+ Konuyu Yanıtla
3 / 1 123 SonSon
53 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Sen Ne zaman Gidiyorsun Necdet KUTSAL?

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1

Sen Ne zaman Gidiyorsun Necdet KUTSAL?

Tüm dünyada yaşanan küresel değişim süreci yeni liderini ve yeni süper gücünü önümüzde ki on yıl içerisinde ortaya çıkartamasa bile kimin olacağını ayan beyan belli edecektir.1997 de Refah-Yol hükümeti döneminde Masonların deşifre edilmesi ile başlayan süreç ikiz kulelerin yıkılmasıyla devam etmiş ve küresel değişim süreci Türkiye de ki “Ergenekon” operasyonuyla devam etmektedir. Türkiye de, yaşanan derin devleti değiştirme operasyonunu yapanlar şuan tek egemen durumundadırlar. Bu egemenler olaya öyle bir hakim durumdalar ki; kendilerine muhalif duruş sergileyenlerin bile muhalefetlerinin nasıl olacağını şuan kendileri belirlemektedirler.

Muhalif duruş sergileyenler, kendi, duruşlarını sergileyeceklerine, iktidarın kendi zaaflarının üzerine gelmesin diye iktidarı zora sokmayacak tutum sergilemekte ve iktidar elitinin karşısında olan herkese yapıştırılan “Ergenekoncu” etiketini yememek için sistemin aksayan yönlerini ısrarla deşifre edenleri tasfiye etmeye teşebbüs etmektedirler. Bugün Milli Gazete de yaşanan süreç bundan çok da farklı bir mevzu değildir.

İlk önce Afet ILGAZ ablamız ile başlayan süreç, Şaban KALAFAT ve Hasan AYCİN’İN gönderilmesiyle devam etmiş gönderileceği besbelli olan Hasan ÜNAL ise istifa etmek durumunda kalmıştır. Bundan yaklaşık 3 ay önce, bugün genel merkez delegesi olan bir şahısla yapmış olduğum birebir görüşmede Hasan ÜNAL ile Afet ILGAZ’IN Milli Gazete ile ilişiklerinin kesileceğinin ipuçlarını bana vermişti. Benim için çok da fazla sürpriz olmadı açıkçası… Bu süreçte yapılan haksızlıklara karşı dik duran haksıza haksızlığını yüzüne karşı söyleyen bu insanların Milli Gazete den ilişiklerinin kesilmesinin sebebi yaşanan maddi sorularmış.

Milli Gazetenin çeşitli kurum ve kuruluşlarla ilişkilerinde özellikle Büyükşehir Belediyesi ile olan ilişkilerinde eli ayağı olan Şaban KALAFAT’IN gazeteden ilişiğinin kesilmesi tam bir garabettir. Ve bu şahsında, Hasan AYCİN beyefendinin de, gazeteden ilişiğinin kesilmesinin sebebi yine aynı maddi sorularmış.

Peki şu sorulara bir cevap bulunması gerekmiyormu?

Peki gazete hakikaten bu sorunları yaşıyorsa gazetenin bu noktalara gelmesine vesile olanlar kimler? Gazetenin şuan 40000 dolaylarında olan tirajının bir kısmı şuan gönderilen yazarların okurları oluşturuyor.Gönderilmesi gerekenler bunlarmıydı yoksa gazeteyi bu noktaya getirenlermi?

Gazetenin tirajının artması için adam akıllı bir politika yürütemeyen gazetenin yönetim kadrosu niçin hala o görevde durmaktadırlar? Gazetenin dağıtım ağındaki “dağınıklık,pespayelik” gazete yönetiminin dikkatini neden çekmemektedir? Ben her gittiğim yerde ısrarla “Burada Milli Gazete var mı? Diye sorduğumda neden “abi getirmiyorlar” cevabıyla karşılaşmaktayım? Neden Milli Gazete tüm bayilere bırakılmamaktadır? Milli Gazete’nin abone çalışması neden profesyonel bir ekiple yapılmamaktadır? Neden ilçelerde sevilen kişiler gazetenin temsilcisi konumunda değildir? Yada gazetenin abone çalışması için neden adam akıllı, elle tutulur bir kampanya yapılmamaktadır?

Bugün gazetenin reklam servisi adeta bir çiftlik gibi kullanılmaktadır. Reklam servisinde çalışanlar gazetenin reklam alması için nasıl bir gayretkeşlik içerisindedirler? Gazetenin reklam sayfası neden özelleştirilip bir reklam ajansına kiralanmamaktadır? Bu vesile ile gazete içerisinde ki gereksiz hantallıktan gazete kurtulmayacakmıdır? Gazetenin almış olduğu reklamlar da ki kalitesizlik gazete yönetiminin dikkatini çekmemektemidir? Bu gazetenin imajını zedelememektemidir? Gazetecilikle uzaktan yakından alakası olmayan, Gemi mühendisi olan Ömer Yüksel ÖZEK’İN gazetenin başında ne işi var? Gazetenin kendi işlerinde kullanılması gereken araçlar neden şahısların özel işlerinde kullanılmaktadır? Bu israf değimlidir?

Gazetenin Kültür-Sanat sayfasını yapan Bünyamin YILMAZ’IN yapmış olduğu kopyala-yapıştır haberler gazeteyi pespaye bir hale getirmiş basitleştirmiştir. İlla gönderilmesi gereken birileri varsa bu neden Bünyamin YILMAZ olmamıştır? Bugün Milsan tesislerin de ki matbaa Türkiye’nin en büyük üçüncü matbaası olmasına rağmen neden %25-30 verimle çalışmaktadır? Trilyonlarca liralık tesislerden neden faydalanılamamaktadır? Koskoca tesisler neden âtıl bir durumda beklemektedir? Bunun sebebi olan gazete yönetimi neden hala o görevde durmaktadır? Yoksa bütün bulardan sorumlu olan gazete yönetimi değil de, gönderilen yazarlar ve muhabirlermidir? Bütün bu israflara sebebiyet verenler bu şahıslarmıdır?

Biz Milli Gazete okurları olarak; orada “Milli Gazete” yazdığı müddetçe ve hemen sağ üst köşesinde “Hak geldi Batıl Zail Oldu” yazdığı müddetçe biz Milli Gazete alacağız. Siz her ne kadar bu gazeteyi bitirmeye çalışsanızda…

Ve şimdi sana sesleniyorum; gönderdiğin kaliteli yazarlar ve muhabirlerle gazeteyi adeta kuşa çeviren, Ey Nejdet KUTSAL, sen ne zaman gideceksin? Bu gazete senden ne zaman kurtulacak?

Sorulmasi gereken cok soru vardi muhatab yok ne yazikki.Yada muhatab olan kisiler okurlarini takmiyorlar nasil olsa bunlar bunu alir zihyetindeler.
    Ister mermi kullansin, ister oy pusulasi, insan iyi nisan almali kuklayi degil kuklaciyi vurmali...

Sen ne zaman gidiyorsun Fatih Kanlı?

ALLAH seni ıslah etsin. Şer odaklarıyla aynı doğrultuda çok güzel çalışıyorsun.
    Gölgesi cennet, kılıçlar kavradı ellerimiz...Allah'ın adaletini kuracak yeryüzüne...

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    [QUOTE = Ebubekir Savaşan; 336.424] [FONT = "Georgia"] [SIZE = "3"] [COLOR = "Black"] Sen ne zaman gidiyorsun Fatih Kanlı?

Allah seni ıslah etsin. Şer odaklarıyla aynı doğrultuda çok güzel çalışıyorsun. [/ Color] [/ size] [/ FONT] [/ QUOTE]

Ebubekir, koyun gibi hareket etmeye başladığım gün emin ol gitmeme gerek kalmaz.O zaman zaten etkisiz eleman olurum.

Benim ne zaman gideceğimi yada kalacağımı bırakta yukarıda yazılanlara bak! Yanlışsa yanlış de. Yalansa yalan de. Allah aşkına olaylara karşı sizin hiç bir duruşunuz söyleyeceğiniz bir sözünüz yokmu? Ama doğruya "gönderilmişlerse ve Milli Gazete bu noktaya gelmişse vardır bir hikmeti!" değilmi Ebubekir?

Bırak batsın be dostum neme lazım; "vardır bir hikmeti"...

[COLOR="Red yazılarıma belirsi"]Not: Milli Gazete ile 2005 yılından bu yana devam eden birlikteliğimiz bu yazı ile sona eriyor. Gazete yönetimi yeniden yapılandırma çerçevesinde yazılarıma belirsiz bir süre için ''geçici olarak'' ara verileceğini söyledi. Hayırlısı olur inşallah... (Hasan Ünal)[/COLOR]

Bakalım bu yapılandır(ıl)manın neticesi ne olacak...!!!

Milli Görüş camiası ''yeniden yapılandırılmaktan'' çektiği kadar başka hiçbir şeyden çekmedi. Allah cc yeniden yapılandıranları ıslah etsin, yeniden yapılandırılanlara da feraset versin....
    Klavye Mücahidi

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    Ne zaman öğrenicez bilmiyorum ?
    Biz şirket ,kurum adı her neyse yö-ne-te-mi-yo-ruz

Ne diyelim olur inşallah?
    Bir gün devran değişir...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Recep ÖRNEK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Ne zaman öğrenicez bilmiyorum ?
    Biz şirket ,kurum adı her neyse yö-ne-te-mi-yo-ruz

Ne diyelim olur inşallah?
    Bir gün devran değişir...
    elbette yönetemeyiz !

nedeni ise tabanımızı hiçbir konuda eğitmiyoruz, istihdam alanları açmıyoruz açsak bile "nasılsa bunlar bizdendir"
    görüşünü baz alarak elemanlara ne cazip bir ücret nede belirli bir iş mevkii veriliyor! ve bundan dolayıda elemanları kaçırıyoruz

açık konuşmak gerek, biz kendi gençlerimizi üniversitede okurken onlara ev vs. imkanları sunuyoruz ki bozuk ortama ayak uydurup kendi gençlerimizi koruyalım diye.
    peki okumuş oldukları üniversitelerdeki bölümü bitirdikten sonra o gençlere istihdam alanı sunabiliyor muyuz? malesef bu konuda hiçbir çalışmamız yok! yazık, çok yazık !
    ZzZzZzZzZzZ ! ! !

Eser GEDİK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    biz hakediyoruz bu durumlara düşmeyi...
    herkes ne söylediğini, nasıl söylediğini bilse. bu işler olmayacaktı sadri abi.

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Ebubekir SAVAŞAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Sen ne zaman gidiyorsun Fatih Kanlı?

ALLAH seni ıslah etsin. Şer odaklarıyla aynı doğrultuda çok güzel çalışıyorsun.

Allah seni ıslah etsin Ebubekir. Sen kılıcıyla Halife düzelten Sahebelerin yolunda değilde Hakszılık karşısında susanlarla mı yürüyorsun. Sahi Ebubekir şer odakları şerri türetir ve gazetemizi haciz kıskaçlarında süründürürken neden sahip çıkmadını gazetemize. Sahi neden hatalı olan , yanlış olan ve bize zarar vereni dile getireni şer olarak görüyorsunda buna sebep olanları görmezden geliyorsun. Yoksa işin ucu sana da mı dokunacak, korkuyormusun.
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster

Allah seni ıslah etsin Ebubekir. Sen kılıcıyla Halife düzelten Sahebelerin yolunda değilde Hakszılık karşısında susanlarla mı yürüyorsun. Sahi Ebubekir şer odakları şerri türetir ve gazetemizi haciz kıskaçlarında süründürürken neden sahip çıkmadını gazetemize. Sahi neden hatalı olan , yanlış olan ve bize zarar vereni dile getireni şer olarak görüyorsunda buna sebep olanları görmezden geliyorsun. Yoksa işin ucu sana da mı dokunacak, korkuyormusun.
    Yapıcı değil yıkıcı olmayı çözüm üretmek sanıyorsunuz. Ne desem boş. Fatih bey lafı ortaya atıp kaçma diye özel mesaj yolluyor. Lafım o kadar açık ki. Kaçmadım çok şükür.

İşin ucu bana dokunmaz ama görünen o ki size dokunduğu için böylesiniz.
    Gölgesi cennet, kılıçlar kavradı ellerimiz...Allah'ın adaletini kuracak yeryüzüne...

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Laf atıpta kaçmak ancak "mert ol(a)mayanların" işidir. Sadece eleştirmek, kötülemek, dürüstlük değildir. Eleştirirken çözüm üretmek ve eleştirdiği kişi kim olursa olsun ona çözüm yolu, çıkış yolu göstermek ise her babayiğidin harcı değildir. Ben, eleştirilerimde her zaman için çözüm yollarınıda göstermişimdir. Hiç kimse bana diyemez ki sen yaptığın eleştirilerinde "yıkıcısın yapıcı değilsin"...Benim eleştirilerimin sonunda mutlaka çözüm yoluda vardır ve kimliğimde açıktır.

Tekrar ediyorum laf sokup kaçmak; ancak ve ancak "mert ol(a)mayanların" işidir...

Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Laf atıpta kaçmak ancak mert ol(a)mayanların" işidir. Sadece eleştirmek, kötülemek, dürüstlük değildir. . Eleştirirken çözüm üretmek ve eleştirdiği kişi kim olursa olsun ona çözüm yolu, çıkış yolu göstermek ise her babayiğidin harcı değildir. Ben, eleştirilerimde her zaman için çözüm yollarınıda göstermişimdir. Hiç kimse bana diyemez ki sen yaptığın eleştirilerinde "yıkıcısın yapıcı değilsin"...Benim eleştirilerimin sonunda mutlaka çözüm yoluda vardır ve kimliğimde açıktır.

Tekrar ediyorum laf sokup kaçmak; ancak ve ancak "mert ol(a)mayanların" işidir...

fatih bey bunların işi gücü mide bulandırmak...
    bilgisizlikleri çenelerine vurmuş bu milletin ...
    ve bunların milli görüşçü olduğunu duymam baya üzücü
    ....DAVAMA VE LİDERİME BİAT ETTİM ...GURURLUYUM ONURLUYUM.....

Milli Gazeteninde Tv 5 inde çoktan yeniden yapılandırılma zamanı gelmişde geçiyordu bile...

Umarım hayırlara vesile olur...

Bunlar umut ve ümit verici gelişmeler.

Bu halleriyle malesef batmaya mahkumdular.Umarım bu derece kötü noktadan biraz olsun düzlüğe çıkabilirler...

Ömer Yüksel Özek defalarca hocaya istifasını verdi.Hatta bir keresinde istifasını verip,hoca arayıp tekrar görevlendirmesin diye telefonunu dahi kapattı ama hocamız kalmasında ısrar etti.

Ramazanda annesinin rahatsızlığı nedeniyle Balıkesir'e geldiklerinde evlerine milli gazetenin icrası geldi...

Bunlar yakin olarak bildiklerim...

Sanırım Fatih bazı sorularının muhatabı bizzat hoca:)

Ayrıca bu yapılandırma süreci burada hız kesmemeli.Nur cemaati benzeri ,pısırık,korkak gençler yetiştiren,siyasetten korkan bir mekan haline gelen Agd lerinde bir an önce yapılandırılması gerekir...

Bunun için tüm gücümle dua ediyorum...

Tam çıkmaz sokağa girildiğinde bunlar umut ve ümit veren gelişmeler...

Çok şükür....

Her aydınlığı yangın sanmamak lazım.
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

haksız bi yazı olmuş
    afet ılgaz ve hasan ünalın gitmeleri gerekiyordu zaten
    bu yazarların ulusalcı çizgide yazdıkları yazılardan bıkmış usanmıştık
    defalarca mail attık milli gazete ye ve defalarca telefon ettik
    afet ılgazın yazıları yüzünden doğuda bir çok kişi aboneliğini kestirmişti
    bir de bünyamin yılmaz eleştirisi gördüm
    bence kopya yapıştır haberlerle her yıl ödül alınmaz
    milli gazetenin bence en iyi sayfasıdır o sayfa
    fi emanillah

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Belkıs Elif REŞADİYELİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Milli Gazeteninde Tv 5 inde çoktan yeniden yapılandırılma zamanı gelmişde geçiyordu bile...

Bu halleriyle malesef batmaya mahkumdular.Umarım bu derece kötü noktadan biraz olsun düzlüğe çıkabilirler...

Ömer Yüksel Özek defalarca hocaya istifasını verdi.Hatta bir keresinde istifasını verip,hoca arayıp tekrar görevlendirmesin diye telefonunu dahi kapattı ama hocamız kalmasında ısrar etti.

Ramazanda annesinin rahatsızlığı nedeniyle Balıkesir'e geldiklerinde evlerine milli gazetenin icrası geldi...

Ayrıca bu yapılandırma süreci burada hız kesmemeli.Nur cemaati benzeri ,pısırık,korkak gençler yetiştiren,siyasetten korkan bir mekan haline gelen Agd lerinde bir an önce yapılandırılması gerekir...

Çok şükür....

Belkız abla, milli gazetenin tirajının bu noktalarda olması Hoca'nın suçumu?

Milli Gazete'nin reklam alamayan bir gazete olmasının sebebi Erbakan Hocamı?

Milli Gazete de o kadar atıl çalışan bulundurulması Erbakan Hocanın suçumu?

İlçelerde hiç alakasız insanların temsilci olarak bulundurulması Erbakan Hoca'nın suçumu?

Milli Gazete ye ve Ömer Yüksel ÖZEK'E haciz gelmesinin sorumlusu Erbakan Hocamı?

Milli Gazetenin bu kadar amatörce yönetilmesinin sorumlusu Erbakan Hocamı?

Sana zahmet ablacığım bu konularda beni aydınlatırsan sevinirim...

Saygılarımla...

Bu ifadeniz ciddi bir iddiayı içeriyor. İddianızın dayanaklarını ve bu konudaki düşüncelerinizi açıklar mısınız abla?
    "Herkes anlayabildiği kadar yaşar ve anlayamadığı şeyleri umursamadan ölüp gider..." Eflatun

Seyma
    Misafir
    Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Belkız abla, milli gazetenin tirajının bu noktalarda olması Hoca'nın suçumu?

Milli Gazete'nin reklam alamayan bir gazete olmasının sebebi Erbakan Hocamı?

Milli Gazete de o kadar atıl çalışan bulundurulması Erbakan Hocanın suçumu?

İlçelerde hiç alakasız insanların temsilci olarak bulundurulması Erbakan Hoca'nın suçumu?

Milli Gazete ye ve Ömer Yüksel ÖZEK'E haciz gelmesinin sorumlusu Erbakan Hocamı?

Milli Gazetenin bu kadar amatörce yönetilmesinin sorumlusu Erbakan Hocamı?

Sana zahmet ablacığım bu konularda beni aydınlatırsan sevinirim...

Saygılarımla...
    Peki benim size bir sorum var..

Icra daki olanlar baskana itaat etmek zorunda degil mi?
    Baskan ne derse o kabul olunmuyor mu?

Herkes Erbakan hocanin sozune itaat etmek zorunda degil mi?
    Ki oylese bazi seylerden mutlaka haberi vardir Erbakan Hocamizin..

( konuyu tam olarak bilmiyorum ama okudum kadari ile yaziyorum bu sorulari..)

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Şeyma hanım, yazımı okuyunuz ve tekrardan sormuş olduğunuz soruları gözden geçiriniz. Ondan sonra soracağınız herhangi bir sorunuz varsa cevaplarım.

Çok şükür....

Milli gazete ve tv 5 konusunda çok şeyler söylenmesi gerekiyor daha net ve farklı şeylerde biliyoruz lakin bu konuda konuşmak yersiz bu yapılanmanın faydalı olacağına inanmıyorum tv 5 ve milli gazete konusunda burayı geçelim...

Benim burda anlamadığım insafsızca bir eleştiri var ne hikmetse her milli görüşe dair eleştiri olsa hemen agd hedef tahtası oluyor tamam biliyoruz agd nin ve ordaki başkanların arkadaşların hatası vardır ama abartı ve aşırı eleştirilerde artık tılsımı bozuyor ...

Özellikle siyasetten korkan kelimesine hayret ediyorum agd adeta siyeset merkezli çalışıyor, bazı saadet partisi genel başkan yardımcılarının il başkanlarının ve ilçe başkanlarının akp yalaklığı yaptığı milli görüşü savunmaktan utandığı bir dönemde agd saadet partisi adına birçok yardıma çalışmaya imza atmıştır ...

Birçok kişi agd saadet partisinin gençlik kolları gibi çalışıyor dediği bir ortamda böyle insafsızca eleştiri hak etmiyor bu kurum...

Hataları yokmu var ama abartmıyalım lütfen milli görüş kurumları içerisinde en çok agd yükleniliyor buraya yaptığınız eleştirileri saadet partisine ve ordakilere yaparsınız umarım...
    hayat;iman ve cihattır. Bu iki değer ve dinanizme, kim sahip olursa, zaferi onlar kazanacaktır.

Selamün aleyküm.Kardeşler boşuna tartışıyoruz.Karanlığa küfredecağimize bir mum yakmıyoruz.Yapılan eleştirilerin çoğunda doğruluk payı var.Benimde tanıdığım Mehmet isminde bir şahıs var gazetecilik ve televizyonculukla bir alakası olmadığı halde buradan maaş aliyor ve altında arabayla şehir şehir geziyor.Kendisine sorduğumda görevde olduğunu falan filanlarla geçiştiriyor.

Tarihten ders almadan tarih yazmaya devam ediyoruz.Hala daha içimizdeki simsarları tanıyamıyoruz maalesef.Birkaç yaldızlı sözlerle hemen onlara kananlar var.Lütfen daha fazla tartışma yapıpta birbirimizi kırmayalım.1970 lerden beridir bu böyle devam eder durur.

Birileri buralardan palazlanır sonra yumurtlamaya başka folluklar arar.Bizlerde burada parmaklarımızı yorarız.
    Eleştirilerimizi birbirimizi kırmadan yapalım.Kol kırılır yen içerde kalı misali
    ANLADIK Kİ SENSİZ OLMUYOR

+ Konuyu Yanıtla
3 / 1 123 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları