17 / 1 1234567811 ... SonSon
333 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Yonetimi Protesto Ediyoruz !!! (Default)

Yonetimi Protesto Ediyoruz !!! (Default)

Default; Varsayilan...
    Kabul edilebilir...

Neye karsi varsayiliyoruz yada neye karsi kabul ediliyoruz.

Artik bu katagoriden cikmak istiyoruz !!!

Bu kadarda olmaz ki, aylardir uyeyiz ve hala silik bir sekilde gorunuyoruz. Bundan oldukca rahatsiz olmaya basladik.
    Actigimiz konulara devam etmek istiyoruz fakat hala default katagorisinde oldugumuzu gorunce demotive oluyoruz...((

Bir vesile saygilarimizi sunar, gereginin tez zamanda yapilmasini istirham ediyoruz.
    "Ben gidiyorum, ta ki benden hayırlısı gelsin inşaALLAH"

Yönetimde olmama rağmen Default uygulamasının ne zaman başladığını ve neden uygulandığını bilmiyorum. Bu nedenle net birşey söyleyemiyorum.
    ............................................................ .

En kisa zamanda ogrenmenizi tavsiye ederiz.

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    bu konuyu bende ne yazık ki bilemiyorum
    işin ehilleri: site adminimiz mehmet dağdelen ve site başkanımız tevfik yazıcılar'dır.
    sorunlarınızı bu arkadaşlara bildirmenizi öneririm
    ZzZzZzZzZzZ ! ! !

Sanirim bu yolla sesimizi duyurabiliriz...))

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Sabır birazcık daha sabır...

Birisi gece gündüz elamansızlıktan pastanesi ile ilgileniyor diğeri düğün derdine düşmüş tatlı bir heyecan içerisinde bunu biran evvel atlatmanın derdinde. Bu kişisel sorunlar kısa zamanda atlatılacak Allahın izni ile o zaman da sorunlarınızda halledilecektir.

Eser GEDİK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    devrim kokusu aldım
    herkes ne söylediğini, nasıl söylediğini bilse. bu işler olmayacaktı sadri abi.

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Eser GEDİK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    devrim kokusu aldım

Yanlış bir koku almışsın...

Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    ben sapanları cıkarıyorumm gelen gelsin ... devrim harekatını şuanda itibaren başlatıyorum ..
    kimse bulundugu yerden kalkmasın banned yaparım

hep devrim yapmak istemişimdir zaten benide yönetime almıyorlar gıcığım var : )))

hem bize ne ama değil mi mehmet dağdelenin pastahanesinden ne pasta gördük nede börek olmadı çayada razıyız ama yok olmayan bir şey için birde ihmal ediliyoruz yürüyün gün bugündür : )))

millete renk gelsin için
    portal şenlensin diye
    haydi devrime
    OTUR SıFıR

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    ben sapanları cıkarıyorumm gelen gelsin ... devrim harekatını şuanda itibaren başlatıyorum ..
    kimse bulundugu yerden kalkmasın banned yaparım
    Bir ara buna yeltenenler olmuştu,adı gudubetmi neydi öyle birşeydi işte...

Ama onlarda başaramadı, emin ol Eser sen hiç başaramazsın...

Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    fattih abi... adım atmadan başarı gelmez adımın sert vur.. haydi..

EfLatuN_KaLeM Seçil NOYAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Mar 2007
    İletiler
    902
    Blogdaki Konular
    3
    Hülya Terzi olmadan devrim olmaz..
    yApıM AşAmAsındA...

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Havva KOC tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Default; Varsayilan... Kabul edilebilir...

Neye karsi varsayiliyoruz yada neye karsi kabul ediliyoruz.

Artik bu katagoriden cikmak istiyoruz !!!

Bu kadarda olmaz ki, aylardir uyeyiz ve hala silik bir sekilde gorunuyoruz. Bundan oldukca rahatsiz olmaya basladik.
    Actigimiz konulara devam etmek istiyoruz fakat hala default katagorisinde oldugumuzu gorunce demotive oluyoruz...((

Bir vesile saygilarimizi sunar, gereginin tez zamanda yapilmasini istirham ediyoruz.

Sitemizde üyelikler onaya tabidir. Yani üye olunur, admin üye olan kişiyi telefonla arar ve üyelik bilgilerini teyit eder. Verilen bilgilerin doğruluğu tayit edildikten sonra üye kabul edilir.

Site üyelik başvuruları arttığı ve telefonla üye olanlara ulaşmak konusunda sıkıntılar yaşandığı için yeni üye olmak isteyenlerin fazlaca bekletilmesini önlemek amacıyla default kategorisi oluşturuldu.

Default kategorisinde bekletilen üyeler kayıt sıralarına göre telefonla aranma sıraları gelene kadar beklemek durumundadırlar.

Bu uygulamanın ayrıca sitemize bir faydası da gereksiz telefon masrafını engellemiş olmasıdır. Şöyleki birçok üye kaydı adminimiz tarafından telefonla aranarak gerçekleşmesine ragmen siteye tekrar uğramamaktadır. Yani üye oluyor, telefonlar aranıyor, bir masraf yapıyoruz ama üye siteye girip bir paylaşımda bulunmuyor. Konulara cevap yazmıyor bildiklerini paylaşmıyor. Bu Default kategorisi ile siteye gelip paylaşım yapmak isteyenle, gezinirken uğrayanları da ayırt etmiş oluyoruz. Bununda portalın bütçesine katkısı oluyor.

Sonuç olarak ; Default kategorisindeki üyeler, üye olma sıralarına göre aranacak, telefonla teyitleri alındıktan sonra üyelikleri açılacaktır.
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster

Sitemizde üyelikler onaya tabidir. Yani üye olunur, admin üye olan kişiyi telefonla arar ve üyelik bilgilerini teyit eder. Verilen bilgilerin doğruluğu tayit edildikten sonra üye kabul edilir.

Site üyelik başvuruları arttığı ve telefonla üye olanlara ulaşmak konusunda sıkıntılar yaşandığı için yeni üye olmak isteyenlerin fazlaca bekletilmesini önlemek amacıyla default kategorisi oluşturuldu.

Default kategorisinde bekletilen üyeler kayıt sıralarına göre telefonla aranma sıraları gelene kadar beklemek durumundadırlar.

Bu uygulamanın ayrıca sitemize bir faydası da gereksiz telefon masrafını engellemiş olmasıdır. Şöyleki birçok üye kaydı adminimiz tarafından telefonla aranarak gerçekleşmesine ragmen siteye tekrar uğramamaktadır. Yani üye oluyor, telefonlar aranıyor, bir masraf yapıyoruz ama üye siteye girip bir paylaşımda bulunmuyor. Konulara cevap yazmıyor bildiklerini paylaşmıyor. Bu Default kategorisi ile siteye gelip paylaşım yapmak isteyenle, gezinirken uğrayanları da ayırt etmiş oluyoruz. Bununda portalın bütçesine katkısı oluyor.

Sonuç olarak ; Default kategorisindeki üyeler, üye olma sıralarına göre aranacak, telefonla teyitleri alındıktan sonra üyelikleri açılacaktır.
    bizi arayıp üyeliğimizi onaylayan mehmet dağdelendir.zamanında portalda bir süre takılmış sonra askere gitmiş olan arkadaşımın deyimiyle mehmet dağdelen abimiz malesef birazcık bu işi ve portalla ilgili hemen hemen her işi geciktirmekte veya tabiri caizse ( hiç kusura bakmayın ama ) sallamakta ..mesela zamanında şahsımada yapılan bi hakarette portal yazarlarından birisi sadce kısa bir süre ban yemiş.anneme küfür derecesinde hakarette bulunan bu şahsın ban ı çok kısa bir sürede kalkmıştır...bu olayı neden anlattığıma gelince.bir site de olsa portalda olsa yönetici iseniz Hakkı gözetmek zorundasınız.aynı hatayı bugün ben yapsam süresiz ban yerdim eminim..

ben bu konuyu açanlara teşekkür ediyorum.aslına bakarsanız sesimizi mehmet dağdelene duyurmanın hiçbir yolu yok gibi.belkide bu konudan haberi yok..ama olmalıydı.tevfik abi kadar olabilmeliydi.kimsenin arkdasından konuşmuyorum
    yazı burda sorunlar ortada
    isteyen okur isteyen beğenir isteyen BAN yedirir sıcak sıcak ama benim huyumdur susar susar birgün konuşurum tüm içimdekileri dökerim...

açıkçası mehmet abinin bu işin üstüne çok düşemediğini düşünüyorum ve biran önce bu eksiklerin kapatılmasını istiyorum...

ben haksızlığa sert tepki verebilirim kalbi kırılanlar olduysa haklarını helal etsinler

(adım avni : Fatih Sultan Mehmet'in mahlasıdır.. belkide ondan aldığım bir ateştir bu )

Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Sabır birazcık daha sabır...

Birisi gece gündüz elamansızlıktan pastanesi ile ilgileniyor diğeri düğün derdine düşmüş tatlı bir heyecan içerisinde bunu biran evvel atlatmanın derdinde. Bu kişisel sorunlar kısa zamanda atlatılacak Allahın izni ile o zaman da sorunlarınızda halledilecektir.
    Daha nereye kadar sabir? Yilin son ayina girmis bulunmaktayiz.

Kisisel yogunluklarini anlar gibiyiz lakin en azindan yerlerine vekil birakabilirler.

[B]

Izahat icin tesekkurler.

Bu durumda biz bayagi bi beklemek zorundayiz mi? Hani yogun bi uye kayiti ile karsi karsiyayiz sanirim!!! ( oysaki buraya girdi gireli hep ayni isimleri goruyorum)

Protalin butcesini dusunerek su teklifi yoneltiyoruz; odemeli arama yapilsin.[/B]

[B]Daha fazla silik bir sekilde beklemek istemiyorum!!! Sanirim bizim gibi dusunen cok sayida portaldasimiz var, baksaniza hepsi hazir bi sekilde karanfillerle "star" denilmesini bekliyorlar.

Bu konuyu acmadan once bir cok defa "yonetimden istekler" bolumune yazmis oldugumuz halde hic bir cevap alamadik...((
    Bu yuzdendir ki yeni konu altinda derdimizi paylasmayi uygun gorduk.
    [/
    B]

Sayin "Default" zedeleri,

Eger bu durumdan sizlerde rahatsizlik duyuyorsaniz, gerekli (gereksiz) prosedurleri beklemeden direk gorevli sahislari arayip varliginizi teyit ettirebilirsiniz, aldigimiz son bilgilere gore...

Mehmet DAĞDELEN'e 05065063314 numaralı telefondan ulaşabilir ve talebinizi iletebilirsiniz.

Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    üye üyedir kardeşim ayrımcılık yapmayalım
    üyenin default u pasifi asili ukalasımı olur

O zaman yapılacak tek şey, siteye paylaşımda bulunulan default üyeleri fazla bekletmeden normal üyeye geçişini gerçekleştirmektir.

KURŞUNKALEM

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    üye üyedir kardeşim ayrımcılık yapmayalım
    üyenin default u pasifi asili ukalasımı olur
    Oluuur ESERİM olur...