+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 21 --- 29 arası gösteriliyor

Konu: Fethullah GÜLEN ve başörtüsü üzerine...

hizbullah
    Misafir

fethullah

herkese selamun aleykum,

fethullah gülen (gerçek adımı yoksa sonradan değiştirilen adımı bilemiyorum) ile ilgili olumsuz ne söylense yeridir, zira bir zamanlar bu acizi de kandırdığı salya sümük haykırışlarında ''beni islam düşmanı birisi övecek olursa hafazanallah imanımdan şüphe ederim'' diye bas bas bağrmaktaydı. bu gün ise kendisini en çok sevenlerin ve övenlerin başında islam düşmanları gelmektedir,dolayısıyla kendi imanından kendi deyimiyle yeterince iğphe etmesi onun hakkıdır ayrıca bugün biz onu müslüman edersek Allah kabul edermi,yok müslüman ise bizim dememizle müslümanlıktan çıkarmı,? bu günkü yaptıklarına bakarsak islam düşmanı kafirlerle yapmış olduğu işbirliğinden dolayı durumunun hiçde iyi olmadığını söyleyebiliriz, fakat tevbe eder müslümanların safına geçerse elbette Allah tevbeleri kabul edicidir.

Muhtazaf M. Salih AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2007
    İletiler
    623
    Blogdaki Konular
    1
    Fethullah Hoca’nın Papa’ya hitabına bakalım lütfen:
    “Papa cenapları tarafından başlatılan ve devam etmekte olan Dinlerarası Diyalog için Papalık Konseyi misyonunun bir parçası olmak üzere burada bulunuyoruz.”
    (10 Şubat 1998, Zaman)

Demek ki Dinlerarası Diyalog denilen çalışmayı kim başlatmış? Papa!

Veee, Fethullah Hoca “Papalık Konseyi misyonunun bir parçası olmak üzere” orada bulunuyormuş! Dikkat, dikkaaat! İslam misyonunun bir parçası olarak değil, Papalık Konseyi misyonunun bir parçası olarak…

Ne demek bu beyler, ne demek? O Papa ki, bir taraftan dinlerarası hoşgörü turları atarken, diğer taraftan bizi içimizden vuruyor.

Nasıl vuruyor bakın: Hristiyan teoloji uzmanı Aytunç Altındal’ın açıkladığına göre Papa, 1998’de Fethullah Hoca’yla görüşmesinden sonraki günlerde, dünyadan iki kişiyi gizli kardinal tayin etti. Bu gizli kardinaller başka bir dinin mensuplarından seçildi.

Yapılan araştırmaya göre, bu gizli kardinallerden birisi İslam dünyasında “alim” olarak bilinen birisidir. Bu gizli kardinal, mensup olduğu dinin veya mezhebin batıl olduğunu, gerçek dinin Hıristiyanlığın Katolik yorumu olduğunu ilan eder ve bağlılarıyla birlikte bu dine geçer.

ALİ EREN
    Gazeteci-Yazar
    Birliğin kederi, ayrılığın safasından daha hayırlıdır. (Yahya bin Muaz)
    www.aydin-aydin.com

Kayıtsız
    Misafir

bizim söylemimiz

Alıntı hizbullah tafarından gönderildi Mesajı Göster
    herkese selamun aleykum,

fethullah gülen (gerçek adımı yoksa sonradan değiştirilen adımı bilemiyorum) ile ilgili olumsuz ne söylense yeridir, zira bir zamanlar bu acizi de kandırdığı salya sümük haykırışlarında ''beni islam düşmanı birisi övecek olursa hafazanallah imanımdan şüphe ederim'' diye bas bas bağrmaktaydı. bu gün ise kendisini en çok sevenlerin ve övenlerin başında islam düşmanları gelmektedir,dolayısıyla kendi imanından kendi deyimiyle yeterince iğphe etmesi onun hakkıdır ayrıca bugün biz onu müslüman edersek Allah kabul edermi,yok müslüman ise bizim dememizle müslümanlıktan çıkarmı,? bu günkü yaptıklarına bakarsak islam düşmanı kafirlerle yapmış olduğu işbirliğinden dolayı durumunun hiçde iyi olmadığını söyleyebiliriz, fakat tevbe eder müslümanların safına geçerse elbette Allah tevbeleri kabul edicidir.
    Dogru bizim dememizle bir gavur müslüman olmaz, müslümansa müslümanliktan cikmaz. Yukarida arkadasin biri paylasmis, oradaki hadise göre eger siz bir müslüman hakkinda degildir hükmü vermisseniz burada iki durum var,

1- Eger hakikaten müslüman degilse isabet etmis olursunuz. Bunu bildiniz diye size sevap yazilmaz.
    2- Eger müslüman degil dediginiz insan müslümansa o zaman siz müslümanliktan cikiyorsunuz. (Hadis e bakin yukarida)

MilliNizam17
    Misafir
    Arkadaşlar kusuruma bakmayın,

Söyleyecek çok sözüm var ama daha forumda yeniyim az önce yaklaşık 2 saat önce üye oldum,

Sadece yaşanan son olaylardan sonra kimin avantaj sağladığını görmek açısından bütün bilinen forumları okudum ;

ta ki bu yazıyı okuyana kadar sonrasında foruma üye oldum bende milli görüşçüyüm öncesinden cevap veriyim şimdiden sırf bu yazıyı gördüm diye gelmedim,

Ama yazar kesinlikle haklı ve kayıtsız misafir ismiyle olan arkadaşımız yüzde yüz katılıyorum

Memmet Sezai Aydıngöz
    Misafir

Farz ı Ayn olan tesettürü;teferruatdandır,yani esasdan değil usülden demek.

En azından din cahili demektir. Bu adam din cahili olmadığına göre,geriye,bir yerlere şirin görünme gayretidir. Bu da dini yozlaştırma anlamına gelir. "Güneşi sağ elime ayı sol elime verseler davamdan zerre miskal taviz vermem "Diyen Allah c.c. elçisini tanıyamamak vede anlayamamak daha vahimi idrak edememek demektir. Yazık çok yazık.
    Osmanlı dönemin de bazı paşaların(Enver,Mithat,Mustafa Reşit vs.)Avrupa'ya gidip geldiklerini kaleye almayan zamanların Padişahları, sonun da koca bir imparatorluğun hazin bir şekilde çöküşünü, sağlamış bulundular.

Kayıtsız
    Misafir
    Bas ortusu Allahin bir emridir zaman geldi ve Allahin emirleri tartisilir oldu bi cemaat lidri de cikip bas ortusu Allahin emridr demiyoda gerekirse cikarilabilir diyebiliyo adama sormazlarmi resullah efendimiz taslandi ac kaldi uzerine pislikler sacildi ashabi kiram yine oyle ne cileler cekti eyer kolaylik olsaydi onlara olmazmiydi adama bunu sormazlarmi hoca efendiiiiii bunada bu cvp verir herlade.

Kayıtsız
    Misafir

Uyarı!

Arkadaşlar; siyonizm 2013 ve 2014 yılını cemaatler savaşı olarak ilan etmiştir.
    Bu konuda en büyük özeni Milli Görüşcüler göstermelidir. Zira Milli Görüşcüler;
    kuklayla uğraşmazlar, kuklacıyla uğraşırlar.

Erdem1983
    Misafir

Müslümanlar ne güzel birbirine düşüyor!!!

Devam edelim böyle kardeşlerim. Ne kadar birbirimize düşersek o kadar hayırlı olur hakkımızda değil mi!!?? Ailem Milli görüş kültüründen geliyor. Bende huzmet hareketini seven bir insanım. Ama bakıyorum ki Milli görüş yanlısı kardeşlerim hep saldırgan bir tutum içerisinde. Bu kadar Akit' i seviyorsanız bugünkü ve yakın zamanda ki manşetlerine lütfen göz atınız. Ne kadar ayrıştırıcı, kin dolu ve intikam alır gibi.... Siyasi emellerimize kurban olup din kardeşlerimizi ötekileştirmeuelim..

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    Alıntı Erdem1983 tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Devam edelim böyle kardeşlerim. Ne kadar birbirimize düşersek o kadar hayırlı olur hakkımızda değil mi!!?? Ailem Milli görüş kültüründen geliyor. Bende huzmet hareketini seven bir insanım. Ama bakıyorum ki Milli görüş yanlısı kardeşlerim hep saldırgan bir tutum içerisinde. Bu kadar Akit' i seviyorsanız bugünkü ve yakın zamanda ki manşetlerine lütfen göz atınız. Ne kadar ayrıştırıcı, kin dolu ve intikam alır gibi.... Siyasi emellerimize kurban olup din kardeşlerimizi ötekileştirmeuelim..
    sizin durumunuzda olmayı ne kadar çok isterdim.
    Rabbim bana da nasip eder mi böylesine muzaffer bir çağrı yapabilmeyi..
    "direnmekten vazgeçip, teslim olun!"

ne garip ki bu çağrıyı ben yaparsam anlamı; "hakka teslim olun",
    sen yaparsan "şeytana teslim olun" demek oluyor.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Gönderme Kuralları