+ Konuyu Yanıtla
3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Konu: 310 Numanı hazmetmek

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18

310 Numanı hazmetmek

mümkün değil...

numanı hazmetmek değil mümkün olmayan... 310'u hazmetmek mümkün değil.

bir bütünün içten içe ayrışması, sapması, bölünmesi...

oran 1/4 (dörtte bir). bu oran şu anda teşkilatların içerisinde de böyle. yani teşkilattaki her 4 kişiden 1'inin sabrı tükenmiş, ayrışmış ve numanist olmuş. ama şunu iddia ediyorum ki burada öne çıkan isim önemli değil! numan ya da harun hiç farketmez.. bu çeyreğimiz peşine düşmek için bir harun aramaya başlamıştı zaten.

8 kasım 2006 da yapılan kongreyi hatırlıyorum. Recai Kutanın yeniden genel başkan seçildiği o gün orada birinin şu sözünü işittim: -geçici genel başkanınız hayırlı olsun..

bu sözün önemli oluşunu anlayanlar vardır elbette. ama yine de izah etmek isterim.

zaman akp rüzgarının sert estiği günler. recai kutan başkanlığında ayağımızı sabitlemeye çalışıyoruz. odak noktası recai kutan değil akp'dir. zihinler sadece teşkilatın varlığını muhafaza ile meşgul. işte böyle bir ortamda birileri teşkilatın vaziyetiyle dertlenmiyordu. teşkilatın vaziyetini düşünme önceliği daha iki dakika önce açıklanırken işte o kimisi "genel başkanınız" diyerek ayrıldığını ilan ediyordu.

ve ayrıldık.

şu anda net bir şekilde ayrıştık. bunun gizlenir, saklanır yanı yok.

elbette bizler 3/4 ile yolumuza devam edeceğiz İNŞAALLAH. bir çeyreği yönlendiren elebaşları def edeceğiz. bunda şek şüphe yok.

şimdi konuşmamız gereken bu bir çeyreği oluşturan etkenlerdir. ki bunun başında akp'leşme temayülü yatar. ikincisi ise yükselememiş entel takımı isyanı yatar.

çeyreklik grup bu iki katmandan oluşur.

akp'leşme yanlılarının düşünce tarzında aynı akp de olduğu gibi islamı kendi fikrine uydurma hevesi hakimdir. bu güruhun yeniden milli görüş benliğine döndürülmesi zordur.
    entel takımının kısmen dönmesi muhtemel olmakla birlikte büyük çoğunluğu dönmemekle beraber karşı cephe alıp kirli çamaşır sektörüne gireceklerdir.
    işte numanında bu cenahta siyaset yapıp ikinci bir haydar baş faktörü olma olasılığı gözardı edilmemelidir.

bu sebeplerle bu 310u hazmetmek kolay olmayacak. varlıkları bir dert yoklukları bir dert.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

z@hid M.Zahid ÖZPELİTOĞLU kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Oct 2006
    İletiler
    280

sıfırı nasıl hazmettin...

563 geçerli oyun 490'ı nı almış bir başkan hakkında
    ileri geri konuşup yalan yanlış şeyler yazmakta neyin nesi...

ne zamandır şu başbelası portala yazmayayım,
    susayım diyorum ama bukadarda olmaz kardeşim...

Allahtan Kongredeydik olayları yakınen takip ettik.

soruyorum 310 hazmede baya bi zorlanmışsınız da
    sıfırı nasıl hazmettin...

saat 23:25
    üçüncü tur oylaması sonlanıyor.... 310'a 0 (sıfır)...

Hiç boşuna uğraşmayın Hocamızın izini silemiyeceksiniz...
    Erbakan Hocam Milli Görüşün Yegane Lideridir
    Başkanımızda Numan Kurtulmuştur.

Erbakanist Esra MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Apr 2008
    İletiler
    180
    Hocam sıkıntıya gerek yok.Elhamdulilah milli görüşün temeli Erbakan Hocamız tarafından öyle sağlam atılmıştır ki hiç birşey olmaz.
    Allah'ım sen bizi başımızdaki deccallardan kurtar.(amin)

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları