+ Konuyu Yanıtla
4 / 2 İlkİlk 1234 SonSon
80 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: türban sorunu=erbakan=milli görüş

siayset nedir?

siayset halkı HAK için,adaletli bir bir ortamda,yerel ve merkezi idarelerle,yetkilerle yönetme sanatıdır.

politika nedir?

politika ise dalaveredir.yani üçkağıtçılıktır.
    bunu ben demiyorum.

politika fransızca kökenli bi kelimdir. anlamı budur.

siyaseti kimler yapar?
    HAKKI savunanlar,mazlumun yanında olanlar.
    ya politikayı?
    onu ise zalimler,yandaşları,haksız iş yapanalr yapar.

eğer siyaset HAKKI savunmaksa,İSLAM da hakkın ta kendisisiyse ben bu siyeseti zalimler üzerinden,ilahi sistem yerine beşeri bir sistemle mi yapacam?

İSLAM;hristiyanlık gibi değildir.
    kendi kendine dininş yaşamak değildir.
    cemmatsel olarak din, yaşaman gerekir İSLAMDA.
    mesela ilk İSLAM DEVLETİ medineye hicret edilince kurulmuştur.
    veya namzlar hep cemaatle namaza teşvik edilmiştir
    neden?
    çünkü,bireysel olarak değil,toplumsal olarak İSLAMı yaşaman gerekir

sen şimdi HAK druken haksızı mı savunacaksın?
    siyaset kesinlikle haram değildir.
    siyasetin şerrinden ben de ALLAH sığınırım.ama şerrinden.hayrından da faydalanırım.
    yanlış mı düşünüyorum anım kardeşim?
    قال الشاعر : ليس اليتيم الذي قد مات والده إن اليتيم يتيم العلم والأدب

Alıntı alperen66 tafarından gönderildi
    Türkiye’de başörtüsü sorununun bir kangren halini alması kimin eseridir?

bu kararların alındığı 28 Şubat Kararlarını tıpış tıpış imzaladılar.sebebi üzerine

Sizi anlıyorum medyanın size aktardığı kadarıyla bir ön yargı içindesiniz....Öncelikle 28 şubat sürecini değerlendirelim.Bu kararların altına imza atıldığını söylüyorsunuz..Hocam bu kararlara imza atmamak için 9 gün direndi.Maddelerin altına bir madde daha ekletti..Neydi bu...Bu kararlar mecliste görüşülsün ve orada oylansın.Benim meclisim bunları kabul etmez dedi..Ve bu maddenin altına imza atmıştır..Kararlara değil...Mecliste oylanacağı gün Doğruyol partisinin milletvekillerinden sadece Tansu Çiller oylamaya gelmiştir.. Bizim red oylarımız kanunun geçmemesinde etkili olmamıştır...Güzel kardeşim olay bundan ibaret..şimdi suç bunu meclise sunmakmıdır..?Yoksa oylamaya gelmeyen refahyolun doğruyol partisindeki milletvekillerimidir...?
    "İnsanları ikiye ayırıyorum:
    Seni tanıyanlar,seni tanımayanlar.
    seni tanıyanları ikiye ayırıyorum:
    Anlayanlar, anlamayanlar.
    seni tanımayanlara yabancıyım, seni anlamayanlara düşman..."

Taner PINAR
    Misafir
    ya güzel kardeşim sen şimdi gelmiş MHP yi destekleyin diyorsun.. ecevitin iktidar olduğu dönemde .. Siz o kadar sağ görüşlü parti var iken gittiniz ecevit ile beraber hükümet kurdunuz.. İnan bana o seçimlerde MHP ikinci parti çıkınca sevindim.. İşte dedim hiç değilse bizden birileri iktidar olacak..

Ama yanılmışım.. Türban sorununu nasıl çözdünüz diye sorulduğunda çözdük işte dediniz.. başörtüsü ile oy toplayan antaklı milletvekiliniz mecliste başörtüsünü çıkardı.. İŞTE DİN ÜZERİNDEN SİYASET BUDuR.

Gittiniz çeçen kardeşlerimizi terörist ilan eden anlaşmaya imza attınız..

Gerçek ülkücü samimi kardeşlerimizi birer birer saf dışı bıraktınız..

BANA MHP DEME kardeşim.. Samimi ülkücüler gibi gelip tartışacaksak tartışalım.. Zaten gerçek Ülkücüler benle aynı fikirleri paylaşıyorlar..

selametle..

EBU DERDA KARDEŞ mhp nin APOYU ASTIĞINI UNUTMUŞSUN teşekkürler mhp bizi apodan kurtardınnnn

alperen66
    suçlamadan önce savunduğun partinin görüşlerine bir bak türkeş türkçe ezan istemiş, ermenistana yardıma onay verrek türk kardeşlerine kurşun sıkan ermenileri desteklemiş, devlet bahçeli de Doğu türkistanı ezen Çinden ödül almıştıııı

açık ve net olarak laik bir türk evladı olarak; türbanlı kardeşlerimiz nereye girerse girsin ama meclise girmesinler.meclise türbanlı girmek bu ülkeyi parçalamak demektir bu da asla gerçeklerşmeyecektir.herkes bunu bir bilsin.

ben siyasetin ne anlam geldiğini bilmiyor olabilirim ama şunu bilin ki siz siyasetten anlamıosunuz.apo neden asılmadı.biraz kafayı çalıştırırsanız anlarsınız.apo türkiyeye idam edilmemek koşuluyla verildi amerika tarafından bir siyaset kitaplarını okursanız anlarsınız.MHP nin 127 milletveki vardı mhp asmak için uğraştı ama dış güçler izin vermedi.bunu sizde biliyosunuz ama söylüyecek bir şey olmadığı için ikide bir bunu gündeme getiriyosunuz.ayrıca mhp lideri dsp ile kualisyona ordu zorladı.siyaseti iyi bilen bunu da iyi bilir

gelelim başbuğ alparslan türkeş e TABİİ Kİ SİZ TURAN NEDEMEK BİLMEDİĞİNİZ İÇİN KARABAĞ BÖLGESİNİDE BİLMEZSİNİZ.AZERBAYCANIN İŞGAL ALTINDAKİ TOPRAKLARI.ZAMANINDA ERMENİSTANDA AÇLIK VE KRİZ VARDI HALA VAR DA BAŞBUĞ ERMENİSTAN A YİYECEK VE YARDIM EDİLMESİ KARŞILIĞINDA ERMENİSTANDAn KARABAĞ I İSTEDİ.AMA TABİİ Kİ ZAMANIN HÜKÜMETİ BUNU ANLAMADI.EĞER KARABAĞ BİZİM OLSAYDI ŞİMDİ AZERBAYCAN LA SINIR OLUP ORTA ASYAYA AÇILACAKTIK.BENİM BU YAZDILARIMI HEPİNİZ BİLİYOSUNUZ OLAYLARI ÇARPITMADAN GELİN BANA.erbakan değil miydi İMAM HATİPLER ARKA BAHÇEM DİYEN hadi onu da inkar edin.eğer imam hatipler erbakanın arka bahçesiyse saadetliler hariç kimse göndermez oraya çocuklarını ee ne olur artık orası saadet partililerin eğitim yuvası olur değil mi yalan mı söylüyorum.din böyle siyasallaşmadı mı.eğer islamiyeti birleri sahipleniyorsa yanılıyor.islamiyet erbakan a veya fethullah gülen e kalmadı.elhaldulillah müslümanım beş vakit namazı kılıp iyi bir mümin olmaya çalışıoyorum erbakanında fethullah gülen ide tanımam.neyse oylarını bekliyorum en azından MHP ye verdiğiniz bir oy kendi kardeşlerininze kurşun olarak dönmez.

erbakan değil miydi İMAM HATİPLER ARKA BAHÇEM DİYEN hadi onu da inkar edin..
    Arkadaşım siz haberleri takip etmiyorsunuz herhalde..O cümleyi hocamın söylemediği kanıtlandı...Onu sayın Mesut Yılmaz söylemiştir....Ya gidin doğru düzgün şeylerle gelin karşımıza..
    "İnsanları ikiye ayırıyorum:
    Seni tanıyanlar,seni tanımayanlar.
    seni tanıyanları ikiye ayırıyorum:
    Anlayanlar, anlamayanlar.
    seni tanımayanlara yabancıyım, seni anlamayanlara düşman..."

hayır hocanız söylediiiiiiiiiiiiiiii

Hocası da talebesi de kullandı’
    ‘İMAM Hatipler arka bahçemizdir’ sözünü ilk olarak kim kullandı? Başbakan Erdoğan’ın son ABD gezisinde, Erbakan’ı kastederek yaptığı ‘İmam hatiplere arka bahçemiz diyen zihniyetle yollarımızı ayırdık’ açıklamasına dönük tartışmalar 1990’lardan beri sürüyor.

SP Genel Başkan Yardımcısı Şevket Kazan ‘arka bahçe’ tartışmasının özellikle 28 Şubat sürecinde Genelkurmay İstihbarat Dairesi ve TÜSİAD’ın birlikte yaptıkları bir araştırmanın sonucunda gündeme getirildiğini söylüyor ve ‘Bu sözün sahibi hiçbir zaman hiçbir yerde bir Refahlı olmamıştır’ diyor. İHL’den yetişmiş bir Başbakan’ın bu sözü kullanmasının bir talihsizlik olduğunu belirtiyor.

‘Arka bahçe’ tartışması Meclis’te ilk kez 10.7.1997’de Mesut Yılmaz tarafından gündeme getiriliyor. 8 yıllık zorunlu eğitim konusunda konuşurken Yılmaz, ‘Sizin Genel Başkanınız (Erbakan) çıkmış, ‘İmam hatip okulları, bize mücahit yetiştiren okullardır’ demiş. Sizin Genel Başkanınız, ‘İmam hatip okulları RP’nin arka bahçesidir’ demiş’ deyince RP sıralarından gürültüler yükseliyor. RP’li M. Bedri İncetahtacı ‘Ne zaman demiş?’ diye soruyor. Yılmaz devamla ‘Bundan sonra bir Başbakan (Erbakan), bir parti başkanı çıkıp da ‘İmam hatip okulları, bize mücahit yetiştiren bizim arka bahçemizdir’ diyemeyecektir’ diye ekliyor.

Bugün Yüce Divan’da yargılanan ANAP’lı Zeki Çakan, ‘İmam hatip okullarını siyasete alet ettiniz. Onları size alet ettirmeyeceğiz’ diyor.

28 Şubat süreci olduğundan konunun tartışması sürüyor. Meclis’in 14.8.1997’deki oturumda ANAP’lı Nejat Arseven, sözün Erbakan’a ait olduğunu ileri sürmesi üzerine başta Salih Kapusuz olmak üzere dönemin RP’li, bugünün AKP’li yöneticileri, Arseven’e ‘Yalancı, terbiyesiz herif. Erbakan böyle bir söz söylemedi’ diyorlar.

Bir başka tartışmada da 25.4.2001 tarihinde, dini duyguların istismarı konusunda MHP’liler, RP’nin kapatılmasıyla FP’de toplanan milletvekilleriyle tartışıyorlar.

MHP’li Mehmet Şandır, FP’li (bugün SP’li) Yasin Hatipoğlu’na ‘Sayın Hatipoğlu ‘İmam hatipliler bizim arka bahçemiz’ derken düşünseydiniz. (...) Millet sizi biliyor (...) Milletin dini duygularını istismar etmenize müsaade etmeyeceğiz’ diye çıkışıyor.

FP’li üyelerden bu konuda itirazlar yükselip kürsüye yürümeler başlayınca MHP’li Mustafa Verkaya ‘Hani imam hatipler arka bahçenizdi’ demesiyle tartışmaların tansiyonu daha da artıyor. FP’li Musa Uzunkaya (bugün AKP’li) ‘Onu ispat etmeyen müfteridir’ diye tepki gösteriyor.

al sana TOKAT GİBİ CEVAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP KAYNAK HÜRRİYET

Bazı insanlar o kadar kıt görüşlü ki...
    MHP imiş savunulacak nesş var yahu Allah aşkına... Yıllarca solcularla çatıştınız birbirinizi öldürdünüz. Neymiş vatan için... Buna ben bir laf derim de burası yeri değil. Sadece Hadi oradan diyorum...

Yıl 1999 ne oldu 18 Nisanda seçim oldu. 19 Nisanda DSP 1. parti MHP 2. parti oldu. Nasıl oldular peki.

Anlatayım...
    1897 yılında Bazel kentinde dünyanın en ileri gelen yahudileri bir toplantı yaptı. Ve önlerine 100 yıllık bir hedef koydular. Dediler ki şu tarihlerde şunları yapacağız. İşe bir savaş çıkarmaktan başladılar ve Almanyada Hitler denen adamı destekleyerek ırkçlık yapmasını dve yahudileri Kuduse sürgüne zorlamasını istedi. Peki amaç neydi.1897 deyapılan kongreden 50 yıl sonra İsrail devletini kurma kararı almışlardı. Ama bu plan aksaklıklar yüzünden 1 yıl gecikme ile gerçekleşti ve 1947 de kurulması gerekirken 1948 de israil devleti kuruldu.
    1897 yılından 100 yıl sonra da hedefleri Büyük İsrail Devletini kurmaktı. Nitekim amaçlarına emin ve ağır adımlarla ilerlediler. Ortadoğuda dengeleri değiştirdiler. ve yıl 1996 ya geldiğinde halkın teveccühü ile Refah-yol hükümeti iş başına geldi. Başbakan Erbakan olanları ve planları farkındaydı. İşte bu yüzden acele etti ve D8 leri kurarak 800 milyonluk bir müslüman coğrafyayı bir araya getirdi. Hem ekonomik hem kültürel vehemde askeri alanda işbirliiğinin adıydı Developing 8 Countries. Bu oluşum 1897de konferansı yapan yahudi ileri gelenlerinin işine gelmedi. Çünkü hedefleri alt üst olmuştu. Ayrıca o zamana akdar hep dışa bağımlı olan türkiye büyük bir sıçrayışa geçmiş ekonomik olarak büyümüş ve IMF anlaşmalarını iptal etmişti. Sadece geride kalan borcu ödeyecekti ve anlaşma tazelemeyecekti. Bu başarı rantiyeci gazetelere de yansımıştı ve hepsi bir dönem Erbaklana övgüler yağdırdı. Gazete manşetleri elimde arzu ederseniz paylaşabilirim.
    Ve bir takımçevrelerin kesilen hortumları yahudi lobilerini tekrar harekete geçirdi. Ve bu iktidarın bitirilmesi için her türlü imkan seferber edilecekti. Nitekim işe İRTİCA yı hortlatmakla başladılar. Başbakana karşı çok çeşitli karalama kampanyaları başlatıldı. Ve kendisine aitolmayan sözler ve imzalar onunmuş gibi lanse edilerek vatandaşın gözünden düşürlmeye başlandı. Ve 28 Şubat günü türkiye tarihine bir kara leke olarak geçti. Çünkü vatanı sevmenin islami sevmenin bedeli şerefsizce iktidardan indirilmek oldu.Kısa bir süre sonra hükümet yıkıldı. Bu dönemlerde susurluk kazası,PKK nın aztması gibi bir çok şey çığrından çıkmıştı. ABD PKK yı destekliyorddu ve bir yandan ddda APO denen kan içiciyi bir yerde muhafaza etmiş 99 da yapılacak olan seçime hazırlıyordu.
    Ve Nisan 99 seçimlerinden önce partiler meydanda idi. Seçimden hemen önce Ecevitin girişimi ile(!) APO yakalandı ve Türkiyeye getirildi. Ve meydanlarda iki partiye hazır malzeme çıkmış oldu. DSP ve MHP. DSP Apoyu yakaladık diye oy istedi MHP de astıracağız, başörtüsünü çözeceğiz diye. Ve seçim sonunda dsp 1 mhp 2 oldu. Ama ne hikmetti ki yıllarca çatıştığı solcularla ittifak kurdu MHP.
    Halbuki vatandaşın beklentisi MHP-FP-DYP üçlü koalisyonuydu. Ama MHP en büyük kafasızlığı yaparak yıullarca birbirlerini öldürdükleri solcularla koalisyon yaptı. Başörtü sorununu çözeceğine dair meydanlarda nutuk atan MHP FP nin kapalı millet vekili Merve Kavakçı meclise girdiğinde Kendi milletvekillerinin başını açtırdılar ve sorunu çözdüler söz verdikleri gibi(!) Apoyu astırma söylemleri havada kaldıve belki de devlet erkanından bile daha rahat yaşayabiledcğei bir yere kapatıldı Apo.
    Yani MHP hem başörtüyü hemde şehit analarının duygularını kullanarak bu oyu aldı. Bunun vebalini nasıl ödeyecekler...Nasıl ödeyeceksiniz...
    Kısaca anlatmaya çalıştık.Yaşın 17 imiş daha çocuksun. Herşeyi iyice araştır öğren bil ve ondan sonra insanlara çamur at. Milletin ağzı ile gelip burda atıp tutma. Herşeyden once de sizi ve sizin gibileri ve solcuları piyasaya çıkaran SİYONİZM i bir oku... Benden sana tavsiye...

Vesselam:..

Taner PINAR
    Misafir
    sen konuya Türkeşten giriyorsun sonra arka bahçeye geçiyorsun.. alperen kardeşim..

MHP misyonunu devlet bahçeli ile bitirmiştir.. sönmüştür..

he şimdi yeni bir düsturla samimi bir şekilde çıkarsınız meydana bizde değerlendiririz..

fikrimi söyliyeyim.. biz toğum verdik iyi kötü..

ama siz bittiniz.. artık yemiyo kardeşim bu millet..

selametle..

yav bügün hızımı alamadım büyük şair NECİP FAZIL IN SÖZLERİNİDE AKTARAYIM

Bildiğimiz gibi üstad kısa bir dönem millî nizam partisi kavşağından geçmiş ve onlara yazıklar dilemişti. Şimdiki akp de bu teşkilatın devamıdır. Kimse "bu akp yenidir, milli görüşçü-radikal değildir" demeye hiç yeltenmesin. Çünkü şimdi eğer akp yok olsa akp’yi destekleyen bütün zevat Millî Selametin şimdiki adı olan Saadet Partisini destekleyecektir muhakkak. Gelelim Üstadın bu millî görüşçü-siyasî İslamcı- diyalogçu-ılımlı islamcılara ne dediğine:

— Ya aynı dâvayı güden Milli Selamet Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

— Aynı davayı mı?... Böyle bir benzetişten Allah'a sığınırım! Bu partinin, içi boş konserve kutularındaki yırtık veya kazınmış markalar halinde, lâfla Müslümanlıktan başka, dâvamıza hangi yakınlığı olabilir? Bir şeyin aslı ve hakikati adına duyulacak en derin elem onun zadlarından değil, sahte benzerlerinden gelir. Meselâ İran halısiyle aynı halının makina dokusu arasında mevcut fark... Halis üzüm sirke-siyle kimyevî sirke farkı... Şekerli çayla sakarinlisi gibi...

—İyi ama, bu Partiyi şiddetle tuttuğunuz zamanlar da oldu..

— Evet, oldu! Ümid ve inkisar, insanoğlunun, kaderinde çoğu zaman beraber iki zıd kutbudur. Ümid ede ede aranan, hakikat, inkisara düşe düşe yeni ufuklar açar ve istikametler getirir. Ben partinin baş güdücüsüne ve etrafın-!' daki sözde, güdücülere, (1) değil, (10) değil, belki (1000) kere yol göstermeye çalıştım; ve hiç de mizacıma sığmayacak şekilde onları uyarmakta devam ettim, sabır gösterdim. Bütün bu macera "Rapor 3" isimli son eserimde yazılı...

— Sizi dinlemediler mi?
    — Kulaklariyle dinlediler! Her konuşmamızın sonunda "büyük fikir ziyafeti oldu" dediler ve yine bil -diklerini okudular. Kendilerine Siz Büyük Doğu'nun düşük çocuklarısınız! Kendinizi her defa denize atıyor ve bizim, kancayla imdadımızı gerektiriyorsunuz! Bir gün gelir de samimiyet ve halisiyetinizden şüpheye düşecek olursak sizi aynı kancayla dibe itip boğmaktan başka çare kalmaz!" diye en acı ihtarlarda bulunduğumuz halde tınmadılar. Bu partinin evvelâ Halk Partisine yaranma, sonra CHP fiyat zamlarını savunma, daha sonra Milli Eğitimdeki solculuk eşkiyasına karşı susma, en sonra Kıbrıs içinde istismarcı Hükümet sofrasını kendisi devirmeyip Halk Partisine devirtme; ve derken, iktisadî, malî, ve siyasî hiçbir anlayış sahibi olmadan gülünç bir "Ağır Sanaî" ütopyasına bel bağlama, boyuna rüya görme ve anlatma, falan, filan, öyle suçları var ki, bunlardan bir kısmına doğrudan doğruya İslâmı zedeleme, gerisine de İslâm nurundan topyekün mahrum olma teşhisinden başka hiçbir şey yakıştırıla-maz. Bunlar, böyle, kısa bir sohbet içinde birkaç kelimeyle halledilecek meseleler değil, kitaplık çapta dâvalar... Hepsi de tarafımızdan kaleme alınmış ve dile getirilmiş şeyler...

— Millî Selâmet Partisinin hiç mi müsbet eseri olmadı?

— Hiç! Olmamak şöyle dursun Halk Partisine boy hedefi vermek ve ona yardımcı olmak şeklinde kocaman bir menfi...

— Bu hali kime ve neye bağlıyorsunuz?

— Önce başındaki kibir ve nefsaniyet heykeline... Doğrusu yakışıklı bir heykel... Sonra da, kadrolarındaki şahsiyet yokluğuna...
    — Haklarında son kararınız ne oldu?
    — Haklarında son kararınız ne oldu?

— Bütün ümidimi yitirmek oldu. Aziz dâvamızı harcama rolündeki bu Partiyi Büyük Doğu bağlıları gözünde sıfıra indirmek de boynumun borcu... Tabanındaki kandırılmış ve avlanmış olmaktan başka suçları bulunmayan masum müminleri tenzih ederek söyleyeyim ki, Millî Selâmet Partisi, gerçek ve derin Müslüman'ın gözünde, İslâm dâvasını akamete uğratıcı ve "bu dâva işte buymuş ve bu kadarmış!" hissini verici, müflis bir tecrübeden ibaret... Bu da öyle bir mahkumiyete yol açmaktır ki, mazlum olmaktan beter... Küfre karşı mücadeleden de daha engelli bir zemin... Dâvayı karartan ve düzelmesini yıllar boyu erteleyen bir vaziyet...

— Ya öbür partiler?
    — Meselâ?
    — Meselâ Halk Partisi...
    — Halk Partisinin şekavet istibdadından [düşürüldüğü 1950'den beri bir türlü anlaşılamamış ve dile getirilememiş bir hakikati vardır. O da bu partinin, esasta, malum modelle-•riyle bir parti olmayıp millî ruha musallat bir (Oligarşi) loncası olduğudur.. Muhalefet şerefi bu partiye vergi değildir. O, tarihî seyri içinde, iktidardayken cani, muhalefette iken de "Yavuz hırsız" olmak vasfından dışarı çıkamaz. Nitekim bu hali sezen karga burunlu yeni şefi, eski beyinsiz küfür yamyamını bu defa komünizm orağı ile kendi etini kesip kendisine yedirmek suretiyle doğrudan doğruya sistemli küfre teslim etmiştir. Bu inceliği anlayan ve dile getirebilen de olmamıştır. İnsanoğlunun unutma ve içinde bulunduğu idare ve hayat şartlarından yakınma zaafını maden gibi işleten bu dolandırıcı istismar ocağı, bir felâket partisidir; ve ister iktidarda, ister muhalefette yer alsın, gerçek ve soylu muhalefet daima kendisine karşıdır.

BİR DE ahmet hakan var sizin le aynı görüşten erbakan kızını isteyen

Salaş yerlere gitmem sadece lüks yerlerde içerim diyen eski millî görüşçü, siyasî İslamcıdan bozma sosyalist iddialı kapitalist. Hürriyet Gazetesi yazarı. Hırant’a tepki gösterenlerin Türkiye’yi rezil ettiğini ileri sürüyor. Asıl rezil eden sensin Ahmet Hakan. Sen Erbakan’ın kızını sana vermemesinin acısını bile ülkücülerden çıkarıyorsun.

Hırant Dink katili ile katil savunucusu Orhan Pamuk yahudisi için yazdığın sözleri Türkler'in uğradığı Ermeni saldırısı sonucunda 800 bin kişilik soykırım için niye yazmıyorsun? Yahudilerin Filistinlilere ve tüm insanlığa yaptıkları kötülüklere gık çıkarmayan rezil adam. Millî bir hassasiyet oldu mu niye kuduruyorsun be adam? Bize katil diyecek bir hristiyanla bir yahudi biz de kös makamında oturacağız değil mi?

Müslümanım deyip içkiyi helal ilan ediyorsun. Pkk’lı Rojin gibi kadınlarla fingirdiyorsun , terörü destekliyorsun. Sosyal adalet deyip sıradan yerlere gitmem diyorsun. Daha ne diyorsun bakalım:

“Bir yoksul gördüğümde acıyorsanız solcusunuzdur, yok umursamıyorsanız sağcısınızdır” diye kanal 7 adlı mason kuruluşunda basbas bağırdın.

Sen angut musun yoksa angut numarası mı yapıyorsun? Bu ülkede solculuk dinsizlik, sağcılık maneviyatçılık yani İslam demektir. Sen solculuğu adalet ve eşitlik diye algıladığını iddia ediyorsun ama sıradan yerlerde yemek yiyenleri aşağılıyorsun.

Sen Türk Milletini aşağılayanı yücelterek hristiyan ve yahudilere yalakalık yapıyor, İslamiyeti aşağılıyorsun. Seni Müslüman yazar zanneden yabancılara rezil oluyoruz. Hem içmeyi hem başörtüsünü savun, hem İslam diye bağır hem insanları aşağıla.

Talebeyken aynı evde kaldığın arkadaşların senden iğreniyor şimdi. Seni Müslüman zannedip hayran olan akp’li kadınlar şimdi senin adını duyunca kusuyor.

Seni bu hale eğer Erbakan’ın kızı getirdiyse neden acısını bizden çıkarmaya kalkıyorsun rezil adam? Adam sana kızını vermediyse bu ülkücülerin suçu mu?

Biz bize katil diyen Hırant’a da onu destekleyen Avrupalılara da tekmeyi atarız elbette. Teşekkür mü edecektik bizim hoşgörüsünün kurbanı olup katledilmiş atalarımıza katil dendiği için?

Hırant’ın ne laf ettiğini unuttuysan sana hatırlatalım:

Dink “Türk’ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan, Ermeni’nin Ermenistan’la kuracağı asil damarında mevcuttur” sözlerini sarfetmişti.

bu son yazdığınızın konuyla alkasını anlayamadım..

ayrıca bahsettiğiniz şahsiyetin postu sizi yanıltmasın kişiye bakılarak bir topluluk karalanamaz...

ee sizde yıllarca bizim önümüze ısıtıp ısıtıp mehmet ali ağca ve abdullah çatlıyı getirmdiniz mi

ee sizde yıllarca bizim önümüze ısıtıp ısıtıp mehmet ali ağca ve abdullah çatlıyı getirmdiniz mi
    Kardeş sen sahi sahi bilmiyon bu siyaseti...Ordan burdan bulduğun şeylerle karşımıza gelme...

1) İmamhatipler arka bahçemizdir sözünü Erbakanın söylediğini ispat etmeyen şerefsizdir.

2) Başörtülüler meclise girmesin diyenler Allahın ayetine karşı gelenlerdir.

3) Hürriyet gibi fasık gazeteleri esas alanlar zavallılardır.

4) Baraj açma çabasıyla hareket edip davaları kalmayanlar rezillerdir.

5)1980 de bu ülkeyi kan gölüne çevirenler ve gençleri katliamdan uzak tutanlara hakaret edenler vatan hainlerinin kendileridir.

6)İslamda siyaset yoktur diyerek devlet başkanlığı yapan Peygamberimize hakaret edenler beyinsizlerdir.

7)Alçak rektörlerin başörtülüler karşısında selam durmasını istemeyenler satılmışlardır.

8)Apoya ölüm deyip onu teslim alınca hiç bir teşebbüste bulunmamış olmak kaypaklıktır.

9) Bütün bunları görmezden gelmekte cahilliktir.

kozalak Bilal YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,315
    Blogdaki Konular
    1
    alperen kardeşim çok hoşsun ya...
    neyse ben seni hep nedense bir milli görüş adayı olarak görmek istiyorum...
    adresini bana özelden atta...
    seni bi de milli gazeteye abone edeyim...
    :thumbup[1]:
    "Ey iman edenler..! Zorluklara ve sıkıntılara sabırla katlanın. Şeytan ve uşakları olan kafirlere karşı bu sabırla yarışın, cihad için hazırlıklı ve uyanık bulunun ve yolunuzu Allah'ın kitabıyla bulun ki mutluluğa erebilesiniz.."
    -Ali İmran 200-

bu işin içinde bir bit yeniği var
    medya kurbanı bir genç ten az daha farklı bir durum
    rabbim doğruları hep birlikte bulmak nasip etsin hayırlı olsun.f

adalet eski bakanı Şevket kazanın 28 şubat süreciyle ilgili kitabını
    okumanızı tüm kardeşlerime tavsiye ederim
    iktidar olduğumuz dönemde kanal 7 masonların ayinlerini dünyaya duyurdu.
    kanal 7 bu haber başarısının sonunda tüm reklamları bir anda durduruldu.
    diğer televizyon kanallarında bunları engellemek için fatime şahinleri
    ortaya attı .....
    israilin mason üstatları Türkiye mason biladerlerine yıllarca gizli tuttuğumuz
    kimsenin bilmeği ayinlerimiz açığa çıkmış ve iktidar parti bize yardım etmeyeceği anlaşılmış en kısa zamanda toplanıp ülkede kaos çıkarılması
    iktidarın indirilmesi gerekmektedir.......mektubunu kimse okumaz
    önce dişlerimiz döküldü sonra saçlarımız
    şu canım dünyanın orta yerinde kırılmış kolumuz kanadımız

kozalak Bilal YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,315
    Blogdaki Konular
    1
    bi bit yeniği yok kardeşim....
    sadece orta yerde bir olay var...
    düşün ki...
    bir ilkokul öğrencisini alıyorsunuz...
    elindeki topunu da alıyorsunuz...
    sonra bu öğrenciyi...
    getiriyosunuz matematik fakültesine..
    oturtuyosunuz doçentin karşısına...
    doçent öğrenciye büyük bir şevkle...
    limit ve intagral anlatıyo..
    öğrenci o sırada ya bırakın beni ben top oynemak istiyorum diye bağırıyo...

çünkü kantar tartmıyo...
    burdaki olay da o...
    :shiny[1]: :shiny[1]:
    "Ey iman edenler..! Zorluklara ve sıkıntılara sabırla katlanın. Şeytan ve uşakları olan kafirlere karşı bu sabırla yarışın, cihad için hazırlıklı ve uyanık bulunun ve yolunuzu Allah'ın kitabıyla bulun ki mutluluğa erebilesiniz.."
    -Ali İmran 200-

+ Konuyu Yanıtla
4 / 2 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları