Kahpe medya,

dönek medya,

aşağılık medya,

ahlaksız medya,

şerefsiz medya,

siyonist medya,

yalaka medya,

... (nokta nokta nokta) medya,

vs medya........

Adı üstünde 'malum medya'....

Daha aklıma gelmeyen onlarca vasfı! olan medya...

Şimdi ''bu yazdıkların hakarettir, küfürdür, terbiyesizliktir'' diyen biri çıkar mı bilmiyorum ama bildiğim bir şeyler varsa yukarıda sayabildiğim ve sayamadığım vasıfların! fazlasıyla malum medyada var olduğudur.

Meseleyi biraz açalım da kimse su-i zan etmesin;

Milletin milli ve manevi değerlerini yok etmek ve bunun yerine batının ahlaksızlık temeli üzerine inşa edimiş sözde medeniyetini muasır medeniyet seviyesiymiş gibi bu millete kakalayan medya kahpe değil de nedir?

Güzellik kraliçesi ve yakışıklı kral yarışmalarıyla dünyanın kötülerini ve kötülüklerini anlayacak kıvama gelmemiş gençlerimizi anadan üryan hale getirerek sözde meslek edindiren medya ahlaksız değildir de nedir?

11 ay milletin dinine söven ancak ramazan ayı geldiğinde iftar ve sahur programları yapan medya dönek değildir de nedir?

Menfaatleri uğruna yapamayacağı hiç bir kötülük olmayan medya aşağılık değildir de nedir?

Terörist israil, katil israil diye manşet atmayan,

İsrail terörö sürülerinin filistinlileri sırf müslüman oldukları için atlettiklerini ifade eden bir haber yapmayan,

Çağlayan meydanındaki Türkiyeyi görmeyen,

9 çocuğuyla şehid edilen Rayyan'ın, 9 çocuğuyla birlikte israilli köpekler tarafından şehid edildiğini haber yapmak yerine şehid Rayyan'ın 2 hanımının olduğunu haber yapan,

'Ey hükümet israil büyükelçimizi geri çek ve Türkiyede ki bütün israilli yetkilileri kov' kampanyası açmayan,

Klip saatlerinde Filistin şarkıları çalmayan,

Araplar bizi arkadan vurdu fitnesini hala dillerinden düşürmeyen,

Meclisteki israil dostluk gurubu kapatılsın kampanyasına destek olmayan ve bu gurubun üyelerini kınamayan,

Boykot edilmesi gereken israil mallarının listesini yayınlamayan medya siyonist medya değildir de nedir?

Burada saydığım ve sayamadığım bütün çirkin ve fena işleri yapan medya şerefsiz değildir de nedir?

Ne bu listenin sınırı var ne de malum medyanın siyonizm aşkının sınırı...

Biz burada keselim ve sözü Mahmud DERVİŞ 'e bırakalım ;

"Uğraştırdılar adlandırdılar yok… kaçacak yer yok/Maske düştü/Kardeşim yok ey kardeşim dostum yok/Ey dostum yok masken/Suyun yok ilacın yok kanın yok ve gökyüzün yok/Cadden yok/Önün ve arkan yok/Çevren çevren.. kaçacak yer yok/Ekinin düşer karşılaşınca onlarla /Düşmanını vururum.. kaçacak yer yok/Düşer yakınma karşılaşınca ben’imle/Düşmanını ben’imle vur.. sen şimdi özgürsün/Özgürsün/Özgür…/Ölümü ve yarayı sende bıraktık/Seninle vur katilini vur.. kaçacak yer yok"