+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon
27 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Sulu İslamın Sınırsız İmkanları

Sulu İslamın Sınırsız İmkanları

Haydi..!!!

Şimdi tam sulu islam zamanı, sulu islam tarifesine geçenler şimdi çok şanslı...!!!

Sulu islam'da diğer operatörler gibi zaman mekan sınırlaması yok...

Yaş sınırlaması yok...

Cinsiyet ayrımı yok...

Farzlar, vacipler, sünnetler yok...

Hak din yok...

Peygamber yok... (peygamberine göre değişir)

Allah bazen bir bazen iki bazen üç... bazen ise hiç yok.!

İmanın ve islamın şartı da yok...

Şart yok şurt yok, cart yok curt yok...

Fatura derdin yok..

Hesap yok, kitap yok,

Her türlü aktivasyon bedava. Hangi naneyi yiyersen ye faturasını ödemiyorsun. Ne de olsa af var mağfiret var.

Gerçek islamın sınırlı tarifesinden sıkılanları sulu islamın sınırsız tarifesine davet ediyoruz.

Sizlere çağıda bulunuyoruz ;

Kır zincirlerini tarkan ol..

Giy bulu cini amerikan ol...

Tak takkeyi müslüman ol...

Vur pençeyi şemşiri pir aşkına kahraman ol...

İster salla dansöz ol...

İster bağla molla ol...

Koş vatandaş yetiş...

Ne mi var bu tarifede..?!!!... yazalım...

En başta sen varsın,

Özgürlük var,

İpod var hemde nanolusundan,

Papa bile var bu tarifede,

Kerizden kerevize ne ararsan bulacağın accayip dinli bahçeler var,

Bop va Bip var,

Namaz niyaz beş vakit,

Cuma hutbesi inneddinesiz...

Şuurlu müslümanların tebliğlerinden bıkanları, şuursuz müslümanların sınırsız diyaloğuna bekliyoruz..

Sömürülmeye hayır...

Yediğimiz nanelerin faturasını ödemeye hayır...

İnneddine indallahil islam' a hayır...

Cihad gönüllüleri platformu kurmaya hayır... (namaz gönüllüleri platformu kurabilirsiniz ama fazla dallandırıp budaklandırmayın)

Maykıl ceksın'a hayır... (çünkü müslüman olduğuna dair rivayetler var)

Ispanaklı böreğe hayır... (illaki kola burger olamalı)

Bütün bunlara ve dahi hayatın tadına, hahamın hızına, papanın kızına kısıtlama getiren tarifelere HAYIR diyorsanız sizleri sulu islamın sınrsız imkanlarıyla donatılmış üfürükten teyyare operatörümüze bekliyoruz.

SSS (sıkça sorulan sorular);

soru-bir: Sulu islama niçin geçmeliyim...?

el-cevap: Yuh yani pes doğrusu... yukarıdaki yazıyı bi daha oku..!!!

soru-iki: Sulu islama nasıl geçerim...?

el-cavap: Çok basit... Aklını bi kenara bırakıyorsun, kalbini sımsıkı kapatıyorsun, gözlereini de kocaman açıyorsun ve şu tesbihi 49x4 kere dönüyorsun bunu yaptıktan sonra gözlerini sımsıkı kapıyorsun kalbini de kocaman açıyorsun (aklın konumunda bi değişiklik yok, aynen kalsın) şayet kalbinden gelen şu sesi duyuyorsan sulu islamın sınırsız tarifesine geçmiş oluyorsun.

İşte o ses: operatörün zamana uymuyorsa, sen operatörünü zamana uydur. (bu sesin farklı bi versiyonu da şudur: uymuyorsa operatörün zamanaa, uyan bi operatöre zıplaa)

Şayet kalbinizden böyle bi ses gelmediyse panik yapmanıza gerek yok. Çünkü siz bir hastasınız tedaviye ihtiyacınız var ve tedavisi ise bizde.!!

İşte o tedavi: Hemen en yakınınızdaki yurttan, okuldan, dersaneden, evden bozma tedavi klinik merkezlerimize baş vurunuz. Operatörümüzün manevi tokadını yediniz mi hiç bi şeyciğiniz kalmaz..!!!

soru-üç: neyse fazla uzadı...
    Klavye Mücahidi

...NeYzEn... Ferhat MERAL kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2008
    İletiler
    360
    öğrenci kontörüde varmı ağğbii :D
    .!?¿!. 3ler 7ler 40lar .!?¿!.

Kayıtsız
    Misafir

..

çok sulu olmuş..

soru-üç:
    bu oparetörlerin merkezi nere
    Documents and Settings\casper\Belgelerim\Resimlerim\39db57caa7al0.gif

Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir;
    tekdir ile uslanmayanın hakkı "bakşiş"tir....

elinize sağlık güzel olmuş.....
    Alemin nakşını hayal görürüm. O hayal içre, bir cemal görürüm.
    Cümle mevcudat ki, mazhar-ı Hak'tır. Anın içün, kamu kemal görürüm.
    Tecelli cilvesi, cümle gölgeler. Her zerresi binbir ismin belgeler.
    Hay varken hayale kanmaz bilgeler. Zat-ı Hak'tan gayrı zeval görürüm.

Kalvye başında slogan atıp en mücahit olmakta varmı :)
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

Kayıtsız
    Misafir

Iğrenç

Utanç verici bir yazı bu ayıp günah hiç mi allah korkusu yok sizde

Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Çirkin kelimelerinize rağmen yorumunuz yayınlandı.

Çünki kafanızı öyle bir kumun içine sokmuşsunuz ki etrafınızda olup bitenden haberiniz yok.

2 dönem önce ABD başkanı Bush ABD bütçesinden önemli bir payı Ilımlı İslam Projesine ayırdığını ifşa etmişlerdi.

Neredeyse 10 küsür yıldır Ilımlı İslam projesi var ve bu projenin liderliği Türkiye ve başbakanımız Tayyip beye verildi.

Bir gün bir ilahiyatçı çıkıyor balıktanda kurban olur diyor,diğeri şu miktarda faiz yenir,içki içilir diyor.Sizin çok sevip saydığınız hocalarınıza,yazarlarınıza bu paradan pay veriliyor.

Bu gerçeği mizahla hatırlatmış arkadaşımız.Bu derece Ilımlı İslam Projesine kızgınsanız Başbakanımıza tepki mesajları atar,aslada oy vermezsiniz ve Ona sorarsınız Allah'tan korkmuyormusun diye...Çünki bu projenin başkanı o
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

arzu a.
    Misafir

islamı bayağılaştırıyorsunuz..

herkes kendince yaşamıştır... hep böyle olmuştur.isteyen iannaır isteyen inanmaz isteyen kot isteyen kadife giyer .isteyende şalvar...ki benim babam bile şalvar giyerdi.
    ama kimse kimsenin boyunduruğu altına giremez..
    ben islami eğitim almış biri olmama rağmen hiç sevmedim bu yazıyı..

Alıntı arzu a. tafarından gönderildi Mesajı Göster
    herkes kendince yaşamıştır... hep böyle olmuştur.isteyen iannaır isteyen inanmaz isteyen kot isteyen kadife giyer .isteyende şalvar...ki benim babam bile şalvar giyerdi.
    Siz bu yazıdan ne anladınız hayret doğrusu...

Yazı şekilci olmaktan ya da kimin ne giymesi gerektiğinden bahsetmiyor.

İslam coğrafyasında Ilımlı İslam diye bir proje yürütülüyor ve bu projenin başkanı Türkiye...

Bu proje gereği tüm dinler cennetlik deniyor,faize izin veriliyor bunu mizahla anlatmış arkadaş.Birileri dinimizi bozmak ve sulandırmak adına iş başında bu tehlikeye dikkat çekiliyor...

Umarım bu tehlikenin çok geç olmadan farkına varır ve bir şeyler yapma gayretine girersiniz...

Kayıtsız
    Misafir
    Kesinlikle yukarıda yazılan o cıvık yazıyı tasvip etmiyorum...
    Amaç realiteyi mizahi dille anlatmak dahi olsa bunda seviyeyi korumak gerekli.
    Çünkü yukarıdaki mizahi anlatımın temel unsurunu İslami esaslar oluşturuyor, daha dikkatli olalım lütfen...

Kayitsiz
    Misafir

kara cizmeli memed aga

Yaziyinin yayinlanmasinda emegi gecen tum arkadaslardan Allah razi olsun.
    Daha yazilacak coooooooook sey var aslinda ama kardes kisa kesmis.
    daha dune kadar siyasetin, politikanin serrinden
    Allah'a siginan arkadaslar simdi oyle bir siyaset yapiyorlarki tayyib abi icin
    insanin akli almiyor. gerci bundan oncede parayi verenin dudugunu caliyorlardi ama
    neyse... bizde kisa keselim.
    selam ve dua ile
    66

Kayıtsız
    Misafir
    ben akpartili değilim ama tayyip erdoğandan "ılımlı islam neymiş? islamın ılımlısı mı olurmuş? islam islamdır" dediğini kendi kulaklarımla duydum. Partici olmaya karşıyım.Çünkü bu sabit fikirliliktir.Benim dinime, vatanıma gerçekten, münafıklaşmadan kim sahip çıkarsa ben o zaman o partiyi tutarım.

ben akpartili değilim ama tayyip erdoğandan "ılımlı islam neymiş? islamın ılımlısı mı olurmuş? islam islamdır" dediğini kendi kulaklarımla duydum. Partici olmaya karşıyım.Çünkü bu sabit fikirliliktir.Benim dinime, vatanıma gerçekten, münafıklaşmadan kim sahip çıkarsa ben o zaman o partiyi tutarım.
    Bush çalışma programını açıklarken bizzat söyledi.sayın başbakanda gittiği yurt dışı gezilerinde bunun hamisi olduğunu ve vazifesini yapacağını defalarca açıkladı.

Ne yazık ki başbakan iktidar olduğu günder beri farklı konuşup farklı icraatler yapıyor.Bunu farketmiş olmalıydınız.

Ayrıca Büyük orta doğu projesi gibi ılımlı İslam projeside bilinen ve tartışılan bir gerçek yani uydurmuyoruz.

Başbakan adını beğenmeyebilir ama bu projenin başkanı...Aynı BOP un eş başkanı olduğu gibi...

Alıntı Ufuk EFE tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir;
    tekdir ile uslanmayanın hakkı "bakşiş"tir....

elinize sağlık güzel olmuş.....
    Bencede güzel olmuş hakikaten
    sagol ibrahimciğim sevgilerimle.
    İnsan bu su misali,kıvrım kıvrım akarya ...

Sayın Kayıtsız, yazının utanç verici taraflarını da yazsaydınız memnun olurdum. Rahatsız olduğunuz noktaları ve rahatsızlık sebeplerinizi belirtirseniz ancak o zaman yardımcı olabilirim.

Ayrıca bu yazıyı Allah cc'tan korktuğum için yazdım. Aksini iddia ediyorsanız lütfen ispatlayınız.

Alıntı arzu a. tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Sayın Arzu A. İnsanların yedikleri, içtikleri, giydikler sevip sevmemesine yani zevkine göredir ama bir yazıyı sevip sevmemesi fikrine, inancına göredir.

Bana yukarıdaki yazdıklarınızla karşılık vereceğinize, bir reddiyeyle karşılık vermeniz daha yapıcı olurdu...

Kesinlikle yukarıda yazılan o cıvık yazıyı tasvip etmiyorum...
    Amaç realiteyi mizahi dille anlatmak dahi olsa bunda seviyeyi korumak gerekli.
    Çünkü yukarıdaki mizahi anlatımın temel unsurunu İslami esaslar oluşturuyor, daha dikkatli olalım lütfen...
    Sayın Kayıtsız, okuduklarınızdan hangisinin cıvık olduğunu, hangisinin cıvık olmadığını neye göre belirliyorsunuz. Açıkçası seviyesizlik yaptığımı düşünmüyorum...

Bu kısmen yapıcı eleştiriniz için size teşekkür ediyorum ve daha kapsamlı yorumlarınızı bekliyorum.
    Klavye Mücahidi

Evet mizahi bir üslûpla çok güzel anlatmışsınız gerçekte güdülen davayı, fakat ben bile okurken korktum.Nihayetinde bazı cümleler mecazi anlamda veya gönderme olarak kullanılmış dahi olsa Allah (c.c.) korusun şirke kaçmıyormu sizce de.Pekalâ bu yazıyı yanlış değerlendirenlerde olacaktır.Ben konunun ne olduğunu anladım fakat bu ülkede halâ uyudukları uykudan uyanamamış olanlar var unutmayalım.

Kayıtsız
    Misafir
    sululuk buysa kuru kuru bi parti savunmak hep siyasetle konuşmak neyin nesidir. dün oy vereni cehenneme atmakla itham edenler hangi tarifeden. imam hatipler arka bahçemizdir diye hepten imam hatiplerin kapanmasına sebep olanlar hangi tarifeden. başörtüsü bizim namusumuzdur deyip imam hatipteki kızların sadece kendileriyle arkadaş olmasını isteyenler hangi tarifeden çünkü ben o tarifeyi çok sevdim. onun da adresini bi verseniz diyom malum halka hizmet hakka hizmettir. daha çok yazardım da malum 5 gün 8 saat mesaim var. 7/24 gibi bi şansım yok :)

sululuk buysa kuru kuru bi parti savunmak hep siyasetle konuşmak neyin nesidir. dün oy vereni cehenneme atmakla itham edenler hangi tarifeden. imam hatipler arka bahçemizdir diye hepten imam hatiplerin kapanmasına sebep olanlar hangi tarifeden. başörtüsü bizim namusumuzdur deyip imam hatipteki kızların sadece kendileriyle arkadaş olmasını isteyenler hangi tarifeden çünkü ben o tarifeyi çok sevdim. onun da adresini bi verseniz diyom malum halka hizmet hakka hizmettir. daha çok yazardım da malum 5 gün 8 saat mesaim var. 7/24 gibi bi şansım yok :)
    Çok şey bildiğini sanıpta bildiklerinin hepsinin bir gurup iftiradan ibaret olması nasıl bir duygu?
    Tüm bildiklerinizin size öğretilenler olması nasıl bir duygu?

Siz hiç sorgulayarak,araştırark bir şeyler öğrendiniz mi?Yoksa hep iftira kampanyalarına mı inanırsınız?

Kuru kuru sorgulamadan asla bir parti savunmadık.Sadece milli görüşün iktidar olduğu zamanlarda bu ülkeye imf girememiştir.
    "İmam hatipler arka bahçem" sözünü asla söylemediğimiz gibi Fazilet partisi döneminde Meclise gen soru verdik ve bu sözü ispatlayın delil gösterin ya da bu iftiraya devam etmeyin diye.Bu sözü yasan medya gurubuna da dava açılmıştır...

İmam hatiplerin orta kısımlarını ise Mesut Yılma'ın başbakan olduğu hükümet kapattırmış.Hatta "siyasi hayatımın sonunada mal olsa İmam hatipleri kapattıracağım" tarihi sözünü söylemiştir.

Başörtüsü namusumuz sözüde başbakana aittir...

Yani şu yazdıklarınızdan bize ait bir şey yok.Sadece iftira ve yalan dolan...

Yazık bir gün piyon olmaktan kurtulurda olayların gerçek yüzünü öğrenme zahmetine girersiniz....

+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları