+ Konuyu Yanıtla
6 / 1 123456 SonSon
104 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: oy vermeyeceğim!

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18

oy vermeyeceğim!

numan bey!
    saadet partisi genel başkanı olduğunuz sürece saadet partisine oy vermeyeceğimi, yakınlarıma da oy vermemelerini ya da sandığa gitmemelerini salık vereceğimi beyan ve ilan ederim.

siz kelimenin tam anlamıyla egoist hatta narsist bir insansınız.
    keşke 7 kasım 2002 de istifa ettiğinizde gerçekten gitseydiniz. ya da en azından 2007 temmuzunda tayyip davet ettiğinde gitseydiniz.
    ama enaniyet böyle bir şey işte.
    siz hiç kimsenin terkisine binmezsiniz.
    sizin derdiniz milli görüş ya da islam davası değil. siz baş olmalısınız!
    onun için kaldınız.

şurada dükkanımın önünde biri benimle alay ediyor. -ne oldu sizin başkan dağıttı ortalığı, diyor.

şuna inan ki bu dava için her kınandığımda ELHAMDÜLİLLAH dedim.
    ama ne var ki senin için kınanmak ağrıma gitti.

artık git!
    inanmıyorum sana!
    istemiyorum seni!

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

böyle sevgili triplerine girmeye gerenk yok mehmet bey !
    Bence birilerini kovmak yerine burada kalmayı hakedip etmeyeceğinizi kendinize bir sorun

Gören
    Misafir

Verme

siteyi yeni takip etmeye başladım ama emin olun numan beyi uzun zaman oldu isterseniz yorumlarımızı haddimizi aşmayarak yapalım
    hayır ben asi bir insanım diyorsanız bunu milli görüş kimligi altında yapmayın nitekim bu bizim ınsancıl siyasetimizle ters düşüyor

terk

bende numan bey orda kaldıgı müddetçe oy vermeyecegim

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    numan bey!
    saadet partisi genel başkanı olduğunuz sürece saadet partisine oy vermeyeceğimi, yakınlarıma da oy vermemelerini ya da sandığa gitmemelerini salık vereceğimi beyan ve ilan ederim.

keşke 7 kasım 2002 de istifa ettiğinizde gerçekten gitseydiniz. ya da en azından 2007 temmuzunda tayyip davet ettiğinde gitseydiniz.
    onun için kaldınız.

şurada dükkanımın önünde biri benimle alay ediyor. -ne oldu sizin başkan dağıttı ortalığı, diyor.

artık git!
    inanmıyorum sana!
    istemiyorum seni!
    numan beye de acıyorum.etrafındaki üç beş ahtopot yüzünden ne hatalar yaptı.allah akıl fikir versin.halbuki bizler her şeye ragmen ona kucak açmıştık.hocamı görmezden gelmesini,milligörüş ismini ısrarla söylememesini,tayyiple görüşmesini,mankenlerle poz vermesini,hatta ve hatta kongre günü salona getirttigi sahte kabadayılarını...
    davamızın hatrına görmezden gelmiştik.böyle olmamalıydı.ancak inşallah bundada bir hayır arıyorum.
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Erbakanist Esra MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Apr 2008
    İletiler
    180
    Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    numan bey!

onun için kaldınız.

artık git!
    inanmıyorum sana!
    istemiyorum seni!
    Kesinlikle katılıyorum.Sadece partiyi kariştırmadı numan kurtulmuş neredeyse bizim evi bile ikiye boldu.Ama şükürki birlik sağladık Sadece Hocamızın açıklamasını bekliyoruz.Elhamdulillah Numancı değil milli görüşçüyüz.Aynı alaylarla bizde karşılaşıyoruz.Ama nedense hiç göcünmüyorum.Ben hiç bir zaman numan kurtulmuşu benimsemedim.Genel başkan herkez olur.HOCAM gibi lider olmak zordur.Bekleyelim görelim sonuç ne olacak.
    Allah'ım sen bizi başımızdaki deccallardan kurtar.(amin)

..:: Ukde ::.. Mustafa AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    Allah biliyor.ben bu davaya ne erbakan ne de numan icin oy veriyorum.benim sahislarla isim yok.eger sizin varsa zaten hic durmayin.
    Aşk şehidi..

Oy vermemek bu kadar kolaymı yaa..
    siz daha oyun nedemek olduğunu bile anlamamışsınız.siz,gerçekten milli görüşçüyüz mü diyorsunuz.hiç sanmıyorum.bizim ayrı düşüncelerimiz olur ama temel konularda aynı düşünürüz,bunun başında sorumluluk vardır,oydan sorumluluk.oy vermeyen düze razı demektir.Erbakan hocamızı sevdiğinizimi sanıyorsunuz hayır siz Hocamı sevmeye layık olamamışsınız.çünki o bir kez bile kişileri şahsen eleştirmemişti.yazık bundan seneler evvelde akp yi kuranlar Kendilerine MİLLİ GÖRÜŞÇÜ DEMİŞLERDİ.NE KADAR KOLAY BİR İMTİHAN VE NE KADAR ACI BİR KAYIP SİZİN İÇİN.Eğer gerçekten HOCAMA bağlı iseniz gidin ve kendisiyle konuşun nederse onu yapın .Ama yapamazzınız Çünkü sizler belliki kendi aklınızın doğrultusunda gidenlersiniz.Teslim olanlar kazanır sadece....
    KARARLI,DUYARLI,DEVAMLI

Kayıtsız
    Misafir

Nerde hocaya sadakat

25 YILDIR bu camia içerisindeyim.
    biz mahalle başkanına, ilçe,il ve genel başkana herkese itaat ettik lakin hiç bir zaman hocaya itaat edemedik. hocam tayyip erdoğanı başkan adayı yapmadı herkes kapısında yattı. başkan oldu sonunda gördük ne oldu? biz toplumu değiştirmeye adaydık. topluma uyduk biz değiştik genç olsun dedik genç başkan seçtik hocaya yine itaat etmedik. herkese itaat ve biat ettik her seferinde hocama karşı ve muhalefet ettik bunlar başımıza geldi.
    eğer toplumu değiştireceksek fikirlerimizle değiştirecektik. sonunda toplumun fikirlerine oy uğruna biz uyduk. yazık değilmi?
    bu değişim yaklaşık numan beyiin başkanlığıyla beraber başladı. öncelikle sağlam milli görüşçüler tasfiye edildi ordu, diyarbakır ve bizim beykoz teşkilattında olanlar ortada. mahalleler çalışmıyor. eskiden en zayıf zamanlarda bile ilçe divanlar 400/5000 kişi ile yapılırdı son bir yılda 100 sayısına beykozda ulaşılamadı. sadece tv ler de sadece genel başkan la çalışmalar yapılıyor. sonunda arazide kalmadık. eski samimiler bile teşkilatla bağlarını kopardılar. artık giderlerimiz karşılayacak maddi olanakları bile toplayamıyoruz. körler sağırlar birbirini ağırlar misali particilik oynanıyor teşkilatlarda. malesef geçen teke tek de genel başkanı dinliyordum. sonunda yanımda 10/15 kişi vardı dedimki bu adama eski anap, dyp ve akp ye oyveren herkes oy verir lakin benmi? kesinlikle benden oy alamaz dedim. hani ab,siyonizm hani milli görüş değerleri dedim. nedemek istiyorsun dediler?! onuda siz anlayın dedim. olan iyi değil HOCAMIN EN KISA ZAMANDA AKIL KARIŞIKLIĞINI GİDERECEK AÇIKLAMALARINI BEKLİYORUM.
    ÖZAL,MENDERES, TÜRKEŞ ailesine saygıdan cocukları vekil yapılıyor. ama fatih olmaz neden çünkü erbakan ismi birilerine batıyor. medya zevkten dört köşe erbakan bitti! diye göbek atıyorlar. ey akıl sahibi milli görüşçüler bakış kolay... düşmanın bakışı muhalifin sevinçi bizi aydınlatmalı değilmi????
    düşmanın tavrı alaçağımız en güzel karara yön verecek olandır.
    gerisi lafü güzaf!

biz hocamıza ve milli görüşün samimi çalışanlarına aşığız.
    eğer hocam isteseydi. ben bile genel başkan olurdum. kimse kendinden bir şey var sanmasın
    hocanın tapulu arazisine kimse gecekondu kuramaz.
    hocanın ilmek ilmek ördüğü bu davaya sadakatsiz olanlara kendilerine başka kapı bulsunlar.
    istifa et gel genel başkan ol hatayı biz numan beyi başa getirmekle yaptık.
    bence tayyip beyle yaptıkları görüşmede bu tür bir çalışmayı numan bey yaptı. ihale ile nemalanan yüksek mevki ve teşkilat başındakilerde nasıl olsa gidecek olan akp nin yerini almak ve aynı oyunla meydana çıkmak istediler. "birazda biz ölelim" dediler nasrettin hoca misali...
    artık! islamcılar parayı mevkiyi ve makamı kolay kolay bırakmazlar. orta sınıf ve yüksek sınıf siyasi başkanlar bulundukları yörelerde iktidarla al gülüm ver gülüm. bizi mahv eden bu!
    bu yüzden diğer partiler akp ile siz aynısınız diyor.
    biliyorum bunları bulunduğunuz yerlerde sizlerde müşaade ettiniz.
    adamlar hem sp de hem akp de olan bir çok il, ilçe, mahalle yöneticileri var akpde olan larda bizi stapne olarak görüyorlar. başlarına bir iş gelirse gelip hazır partide yer edinecekler. nasıl olsa isimde onlarda makamda, parada...
    artık siyaset yapmak gelmiyor içimden
    kızıp en sol partiye oy veresim gelmiyor değil. ama hesap günüde var.
    bekir öztürk

Hocamın istememesine rağmen Ali müfit gürtuna Ali güneri hocamın ısrarıyla istanbula aday oldu .hocam istemiyorsa bir nedeni var çok ısrar ediyorlar hocamı zora sokuyorlar şimdi buyrun işin içinden çık çıkabilirsen..
    Davasına sevdalı.

CUMHURİYET
    Misafir

Gerçekler

Ben partinize ve ideolojinize uzak bir vatandaş olarak şunu söyleyebilirim ki son gelişmeler uluslararası emperyalist oyunun bir parçası. Erbakan Hoca'nın siyaset arenasında silinmesi milli konularda duyarlı olanlara karşı yapılan bir harekat.İnşallah Erbakan Hoca bu oyunu bozar. Saadet Partisi olarak sizlerin de Avrupa Birliğinin kayıtsız şartsız desteklediği anayasa referandumuna evet demenizi anlayabilmiş değilim.Elbetteki anayasa değişmeli ama bu yapılanın bir batı oyunu olduğunu hepimiz görmeliyiz. Selam ve saygılar.

Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    25 YILDIR bu camia içerisindeyim.
    biz mahalle başkanına, ilçe,il ve genel başkana herkese itaat ettik lakin hiç bir zaman hocaya itaat edemedik. hocam tayyip erdoğanı başkan adayı yapmadı herkes kapısında yattı. başkan oldu sonunda gördük ne oldu? biz toplumu değiştirmeye adaydık. topluma uyduk biz değiştik genç olsun dedik genç başkan seçtik hocaya yine itaat etmedik. herkese itaat ve biat ettik her seferinde hocama karşı ve muhalefet ettik bunlar başımıza geldi.
    eğer toplumu değiştireceksek fikirlerimizle değiştirecektik. sonunda toplumun fikirlerine oy uğruna biz uyduk. yazık değilmi?
    bu değişim yaklaşık numan beyiin başkanlığıyla beraber başladı. öncelikle sağlam milli görüşçüler tasfiye edildi ordu, diyarbakır ve bizim beykoz teşkilattında olanlar ortada. mahalleler çalışmıyor. eskiden en zayıf zamanlarda bile ilçe divanlar 400/5000 kişi ile yapılırdı son bir yılda 100 sayısına beykozda ulaşılamadı. sadece tv ler de sadece genel başkan la çalışmalar yapılıyor. sonunda arazide kalmadık. eski samimiler bile teşkilatla bağlarını kopardılar. artık giderlerimiz karşılayacak maddi olanakları bile toplayamıyoruz. körler sağırlar birbirini ağırlar misali particilik oynanıyor teşkilatlarda. malesef geçen teke tek de genel başkanı dinliyordum. sonunda yanımda 10/15 kişi vardı dedimki bu adama eski anap, dyp ve akp ye oyveren herkes oy verir lakin benmi? kesinlikle benden oy alamaz dedim. hani ab,siyonizm hani milli görüş değerleri dedim. nedemek istiyorsun dediler?! onuda siz anlayın dedim. olan iyi değil HOCAMIN EN KISA ZAMANDA AKIL KARIŞIKLIĞINI GİDERECEK AÇIKLAMALARINI BEKLİYORUM.
    ÖZAL,MENDERES, TÜRKEŞ ailesine saygıdan cocukları vekil yapılıyor. ama fatih olmaz neden çünkü erbakan ismi birilerine batıyor. medya zevkten dört köşe erbakan bitti! diye göbek atıyorlar. ey akıl sahibi milli görüşçüler bakış kolay... düşmanın bakışı muhalifin sevinçi bizi aydınlatmalı değilmi????
    düşmanın tavrı alaçağımız en güzel karara yön verecek olandır.
    gerisi lafü güzaf!

biz hocamıza ve milli görüşün samimi çalışanlarına aşığız.
    eğer hocam isteseydi. ben bile genel başkan olurdum. kimse kendinden bir şey var sanmasın
    hocanın tapulu arazisine kimse gecekondu kuramaz.
    hocanın ilmek ilmek ördüğü bu davaya sadakatsiz olanlara kendilerine başka kapı bulsunlar.
    istifa et gel genel başkan ol hatayı biz numan beyi başa getirmekle yaptık.
    bence tayyip beyle yaptıkları görüşmede bu tür bir çalışmayı numan bey yaptı. ihale ile nemalanan yüksek mevki ve teşkilat başındakilerde nasıl olsa gidecek olan akp nin yerini almak ve aynı oyunla meydana çıkmak istediler. "birazda biz ölelim" dediler nasrettin hoca misali...
    artık! islamcılar parayı mevkiyi ve makamı kolay kolay bırakmazlar. orta sınıf ve yüksek sınıf siyasi başkanlar bulundukları yörelerde iktidarla al gülüm ver gülüm. bizi mahv eden bu!
    bu yüzden diğer partiler akp ile siz aynısınız diyor.
    biliyorum bunları bulunduğunuz yerlerde sizlerde müşaade ettiniz.
    adamlar hem sp de hem akp de olan bir çok il, ilçe, mahalle yöneticileri var akpde olan larda bizi stapne olarak görüyorlar. başlarına bir iş gelirse gelip hazır partide yer edinecekler. nasıl olsa isimde onlarda makamda, parada...
    artık siyaset yapmak gelmiyor içimden
    kızıp en sol partiye oy veresim gelmiyor değil. ama hesap günüde var.
    bekir öztürk
    Gavura kızıp da oruç bozmamak lazım!...

Tespitlerinizin çoğuna katılıyorum, özellikle itaat konusunda haklısınız, Erbakan Hocaya itaati tam anlamı ile becerememişiz, zira Hocamızda bunun "beni siyonizmden evvel siz anlasaydınız..." sözleri ile de bize işaret etmiştir...

Yazın sıcağında da kimse oruç tutmak istemeyebilir, zor gelir...
    yada en sıkıntılıanınızda sadaka vermek te insana zor gelir,
    ama bizler bunların hepsini emrolunduğumuz için yapıyoruz ve yapmalıyız da....

Milli Görüşün zaferi yakındır, Deccalin Askerleri (Siyonizm) tüm numaralarını denemiş ve artık askeri tabir ile "Hücum Mevzii"ne girmiştir ve iman dolu göğüslerimiz karşısında "imha olması" da pek yakındır.....

Siyonizme ve işbirlikçilerine tüm dünyaya çektirdiklerini ödetme günleri pek yakındır....

Korktukları ve geciktirmeye çalıştırdıkları gün yakındır ama o gün ne saklanacak bir gölge, ne kacacak bir yer nede himayelerine girecek kimseyi bulamayacaklardır....

Allah'ın İzni İLe.......
    Alemin nakşını hayal görürüm. O hayal içre, bir cemal görürüm.
    Cümle mevcudat ki, mazhar-ı Hak'tır. Anın içün, kamu kemal görürüm.
    Tecelli cilvesi, cümle gölgeler. Her zerresi binbir ismin belgeler.
    Hay varken hayale kanmaz bilgeler. Zat-ı Hak'tan gayrı zeval görürüm.

WeL_AsR^^ Adem DOĞAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    1,545
    Blogdaki Konular
    1
    Fatih Erbakan, oğuzhan asiltürk gibiler bu parti de görev aldığı sürece bende Saadet partisine oy vermeyeceğim !

Hatta tüm aktif çalışmalarımı sonladıracağım...

Fatih erbakanla, oğuzhan asiltürkle mi dava yolundan sapmayacak ? eğer bu ne olduklarını bilmezler bu davanın başına çöreklenmeye devam ederse milli görüşsonsuza kadar particilik oynamaya mahkum kalır...

ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Anti-Siyonist İsmail CENGİZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,972
    Mehmet abi gerçekten şaşırttın.Biz bu davaya Numan Kurtulmuşun veya Necmeddin Erbakan Hocamızın kaşı ve gözü için oy vermiyoruz.
    Bu dava ne onun ne bunun davası taaa Alparslan süre gelen Fatih Sultan Mehmetin,II.Abdulhamit Hanın ve Erbakan Hocamızın bu zamana kadar süre getirdiği islam davasıdır.
    Sen şayet sırf Numan Kurtulmuş için oy vermiyorsan,
    bu davaya tam manasıyla inanmış değilsin.

Şayet Numan Kurtulmuş ihanet etmiş olsaydı.
    Neden bu zamana kadar Recai Kutana onca baskıya rağmen Numan Başkanın listesinden istifa etmedi.Ve ''Ben Numanı yıllardır tanıyorum,onun ne kadar dava adamı olduğunu biliyorum.Bu yüzden ne derseniz deyin,bu listeden istifa etmiyorum'' dedi.
    Bunu diyen Recai Kutan yıllarca hocamızın yanında bulunan bir isim,boş konuşacak değildir.

4 Yıl önce Ankarada MGV'nin genel merkezinde yurt dışında okuyan öğrencilerin toplantısı vardı.Oraya katılmıştık Ukrayna teşkilatı olarak.
    Orda Oğuzhan Asiltürkte konferans vermişti.Nasıl biri olduğu gözümle orda gördüm.

Fatih Erbakan ise hocamızın oğlu olabilir ama bu demek değildirki bu dava babadan oğula geçer.Bu davanın ehli kimse bayrak ona teslim edilir.Yapılan kargaşada benim zannımca Numan Kurtulmuşun parlayan yıldızını içlerine sindiremeyen bazı kimseler bu oyunu yaptı ve başarılı oldu.
    Çünkü Numan başkan yaşça onlara göre genç,bunu kendilerine yediremediler.Neden biz olamadık düşüncesine kapıldılar.
    Bugün Numan Kurtulmuş halk tarafından sevilmeye başlandı,bunu kimse yapamaz.
    Ben bu olursa oy vermem o olursa veririm demem asla.
    Ölene kadar oyum Milli Görüşü savunan partiden yanadır.Ama aktif olarak bir daha çalışmam.
    Diğer tarafta hesap sorulunca en azından ben borcumu ödedim derim.
    Artık birilerine kızıp oy vermeyenler düşünsün...

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı Adem DOĞAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Fatih Erbakan, oğuzhan asiltürk gibiler bu parti de görev aldığı sürece bende Saadet partisine oy vermeyeceğim !

Hatta tüm aktif çalışmalarımı sonladıracağım...

Fatih erbakanla, oğuzhan asiltürkle mi dava yolundan sapmayacak ? eğer bu ne olduklarını bilmezler bu davanın başına çöreklenmeye devam ederse milli görüşsonsuza kadar particilik oynamaya mahkum kalır...
    bizim için isimlerin hiçbir ehemmiyeti yoktur.biz bir isme kızıyorsak sadece allah rızasına ve milligörüş liderine muhalif olursa kızarız.iki yıldır numan başkanı sırtımızda taşıyan bizdik.ozaman kimsede ses seda yoktu.kongre günü sesim kısılana dek onu desdekledim.''başbakan numan diye bagırdım''
    ancak iş erbakan hocama ragmen siyasete geldiginde ben orda yokum.yaptıgımızın hayrınıda şerrinide en iyi bilen mevlamdır
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Eser GEDİK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    ismail
    hoca diyodu ya patates dinindenmisin
    anladın sen..
    bunlar koltuğun peşinde daha dün mercedeslerle kız peşinde koşan fatih erbakan gelmiş dava adamlığı taslıyor sen kimsin yahu
    genel başkana sallıyorsun hemde kartel medyaya konuşuyor yazık hiçmi hocama çekmedin!
    mehmet abiye peygamber görev verdi desen yine inanmaz adam kafaya koymuş bir kere numan tu kaka !
    herkes ne söylediğini, nasıl söylediğini bilse. bu işler olmayacaktı sadri abi.

EfLatuN_KaLeM Seçil NOYAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Mar 2007
    İletiler
    902
    Blogdaki Konular
    3
    Neler diyosunuz siz ya yazdıklarınızı okuyormusunuz siz... bi sabredin...az biraz bekleyin..yangına körükle gidiyorsunuz..
    yApıM AşAmAsındA...

arkadaşlar birbirimize eskisinden daha çok kenetlenmemiz gerekir.

sizden rica ediyorum hiç bir bölücü,ayırımcı,benci davranışta bulunup hatalar zincirine katılmayalım.

site yönetimi genel başkanlık seçimi olmadığını,genelbaşkanın herkesin genel görüşü alınarak,oy birliği ile seçilmiştir.
    yönetim listesinde değerli abilerimiz eski bakanlar,milletvekillerinin adının olup olmaması tartışılmış,buda çözüme ulaşacaktır,inşallah.

şimdi duyarlı olma zamanıdır,ayırımcı tohumları aramıza ekmeyelim,el ele omuz omuza yolumuza devam edelim.

milli görüş çok daha büyük sancıları aşmıştır ancak milli görüş portal böyle ayırımcı,itici,kınayıcı,kelimenin tam anlamıyla egoist hatta narsist bir
    yazılardan çok zarar görür.
    acizane isteğim bu tip yazılara kimsenin prim vermemesidir.
    önce dişlerimiz döküldü sonra saçlarımız
    şu canım dünyanın orta yerinde kırılmış kolumuz kanadımız

Alıntı Eser GEDİK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ismail
    anladın sen..
    bunlar koltuğun peşinde daha dün mercedeslerle kız peşinde koşan fatih erbakan gelmiş dava adamlığı taslıyor sen kimsin yahu
    genel başkana sallıyorsun hemde kartel medyaya konuşuyor yazık hiçmi hocama çekmedin!
    mehmet abiye peygamber görev verdi desen yine inanmaz adam kafaya koymuş bir kere numan tu kaka !
    Fatih Erbakan hakkında yorum yapmak size düşmedi.Teşkilatlarla ne kadar içli dışlı olduğunuz buradan belli.Çünkü Fatih Erbakan'da en az bu portalda sırf yazmak için yazan sizin gibi insanlar kadar davasına bağlı bir milli görüşçüdür.

Kaldı ki bizler oradan buradan hocamızın eğitimlerini alabilmek için uğraşırken kendisi bizzat hocamızın terbiyesi altında büyümüş bir insandır.Ve her aklı selim insan da Fatih Erbakan'ın terbiyesine şahittir.

Esas terbiyesizlik ise hocamız gibi ailesi bu ülkede önde gelen bir ailenin ferdine hele hele lidermiz dediğiniz insanın evladına atılmış bu iftiradır.Dikkat edin doğan medya grubunu takip ediyorsunuz..

Şaşırdığınızdan artık nereye laf vurduğunuzu bilmiyorsunuz.Kendinize gelin.
    ...Sizi öyle bir pataklayacağız ki hayatınız Gazze şeridi gibi gözlerinizin önünden geçecek...

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,606
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Eser GEDİK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ismail
    anladın sen..
    Eser sanırım sende Ömer ÖNGÜT kadar sapık bir fırkadansın. Patates dini tabirini aynı Öngütcüler gibi eğip bügüyorsun. Yazıklar olsun. Teşkilatlardan bihaber, edepsizce Fatih ERBAKAN hakkında bu sahte bilgileri yayıyorsun. Babasına güvenmeden bu teşkilatın her kademesinde görev yapan bir insanı bu kadar ucuz bir iftira ile karalamaya çalışman Fitnecilik yaparak "Numancılık Oynamaya" çalışman nedeniyle sanırım. kartel medyada sayfa sayfa Erbakan Hocamıza sallayan SP Genel Başkanını savunurken aynı medyada SP Genel Başkanına yaptığı hataları hatırlatanlara bu partinin bir üyesine sallaman hiç Milli Görüş dersi almamış olmandan kaynaklanıyor sanırım.

Tu kaka olana Tu kaka demeyenin fitnesinden rabbim korusun bizleri...

Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

+ Konuyu Yanıtla
6 / 1 123456 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları