+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon
33 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Dernek ismi konusunda yardım edin

Dernek ismi konusunda yardım edin

Eğitim sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği kurmak istiyoruz. Fakat isim konusunda karar sısız isim konusunda yardımcı olurmusunuz.

Tüm Türkiye ve yurt dışı faliyetleri olacak.

Yardımlarınızı bekliyorum...

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    çok ararsınn çokk...
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Vahdet yada Ensar mana açısından anlamlı olabilir ama neden dernek kurma gereği duyuldu Cansuyu yetersiz yada problem mi var?
    "Söylesem tesiri yok, Sussam gönül razı değil..."

İşin bencesiii

Aslında benim kurmayı planladığım ama sağlık durumum müsade etmediği için kendimi geri çektiğim kapsamlı bir poje vardı. İsmi: MERHAMET

Yaşar Bey'in bu hayırlı çalışması için aylardır yorum yazmadığım portala bir giriş yapmak istedim.

Benim önerim "MERHAMET"

Eminim kardeşlerimiz el birlği ile güzel bir isme imza atacaklardır.

Selam ile.

Kayıtsız
    Misafir

yaşar birgül kardeşe

selamun aleyküm
    yitiksevda yardımlaşma derneği,
    kibritiahmer yardımlaşma derneği,
    erenel yardımlaşma derneği,
    akeller yardımlaşma derneği,
    yed-i sani yardımlaşma derneği,
    elbirliği yardımlaşma derneği,
    masumeli yardımlaşma derneği,
    ötelere yardımlaşma derneği,
    yenidünya yardımlaşma derneği,
    dirilişzamanı yardımlaşma derneği,
    zennedirim bu kadar yeter inşallah bereketli,dünyanın her köşesine uzanan bir dernek kurarsınız, bunu haberini bekliyorum, ve şimdiden kuracağınız derneğe üye olmak istediğimi bildirmek isterim.
    isasarikas@gmail.com

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    "Anadolu Sevdalıları Eğitim- Kültür ve Yardımlaşma Derneği"

"Dünya Barışı Eğitim- Kültür ve Yardımlaşma Derneği"

Küresel Kardeşlik Eğitim- Kültür ve Yardımlaşma Derneği"

çok iyi olur kardeşler bizim de maddi sıkıntılarımız var ama böyle bir dernege de ihtiyaç var BENCE AY IŞIGI YARDIMLAŞMA DERNEGİ VEREN EL ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR YARDIMLAŞMA DERNEGİ
    MAZLUM YARDIMLAŞMA DERNEGİ
    Düzenlendi: Emin YILMAZ 23-04-2009 19:54

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Saliha GÜZEL tafarından gönderildi Mesajı Göster
    çok iyi olur kardeşler bizim de maddi sıkıntılarımız var ama böyle bir dernege de ihtiyaç var BENCE AY IŞIGI YARDIMLAŞMA DERNEGİ VEREN EL ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR YARDIMLAŞMA DERNEGİ
    MAZLUM YARDIMLAŞMA DERNEGİ
    İyi ama bu dernekler zaten var. Google hoca var diyor.

nihat topcu kardeşimizn önerdigi isim (MERHAMET) oldukca güzel
    Documents and Settings\casper\Belgelerim\Resimlerim\39db57caa7al0.gif

yaa bizim faaliyet yapan bir sürü derneğimiz vakfımız yardımlaşma kurumumuz var anlıyamadım başka bir derneğe gerek varmı? elimizdekileri canlandırsak sonra başka heycanlara yelken açsak bence çok daha iyi olur.... selam ve dua ile...
    Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem (mehmet akif)

slm

slm arkadaslar arkadasa katılıyorum o kadar dernek var onları canlandıralım daha ıyı bence dernek kurmaya gerek yok slm ve dua ile

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Ali Yavuz GÜNAYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    yaa bizim faaliyet yapan bir sürü derneğimiz vakfımız yardımlaşma kurumumuz var anlıyamadım başka bir derneğe gerek varmı? elimizdekileri canlandırsak sonra başka heycanlara yelken açsak bence çok daha iyi olur.... selam ve dua ile...
    merak : Anadolu Gençlik Derneği varken neden ondokuz mayıs üniversitesi ögrenci derneği ( görüntü resminizdeki) ne ihtiyaç duyuldu. ve siz bunun reklamını yapıyorsunuz ?

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Hamza ÖZDEMİR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    slm arkadaslar arkadasa katılıyorum o kadar dernek var onları canlandıralım daha ıyı bence dernek kurmaya gerek yok slm ve dua ile
    ölü olan bir derneğimiz mi varki canlandırmaya gerek duyuyoruz ?

Eser GEDİK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    uluslar arası bir dernek olacaksa ortak bir kelime bulmak lazım mesela
    trt avaz tüm türk dünyasında aşağı yukarı aynı anlamda
    herkes ne söylediğini, nasıl söylediğini bilse. bu işler olmayacaktı sadri abi.

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    merak : Anadolu Gençlik Derneği varken neden ondokuz mayıs üniversitesi ögrenci derneği ( görüntü resminizdeki) ne ihtiyaç duyuldu. ve siz bunun reklamını yapıyorsunuz ?
    aslında bu aşağı yukarı bütün üniversitelerde var. zira rektörler ve dekanlar dışarıdan müdahale dernekleri kabul etmiyor, tanımıyorlar. faaliyetlerine izin vermiyorlar. üniversite içi dernek istiyorlar. bunu sakarya üniversitesinde de açtı bizim çocuklar.hatta bizim sedat öcalan da yönetimindeydi.

birde yaşar hocanın derdini anlamadım. benim bildiğim böyle işlerde daha niyet ortaya konulurken işlenilen konseptler kendiliğinden adınıda ortaya çıkarır. yani isim hala ortaya çıkmamışsa konseptte bir eksik var demektir. bence dönün ve amaç ve hedefleri tekrar gözden geçirin.

17-18 li yaşlardayken usame bin ladin'e özenirdim. o zamanlar bu kadar tanınmazdı. namını "bağlantısız dolar milyarderi mücahit" olarak duydum. bu beni çok heyecanlandırmıştı. hemen hayaller büyüttüm ve kafamda bir örgüt kurdum. amaç ve yöntemler açısından adı hemen ortaya çıkmıştı. "uluslararası terör ve şantaj örgütü". ve tabi bunu kısaltıp "ulus" diye adlandırdım. tabi kimse terörist olmaya yanaşmayınca bende bu sosyal faaliyetten vazgeçtim. :)

İNŞAALLAH yaşar hoca isim bulmayı ve dernek kurmayı başarır.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Kayıtsız
    Misafir

Aklınızı başınıza alın

Muhterem kardeşim ben Türkiye'deki derneklerin sayısının haddinden fazla olduğu düşüncesindeyim. Biz milli görüşçülerin enaniyetleri bir tarafa bırakıp çalışmalarımızda Allah rızasını gözetmemiz gerektiğini hatırlatırım. Sevgili kardeşimin iyi niyetle böyle bir girişimde bulunmak istediğine içtenlikle inanıyorum ama yaptığımız her işi etraflıca düşünmemiz gerekir. Bence siz derneğe isim aramak yerine derneğin kurulup kurulmaması hakkında görüşler almak isteseniz daha iyi olurdu.

Şu an mevcut olan CANSUYU, AGD ve benzeri derneklerin çalışmalarının artırılması, yapılacaksa herhangi bir katkının sağlanması için çalışmalıyız. Sayın Tevfik kardeşimiz AGD ölmüşmü ki canlandıralım diyor. Sevgili kardeşim ölüleri zaten canlandıramayız. O kardeşimiz AGD'yi ölü kabul etseydi canlandıralım demezdi zaten.

Haydi arkadaşlar! Milli Gazete, TV5, AGD ve CANSUYU için atılımlara başlayalım. Canla başla çalışalım. Çalışmadan hiç bir şey olmaz. Allah bütün çalışmalarımızı katında kabul eylesin (amin). Es selamu Aleykum...

Merhamet Yardımlaşma Vakfı olsun. Kısaltmasıda MEYVA olsun.

Daha ne olsun yani?

Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    "Anadolu Sevdalıları Eğitim- Kültür ve Yardımlaşma Derneği"

"Dünya Barışı Eğitim- Kültür ve Yardımlaşma Derneği"

Küresel Kardeşlik Eğitim- Kültür ve Yardımlaşma Derneği"
    İşin bencesiii
    Aslında benim kurmayı planladığım ama sağlık durumum müsade etmediği için kendimi geri çektiğim kapsamlı bir poje vardı. İsmi: MERHAMET

Yaşar Bey'in bu hayırlı çalışması için aylardır yorum yazmadığım portala bir giriş yapmak istedim.

Benim önerim "MERHAMET"

Eminim kardeşlerimiz el birlği ile güzel bir isme imza atacaklardır.

Selam ile.

Teyfik Kardeşimin önerdiği isimler çok güzel üzerinde çalısacagız hep beraber. Nihat hocam lütfen portalda yazmaya devam edin çünkü bizler bilmek ve paylaşmak zorundayız.

suffe olsun
    LA YEZAL....

benim aklımada ilk "ab-ı hayat" geldi

+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları