daha da azalacak ve asla çoğalamayacaksınız.

Lider kadronuzun siyasetteki hataları ise başta kendisini ve İSLAM Adına yollarına çağırdıklarını bağlar, ama unutmayın BİZE OY VERMEYENİN NAMAZI KABUL OLMAZ denildiği sürece vebalininde ahirette çetinliğini bu sözlerin sahipleri düşünsün.

Hatayı önce kendinizde arayın, herşey kendi kalbimizden ve kendi kapımızın önünden başlar.

Kayıtsız
    Misafir

bende milli görüşçüyüm

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    edebiyat yapmayın!
    erbakanın ağzından fatihi genel başkan yapacağına dair geçmişte ve günümüzde bir delil bulun getirin.!

(bu arada ismailağalı nickli kullanıcı, mesajlarını yayınlamak için gayret sarfettiğimi bilmeni isterim. zira adıyla yazdığın topluluğun gerçekte milli görüşe karşı her zaman takiyye yaptığını göstermek isterim. site kuralları içerisinde yazmaya gayret et. özellikle mesnetsiz itham ile ilgili kuralımıza uygun yaz.
    bende milli görüşçüyüm erbakanı seviyorum ve mahmut efendi hazretlerinide çok seviyorum elini öpüp çok hayır duasını aldım
    gelinen noktada İNŞAALLAH fatih erbakan genel başkanımız olur diyorum artık milli görüş fitneye geçit vermemeli ...
    ALLAH dostları başımızın tacıdır..
    mehmet dagdelen in görüşleri şahsi görüşüdür milli görüşü baglamaz erbakan hocamız her zaman nefis terbiyesinden bahsetmektedir bun anlayan anlar.. mehmet dagdelen ALLAH dostları hakkında illeri geri konuşmasını tavsip etmemekle beraner aklını başına alması tavsiye ediyor islama hizmet etmiş geçmiş büyükler hakkında ileri geri konuşmasının kendisine ne kazandıracagını billdigine inanıyorum

ismail aga ve milli görüş sevgisiyle büyümek ne güzel

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    karaborsa teşkilatçılık yapıp "ne sıkıntılar çektim" diye uçura uçura satanlar!

çerçevesi belli bir davanın davacısı olduklarını iddia edip kendi ucube beyinlerinde büyüttükleri öncesiz ve sonrasız hayallerinin davasını güden zavallılar!

lidere biati sadece bir ademeoğlunun emrine girmek olarak görüp cihadın diğer bütün yükümlülüklerini istedikleri gibi eğip bükebileceğini zanneden özürlüler!

milli görüşçüyüz deyip milli görüşe sırtını dönmüş herkesi ve herşeyi baştacı etmeyi zaferin anahtarı olarak gören sakat ruhlular!

erbakan adının kötü işlere alet edildiğini iddia eden ancak bundan daha kötüsünü yaparak onun davasını kendi şahsi iktidar hırsları için kullanmaya kalkarak alçalanlar!

erbakanda hata yapabilir diye hak bir söz söyleyip sonra peşine düştükleri kusur katarını teşkilata bir kurtarıcı gibi kakalamaya çalışarak batıl amaçlar güdenler!

siyonistlerin kırk yıldır eğriltemediği bu davanın istikametini, zafer adına değiştirmenin hamallığına soyunmuş taşeronlar!

SAYINIZ 1000 OLSUN... ÜSTÜNE NUMANI DA KOYUN VE ONU DA 1000 SAYIN...

yine de bir fatihe değişmem!

Etmezsiniz ulan!
    topunuz bir Fatih etmezsiniz. terbiyesizler!

ağzınıza pelesenk olmuş bir "saltanat kuruluyor", "koltuk sevdası" sözleri, geviş getiren hayvanlar gibi geveleyip duruyorsunuz...

patiye tepeden inip 10 yılda genel başkan olmuş bir ucuz kuklaya gösterdiğiniz saygının çeyreğini, doğma büyüme teşkilatlı olan bir Fatihe gösteremiyorsunuz.

mhp'lilerin türkeşin oğluna, anaplıların özalın oğluna, akp'lilerin tayyip'in oğluna sahip çıktıkları bu koca politika arenasında siz kutlu bir davanın liderinin oğluna düşmanlık etmeyi marifet sayıyorsunuz.

ulan!
    erkekseniz bütün medya tarihini didik didik edin ve bir söz bile demiyorum! tek bir ima getirin! erbakan hocamın ağzından Fatihi genel başkan yapacağına dair!
    tek bir ima!

kendiniz kurup kendiniz oynayarak bir zannı büyütüyorsunuz ve bu zan üzerinden Fatih'e düşmanlık ediyorsunuz. ahlaksızlar!

sizin gibilere layık olanda işte bulduğunuz gibi bir kukladır elbet!

artık seferden sıkılıp zafer istiyor ekselansları!
    oldu! emrin olur! şimdiden cilalı koltukları sipariş edelim..
    kuş beyinlerinizin hesabıyla saptığınız bu istikametin sonunda sanki iktidar payesi garantiymiş gibi bir de geçmişinize söverek gidiyorsunuz!

tayyipçiler erbakan hocaya söverek gittiydi. hocaya sövmek prim yaptı da iktidar oldular.
    siz ise fatih'e söverek gidiyorsunuz. bakalım fatih'e sövmek prim yapacak mı. gidin de görün.

ne demiş yahya kemal:
    bir çok gidenin herbiri memnun diğerinden,
    bir çok seneler geçti dönen yok seferinden.

Mehmet kardeşim yüreğinize sağlık harika bir yazı olmuş...

Erbakanist Esra MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Apr 2008
    İletiler
    180
    Alıntı Ali AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    milli görüşçüyüz ve numan kurtulmuşu destekliyoruz. kimse milli görüşçülüğümüzü sınamasın. millet küfrederken broşürler dağıtmak, suratımıza kapının çarpıldığı evlere gül dağıtmak, kimsenin olmadığı tkp mitinglerindeki gibi gelen geçenin gülerek baktığı mitinglerde tek başına bayrak sallamaktır bizim işimiz. ve sonuna kadar kurtulmuşu destekliyoruz.
    Hem Kurtulmuşu destekleyip hemde milli görüşçü olamazsın.Çünkü milli görüş çatısı altında siyaset yapmıyacağını açıkladı sizin desteklediğiniz şahis.Ayrıca milli görüşün siyasi temsilcisi saadet partisidir.Numan değil.O sebepledirki sizler milli görüşçü değil düpedüz numanıstsiniz ve bu beni hiç üzmüyor.Çünkü ben hocamlayım.Bir çok milli görüşçü gibi.Ama milli görüşçü derken sizler gibilerden bahsetmiyorum,üzerinize alınmayın.
    Allah'ım sen bizi başımızdaki deccallardan kurtar.(amin)

şeytanda adem'e secde ettiğini sanıp ebedi saadetten kavuldu.biz itaat ediyorsak hocamız Allah ve Rasulüne itaat ettiği içindir..bu gün bunun aksini idda edenler liderliğe soyunup bir nevi şeytanlık yapıyorlar...milli görüş davası 40 yıllık bir maziden bahsdiyorsa bu Allahın lutfu iledir...hocamıza sadakatımız taşıdığı sorumluluğun (ki kolay değil)dandır...kendisi neyse ailesi de odur bizim için...

Olamaz bir milli görüşcü bu kadar saldırgan ve aciz olamaz.dinimizde küfürün ne anlama geldiğini ve insan piskolojisinde kimler küfür eder biraz araştırın.helede bunu milli görüş şemşiyesi altında yapmayın.bu gibi söylemlerin sayın hocamıza zarar getireceğine numan ve ekibine yarar sağlıyacağına inanıyorum.sayın hocamız bile kendisini arkadan vuranlara bile saygılı bir uslupla cevap verirken bizler kim oluyoruz ki bir insana yakışmayan uslupları kullanıyoruz,bu kadar acizmiyiz onların karşısında.

Alıntı Esra MERTKAYA tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Hem Kurtulmuşu destekleyip hemde milli görüşçü olamazsın.Çünkü milli görüş çatısı altında siyaset yapmıyacağını açıkladı sizin desteklediğiniz şahis.Ayrıca milli görüşün siyasi temsilcisi saadet partisidir.Numan değil.O sebepledirki sizler milli görüşçü değil düpedüz numanıstsiniz ve bu beni hiç üzmüyor.Çünkü ben hocamlayım.Bir çok milli görüşçü gibi.Ama milli görüşçü derken sizler gibilerden bahsetmiyorum,üzerinize alınmayın.
    Numan Kurtulmuş ile erbakan'ın arasını açan şey sadece GİK konusudur. ondan başka numan kurtulmuşa herhangi bir suçlamada bulunmamıştır erbakan. Lakin Erbakan'ın yanında bulunan amcabeyler yerin dibine sokmuşlar iftira etmişlerdir Kurtulmuşa.

Lütfen elinizi vicdanınıza koyun, kongreden beri kim kime en çok lafı attı? ajans5 gibi siteler numan kurtulmuşa sövdü resmen. yazıklar olsun onlar gibilere. ismail müftüoğlu ceyrek genel baskan dedi... ne demedilerki be. fatih erbakanı saymıyorum bile...ama numan kurtulmuşun dediği laf sadece şuydu: herkes dediği lafa dikkat etsin.
    Kimse Milli Görüşçülüğümüzü sorgulamasın!

holigan Melike SEVİM kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Apr 2007
    İletiler
    2,386
    Blogdaki Konular
    2
    Numan Kurtulmuş ile erbakan'ın arasını açan şey sadece GİK konusudur. ondan başka numan kurtulmuşa herhangi bir suçlamada bulunmamıştır erbakan. Lakin Erbakan'ın yanında bulunan amcabeyler yerin dibine sokmuşlar iftira etmişlerdir Kurtulmuşa.

Lütfen elinizi vicdanınıza koyun, kongreden beri kim kime en çok lafı attı? ajans5 gibi siteler numan kurtulmuşa sövdü resmen. yazıklar olsun onlar gibilere. ismail müftüoğlu ceyrek genel baskan dedi... ne demedilerki be. fatih erbakanı saymıyorum bile...ama numan kurtulmuşun dediği laf sadece şuydu: herkes dediği lafa dikkat etsin.

ee sonuç olarak numan kurtulmuş şimdi nerde gitti mi gitti..Şimdi onun da önce ki gidenlerden hiç bir farkı kalmadı..
    Ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın.Gündüz geceye muhtaç.Bana da sen lazımsın..

bakın hala gerçekleri idrak edememişsiniz seçimden önce numan bey bir liste gösteriyor erbakan hocama ama seçim günü başka listeyle seçime giriyor sonra da bir çok yerde davasına bağlı insanları değiştiriyor... ilk başta siz dediğiniz lafa dikkat ediniz ilk önce öğreniniz sonra konuşunuz!....

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    [QUOTE=Ali AYDIN;354198]Numan Kurtulmuş ile erbakan'ın arasını açan şey sadece GİK konusudur. ondan başka numan kurtulmuşa herhangi bir suçlamada bulunmamıştır erbakan.

hocam numana ne dedi;
    1.istişareye uymadın
    2.sadakatli davranmadın
    3.liderine itaat etmedin
    4.ihlaslı davranmadın
    5.ferasetini yitirdin
    6.meşruiyetini kaybettin
    7.her yerde laf ebeligi yaptın
    ....
    ....bunlardan başka daha ne demeliki hocam suçlama yapsın
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Kayıtsız
    Misafir
    Alıntı Günnur MERTKAYA tafarından gönderildi Mesajı Göster
    şeytanda adem'e secde ettiğini sanıp ebedi saadetten kavuldu.biz itaat ediyorsak hocamız Allah ve Rasulüne itaat ettiği içindir..bu gün bunun aksini idda edenler liderliğe soyunup bir nevi şeytanlık yapıyorlar...milli görüş davası 40 yıllık bir maziden bahsdiyorsa bu Allahın lutfu iledir...hocamıza sadakatımız taşıdığı sorumluluğun (ki kolay değil)dandır...kendisi neyse ailesi de odur bizim için...
    bu ülkede bir tek Necmettin erbakan ve cemaati mi Allah'a itaat ediyor.. Numan bey Allah ve Rasulune itaat etmiyor mu ?? bu ne densizliktir.. 40 yıldır milli görüş davası diyorsunuz.. başarınız nedir.. ??

Alıntı İsmailağa'lı tafarından gönderildi Mesajı Göster
    'zavallı - özürlü - sakat ruhlu - alçalan - batıl amaçlar güden - taşeron - terbiyesiz - ahlaksız.. ''

Bunlar nasıl bir hezeyanın, mağlubiyetin, çaresizliğin ve kaybetmişliğin dışa vurumudur..?
    Onuda geçelim bu nasıl bir hitabettir.? Kime karşı nasıl bir tutumdur.?

Müslümanım diyene yakışıyorsa bir müslümana bunları söylemek ki, az zaman öncesine kadar kardeştiniz hani.?

Gerçekler acıdır. İster kabul edin ister kabul etmeyin.

İsteyen bu davayı Aile Saadetine ve Saltanata Hizmet olarak sürdürür, isteyen gerçekten davanın yürüyeceği ve hizmetin aileye, saltanata değil HAKK'a olacağı yerde..!

Artık takke düştü, görmesini bilenler artık herşeyi iyice görüyor Elhamdülillah.

Son olarak sözüm ALLAH DOSTLARINI İnkar Eden bu köhne yazının sahibi Mehmet Dağdelen'e..;

1- Önce EDEP nedir öğreneceksin ve bunu kullanmayı becereceksin.

2- Bu kadar yaygara ve hakeret önümüzdeki seçimlerde daha şimdiden % 1'e ulaşamayacağınızdanmı.? seçimi şimdiden kaybetmiş olmanızdanmı.?

3- Zaten senin itikadınla yapılacak bir CİHAD'dan ZAFER ASLA ÇIKMAZ merak etme.

4- Destek olamadınız nefsinize mağlupsunuz koltuk ve aile sevgisinin sonu budur, hiç olmadı gerçekten bu yola baş koyanlara köstek olmayın.!

5- ALLAH(c.c.) Sana ve senin gibi olanlara Basiret ve feraset versin inşaALLAH.

Birazcık HAKK - HUKUK biliyorsanız bu mesajı yayınlayın...

Bak ismi cismi belirsiz ismailağalı şahıs yaşın başın kaç bilmiyorum ama bildiğim birşey varsa başta Mürşidiniz olan efendi hazretlerine ihanet ettiğinizdir hemde defalarca... bundan ötesi milli görüşe karşı ihanetlerinizin zaten bir önemi kalmıyor...

Aslında seni evire çevire bir güzel sözlemeli ama vakir kısıtlı...
    Klavye Mücahidi

+ Konuyu Yanıtla
3 / 1 123 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları