+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123
53 sonuçtan 41 --- 53 arası gösteriliyor

Konu: Sen Ne zaman Gidiyorsun Necdet KUTSAL?

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Belkıs Elif REŞADİYELİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Sen şahıslardan bahsediyorsun.Ben sana bir çok il içinde büyükşehirler var,il ve il başkanının bizzat akp ye çalıştıklarına,öğrencilerine milli görüşün anlatılmasına izin vermediklerine daha neler,hatta isimlerini bile verebilirim...

Daha önceki seçimlerde koskoca Balıkesirde 1 tek genç geldi seçimlerde çalıştı ve üniversite başkanlığı görevinden alındığı gibi evlerden de atıldı...

İlleri bilen tüm arkadaşlar buna şahidlik edeceklerdir...
    Genel merkez seçim öncesi tüm ünv bşk ve il agd başk ankara da topladı.Ve teker teker sorgulama yapılarak kaç kişi ile hangi ilçelerde ve ne gibi seçim çalışmaları yapıldığını sordu...

Sizin bahsettiklerinizde AGD nin içindeki bir iki çürük elma olabilir(bunlar il bşk olsa bile).Genelde böyle bir yanılgı veya yanlış hakim değil...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

Alıntı Recep ÖRNEK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Genel merkez seçim öncesi tüm ünv bşk ve il agd başk ankara da topladı.Ve teker teker sorgulama yapılarak kaç kişi ile hangi ilçelerde ve ne gibi seçim çalışmaları yapıldığını sordu...

Sizin bahsettiklerinizde AGD nin içindeki bir iki çürük elma olabilir(bunlar il bşk olsa bile).Genelde böyle bir yanılgı veya yanlış hakim değil...
    Recep bey,Başkan sorgulamıyor demiyoruz.Bir sürü il ve il başkanı var malesef.Genel merkez kadın kollarında devamlı konuşulan şikayet edilen bir realitedir.

Türkiyeyi karış karış gezdim ve agd lerden seçimlerde çalışan bir elin parmaklarını geçmez...

Bunu atmıyorum.Bizzat yaşadım,yaşadık...
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

Kayıtsız
    Misafir
    Asıl sorun nedir biliyor musunuz?

Zor günlere her bakımdan , her bakımdan ve her bakımdan ; en iyi, en doğru ve en efektif şekilde hazırlanılmaması...

Sadece -mış gibi yapılması

İmkanların elvermemesi

Hedefler için araçların iyi seçilmemesi....

milli görüş tarihinin en kötü dönemlerini yaşıyor, Allah kurtarsın

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Malesef bizzat içinde olduğum bir bilgidir...

İşin içinde olup şahid olduğuma göre senin bilgilerinde yanlışlık var.
    Aynı işin içinde olup farklı bilgileri barındırıyorsak gerçekten ortada bir yanlışlık var. Sayın REŞADİYELİ malesef verdiğim bilgilerin doğruluğunda bir şüphe bulunmuyor. Zamanla bazı bilgiler ortaya çıkacaktır. Bunları buradan beyan etmenin ne yeri nede zamanı. Hayırlısı bakalım...
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

bizim bir ailemiz var ve bu aile içerisinde iyi kötü birşeyler yaşıyoruz..ama yaşadıklarımızı ulu orta bir yerlerde anlatmıyoruz..anlatacağımız şeyler sınırlıdır..önemli konular içeride konuşulur ve çözüm aranır..bu konuda da hepimizin yaşadığı sıkıntı veya rahatsızlıklar olabilir bunları teşkilatlarda yani aile içerisinde dile getirin hatta direnin.. bizim burda da bazı sıkıntılarımız var ama gazetedeki bazı kişilerle paylaşıp asgariye indirmeye çalışıyoruz..rica ediyorum..ve DUA...
    MANA KAPLAN HUYLUDUR DIŞARI ÇIKMAZ...

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Şahid ol Ya Rab!

Şahid ol Ya Rab!

Şahid ol Ya Rab!

Öyle bir çetrefilli konu ki. İnsan ne diyeceğini bilemiyor. Bu, bu ve bu durumlar var desen olmuyor insanlar yanlış anlıyor, fitnecilikle suçlanabiliyorsunuz,bilemiyorum belki de haklılar ayrılık çıkarmamak lazım. Ya da susssan sineye çeksen yine olmuyor, hiç bir yaptırım olmadığı için rehavete düşenler sayesinde işler daha da sarpa sarabiliyor. Sanırım sorunun kaynağı insanlar ve bu sorunları insanlar aşacaklar. Herkes halisane bir şekilde işinin başında olsa hiç bir aksaklık olmaz kanaaatindeyim.
    Taşlardan putları ya Rab senin yerine koymuşlar.

Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Şahid ol Ya Rab!

Şahid ol Ya Rab!

Şahid ol Ya Rab!

Milli Gazeteninde Tv 5 inde çoktan yeniden yapılandırılma zamanı gelmişde geçiyordu bile...

Umarım hayırlara vesile olur...

Bunlar umut ve ümit verici gelişmeler.

Bu halleriyle malesef batmaya mahkumdular.Umarım bu derece kötü noktadan biraz olsun düzlüğe çıkabilirler...

Ömer Yüksel Özek defalarca hocaya istifasını verdi.Hatta bir keresinde istifasını verip,hoca arayıp tekrar görevlendirmesin diye telefonunu dahi kapattı ama hocamız kalmasında ısrar etti.
    Ramazanda annesinin rahatsızlığı nedeniyle Balıkesir'e geldiklerinde evlerine milli gazetenin icrası geldi...

Bunlar yakin olarak bildiklerim...

Sanırım Fatih bazı sorularının muhatabı bizzat hoca:)

Ayrıca bu yapılandırma süreci burada hız kesmemeli.Nur cemaati benzeri ,pısırık,korkak gençler yetiştiren,siyasetten korkan bir mekan haline gelen Agd lerinde bir an önce yapılandırılması gerekir...

Bunun için tüm gücümle dua ediyorum...

Tam çıkmaz sokağa girildiğinde bunlar umut ve ümit veren gelişmeler...

Çok şükür....

Her aydınlığı yangın sanmamak lazım.

hocama defalarca istifasını veren bugün neden vermiyor acaba ?
    hayat;iman ve cihattır. Bu iki değer ve dinanizme, kim sahip olursa, zaferi onlar kazanacaktır.

Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Murat KARAERKEK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    hocama defalarca istifasını veren bugün neden vermiyor acaba ?
    Vardır bir bildiği Muratım vardır bir bildiği...

Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Elhamdülillah çekti gitti. Sıra Ömer Yüksel ÖZEK'TE o da bırakıp giderse bu iş tas tamam olacak ve fitneden iyice temizlenmiş olacağız...

hüseyin akın'da veda yazısı yazmış bu gün...güle güle...üzülmemek elimde olsa keşke ibrahim tenekeci'ye değilde buna üzüldüm...yok vazgeçtim giden kaybetmiştir.
    default değil tam üyelik...

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    temizlik imandandır
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123