3 / 2 İlkİlk 123 SonSon
50 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: Çiğ Et Yiyen Birinin Başına Gelen..

... Kübra YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Jul 2006
    İletiler
    3,129
    Blogdaki Konular
    3
    Alıntı Kübra YILMAZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ıykkkkkkkkkkkkkk
    hala geçerli
    Sosyofobi..

hşgldn hüzün
    Giriş
    Mon Oct 2007
    İletiler
    1,111
    bu konuyu niye buraya koydunuz anlamadım...insanın midesini kaldırmaktan başka bi işe yaramıyor sanki ülkemizde çiğ et çiğ balık yiyen varda...yılın en rezil fotoğrafı.

Alıntı İrfan SELÇUK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    bu konuyu niye buraya koydunuz anlamadım...insanın midesini kaldırmaktan başka bi işe yaramıyor sanki ülkemizde çiğ et çiğ balık yiyen varda...yılın en rezil fotoğrafı.

BANNED Sedat KUMOVA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Sep 2006
    İletiler
    626
    aga sen cig köfteyi cok seversin ve cok yersin dimi..

şimdi sanada bi otopsi yapmak vacib oldu artık
    اياك نعبد واياك نستعين
    ''Ancak sana kulluk ederiz ve ancak senden yardım dileriz''

Bu gerçek olsa Urfalılar,Antepliler,Birde bizim Dana Yandı.Bu Japonlar ,Çinliler Böcek Kurtçuk Falan yediklerindendir Türkiyede Yıllardır Çiğ Köfte,Pastırma,Sucuk Yenir Böyle birşey ile karşılaşıldığını sanmıyorum.İrfan birgün gelde Seni çiğköfteciye götüreyim .
    Her birimin, kendisine göre doğruları vardır, yanlışları vardır.
    Oysa, ALLAH’ın indinde doğru TEK’tir ve DOĞRU’dan başka hiçbirşey yoktur!
    Esas yanlış ise, DOĞRU’dan başka hiç bir şey olmadığını görememendir….

http://img227.imageshack.us/img227/3...kber6ezls1.gif

O zamanlar ilgimi cekmisti eklemistim..Gormeye mideler dayanmiyorsa konu silinebilir..

Konunun ne kadar gercekciligi var bilmiyorum...Lakin su bir gercek ki cig et yiyen kisinin beyninde olmasada bagrsaklarinda illaki kurtcuklar vardir..

Tabiki arada-sirada yiyenlerin degil gunluk yada cok SIK, SIK cig et yiyenlerin bagrasklarimi buna mahkumdur..Yinede yuksek alakaniz icin hepinize sonsuz tesekkurler...

allaha şukur en son yediğim çiğ et 4-5 yaşındayken idi... hemde ne yemiştim bir taraftan çiğ et diğer taraftan çiğ lahana... sonuç: 25 yıldır et yemiyorum... sadece tavuk ve balık... onlardan bişi olmaz demi ama onları da çiğ yemiyorum... birde bir keresinde deneme için yılan yemiştim onuda pişirmiştik gerçi bahart falan tadını bozmuştu... tıpkı tavuk etıne benzıyor... denemeyi düşünen olursa sade yesınler baharat çeşitleri tadını bozuyor yılanın...

Güle Güle.. Emre SOLGUN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    187
    ne iğrenç bişey böyle.
    benim bildiğim koyunların falan beynindede kurtların oluştuğu insandada oluşuyormuş demek.milyonlarca japon bilmem kaç yıldır çiğ balık yiyor bişey olmuyorda buna ne olmuş.
    aklıma gelen tek şey adamın beyinsiz kaldığı
    Makro alemlerden mikro alemlere RAB O'dur

Bu ne yaa...???????
    ............................................................ .

Alıntı Sedat KUMOVA tafarından gönderildi Mesajı Göster
    aga sen cig köfteyi cok seversin ve cok yersin dimi..

şimdi sanada bi otopsi yapmak vacib oldu artık
    ciğ köfte de ciğ et yok sayilir cünkü saat lerce yoğuruluyo yoğuruldugu icin pişiyo sen ağzına sarım saak soğan acıbiber ve isot at bol miktarda ve ciğne nasil yaniyo acaba kac derece de:? ve birde 1 saat boyunca dilinle kariştir pişiyomu dilin pişerse demekki köfde de ciğ et yok))

abi sen bunlara bakma ciğ köfte yemeye devam öyle birşey olursa tedavi masrafların benden)

holigan Melike SEVİM kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Apr 2007
    İletiler
    2,386
    Blogdaki Konular
    2
    yaşasınn çiğ köfteee
    midemm beni affet çok ağrı çekiyosun benim yüzümden ama elimde değil seviyorum çiğ köfteyi çiğ salamı çiğ sosisi çiğ sucuğuu
    Ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın.Gündüz geceye muhtaç.Bana da sen lazımsın..

Alıntı Mehmet ELMAS tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bu gerçek olsa Urfalılar,Antepliler,Birde bizim Dana Yandı.Bu Japonlar ,Çinliler Böcek Kurtçuk Falan yediklerindendir Türkiyede Yıllardır Çiğ Köfte,Pastırma,Sucuk Yenir Böyle birşey ile karşılaşıldığını sanmıyorum.İrfan birgün gelde Seni çiğköfteciye götüreyim .
    ben gazi antepliyim nedemek birde dana yuhh yani yuhhh ne desem az ben az söyleyyim sen cok anla...........

hşgldn hüzün
    Giriş
    Mon Oct 2007
    İletiler
    1,111
    Alıntı Erol ÜNLÜYAŞAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    abi sen bunlara bakma ciğ köfte yemeye devam öyle birşey olursa tedavi masrafların benden)
    teşekkürler kardeşim..yaşasın antep yemekleri

çiğ köfteyi çok sewiyorum bnde öle olurmuyum kiallah muhafaza..ama dikkat etmek lazım..

Alıntı Emine AKBULUT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    çiğ köfteyi çok sewiyorum bnde öle olurmuyum kiallah muhafaza..ama dikkat etmek lazım..
    acıklamasını yazdık ya

böööööoo bu ne Allahım yarebbim. bu konu kaldırılsın. Portalda suşi muşi yiyen yoktur. öööö sabahın köründe keşke açmasaydım bööööööööö&#246 ;hhhhhhh
    "Ey akıl sahibi kişi ! Görüyorum ki beni, kim olduğumu, ne yaptığımı merak ediyor ve araştırıyorsun. Acizim, güçsüz ve kuvvetsizim, etim ve kemiğim hepsi elli kilo."

fotoğraf hakketten iğrenç ama bununda tipik bir internet yalanı olma ihtimali yüksek, zira basit bir apansidt ameliyatında bile kesilecek bölge ve çevresini traj ederler iken, beyin ameliyatında adamın saçları olduğu gibi duruyor ve hatta benin içine girmiş, normalde kafayı adam akıllı traş etmeleri lazım idi, evet çiğ et yenmemesini bende tavsiye ederim ama bu fotoğraf photoshop hilesi gözüküyor.......
    Alemin nakşını hayal görürüm. O hayal içre, bir cemal görürüm.
    Cümle mevcudat ki, mazhar-ı Hak'tır. Anın içün, kamu kemal görürüm.
    Tecelli cilvesi, cümle gölgeler. Her zerresi binbir ismin belgeler.
    Hay varken hayale kanmaz bilgeler. Zat-ı Hak'tan gayrı zeval görürüm.

kRoniK buNaLIM Kaşif Sevde AZER kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Nov 2006
    İletiler
    1,191
    ne olursa olsun sushiden vazgecilmesssss

Yaşamak Genzimizde Acı Bir Tütsü Artık ... Yenilgilerle Büyüdük Biz Adam Olamadık.....

3 / 2 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları