2 / 1 12 SonSon
26 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Avrupa`nin gobeginde!!!

Avrupa`nin gobeginde!!!

Degerli portal uyeleri ve misafirler,

Sizlere bugun kutlamis oldugumuz Kurban bayrami hakkinda bilgi vermeye calisacagim. Merkez camii olarak her yil dini bayramlara ozen gostermeye calisiriz ki bulundugumuz ortamda bizim cocuklarimiz bizim olmayan bayramlara ozen gostermesinler, iclerinde bizim olmayan bayramlara ozenti duymasinlar diye.
    Haftalar oncesi bayram hazirliklari baslar. Bayramlar hakkinda cocuklarimiza hocalarimiz bilgiler verirler neden/nicin/nasil vs vs.

Saat 10:00 da butun cocuklar siniflarina girdiler.

Adı: IMG_0013.jpg Görüntülenme: 146 Boyut: 31.8 KB

(Merkez camiinde sinif sistemi ders veriyoruz. 2 ana sinifi, 1 elif cuz sinifi, 1. sinif, 2. sinif. 3. sinif ve 4. sinifdan olusuyor)
    Her sinifta cocuklara yonelik farkli aktiviteler hazirlanmistir. Butun hocalarin ellerinde hangi saatte hangi sinifta olmalari gerektigini yazan bildiri vardir. Saati gelince kendi sinifini alip diger sinifa fakrli aktivite icin gecis yaparlar.

Ana sinifinda yuz boyama. Cocuklarin istedigi sekilde elleri yada yuzleri boyanir.

Adı: IMG_0052.jpg Görüntülenme: 146 Boyut: 24.5 KB

Ana sinifinda ailelerine vermeleri icin tebrik karti yapiliyor.

Adı: IMG_0070.jpg Görüntülenme: 153 Boyut: 18.5 KB

1. sinifta kasik susleme. tahta kasigi ciceklerle, pullarla lintlerle susluyorlar.

Adı: IMG_0003.jpg Görüntülenme: 151 Boyut: 24.0 KB

2. sinifta seytan taslama ve sandalye yarisi. Seytan taslamak icin once cocuklar bos kagitlara kendilerinde bulunan kotu huylari yazip burusturuyorlar. (tas seklinde) Seytan taslama esnasinda bu taslari seytana atiyorlar.

Adı: IMG_0060.jpg Görüntülenme: 146 Boyut: 19.6 KB

Sandalye yarisida muzik esliginde uygulanan bir yaris.

Adı: IMG_0137.jpg Görüntülenme: 152 Boyut: 33.0 KB

3. sinifta kukla oynatma ve boya yapma. Merkezimizde bulunan stajer kizlarimiz kurban ile alakali yazilmis olan kukla oyununu oynatiyorlar.

Adı: IMG_0033.jpg Görüntülenme: 152 Boyut: 21.1 KB

4. sinifta tavaf, safa ve merve arasinda say yapma ve balonlu sorular. Sinifin icinde bulunan buyuk bi kutudan yapilan kabe etrafinda tavaf yapiliyor.

Adı: IMG_0124.jpg Görüntülenme: 153 Boyut: 32.2 KB

Adı: IMG_0119.jpg Görüntülenme: 150 Boyut: 22.0 KB

Safa ve Merve arasinda kosarak say yapiyorlar.

Adı: IMG_0118.jpg Görüntülenme: 147 Boyut: 23.0 KB

Kim balonu once patlatirsa ona soru soruluyor ve cevabi bilirse ekstra hediye kazaniyor.

Adı: IMG_0193.jpg Görüntülenme: 148 Boyut: 65.5 KB

Saat 13:00 butun cocuklar kendi siniflarina gectiler ve orda hocalari ve yardimci annelerin ikram ettigi kavurma ekmekleri bir guzel afiyetce yediler.

Adı: IMG_0247.jpg Görüntülenme: 145 Boyut: 31.1 KB

Yemekler bitince dua dan sonra hocalari daha onceden hazirlanmis olan seker paketlerini dagittilar ve bir bayramida birlikte kutlamanin sevinciyle evlerine dogru yol aldilar...

Adı: IMG_0262.jpg Görüntülenme: 145 Boyut: 49.1 KB

Burdan oncelikle egitim baskanimiza tum idare arkadaslarimiza, hocalarimiza, yardimci annelerimize ve tabikide gelecek nesillerimiz olan sevgi cicekleri cocuklarimiza tesekkur ederiz.

Bu kutlamada yardimci olan tum annelerimize, hocalarimiza gunun anlamina uygun afiyetce yiyebilcekleri cokolata ikram edilmistir.

Adı: IMG_0293.jpg Görüntülenme: 145 Boyut: 41.4 KB

Umarim bu paylasim vesilesiyle bir cok kuran kurslarina, vakiflara, cemiyetlere, cemaatlere ornek olmus oluruz ve bayram kutlamalarina ozen gosteririz
    "Ben gidiyorum, ta ki benden hayırlısı gelsin inşaALLAH"

Yeriniz çok müsait ve güzel.Çalışmalarınızda çok güzel.Rabbim artırarak devamlarını nasib etsin...Allah razı olsun.
    ...Sizi öyle bir pataklayacağız ki hayatınız Gazze şeridi gibi gözlerinizin önünden geçecek...

Alıntı Zeynep ÇEÇEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Yeriniz çok müsait ve güzel.Çalışmalarınızda çok güzel.Rabbim artırarak devamlarını nasib etsin...Allah razı olsun.
    Yerimiz musayit degilkende buna benzer organizelere imza attik Elhamdulillah.

Fakat dediginiz gibi suan ki mekanimiz ve imkanlarimiz fevkalade. Bunun icin inanin cok mucadeleler verdik. Rabbim mekanimizi ve imkanlarimizi onun yolunda dogru kullanmak nasip etsin.

Alıntı Havva KOC tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Yerimiz musayit degilkende buna benzer organizelere imza attik Elhamdulillah.
    Zaten öyle olması gerekiyorHer ortamda yapılacak çalışmalar vardır mutlaka..
    ...Sizi öyle bir pataklayacağız ki hayatınız Gazze şeridi gibi gözlerinizin önünden geçecek...

heryerde çözüm olmalı heyecan ümit olmalı heryer bize hizmet üretim kolaylık olmalı ....

herşey güzel çalışmalar güzel çekimler güzel elinize ve yüreğinize sağlık ...
    hayat;iman ve cihattır. Bu iki değer ve dinanizme, kim sahip olursa, zaferi onlar kazanacaktır.

WeL_AsR^^ Adem DOĞAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    1,545
    Blogdaki Konular
    1
    Bu güzel çalışmalar, hangi kurumun ürünü acaba ?

ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Alıntı Adem DOĞAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bu güzel çalışmalar, hangi kurumun ürünü acaba ?
    Hangi kurum olabilir ki???

Hangi kurum olabilir ki???
    Pardon cevap biraz simarik usluple oldu sanirim..((

MilliGorus

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Helal olsun size, özlediğim ve hayal ettiğim çalışma işte bu...İnşallah bunu Türkiyede de yaparız...

Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Helal olsun size, özlediğim ve hayal ettiğim çalışma işte bu...İnşallah bunu Türkiyede de yaparız...
    Uyeligim gerceklessin siz o zaman gorun buraya ekleyeceklerimi..)) yaptigimiz calsmalari...

Neden MilliGorus kara listede anlarsiniz o zaman

Korkuyorlar ayak seslerimizden ..))

(cokmu simarik oldu?)

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Uyeligim gerceklessin siz o zaman gorun buraya ekleyeceklerimi..)) yaptigimiz calsmalari...

Neden MilliGorus kara listede anlarsiniz o zaman

Korkuyorlar ayak seslerimizden ..))

(cokmu simarik oldu?)
    Hayır hiçte değil,bizde merakla bekliyoruz aynı zamanda bizede yol gösterecek o çalışmalarınızı...

Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Hayır hiçte değil,bizde merakla bekliyoruz aynı zamanda bizede yol gösterecek o çalışmalarınızı...
    Estg ne haddimize yol gostermek, biz sadece kendi olanakalrimiz el verdigi surece yapmaya calsitigimiz organizeleri paylasmak ve vesile olmak.

Belki birbirimizden gordugumuz uygulamalardan etkilenip kendimize gore (yasadigimiz yere, mekana, imkanlara) uyarlayarak yola devam ederiz...

Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    1,545
    Blogdaki Konular
    1
    Pardon cevap biraz simarik usluple oldu sanirim..((

MilliGorus
    Dışarıdan portala gelen ziyaretçilerin bilmesi bakımdan sormuştum.. keşke başlığa bu hayırlı faaliyetlerin; Avrupa Milli Görüş Teşkilatı ...... şubesi/birimi tarafından yapıldığını da yazsaydınız..

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Estg ne haddimize yol gostermek, biz sadece kendi olanakalrimiz el verdigi surece yapmaya calsitigimiz organizeleri paylasmak ve vesile olmak.

Belki birbirimizden gordugumuz uygulamalardan etkilenip kendimize gore (yasadigimiz yere, mekana, imkanlara) uyarlayarak yola devam ederiz...

Benim yönetimden daha önceden talep ettiğim bir istekti bu...

Milli Görüşün her hangi bir kurumunda çalışan görevli olan arkadaşlar kendi bölgelerinde yapmış oldukları faaliyetleri kendi başlıkları altında paylaşsınlar. Bu hem bize yol gösterici bir unsur, hem eksik yanlarımızı gösteren ve ne/ler yapmamızı gösteren bir durum olur. Hemde tüm teşkilatlar arasında tatlı bir rakabeti beraberinde getirir.

Bakarsınız bu öyle büyür öyle büyür ki; şu yaşlılık dönemlerini yaşayan hocamıza bir moral bir sevinç kaynağı olur. Hem o bizden heyacan istemiyormuydu? İşte hadi hep baraber bunu yapalım...

Alıntı Adem DOĞAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Dışarıdan portala gelen ziyaretçilerin bilmesi bakımdan sormuştum.. keşke başlığa bu hayırlı faaliyetlerin; Avrupa Milli Görüş Teşkilatı ...... şubesi/birimi tarafından yapıldığını da yazsaydınız..
    Dediginizi dusunmedim degil...Dogru baslikta o olursu.

Avrupanin gobeginde yazdigim takdirde daha cok tiklanarak bu faliyetten haberdar olunacagi kanisina vardigimdan dolayi "Avrupanin gobeginde" seklinde baslik atmis bulunduk...))

Adı: IMG_0030.jpg Görüntülenme: 121 Boyut: 23.7 KB

Adı: IMG_0038.jpg Görüntülenme: 123 Boyut: 22.8 KB

Adı: IMG_0046.jpg Görüntülenme: 131 Boyut: 20.7 KB

Adı: IMG_0055.jpg Görüntülenme: 121 Boyut: 23.2 KB

Adı: IMG_0056.jpg Görüntülenme: 121 Boyut: 29.4 KB

Bizim olmayan bayramlardan ziyade bizim bayramlarımıza özendirmek adına çok faydalı bir çalışma kesinlikle.. Ama burası neresi anlayamadım ben
    'Sen'e ithaflar bitti...

Alıntı Rabia Ecem BENDEOĞLU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bizim olmayan bayramlardan ziyade bizim bayramlarımıza özendirmek adına çok faydalı bir çalışma kesinlikle.. Ama burası neresi anlayamadım ben
    Kurbagalar ulkesi ayni zamanda ozgurlukler ulkesi...))

Anti-Siyonist İsmail CENGİZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,972
    Ukraynayada bi ayak bassanız olmazmı???

Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    1,545
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı İsmail CENGİZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Ukraynayada bi ayak bassanız olmazmı???
    Bence de... ne dinsiz bir memleket orası öyle ? Allah sana sabır versin İsmail..

2 / 1 12 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları