+ Konuyu Yanıtla
6 / 6 İlkİlk 123456
104 sonuçtan 101 --- 104 arası gösteriliyor

Konu: oy vermeyeceğim!

Kayıtsız
    Misafir

saadete Allah rızası için oy veriyoruz

ben spye Allah rızası için oy veriyorum ve çalışıyorum.numan veya erbakan için değil. ve bu son olaylarda numan kurtulmuş tam bir milli görüş terbiyesine göre davranmıştır tebrik ediyorum

erbskan milli görüş için yeni bir adres gösterene kadar oyum saadet partisine.Allah erbakana uzun ömür versin.
    BİN KİŞİ BİR KİŞİYİ ADAM EDEMEZ KAL İLE,BİR KİŞİ BİN KİŞİYİ ADAM EDER HAL İLE...

Kayıtsız
    Misafir

Mehmet haklı

Mehmet kardeşime katılıyorum. Bazı arkadaşlar buradaki tepkiyi ya anlamıyor ya da anlamazlıktan geliyor. Elbette ki biz bu davaya Erbakan hocanın kara kaşı kara gözü için bağlı değiliz. Ancak verdiği tavizsiz mücadele sebebiyle kendisine bağlı ve vefalıyız.

Kendilerini buralara getiren hocalarına vefası olmayan insanlardan hangi dava şuurunu bekleyeceksiniz. Hocaya gösterilen vefa, davaya gösterilecek vefanın göstergesidir. Vefasız ve nankör tabiatlı insanlardan davaya da hayır gelmez.

Bunun için; bu vefasız, nankör ve saygısız, şer güçlere yaranma adına hocasına bayrak açan, makam sevdalısı insanlar başta oldukça ben de bu partiye oy vermeyeceğim.

Sinan Malkoç

ahmet nihat
    Misafir

numan bey

vazo birkere kırılmıştır artık kongre yapılsada numan bey tekrar başkan olsada kırılan vazodan hayır gelmeyecektir görünen oki teşkilatlarda hiçbir zaman numan beyi desteklemiyecektir inanın seçimlerdede çalışmayacaklardır...ömründe milli görüşçü olmayı şeref bilmiş birkişi olarak numan beyin başında olduğu bir saadet partisine oy vermek zul olmuştur akp ye oy veren ler numan kurtulmuşa hiç bir zaman oy vermeyeceklerinden numan bey dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmuştur selametle

+ Konuyu Yanıtla
6 / 6 İlkİlk 123456

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları