+ Konuyu Yanıtla
6 / 3 İlkİlk 123456 SonSon
104 sonuçtan 41 --- 60 arası gösteriliyor

Konu: oy vermeyeceğim!

beceremediniz bari bırakın!!!

beyler durumun izahı şudur: numan kurtulmuş kendsine koşacak ekip istedi yatacak değil. kendi listesini hazırladı erbakanda bunu biliyordu zaten. numan kurtulmuş bir şekilde devirecekti yaşlı ağabeylerimizi. çünkü yürümez arkadaşlar ak saçlılarla. erbakan hocada eyvallah diyecekti.
    lakin iş büyüdü. bir bakın fatih erbakana!!!
    yapmayın beyler erbakanın listesindekilerin çoğunun listede olduğundan haberi yok! böylemi partiyi yönetecekler. şevkat ağamız gelmemiş kongreye sonrada tutturuyor gik gik!! bu ne perhizdir..
    hocayla kurtulmuş arasında sorun yok. çocuk erbakanlar ortalığı karıştırıyor. Erbakanda ne şiş ne kebap yansın istiyor. bi tarafta kazan asiltürk öte trafta partiyi dirilten kurtulmuş!!!
    Beyler son kez diyorum erbakanla kurtulmuş arasında sorun yok gaza gelmeyin! ha gelsenizde bişey olmaz. sen nasıl 2002. 2004 2007 seçimlerinde canla basla çalışıp yüzde 2.5 aldıysan bundada canla başla çalışır ancak 2.5 düşültürsün partinin oyunu!! 10000 kişi diyorlardı. hep böyle. ha iktidarız gel geldik dediniz sonuç hep hüsran ama hep!!!
    erbakan vefat edince ne yapacaksınız... hiç değilmi? küçük partinize katılımlar çoğalınca ter bastı bazılarını.eee kocay saraydı bu mill görüş sarayı. iöinde 10 tane kişi olsada koca ülkeydi. şimdi yeni insaları istemez oldular. çekemediler.
    erbakan 8 senedir eski kadroyla iş yapamadı... dinamik değildi çünkü... 100 kişilik mitinge 1
    yaptırılan ankette mart 2009da saadete oy verenlerin yüzde 70i ilk kez veriyor oylarını saadete!!!
    işin kısası şu!
    8 senedir ne yaptınız!!! koca bir hiç. şimdi çekilin o zaman kurtulmuşa yol verin... biat edin... fitne çıkarmayın...
    Kimse Milli Görüşçülüğümüzü sorgulamasın!

Kayıtsız
    Misafir

milli görüş

S.A.Kardeşim hak vermek gerekir ki,MİLLİ GÖRÜŞ üç beş günlük parti değil bundan dolayıdır tarihe anekdot düşülen zamanlarda ERBAKAN hocam ve gönül daşları hep alınlarının akıyla çıktılar.Şimdi yapılan hizmetler bir kenara yaşlılar demek bırakın yaşlarına deneyimlerine hürmetsizlik olur. Şu anda bizlere düşen bu önemli imtihanda daha i'tidal-e uygun açıklamalarda bulunmak. Öngörülü olmak şiş kebap yanması işi değildir,devlet adamlığı gereğidir.Hitap seviyemize lütfen dikkat.....

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    numan bey!
    saadet partisi genel başkanı olduğunuz sürece saadet partisine oy vermeyeceğimi, yakınlarıma da oy vermemelerini ya da sandığa gitmemelerini salık vereceğimi beyan ve ilan ederim.

siz kelimenin tam anlamıyla egoist hatta narsist bir insansınız.
    keşke 7 kasım 2002 de istifa ettiğinizde gerçekten gitseydiniz. ya da en azından 2007 temmuzunda tayyip davet ettiğinde gitseydiniz.
    ama enaniyet böyle bir şey işte.
    siz hiç kimsenin terkisine binmezsiniz.
    sizin derdiniz milli görüş ya da islam davası değil. siz baş olmalısınız!
    onun için kaldınız.

şurada dükkanımın önünde biri benimle alay ediyor. -ne oldu sizin başkan dağıttı ortalığı, diyor.

şuna inan ki bu dava için her kınandığımda ELHAMDÜLİLLAH dedim.
    ama ne var ki senin için kınanmak ağrıma gitti.

artık git!
    inanmıyorum sana!
    istemiyorum seni!
    Mehmet Bey, bizler Erbakan Hocamıza biat ettik seçim zamanı geldiğinde bizim ne yapmamız gerekenide söyleyecektir...
    Alıntı Mustafa AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Allah biliyor.ben bu davaya ne erbakan ne de numan icin oy veriyorum.benim sahislarla isim yok.eger sizin varsa zaten hic durmayin.
    Mustafa kardeşim iyi hoş diyorsunda davayı yürütenin düşünce yapısı hiç mi önemli değil davayı şahıslar yürütüyor nasıl şahıslarla işim olmaz dersin...
    Alıntı İsmail CENGİZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Mehmet abi gerçekten şaşırttın.Biz bu davaya Numan Kurtulmuşun veya Necmeddin Erbakan Hocamızın kaşı ve gözü için oy vermiyoruz.
    Bu dava ne onun ne bunun davası taaa Alparslan süre gelen Fatih Sultan Mehmetin,II.Abdulhamit Hanın ve Erbakan Hocamızın bu zamana kadar süre getirdiği islam davasıdır.
    Sen şayet sırf Numan Kurtulmuş için oy vermiyorsan,
    bu davaya tam manasıyla inanmış değilsin.

Şayet Numan Kurtulmuş ihanet etmiş olsaydı.
    Neden bu zamana kadar Recai Kutana onca baskıya rağmen Numan Başkanın listesinden istifa etmedi.Ve ''Ben Numanı yıllardır tanıyorum,onun ne kadar dava adamı olduğunu biliyorum.Bu yüzden ne derseniz deyin,bu listeden istifa etmiyorum'' dedi.
    Bunu diyen Recai Kutan yıllarca hocamızın yanında bulunan bir isim,boş konuşacak değildir.

4 Yıl önce Ankarada MGV'nin genel merkezinde yurt dışında okuyan öğrencilerin toplantısı vardı.Oraya katılmıştık Ukrayna teşkilatı olarak.
    Orda Oğuzhan Asiltürkte konferans vermişti.Nasıl biri olduğu gözümle orda gördüm.

Fatih Erbakan ise hocamızın oğlu olabilir ama bu demek değildirki bu dava babadan oğula geçer.Bu davanın ehli kimse bayrak ona teslim edilir.Yapılan kargaşada benim zannımca Numan Kurtulmuşun parlayan yıldızını içlerine sindiremeyen bazı kimseler bu oyunu yaptı ve başarılı oldu.
    Çünkü Numan başkan yaşça onlara göre genç,bunu kendilerine yediremediler.Neden biz olamadık düşüncesine kapıldılar.
    Bugün Numan Kurtulmuş halk tarafından sevilmeye başlandı,bunu kimse yapamaz.
    Ben bu olursa oy vermem o olursa veririm demem asla.
    Ölene kadar oyum Milli Görüşü savunan partiden yanadır.Ama aktif olarak bir daha çalışmam.
    Diğer tarafta hesap sorulunca en azından ben borcumu ödedim derim.
    Artık birilerine kızıp oy vermeyenler düşünsün...

İsmail kardeşim senin yorumunu okuyunca zaten çok şaşırdım Numan Bey seçildiğinde bizlerinde kendisi hakkında endişelerimiz varken hayırlı olsun demiştik oysa sen kendisine güvenmediğini belirten yorumlar yapmıştın o zaman öyle düşünen biri olarak bu yaşanılan durumdan sonra böyle düşünmen şaşırttı beni...
    Düzenlendi: Tevfik YAZICILAR 19-07-2010 00:35

Alıntı Eser GEDİK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ismail
    hoca diyodu ya patates dinindenmisin
    anladın sen..
    bunlar koltuğun peşinde daha dün mercedeslerle kız peşinde koşan fatih erbakan gelmiş dava adamlığı taslıyor sen kimsin yahu
    genel başkana sallıyorsun hemde kartel medyaya konuşuyor yazık hiçmi hocama çekmedin!
    mehmet abiye peygamber görev verdi desen yine inanmaz adam kafaya koymuş bir kere numan tu kaka !
    Sayın Yazıcılar dindende çıkarırsın yakında beni devam et numana karşı en adi kulisciliği yapın erbakan hocam işret etsin sonra başkanım deyin ne adi bir bakış açısıdır liderle ne ters düşmektir böyle hemen numancı yaptınız beni
    ben ne hocacıyım ne numancı..

ben eğitimimi aldım almasına ama fitnecilik dersini senden görmemiştim iyi oldu..

zeynep çeçen sen yumurtaya gogok derken biz bulaşık yıkıyorduk seçim bürolarında..

buarada fatih erbakanın senden benden bir üstünlüğü olamaz hele hele gidip genel başkana sallayacak kadar küstah eee ne demişler alimden zalim doğar..
    Halası, yorumlarını okuyunca üzüldüm doğrusu Tevfik Bey vermiş gerçi cevap ama bende bir iki cümlede ben yazıyım...
    Numan beyi eleştirenleri eleştiriyorsun ama Hocamızın oğlu Fatih Erbakan hakkındaki yaptığın eleştiriyi inan bize en uzak olan bir partili yapmazdı bilmiş ol...
    sen seçim bürolarında bulaşık yıkamış olabilirsin ama malesef eksiklerin çokmuş ki bu şekilde yorum yapabiliyorsun o küçümsediğin Fatih Erbakan çalışmalara mahalle teşkilatında başladı tepeden inmedi yani. Erbakan Hocamız bunca teşkilatçı yetiştirdi bir oğlunu yetiştirememiş öylemi? yazık yorumlarını gerçekten üzülerek okudum...
    Gerçi Ne hocacı nede Numancı değilim demişsin anladığım kadarıyla sen Fatih Erbakan karşıtı demiyorum ne yazık ki düşmanı diyorum senin kullandığın üslubu ancak bu denli duygular besleyenler kullanır...

Son söz olarakta hepimiz hata yapabilirz, hatadan dönebiliyorsak ne mutl ubize diyorum...

Anti-Siyonist İsmail CENGİZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,972
    Alıntı Vera KESKİN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    İsmail kardeşim senin yorumunu okuyunca zaten çok şaşırdım Numan Bey seçildiğinde bizlerinde kendisi hakkında endişelerimiz varken hayırlı olsun demiştik oysa sen kendisine güvenmediğini belirten yorumlar yapmıştın o zaman öyle düşünen biri olarak bu yaşanılan durumdan sonra böyle düşünmen şaşırttı beni...
    Ben adamın çalışmalarını görünce fikrim değişti ve bu normal bişey.Bir defa ablacım bunu unutma yıllardan beri partiyi bu hale getiren
    1)Oğuzhan Asiltürk
    2)Şevket Kazan

bunlar.Bence sizde gözünüzü açın...
    Fatih Erbakanı öne sürüp kendilerine pay çıkaracak.
    Hele Elif Erbakan çıkıyor yok Numan Kurtulmuşu ihraç ederiz.
    Kadın sen sus hele bide senmi çıktın başımıza.
    Erbakan Hocamız öyle diye.Ama çocukları öyle mübarek olacak diye bişey yokki...

??? Amine Sümeyye KIVRIM kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2008
    İletiler
    129
    Blogdaki Konular
    7
    Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    numan bey!
    saadet partisi genel başkanı olduğunuz sürece saadet partisine oy vermeyeceğimi, yakınlarıma da oy vermemelerini ya da sandığa gitmemelerini salık vereceğimi beyan ve ilan ederim.

siz kelimenin tam anlamıyla egoist hatta narsist bir insansınız.
    keşke 7 kasım 2002 de istifa ettiğinizde gerçekten gitseydiniz. ya da en azından 2007 temmuzunda tayyip davet ettiğinde gitseydiniz.
    ama enaniyet böyle bir şey işte.
    siz hiç kimsenin terkisine binmezsiniz.
    sizin derdiniz milli görüş ya da islam davası değil. siz baş olmalısınız!
    onun için kaldınız.

şurada dükkanımın önünde biri benimle alay ediyor. -ne oldu sizin başkan dağıttı ortalığı, diyor.

şuna inan ki bu dava için her kınandığımda ELHAMDÜLİLLAH dedim.
    ama ne var ki senin için kınanmak ağrıma gitti.

artık git!
    inanmıyorum sana!
    istemiyorum seni!
    ben bu işten bişey anlamadım.siz neden numan beyi suçluyorsunuz?ailem kongreye gitti ve ortalığı listede ismi olmayanların karıştırdığını,numan beyle alakası olmadığını söylediler.
    burda yazılı olanları aileme söyledim.onlar sinirlendi o site milli görüşçü değil galiba dedi.
    numan bey olmazsa bu seçimlerde bizim için iyi olmaz dediler..
    anlayacağınız kafam karıştı.inşaallah en kısa zamanda erbakan hocamızdan aydınlatıcı bir açıklama gelir...
    BUDA GEÇER YA HU!

..:: Ukde ::.. Mustafa AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    Allah biliyor.ben bu davaya ne erbakan ne de numan icin oy veriyorum.benim sahislarla isim yok.eger sizin varsa zaten hic durmayin.
    Alıntı Vera KESKİN tafarından gönderildi Mesajı Göster

Mustafa kardeşim iyi hoş diyorsunda davayı yürütenin düşünce yapısı hiç mi önemli değil davayı şahıslar yürütüyor nasıl şahıslarla işim olmaz dersin...

Abla tabi ki erbakan hocamız bizim için çok önemli ,o olmasaydı belki de biz bu siyonistlerin oyunlarını bilemezdik..hocamız uyanmamızı sağladı Allah ondan binlerce kez razı olsun..Ancak benim anlatmak istediğim tamamen farklıydı..Allah korusun ama yarın birgün hocamız vefat ederse, bu kadar kişi oy vermeyecek mi, onu merak ediyorum..partimizin misyonu,vizyonu değişmediği sürece partinin başına kim geçerse geçsin ben oyumu vermeye devam edeceğim..benim şahıslarla işim olmaz dediğim şey buydu..
    Aşk şehidi..

Ben adamın çalışmalarını görünce fikrim değişti ve bu normal bişey.Bir defa ablacım bunu unutma yıllardan beri partiyi bu hale getiren
    1)Oğuzhan Asiltürk
    2)Şevket Kazan

Elif hanım gece gündüz (küçücük çocuğunu bırakıp) koştururken hiç sus demiyordunuz
    susturmak şimdimi geldi aklınıza
    genel başkanımızın eşi ''milli görüşcü hanımlar koştururken çocuklarını ihmal ediyorlar'' deyip, milli görüşcü hanımları eleştirirken o sizin susturmaya çalıştığınız elif hanım il il gezip, konferanslar veriyordu.
    Müslümanım diyen bu kadar millet
    islam gözü ile kendine baksa
    Esirmi olurdu Mescid'i Aksa:lac[1]:

Kayıtsız
    Misafir

Allah Rızsı mı? İktidar mı?

Milli Görüşçü kardeşlerim, bir kere hedefinizi seçmeniz lazım. Hedefiniz Allah'ın rızası mı? Hedefiniz iktidar mı?

1- Hedefim iktidar diyenler, AKP zaten iktidarda kapıları da herkese sonuna kadar açık, isteyen gidebilir...

2- Hedefim Allah rızası diyenler, Seçim korkunuz niye?

Buna göre düşünün olayları çözeceğinizden eminim...

Sayın Yazıcılar dindende çıkarırsın yakında beni devam et numana karşı en adi kulisciliği yapın erbakan hocam işret etsin sonra başkanım deyin ne adi bir bakış açısıdır liderle ne ters düşmektir böyle hemen numancı yaptınız beni
    ben ne hocacıyım ne numancı..

ben eğitimimi aldım almasına ama fitnecilik dersini senden görmemiştim iyi oldu..

zeynep çeçen sen yumurtaya gogok derken biz bulaşık yıkıyorduk seçim bürolarında..

buarada fatih erbakanın senden benden bir üstünlüğü olamaz hele hele gidip genel başkana sallayacak kadar küstah eee ne demişler alimden zalim doğar..
    Eser bunları yazan senmisin. İnanmıyorum...

Fatih ÇAĞLAR
    Misafir

Hocamıza sadakat şerefimizdir

Aramızdaki yahudi uşakları son zamanlarda kendilerini ve renklerini belli ettiler. partimizin içinde partimizden nemanalan ve adeta bir sülük gibi milli görüşe yapışıp içerden bizi göçertmek isteyenlere en güzel cevap erbakan hocamıza sıkı sıkıya bağlanmak lidere itaat etmek ve onun açtığı yolda eğilmeden bükülmeden el etek öpmeden yürümektir.

şimdi saadet Elif MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Mar 2008
    İletiler
    220
    tamam artık hocamız yeni kongre var dedi şimdi susmak zamanı bu zamana kadar bunca hizmet yapmış kişileri harcamayı keselim ortada bir ihanet söz konusu ise bunca tepki boşuna olmamıştır biz sütten dili yananlar değilmiyiz elbet yoğurda ufleyeçeğiz... tabi çömleğin içinde yoğurt varsa.....
    yorum yok....

İsmail Bey;

Siz buralarda fikrinizi belirtirken bu davanın çilekeşi olan Hocamızın çocuklarının konuşma haklarını kimse sorgulayamaz. Bu insanlar sizden bizden inanın daha iyi teşkilat çalışması yapan babalarına güvenmeden gecesini gündüzüne katan ender teşkilatçılardandır . Erbakan Hocamızı sadece babası gibi değilde lideri olarak gören vede hatırlatmakta fayda var partimizin bir önceki gik üyeleri olan sayın fatih ve elif ERBAKAN'ın konuşmalarını bu kadar eleştirmek hiç bir aklın kabul edebileceği bir şey değildir.

Bu davada herkes kadar onlarında konuşma hakkı vardır.Hatta çoğumuzdan daha fazla.Tekrar ediyorum herkes ama herkes haddini bilecek hocamız ve ailesi hakkında ona göre konuşacak.Lütfen kimse kimsenin sınırlarını zorlamasın
    ...Sizi öyle bir pataklayacağız ki hayatınız Gazze şeridi gibi gözlerinizin önünden geçecek...

kimse elinde zehir kovasıyla dolaşmasın..edep ya huu ...........
    "Bu şehirlerde tabanım değil yüreğim yanık NUR şehrine gidelim yürü çilekeş çarık".N.F.K

1)Oğuzhan Asiltürk
    2)Şevket Kazan

Güzel kardeşim sana sağlam bir miili görüşçü bu şekilde düşünmez diyor başka bişi demiyorum...
    Abla tabi ki erbakan hocamız bizim için çok önemli ,o olmasaydı belki de biz bu siyonistlerin oyunlarını bilemezdik..hocamız uyanmamızı sağladı Allah ondan binlerce kez razı olsun..Ancak benim anlatmak istediğim tamamen farklıydı..Allah korusun ama yarın birgün hocamız vefat ederse, bu kadar kişi oy vermeyecek mi, onu merak ediyorum..partimizin misyonu,vizyonu değişmediği sürece partinin başına kim geçerse geçsin ben oyumu vermeye devam edeceğim..benim şahıslarla işim olmaz dediğim şey buydu..
    Mustafa kardeşim bende onu kastettim eğer misyonu vizyonu değişirse verecekmiyiz diye...
    akpyi düşün onlarda geçmişte milli görüşçü camiasındandı böyle bir durumda onlarada oy verebiliriz o halde...
    Hocam ne derse o diyorum...

Numan beyi sonuna kadar destekliyorum. yeni kongre olursa saadet vesayet ve saltanat partisidir görüntüsü olacak ve alacağı oy % 1,5 olur. ama kaç alırsak alalım oyumuz milli görüşten yanadır. hiç bir zaman erbakancı olmadım şimdi de numancı değilim. sadece milli görüşçüyüm. fikirlerimi belirtiyorum sadece. kimse de bizi bölemez. adam gibi olalım şu an genel başkan numansa onun aleyhine yazmayalım. yarın hoca onu yeniden seçerse pişman oluruz. kimse sonradan pişman olacağı şeyler yazmasın!

Kayıtsız
    Misafir

tespitler ve sorular

bakın kardeşlerim

Erbakan ile kurtulmuş ayrışmasında, kurtulmuş tarafını seçen gerçek milli görüşçü değildir. ya çok aptaldır ya da bir plana hizmet için bilinçli destek veriyordur.

Erbakan hoca yeni bir kongre istediyse bir nedeni vardır

erbakan hoca ile kurtulmuş aynı liste üzerinde anlaşmışlar lakin kongre günü kurtulmuş tam bir ikiyüzlülükle bu listeden haberi yokmuş gibi davranmıştır. Böyle münafıkça davranması doğru mudur? ve neden böyle davranmıştır? amacı nedir? neden mert bir duruş sergilememiştir?

kurtulmuş kadroyu neden gençleştirme çabası içindedir? futbol takımı mı kuracak yoksa başka planları mı var? oysa siyaset tecrübe, birikim gerektirmektedir.

bütün bunlar üzerinde iyi düşünülmesi gereken konulardır. körü körüne numan borazanlığının bir anlamı yok.

Kayıtsız
    Misafir

ne oluyor bize

Haberi ilk duyduğumda şok olum.Bir tek saadet kalmıştı bana göre,menfaatsiz,sadece idealleri uğruna yaşayan.AK partillier de ayrıldılar.Dünyalık menfaat peşinde koşup duruyorlar.Ama Saadet partsindekiler öyle değildi.Kemikleşmiş asla sarsılmaz,ne istediğini bilen insanlar.Yapmayın ne olur, yıkmayın hayallerimizi...

ücncüoğlu
    Misafir

Kurtulmuş, Erbakan'ı kandırdı mı?

Erbakan: Yeşil Liste’yi Kurtulmuş’la hazırladık. Son dakikada birlikte hazırladığımız listeyi değil kendi GİK listesini kongreye sundu.
    http://www.ivedihaber.com/haber/1390...ndirdi-mi.html

Vatandaş
    Misafir

Neyin Kavgası

Saadet Partisinde olanları hayretler içersinde izliyoruz.Allah aşkına neyin kavgası veriliyor.Davanın mı yoksa postunmu.Hocaya yaptığı hizmetlerinden dolayı bu millet minnettardır.Ancak son görüntü davanın gayesi ile hiç uyumlu değil.Partinin başına ehil olanın gelmesi gerekir diye düşünüyorum.Milli görüş davası adeda mirasa dönüştürülmeye çalışılıyor.Çok yazık.

+ Konuyu Yanıtla
6 / 3 İlkİlk 123456 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları