+ Konuyu Yanıtla
4 / 3 İlkİlk 1234 SonSon
77 sonuçtan 41 --- 60 arası gösteriliyor

Konu: Saadet Partisi 3. Olagan Kongresi Notları/ Fotoğrafları

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Samet AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    sandığım alçaklık kompleksi ise o komplekse biz her hafta bazen her gün girebilyoruz :):):)
    siz zaten ayrılmaz ikili edi ile büdü gibisiniz
    ZzZzZzZzZzZ ! ! !

off sanki tekrar yaşadım o anları sad1

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    sadece cihat uçar,yunus bitiş ve mehmet yeşilyurt ile görüşebildim.Tevfik abimi de uzaktan gördüm :)...

Biraz yoğun bir program oldu diğer kardeşlerimle inşallah bir sonraki programda tanışmak nasip olur...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

yakamozaik Samet AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    portaldan bir cok merak ettiğim kişileri gördüm.sabit bir buluşma yapamasakda gelip geçerken sıra sıra denk geldim.

kongreye ilk kez katıldım ve gerçekten cok coşkuluydu.ankaraya gittiğimde hep farklı ortamlar görmekteydim.ankarada böyle bir ortamı görmek beni cok mutlu etti.içeri giremesekde atamak istediğim sloganları içimde ukde kalsada yinede o havayı solumak benim için çok güzel bir durumdu.rabbim yolumuzu açık etsin.

ve cihad uçar poşu ve hanzala faciasından sonra bir dahaki buluşmada hangi gözümü diktiğim bir eşyayı hediye diyerek benden kaçıracaksın
    bir çöl bul kendine
    belki sonra bir Leylâ/n.arıman

Kongremiz bitti türkiye ve dünya için hayırlı olsun numan kurtulmuş kardeşimize başarılar diliyorum.Ama benim korkum var tayip erdoğanı gördükden sonra herkese şüpheyle yaklaşıyorum her şeyin ilaçı zaman bakacaz ve yaşıyacağız
    Bizim Rahat Olmadığımız Yerde Kimse İstirahat Edemez.

gece Leyla Nur KALELİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Jun 2006
    İletiler
    1,169
    Blogdaki Konular
    5
    ben çoğunuzu gördüm siz beni görmeseniz de :). fotoğraflarda çıkmışım bile.. çok güzel bir kongreydi Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah..

Sümeyye Erkalan
    Misafir
    ya süper bir kongreydi.yeni başkanımızda hayırlı olsun inşallah

Anti-Siyonist İsmail CENGİZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,972
    Ben portaldan görüştüklerimize Numan,Haşim ve Sametide kattım onun haricindekilerle daha öncedende görüşmüştüm.
    Kongre hakkında söyleyeceğim kalabalık beni çok etkiledi.
    Çağlayan mitingi belki daha kalabalıktı.
    Ama bunda aldıgım hazı orada alamamıştım...

Eser GEDİK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    kongre beklediğim gibi geçmedi

sonuçta bir nöbet değişikliği vardı ama ..

insanların kafasındaki kocaman soru işaretleri İnsanların gözlerinde okunuyordu

ne kadar..hoca ne derse o olur deselerde içlerindeki şüpheyi atamamışlar..

ve beni en çok üzen olay ise kongre öncesi g başkan yardımcısı hakkında çıkan haberler olaylar bu kadar senedir g.başkan yardımcılığı yapan isme neden kongre öncesi bu kadar yükleniliyor hala anlamış değilim eğer bir yanlış varsa bir sene önce bu kadar niye yüklenilmedi genel başkan yardımcılıgı düşük bir sıfatım mı milli görüşte... hani çaycıyla genel başkan birdi.. sonuçta bir yanlış varsa bu yumurta kapıya dayanınca söylenmemeli..
    ki o şimdi sizin bizim başkanımız ...

bu söylemleri halis niyetle yaptığınızı biliyorum ama
    bu siteye sadece milli görüşçüler girmiyor
    insanlar fitne sokmak için ellerinden geleni yapıyorlar
    onlara koz vermiyelim..
    eğer bir sorun varsa bunu aramızda halledelim yani toplantılarımızda..

bu kongre inşallah hepimiz için açılım ve atılım olur..
    herkes ne söylediğini, nasıl söylediğini bilse. bu işler olmayacaktı sadri abi.

muhabbet dolu bir kongreydi ayrıca son yıllarda yaşadıgımız en ihtişamlı kongre
    işin garip tarafı babamla bir aydır görüşemiyorduk birbirimizden habersiz gittigimiz kongrede elini öpmek nasib olurken mehmet,cihad,ismail,abdullah işbilir,murat aydın,ve isimlerini şu an hatırlayamadıgım arkadaşlarımın yanında sen nerelerdesin diye kulaklarıma asılıp çekdi mubarek tabii o kulagımı çekince ismailde resimimizi çekdi.

sayısız dostlarla buluştugumuz, kongrede yahyalılı HACI HASAN efendinin mahdumları hafız mustafa hocamlada bir müddet görüşüp ellerini öpmek nasib oldu hamdolsun kongredeki muhteşem havayı mustafa hocamla birlikde teneffüs ederken geçmiş dönemleri ,bilhassa refah partisini yadedip saadetle refahın benzerlikleri hakkında görüşdük.

kongre tek kelimeyle
    muhteşemdi
    Documents and Settings\casper\Belgelerim\Resimlerim\39db57caa7al0.gif

Kayıtsız
    Misafir

Smile

bekleyin "SAADET" geliyor

Alıntı Bilal H. ÇALIŞKAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    millete memlekete hayırlı olsun
    yeniden bismillah
    yeniden büyük türkiye
    ve
    yeni bir dünya için
    Hak geldi batıl zail oldu
    http://www.milligazete.com.tr/

..:: Ukde ::.. Mustafa AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    Alıntı Sıddık DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    muhabbet dolu bir kongreydi ayrıca son yıllarda yaşadıgımız en ihtişamlı kongre
    işin garip tarafı babamla bir aydır görüşemiyorduk birbirimizden habersiz gittigimiz kongrede elini öpmek nasib olurken mehmet,cihad,ismail,abdullah işbilir,murat aydın,ve isimlerini şu an hatırlayamadıgım arkadaşlarımın yanında sen nerelerdesin diye kulaklarıma asılıp çekdi mubarek tabii o kulagımı çekince ismailde resimimizi çekdi.

sayısız dostlarla buluştugumuz, kongrede yahyalılı HACI HASAN efendinin mahdumları hafız mustafa hocamlada bir müddet görüşüp ellerini öpmek nasib oldu hamdolsun kongredeki muhteşem havayı mustafa hocamla birlikde teneffüs ederken geçmiş dönemleri ,bilhassa refah partisini yadedip saadetle refahın benzerlikleri hakkında görüşdük.

kongre tek kelimeyle
    muhteşemdi
    Aşk olsun sıddık abi biz de görüştük..unutmuşsun beni..

bu arada kongre ile ilgili olarak ( mehmet dağdelen ve ismail cengiz ile ilgili).. bir foto elimde var ki portalın gündemine oturur..
    Aşk şehidi..

..:: Ukde ::.. Mustafa AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    kongre gerçekten de çok güzel oldu..beklediğimden daha da iyi ve çoşkulu..

yine portaldan kardeşlerimizle ve abilerimizle buluştuk..Görüştüğümüz kişiler; mehmet dağdelen,Abdullah işbilir, tevfik yazıcılar,sıddık demirci,adem doğan, eser gedik, ismail cengiz,haşim kılıçaslan, irfan selçuk, cihat uçar, samet aydın, numan küçük bir de fasülye(adını bilmiyorum bu arkadaşın ancak tüm istanbul buluşmalarına gelir)..abdurrahman özleni de gördük ancak kendisi bizi gördüğü halde yanımıza gelip tanışmadı..neyse bir dahakine inş..

yeni başkanımızın ülkemize ve tüm müslüman alemine hayırlar getirmesini cenabı Allahtan niyaz ederim..
    Aşk şehidi..

arkadaşlar resimler güzel de ERBAKAN HOCAMIN resmi hiç yok.....

tevfik abiciğim varsa eğer hocamızın numan bey ve recai beyle birlikte ellerini tutup kaldırdığı fotoğrafa ulaşabilr miyizz...bence o tablo çok kişiye ders niteliğinde.bazı milli görüşçü kardeşlerimiz dahil....

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Bilal H. ÇALIŞKAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bu kongrede çekilen fotoğraf değil....

Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    [IMG] [/IMG]
    bir çöl bul kendine

Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    [IMG] [/IMG]

içerisiden fazla dısarısı daha fazla doluydu.ulustan hacı bayram veliye cıkan yokuşda etraf semtlerde bir cok yerde saadet havası ve saadet rozetiyle gezen insanlarla dolmuştu.
    bir çöl bul kendine

+ Konuyu Yanıtla
4 / 3 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları