+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 İlkİlk 1234
80 sonuçtan 61 --- 80 arası gösteriliyor

Konu: türban sorunu=erbakan=milli görüş

agd_sisli Sedat ÖCALAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    464
    Blogdaki Konular
    2
    Alıntı hisarpen tafarından gönderildi
    BRAWWWO alperen cesaretinden dolayı seni tebrik ediyorum
    yukarda tartıştıgın arkadaşlarımız sadece niki AKP diye başka bir arkadaşımızı banladılar anlaşılıyorki seninde suyun kaynamaya başladı

ben siyasetin fiili olarak tam ortasındayım yukardaki isnatlarında haklı yanların olsa bile büyük oranda yanılgıların var o iftiralar senin degil hürriyet ve benzeri sadece ramazanda trajımız artsındiye müslüman kalan 11 ayda ne oldugu belisiz olan din düşmanı basının iftiralarıdır
    bu sadece ERBAKAN hocam için degil ALBAYIM içinde olabilirdi o an HOCA iktidadı onu taşladılar eger BAŞBUG iktidar olsa aynı oyun ona oynanacakdı .
    Oynandıda 80 öncesi komanoslarla mücadeleniz dış güçlerin vatanı bölmelerinim oyunu idi ve o oyunda 6700 ülkücü gencimiz hayatını kaybetti dünya nimetleri için degermiydi bu kadar cana.
    ozaman BAŞBUG bu olaylara sadece seyirci kalabildi
    Şimdide HOCA niye yumruk vurmadı gibi söylentilere aldırma bunlar sadece HOCAnın nezdinde bütün islama saldırıdır tıpkı LADEN gibi BİZLER siz ÜLKÜDAŞ larımızıla
    beraber bütün vatandaşlarımızı seviyoruz bizi sevmeselerde
    çünkü yaradılanı YARADANDAN ötürü severiz

derslerinde başarılar ve saadet dolu yarınlar senin olsun:shake2[1]:

abi.. tam diyalog ve hoşgörü timsalisin..::whistling[1]:

Alıntı agd_sisli tafarından gönderildi
    abi.. tam diyalog ve hoşgörü timsalisin..::whistling[1]:
    teşekkür edrim

CENABI RASUL kendine eziyet edenlere bile beddua etmemişdir .
    insanların kılavuzu çok önemlidir .

bizim kılavuzumuz ALLAHIN RASULÜDÜR :thumbup[1]:
    Documents and Settings\casper\Belgelerim\Resimlerim\39db57caa7al0.gif

black dark tafarından gönderildi
    1) İmamhatipler arka bahçemizdir sözünü Erbakanın söylediğini ispat etmeyen şerefsizdir.

2) Başörtülüler meclise girmesin diyenler Allahın ayetine karşı gelenlerdir.

3) Hürriyet gibi fasık gazeteleri esas alanlar zavallılardır.

4) Baraj açma çabasıyla hareket edip davaları kalmayanlar rezillerdir.

5)1980 de bu ülkeyi kan gölüne çevirenler ve gençleri katliamdan uzak tutanlara hakaret edenler vatan hainlerinin kendileridir.

6)İslamda siyaset yoktur diyerek devlet başkanlığı yapan Peygamberimize hakaret edenler beyinsizlerdir.

7)Alçak rektörlerin başörtülüler karşısında selam durmasını istemeyenler satılmışlardır.

8)Apoya ölüm deyip onu teslim alınca hiç bir teşebbüste bulunmamış olmak kaypaklıktır.

9) Bütün bunları görmezden gelmekte cahilliktir.

tam bir saadeti tarif etmişsin ben kırmızları ispatladım şerefsizlikten kurtuldum sende aksini ispatla şerefsizlikten kurtul

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    İmamhatipler arka bahçemizdir sözünü Erbakanın söylediğini ispat etmeyen şerefsizdir.

bana medya tarafından Mesut Yılmazın Erbakan böyle söyledi sözüne dayandırılmadan bir ispat gösterin kabul edeyim şerefsizliği.

Erban bu sözü söylememiştir. Hiçbir kayıtta buna rastlanmaz. Neredee bir ses kaydı, nerede bir görüntü, nerede bir şahit...

sadece başını örten müslüman kardeşlerimize "yarasalar" diyen alçak Mesut Yılmazın hedef göstermesiyle yapılan yayınlar. mahkemeye de intikal etmiş bu söz hakkında tek söylenecek söz vardır. bunu ispat etmeyen şerefsizdir...

alperen66 bu sözü siz üzerinize almayın çünkü bu iddayı ortaya atanlara söylenen bir söz bu.siz ancak bilmediğinizden aktarıyorsunuz. inşallah biraz daha araştırırsanız böyle bir söz olmadığına ulaşacaksınız.
    selam sevgi ve dua ile...
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

ya alperen kardeş sen erzurumda olan olayları biliyormusun anlat hele ben pek bilmiyorum da duyduğuma göre il başkan adaylarınız birbirlerine silah cekmişler ve bir başkan adayı vurularak öldürülmüş ve diğeride ağır yaralı halde hasteneye kaldırılmış peki sana sorarım sen hiçbir milli görüşçünün burnunun kanadığını gördün mü bizim kongrelerde veya mitinglerde artı siz öyle bir dava güdüyorsunuzki islama kendinizden birşeyler katmaya çalışıyorsunuz örneğin kürt sorunu sizin eserinizdir buda ırkçılığa girer ve anlamadığım siz neden turgut özal ı sevmezsiniz ha bide sizlerde dövüşler var belki sen de bunların içine girmişsindir sizdeki dövüşlerin başınıda kızzzzzzz meselesi çeker vay sen benim reisimin kızına baktın der bakanı bir güzel döversiniz ha o bakanı sadece yumruklarınızla dövmezsiniz bilirim bi tarafına mutlaka iz bırakırsınız mesela bıçak izi daha sonra siz gelmiş türban meselesini ortaya atarsınız ama sadece erbakanı suçlarsınız hiç kendinizin kusurlarını bilmezsiniz ha sana ülkücülük hakkında bi soruuuuuuuuu 9 ışık nedir biliyormusun sen ??????*****

[QUOTE=hilgog]ha sana ülkücülük hakkında bi soruuuuuuuuu 9 ışık nedir biliyormusun sen ??????[/QUOTE]
    :confused1[1]: :confused1[1]: :confused1[1]:
    قال الشاعر : ليس اليتيم الذي قد مات والده إن اليتيم يتيم العلم والأدب

Alıntı alperen66 tafarından gönderildi
    1980 de ülkücüler dışarda koministlerle çatışır şehit olurken siz milli görüşçüler evlerinizden dışarı çıkmıyordunuz.eğer biz kan dökmeseydik şu anda bu ülke parçalanmıştı gerekirse bu devletin ahirete kadar var olması için yine kan dökeriz anladın mı kardeşim biz hiçbir suçsuz insanı öldürmedik aksine onlar 5 bin ülkücüyü katlettiler.

hadi diyelim haklısın ama su anda ve 5 -10 sen 5-10 bil yeter sizin ülkücü dediğiniz adeta bir sehir magandasına dönüştü bunuda bil nerde bir kavga orda ülkücü en basit bir örnek kendi hayatımdan werim çewremde bir kavga oldu kavga yapanların ikiside arkadasım biri normal bi aile çocu diğeride ülkü ocağı baskanının olu buraları geçelim ülkücü olan dayak yedi ve dediği su yarına ülkü ocanı buraya yıkıcam(toplucam) ve topladıda we bir çocuğa kaö kişi wurdular hatırlamıyom biz ayırmaya çalışıyoduk bu sadece trabzonda deil tüm türküyede şimdi bunlar o kavgada öldü şehit mi oldular

bırak allahını sewiyosan hem senin kafana bu inancı kim soktuysa ona de gerçeklerdende bahsetsin

++++

iyi oku

bi ara ilahlaştırma yazmıssın onu neye inanarak yazdın senin yaptın ne ki biliyonmu suan ülkü ocağını ilahlaştırmak bir nevi denebilir aklına gelen herseyi yazma

hz. ali nin bir sözü wardır laf ağızdan çıkıncaya kadar senin esirindir çıktıktan sonra ise sen onun esiri bunu yazdıkların ile bi yorumla

we son olarak sana sadece bunu yapıyorum :D :shiny[1]: :shiny[1]:

al sana TOKAT GİBİ CEVAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP KAYNAK HÜRRİYET

al sanada bir cevap dersten kaçan öğrencise öğretmen ne yapsın :?????

açık ve net olarak laik bir türk evladı olarak; türbanlı kardeşlerimiz nereye girerse girsin ama meclise girmesinler.meclise türbanlı girmek bu ülkeyi parçalamak demektir bu da asla gerçeklerşmeyecektir.herkes bunu bir bilsin.

ben siyasetin ne anlam geldiğini bilmiyor olabilirim ama şunu bilin ki siz siyasetten anlamıosunuz.apo neden asılmadı.biraz kafayı çalıştırırsanız anlarsınız.apo türkiyeye idam edilmemek koşuluyla verildi amerika tarafından bir siyaset kitaplarını okursanız anlarsınız.MHP nin 127 milletveki vardı mhp asmak için uğraştı ama dış güçler izin vermedi.bunu sizde biliyosunuz ama söylüyecek bir şey olmadığı için ikide bir bunu gündeme getiriyosunuz.ayrıca mhp lideri dsp ile kualisyona ordu zorladı.siyaseti iyi bilen bunu da iyi bilir

gelelim başbuğ alparslan türkeş e TABİİ Kİ SİZ TURAN NEDEMEK BİLMEDİĞİNİZ İÇİN KARABAĞ BÖLGESİNİDE BİLMEZSİNİZ.AZERBAYCANIN İŞGAL ALTINDAKİ TOPRAKLARI.ZAMANINDA ERMENİSTANDA AÇLIK VE KRİZ VARDI HALA VAR DA BAŞBUĞ ERMENİSTAN A YİYECEK VE YARDIM EDİLMESİ KARŞILIĞINDA ERMENİSTANDAn KARABAĞ I İSTEDİ.AMA TABİİ Kİ ZAMANIN HÜKÜMETİ BUNU ANLAMADI.EĞER KARABAĞ BİZİM OLSAYDI ŞİMDİ AZERBAYCAN LA SINIR OLUP ORTA ASYAYA AÇILACAKTIK.BENİM BU YAZDILARIMI HEPİNİZ BİLİYOSUNUZ OLAYLARI ÇARPITMADAN GELİN BANA.erbakan değil miydi İMAM HATİPLER ARKA BAHÇEM DİYEN hadi onu da inkar edin.eğer imam hatipler erbakanın arka bahçesiyse saadetliler hariç kimse göndermez oraya çocuklarını ee ne olur artık orası saadet partililerin eğitim yuvası olur değil mi yalan mı söylüyorum.din böyle siyasallaşmadı mı.eğer islamiyeti birleri sahipleniyorsa yanılıyor.islamiyet erbakan a veya fethullah gülen e kalmadı.elhaldulillah müslümanım beş vakit namazı kılıp iyi bir mümin olmaya çalışıoyorum erbakanında fethullah gülen ide tanımam.neyse oylarını bekliyorum en azından MHP ye verdiğiniz bir oy kendi kardeşlerininze kurşun olarak dönmez.

kardeş peki senin erbakan hocamızın için dediklerinide ya oo bahane ettiğin dış gücler planlamıs we medya ile sizin gibi global düşünmeyenlere aşılamıssa

o arka bahçe meselesinede öle taktınki erbakan söledi diye kendi içinde ayrı bir dünya kurmussun bu konuya onu iyi ören erbakan hoca demedi:uzgunum[1]:

ÜlkÜcÜler Bu Vatanin Temİnatidir Temİnati Olmaya Da Devam Edecektİr.İsteyen Elİ Kanli TetÖrİst Desİn Bİzİm Umrumuzda DeĞİl Bİz Bu Vatani Öylesİye Sevdİk.bİ Bakin Bakalim Asker İn Polİsİn Arkasindan Bu Ülkede ÜlkÜcÜler Gelİyor.tarİhte BÖyle Bİr GenÇlİk YetİŞmedİ.gerekİrse Vatanimiz İÇİn Yİne Kan DÖkerİz Gİder Ellİ Yil Olsada Yatariz.
    sana bir seydaha anlatayım arkadasım dorudur eli kanlı teröristsiniz ama birine bakarak diyorum bunu biliyorumki yanlış ama diğerleride aynı yoldan gidiyo sadece onu ypmadılar dememek için kendimi zor tutuyom ben gene kendi hayatımdan örnek werim

genel seçimde trabzonun söğütlü ilçesini mhp 3 oy ile kaybetti ne acı 4senelik saltanat kurmustu o 3 oy için neler yapmadılar paramı wermediler addmı döwmediler diğer partileri tehtitmi etmediler

o aksam ülkücüleri halk olarak uyardılar seçimi kaybetsenizde kazansanızda adam döwme olmayacak ooooo ülkücüler kudurdu nasıl derler bize bunları diye
    biz öle sey yaparmıyız diye ama ne sanstırki o aksamda milli görüş ten bir öğrenciyi kos koca teşkilat bir olup hastanelik ettiler şimdi buna eli kanlı denmezde ne denir dermisin bana bilgilendir beni illa engin bilgilaerine ihtiyacım war

bu her zaman oluyor sana yeni bir şeyi anlatmıyorum inan buna

kardeş hadi diyelim siz okadar iyisiniz müslüman kardeşlerinizi çok sewiyonuz dimi eeeeeeeeeeeeeeeee nie ırak filistin lübnan için bir miting sadece bir miting de siz yapmadınızki anlayalım sağlam müslümanlığınızı bırak kardeşim allahını sewyosan sana kim söylüyo bunları oan selamımı sölesene sen bi gelsin döwsün beni herzaman yaptınız seydir çıkaadınızmı döğüşşşşş :yahoo[1]:

Alıntı alperen66 tafarından gönderildi Mesajı Göster
    1980 de ülkücüler dışarda koministlerle çatışır şehit olurken siz milli görüşçüler evlerinizden dışarı çıkmıyordunuz.eğer biz kan dökmeseydik şu anda bu ülke parçalanmıştı gerekirse bu devletin ahirete kadar var olması için yine kan dökeriz anladın mı kardeşim biz hiçbir suçsuz insanı öldürmedik aksine onlar 5 bin ülkücüyü katlettiler.

...Bak kardeşim diğer hiç bi yazıyı okumadım neredeyse...Ama bu yazın benim ağırıma gitti...

...Sana şehit metin yükseli hatırlatmak isterim...

...Sana şehit mustafa yaşarı hatırlatmak isterim...

...Sana akıncıları hatırlatmak isterim...

...Ewet akıncıları...Akıncı deyip geçme çünkü Akıncı olmak o zamanlarda yürek isterdi ve solcularla bana göre tek çatışan onlardı...

...Bir solcular tarafından vurulan babamdır...Ve babam bana anlatığı bi olayı sana anlatmak isterim...

...Ozamanlar sağcı solcu var...Ve esenler akıncılar birliğine ülkücüler gelir ve solcularla kavga edeceğiz bize yardım edinderler...Bizim akıncılarda durummu yerinde tamam gidelim derler...Ve yola koyulurlar i bkarlarki solcular çok kalabalık arkadalarına bi bakarlar ülkücüler kaybolmuş ve onların ortasında tek kalırlar ülkücülük bu mudur...???

...Seni uyarıyorum biraz geçmişini araştır bağlı bulunduğun kurumu araştır...

...Günümüze bakalım senin ülkücü diye tabir ettiklerin esrar alemi yapıyor esenlerde senin ülkücü diye tabir ettiğin ve onları savundukların okullarda kızlarla eğleniyorlar...

...Bunlara daha çok örnek verilir...

...Ve sana tek şunu söyleyeyim...Buraya çıkıp siyaset demojisi yapma...Bi halt bildiğin yok...

Sümeyye YILDIZ
    Misafir
    sa bu arkadaş bir ara gelip gitmişti galiba tekrar hortlamış kimsenin erbakanı ilahlaştırdığı yok yani bizimkisi ilahlaştırmak değil sevmek saygı duymak ve örnek almak bence onlar bunu yapıyor farkında değiller hem erbakan bir sembol gelir yerine başkası geçer önemli olan düşünceleri anlayamadı ülkücüler bunu kalkıpta kendi yaptıklarına bize satmasınlar lütfen siyasetin s sinden anlamayanlar

we need you erbakan

inadınaaaaaaaaaaaaa

Arkaşım Sen Geçmişten Fazla Şu Anki Durumlarına Bak Ülkücülerin Sadece Liselerde Warlar We Sadece Çete Gibi Davranıyorlar Biz İse Başta Neysek O Yuz Bir Olumsuz Gelişmemiz Olmadı Çok Şükür...
    http://www.cyber-warrior.org/forum/ShcrewCW.jpg

yav bunlar apoyu asmayacaklarmıydı????
    yada idamı kim kaldırdı?????
    Lanetlenmiş kavimle barış için atılan imzalar, kırılan kolları, öldürülen çocukları, anaların feryatlarını unutturacak mı?

Bu imzaları atan eller hiç taş atmamıştı ki...

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Üzeyir KÜÇÜK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    o erkeklikleri seçimden önceydi

apo yakalandıktan sonra asılmasını engelleyen bunlar...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    Alıntı Üzeyir KÜÇÜK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    idamı kaldırmak için mhp çekimser kaldı, kabul oyu vermedi.
    buna karşın saadet partisi kabul oyu verdi.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

kodADIistanbul Melek Zeynep BULUT kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Jan 2007
    İletiler
    1,220
    Blogdaki Konular
    1
    küçük yaşta başka yerlere taassup edenler araştırmacı ve kavrayıcı bir karaktere sahip iseler büyüdükçe ve zamanla gerçek yerlerinin milli görüş olduğunu anlıyorlar...ve gelip kadrolarımızda emin bir şekilde yola bizimle devam ediyorlar..o da gelecek

araştırmacı ve kavrayıcı bir karakter.............
    önemli bir meziyet.........
    toplum olarak hazırcılığa alışkın olduğumuz için..bu zamanda araştırmaya pek gidilmiyor malesef.....
    ama güzel bir temenniii........
    :)
    gölgemizle barışmanın uzun yolculuğu: büyümek !!!

Kayıtsız
    Misafir

alperen delinin biri adayı

alperen kardeş 17 yaşındaymışsın bu yönden seni küçük görmeye yeltenecek değilim akıl yaşta değil baştadır ama aklı ne yaşında nede başında görebilmiş değilim ayrıca dini değerlere gereken önemi verdiğinide sanmıyorum verseydin alparslan türkeşinin türkçülüğü peşinde koşacağına dinine yapılan haksızlıklara karşı koymaya çalışırdın başörtüsü senin için sorun değil herhalde çünkü bunu savunanları düşman bellemişsin onun yerine yahudi lobisi taraftarı bir insanı destekliyorsun ayrıca milliyetcisinki bu çok yanlış bir düşünce bence bir milletin diğerlerine üstünlüğü olamaz en azından Peygamber Efendimiz (SAV) bir arap idi ben kalkıpta araplardan üstünüm diyemem bide merak ettiysen söyliyim türküm.sana bi araştırma konusu alparlan türkeşin soyu ve israil hayranlığı bunları araştır sonra gel .alparslan türkeş ile muhsin yazıcıoğlunun anlaşamadığı bi konuda alparslan türkeş islam diye bi gayesi olmadığını söylemiş ve muhsin yazıcıoğluyla gerginlik yaşamışlardır

+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 İlkİlk 1234

Yer İmleri

Gönderme Kuralları