+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 21 --- 28 arası gösteriliyor

Konu: Hadise...!!!

benim aklımı meşgul eden de bi başka konu
    bizden daha uygar olan(!) (sanırım danimarkaydı), 14 yıl yarışmaya katılmamış,
    gerek görmemiş....
    yahu biz niye ısrarla her sene bin türlü kavga ve tartışmalar arasında illede birilerini sokmaya çalışıyoruz bu örevizyona
    bu kadarmı büyük bizim aşağılık kompleksimiz...
    anlamadım gitti.......

şimdi saadet Elif MERTKAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Mar 2008
    İletiler
    220
    Alıntı Banu YAVUZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    benim aklımı meşgul eden de bi başka konu
    bizden daha uygar olan(!) (sanırım danimarkaydı), 14 yıl yarışmaya katılmamış,
    gerek görmemiş....
    yahu biz niye ısrarla her sene bin türlü kavga ve tartışmalar arasında illede birilerini sokmaya çalışıyoruz bu örevizyona
    bu kadarmı büyük bizim aşağılık kompleksimiz...
    anlamadım gitti.......
    aa oda merakedilirmi bizim vergileri erozyona uğratmak başka amaçları yok.
    yorum yok....

only time.... Zehra ŞENSOY kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri May 2008
    İletiler
    20
    ya benimde aklıma geldi şimdi de hadisenin akrabaları çıkmıştı onunla gurur duyduklarını falan söylemişlerdide adamlar gayet mutaassıp gibi görunuyolardı yada ben mi yanlış gördüm nedir. hadisenin resimlerini görünce valla bayan olduğum halde utandım bu nasıl gurur anlamadım....
    “İnanç, göremediklerinize inanmaktır; bu inancın ödülü ise inandıklarımızı görmektir...”

Hadisenin Akrabalarina $Arkiyi Begendinizmi diye soru soruyorlar evet diyorlar anladinizmi Diye sorduklarinda ise Hayir cevabi geliyor peki anlamadiklari Bir $Arkiyi nasil begeniyorlar ilk önce bunu dü$ünmek gerekiyor zaten sonradan neden gurur duyduklarinida belki anlayabiliriz...
    Hem Hadise Belcikadada taniliyor belcika Konserlerinde vs... Nasil giyinip ciktigi ortada Türkiyeyi böyle temsil etmeside ona göre cok cok normal cünkü o egerki Televisionda o Konserlerini gördügseniz anlarsiniz ... Hem ben Hadisenin orasini burasini görmekden artik bikmi$dim Eurovision bitsede dogru dürüst Haberleri izlesek diye bekliyordum =)
    Hem Eurovision demek orani burani ac cIK Sahneye Göbek at degil ama biz cok merakliyiz illa birinci olma sava$indayiz ve birinci olmak icinde elimizden geleni yapiyoruz Yanli$ oldugunu dü$ünmeden yapiyoruz ugra$iyoruz...
    Birinci olan Norvecdeki Bayanlari gördük onlar nasil birinci oldular....
    Senden başka hiç kimsesi olmayan ben Senden başka herşeyi olana acırım YA RAB!

Aldığımız Alkışların Sebeb-i Mucibesi :)

Oradakiler OSMANLI torununu soyundurdukları için alkışlıyorlar.

agd_sisli Sedat ÖCALAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    464
    Blogdaki Konular
    2
    keşke birinci olsaydık.. norveçli parlak çocuk o kadar da iyi değildi.. en azından hadise ondan bin kat daha iyiydi.. azerilerde ha keza öyle.. kuzeyliler çok siyasi davrandıalr..yani biraz abarttılar..olurda bu kadar da olmaz..

hadiseyi seviyorum..destekliyorum.. yaptığı işi iyi yaptığı kanaatindeyim... ne yapalım onun hayatıda bu..saygı duymak lazım..

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Sedat ÖCALAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    keşke birinci olsaydık.. norveçli parlak çocuk o kadar da iyi değildi.. en azından hadise ondan bin kat daha iyiydi.. azerilerde ha keza öyle.. kuzeyliler çok siyasi davrandıalr..yani biraz abarttılar..olurda bu kadar da olmaz..

hadiseyi seviyorum..destekliyorum.. yaptığı işi iyi yaptığı kanaatindeyim... ne yapalım onun hayatıda bu..saygı duymak lazım..
    Sana saygı duyuyorum SEDAT...

...NeYzEn... Ferhat MERAL kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed May 2008
    İletiler
    360
    Alıntı Sedat ÖCALAN tafarından gönderildi Mesajı Göster

Çok afedersin ama bence bizi ilgilendiren bir Hadise olmamalı bu konu..
    .!?¿!. 3ler 7ler 40lar .!?¿!.

+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 İlkİlk 12

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları