+ Konuyu Yanıtla
5 / 5 İlkİlk 12345
91 sonuçtan 81 --- 91 arası gösteriliyor

Konu: Günlük Notları

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Hani IHH'dan ses bekliyordum ya.

A.A'dan geldi Bülent Yıldırım'ın sesi.

Ik mıh hık gık diyor koca IHH'nın genel başkanı.

Halep diyor suriye diyor falan diyor filan diyor ama Kudüs diyemiyor, Mavi Marmara diyemiyor, TBMM ihanete imza attı diyemiyor.

Ah be Bülent abi sen bu hale gelecek adammıydın. O gemide seninle aslanlar gibi ölüme meydan okuyup şehadet şerbetini içen kardeşlerinin kanının para karşılığı satılmasına ses çıkaramayacak adammıydın.

Hee birde hani şu Suriye Halep diyorsun ya dün çavuşoğlu abdlilerle kolkola İran'a giderek onu da sattı. Haberin olsun şu karşısında ses çıkaramadığın otorite varya inandığın ne varsa sana sattırıyor.

Etme Bülent abi, susma, susmamızı isteme, önden yürü ardından sel olup akalım. Sen korkma saklanma bu hainlerle yapılacak anlaşmaya ortak olma...

Tevfik Yazıcılar
    20 Ağustos 2016

http://aa.com.tr/tr/dunya/halepte-400-bin-kisi-yardim-bekliyor/631903
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Yüreği olan,kalbi dayanan Mavi Marmara şehidimiz Çetin Topçuoğlu'nun eşi Çiğdem Topçuoğlu'nun twitterde dün gece hainler Kudüs'ü satarken yazdıklarını okusun.

Tevfik Yazıcılar
    20 Ağustos 2016

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Rönepark

Hey yıllar nasılda geçiyor. Bakırköy deyince aklıma hep Rönepark düşer. Büyükşehirde çalışırken Yasko ile ilk denetimlerimizden biriydi sanırım Yeşilköy sahilinde Rönepark'a uğrayışımız. Buraya yakın bir yerde ilk defa rüşvet teklifi almış ve mekan sahiplerine ilk defa rüşveti kabul etmeyen kişilerle tanışma fırsatını yaşatmıştık.

Yeşilköy sahili o günlerden beri severim. Gerçi çocukluğumuz kaçak bindiğimiz banliyö trenleri ile her hafta sonu yüzmek için buraya çıkardı ama sonraları bir başka güzel geldi bana.

Sahilde bulunan çocuk parkını salıncağında az sallanmadım. Gerçi bugünlerde yerinde yeller esiyor.

Sonraları sığınılacak kafa dinlenecek insanlardan uzak bir mekandı benim için. Her adımda o günleri hatırladığım, neler düşündüğümü ve ne hayaler kurduğumu anımsadığım bir ziyaret yaptım bu hafta sonu yine rönepaekın arkasında sahile.

Neden bu kadar ara verdiysem buralara gelmeye.

Tevfik YAZICILAR
    21 Ağustos 2016
    Adı: ronepark.jpg Görüntülenme: 45 Boyut: 61.5 KB

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Bugün büyük kızımı okula yazdırdım. Evrakları tamamlamak için şuan annemin oturduğu Fevzi Çakmak 5. Caddeye indim.
    Tek katlı evlerin, dostlukların, akadaşlıkların, sevginin olduğu yıllar geldi hatırıma.
    Bu gün mahallenin tamamı neredeyse devasa binalarla dolmuş durumda.
    Arada sadece gençliğimin en güzel, en anlamlı yıllarına sahip olan tek katlı geckondumuzun hemen yanında bulunan küçücük bir alan park olarak muhafaza edilmiş durumda.
    İşte bana Esenler'i, hayalleri ve geleceği sevdiren o köşe.

Tevfik YAZICILAR
    22 Ağustos 2016

Adı: esenler.jpg Görüntülenme: 44 Boyut: 68.1 KB

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Milli Gazete'nin manşetinde müthiş bir haber var. "Rotary'e Eğitim Desteği" başlığıyla verilmiş. Milli eğitim müsteşar yardımcısı imzasıyla yayınlanan bir talimatta Rotary kulüpleri tarafından hazıtlanan bir siteye destek istenmiş. Ne vahim be rezil bir durum. Kimin müsteşarı bu acaba, CHP nin müsteşarları bile ancak bu kadar alçalabilirdi.

Ancak bunun yanında bir konuya da dikkat etmemiz gerek. Haberdeki fotoda okuyabildiğim kadarıyla şu rotary kulübü 26 okul yapmış ve bakanlığa vermiş. Düşünün ordan mezun olan gençlerin durumunu. Ne fikirler aşılayacaklar o okullarda kim bilir. Yazık ki yazık..

Aynı zamanda bu müthiş haberin hemen alt sağında müthiş bir haber daha var. Öğder 1000 fidan dikmiş. Şu rotarylerin karşında eğitim konusunda dimdik durması gereken Milli Görüşün temsilcisi Öğder bin fidan dikmiş. Tebrikler öğder. 26 okul yapan rotarye karşı 1000 fidan dikerek müthiş bir çaloşmaya imza atmışsınız. Tebrikler...

Tevfik Yazıcılar
    27-03-2017

Adı: milli gazete.jpg Görüntülenme: 31 Boyut: 56.6 KB

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Eveettt. Bay Başkan İran'a göndermesini yaptı.
    Başkanlığı tescillenince ilk ziyaretlerinden birini Yavuz Sultan Selim Han'ın kabrine gerçekleştirdi.
    Peki niye ?
    Tarihte sünni müslümanları bir araya tek çatı altında toplamak için yapılan İran seferinin başkomutanıydı da ondan.
    Şii yayılmacılığı durduran ve şiiliği frenleyen başkomutandı da ondan.
    Bugün Bay Başkan'ın vefatından sonra 6 yılda ilk kez ziyaret ettiği Merhum Milli Görüş Lideri Erbakan Hocamızın bir uyarısı geldi aklıma; ne diyordu "Türkiye'yi İsraille anlaştırıp İran'a saldırtacaklar" Mavi marmara anlaşmasını işgalci israil adına Kudüs'te imzalanmasına ses çıkartılmadan düzeltilen ilişkilerden sonra bu Yavuz Sultan Selim Han ziyareti korkunç doğrusu.
    Umarız korkulan olmaz Ertuğrul Gazi gibi yönünü batıya döner de bu zor günlerde müslümanların müslüman kanı akıtmasına engel olur. Apaçık küffar karşımızda dururken birbirimizle uğraşmayız.
    Bakalım yaşarsak neler göreceğiz daha.
    https://m.youtube.com/watch?v=0ZkNF9zipLE

Tevfik YAZICILAR
    17-04-2017

Adı: bay başkan.jpg Görüntülenme: 32 Boyut: 26.3 KB

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    İngilizlerin İsrail oyunu deşifre oluyor.

Dün birçok haber sitesi masum görünen bir haber paylaştı. ‘Human Rights After Hitler’ (Hitler’den Sonra İnsan Hakları) kitabının yazarı Dan Plesch bir açıklama yaptı. Diyor ki “Büyük güçler, aslında zannedildiğinden iki buçuk yıl önce Yahudilerin katledilmesiyle ilgili demeçlerde bulunmuş”.

Ne ilginç değil mi. Bugün Holokost adı altında Yahudileri katledilmiş gibi gösteren batı tüm olacakları biliyormuş meğer.

Kitapta yer alan belgelerde Aralık 1942’de İngiltere Dışişleri Bakanı Anthony Eden’ın mecliste yaptığı konuşma da yer almış. Eden, Nazilerin Yahudileri katlettiğini ve katletmeye devam ettiklerini, bu ortak açıklamanın Moskova ve Washington’da da aynı anda okunmakta olduğunu söylüyormuş.

Plesch, Birleşmiş Milletler Savaş Suçları Komisyonu’nun (UNWCC) 70 yıldır söz konusu belgeleri gizli tuttuğunu, şimdiye kadar araştırmacı ve tarihçilere inceleme imkanı vermediğini belirtiyormuş.

Bak bak bakkkk. Diyemiyor ki avrupa yaşayan Yahudi halkını İsrailde toplayabilmek için bu bilgiyi görmezden geldiler. Başta ingilizler olmak üzere avrupa ülkeleri topraklarında yaşayan yahudilerin İsrailde toplanması için bu sözde katliama sessiz kaldılar diyemiyor tabii.

Ama bugün belgeleriyle herşey ortaya çıkıyor. Bugün Filistin topraklarını işgal eden İsrail devletinin kurulması için düzenlenen bu ingiliz oyunu bir bir deşifre oluyor.

Tabii gören gözlere, akleden beyinlere...

http://www.hurriyet.com.tr/yahudi-soykirimi-engellenebilir-miydi-40431361

Tevfik YAZICILAR
    19-04-2017

Adı: yahudi.jpg Görüntülenme: 33 Boyut: 26.8 KB

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Haberlere göz gezdirirken "Kibar Holding 3 Şirketiyle İSO 500 Listesinde" diye bir haber gördüm.

Tabii. çalışmış başarmış adamlar diye düşünmek gerek değil mi. Ama işin püf noktasını bir müddet sonra okuduğum şu haberde buldum.

"Kibar Holding CEO’su Tamer Saka bu hassas zamanlarda ABD ile Türkiye arasındaki bağları kuvvetlendirmek için ticari işbirliğinin kritik önem taşıdığına dikkat çekti. Saka, “Paylaştığımız ekonomik çıkarlarımızı ilerletmek için her fırsatı kullanmamız gerekiyor. ABD-Türkiye ilişkilerinin politik, askeri ve ticari üç temel direğinin her zamankinden daha güçlü ve istikrarlı olmasını sağlamak için birlikte ortak bir zemine ulaşabiliriz”

Yani sen kendini ABD ye satarsan İSO da yer bulman kolaylaşır demiş CEO arkadaşımız.

Nasıl bir ülkede kimlerle beraber yaşıyoruz düşünsenize. Bir yanda ülkesi için canını verenler diğer yanda üç kuruşluk işlerini yürütmek için dünya emperyalizminin kan emici vampiri ABD ile dostluk naraları atanlar.

Son dönemlerin fenomen sözüyle son vereyim; Kimmmleeeerrr kiiiimllerrllee beeraaabeeerrrrrr.

Tevfik YAZICILAR
    06-06-2017

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Aya Yorgi Açılmış

Edirnekapıdaki Rum Ortodoks Aya Yorgi kilisesini 4 milyon TL harcayarak 3 yılda restore eden ve istanbulda kiliselerde yer bulamayan hristiyan cemaata yeni bir ibadethane kazandıran AKP hükümetini tebrik ediyorum.

Tevfik YAZICILAR

20 Kasım 2017

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    CHP’den Varoşlara Başörtülü Danışman

Şimdi Varoşlara CHP yi anlatacak danışmanı başörtülülerden atayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu mu konuşulmalı yoksa varoş danışmanlığını kabullenen başörtülü delege Nuray Çepni mi bilemedim…

Tevfik YAZICILAR
    21 Kasım 2017

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Bu Kuyruk Ne Biliyor musunuz ?

Bu kuyruk Yeşilay’ın düzenlediği 4. Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresine giriş yapabilmek için yaka kartı alabilmek için bekleyenlerin kuyruğu.

Yeşilay’a destek olma, teknoloji bağımlılığı hakkkında bilgi sahibi olma ve bundan kurtulma gibi bir amaçla mı yarım saatte yakın kuyruk bekliyor bu insanlar sizce.

Heee daha içeri girince eğer ingilizce bilmiyorsa bi 15-20 dakika da kulaklık almayı bekleyecek…

Sahi ellerinden bi saniye telefonu bırakamayan, konuşmacıyı diblemek yerine sosyal medyasında gezinen bu insanlar niye bu kuyruklarda sizce ?

Hadi söyleyeyim. Konuşmacılardan biri önemli bir isim.

Tahmin ettiniz mi ?

Evet evet Tayyip Bey katılıyor kongreye. İşte bu tüm kıyruklar onun için. Yoksa nerdeee böyle bir azim…

Tevfik YAZICILAR
    27 Kasım 2017

+ Konuyu Yanıtla
5 / 5 İlkİlk 12345

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları