+ Konuyu Yanıtla
6 / 6 İlkİlk 123456
107 sonuçtan 101 --- 107 arası gösteriliyor

Konu: İstanbul'un 556. fetih şöleni buluşması (bayanlar)

çok guzel ve anlamlı bır geceydı inş.tekrar nasıp olur.ıyıkı gıtmışım gölzerım dolu dolu ızledım herkesın emegıne yüregıne saglık allah hepınızden razı olsun.

şölen çok canlı değildi..açıkçası daha kalabalık ve daha coşkulu olmasını bekliyordum..o gün bir de Esenler de program varmış, afişlerini gördüm..nasıl bir zamanlama şaşıyorum..çıkışta da beşiktaş ın taarruzuna uğradık..tam 3 saat otobüsümüzü beklemek zorunda kaldık..ama tabi yine hocamızın varlığı ve konuşması herşeye değerdi ve yine buradaki arkadaşları görmek de çok güzeldi..daha güzel Fetihlere inşallah..DUA İLE...
    MANA KAPLAN HUYLUDUR DIŞARI ÇIKMAZ...

sonunda evimdeyim .
    bir hafta bile olmadan kaçtım istanbul dan .. :)
    neyse ...

bayanlara otobüs ayrılmadığını son anda haber veren teşkilatımızın ender beyleri beni bir "çılgın" lık yapmaya itti işte .iyide oldu

çok güzel bir gün geçirdim .dolu doluydu.buluşmaya gelen ,gelmek için yanıp tutuşup ta gelemeyen herkese teşekkürler.

ha, istanbulda fetih kutlamaları olupta ilçesinden araba kaldırmayan fatih teşkilatını da kınıyorum.stadtan çıkınca neye uğradığımı şaşırdım beşiktaşlıların arasında ezilip kalacaktık az daha. beşiktaş fatih arası hiç bu kadar uzamamıştı .

rica edicem bir daha ki kutlamalar şampiyon olma ihtimali olmayan bir takımın stadında olsun
    :)

Kayıtsız
    Misafir

:))

:)) fetih çok güzeldi elhamdülillah.. ben kim miyim eskilerden :) Akile Süzer..

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    çok güzeldi.....çok...
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

ikibucuktanuc Okuyan Kalemler Havva Nazlı KAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Oct 2007
    İletiler
    990
    Blogdaki Konular
    3
    Alıntı Ceren KURŞUN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    sonunda evimdeyim .
    bir hafta bile olmadan kaçtım istanbul dan .. :)
    neyse ...

bayanlara otobüs ayrılmadığını son anda haber veren teşkilatımızın ender beyleri beni bir "çılgın" lık yapmaya itti işte .iyide oldu

çok güzel bir gün geçirdim .dolu doluydu.buluşmaya gelen ,gelmek için yanıp tutuşup ta gelemeyen herkese teşekkürler.

ha, istanbulda fetih kutlamaları olupta ilçesinden araba kaldırmayan fatih teşkilatını da kınıyorum.stadtan çıkınca neye uğradığımı şaşırdım beşiktaşlıların arasında ezilip kalacaktık az daha. beşiktaş fatih arası hiç bu kadar uzamamıştı .

rica edicem bir daha ki kutlamalar şampiyon olma ihtimali olmayan bir takımın stadında olsun
    :)
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    :)) fetih çok güzeldi elhamdülillah.. ben kim miyim eskilerden :) Akile Süzer..
    Alıntı Ravza AYYILDIZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    çok güzeldi.....çok...
    bütün yorumlar yapılmış :) biz de fotoğraflarımız aldık. çekenlerin ellerine sağlık.. nice fetihlere inş.
    düşünmeden bilmek faydasız, bilmeden düşünmek tehlikelidir.
    konfüşyüs

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    AMİN...
    şimdiden gelecek fetih'i sabırsızlıkla bekliyorum..
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

+ Konuyu Yanıtla
6 / 6 İlkİlk 123456

Yer İmleri

Gönderme Kuralları