+ Konuyu Yanıtla
4 / 1 1234 SonSon
77 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Saadet Partisi 3. Olagan Kongresi Notları/ Fotoğrafları

Saadet Partisi 3. Olagan Kongresi Notları/ Fotoğrafları

YENİ GENEL BAŞKANIMIZ HAYIRLI OLSUN ,,,,

,birkaç portal zade dostumuzla bir araya gelip, zaman zaman duygusal anlar yaşayarak izledigimiz kongremiz hakkındaki görüşlerimizi bu konuda paylaşalım inşALLAH
    Documents and Settings\casper\Belgelerim\Resimlerim\39db57caa7al0.gif

Mâh-rû Mümine AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,720
    Evet inş. paylaşırsınız.Merak edenler var çünki...
    Çocukluk günlerimin son demlerini yaşıyorum...Tadını çıkarmak istiyorum...

Sıddık Bey, günboyu hastanedeki odamdan takip etmek zorunda kaldım kongreyi.
    Fatih KANLI, kardeşimize Recai Bey'in konuşması esnasında hissettiklerimi kısa mesajla iletmiştim.

Kendimi iyi hissettiğimde ilk işim bu hususta birşeyle yazmak olacak.
    Günboyu takip ettiğim kongre notlarını zaten Marmara'da paylaştım.

En son Nermin Annenin enazesi esnasında bu kadar sarsıldığımı ve yorulduğumu hissetmiştim...

...NeYzEn... Ferhat MERAL kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed May 2008
    İletiler
    360

Saadet Partisi 3. Olagan Kongresi Notları/ Fotoğrafları

Kongreden sıcağı sıcağına döndüm ve yazıyorum maalesef sizlerle tanışma fırsatım yine olmadı:( ama şuna birkez daha emin oldum ki bu kervan yürüyor hatta Allahın izniyle koşuyor koşuyor..
    .!?¿!. 3ler 7ler 40lar .!?¿!.

Buluşmadan...

Saadet Partisi 3. Olağan Büyük Kongresi Öncesinde Buluşma gerçekleşti..
    Mehmet Dağdelen, Abdullah İşbilir, Cihat Uçar, Eser Gedik, Ahmet Yavuz ve ben Garip Bir Tasarımcı oradaydık... Mehmet Abimizle koyu bir sohbetin içerisinde buldum kendimi.. Mehmet abimle ilk görüşmemizdi. Heyecanlıydım :d Çaktırmadım ama.

Eser Kardeşim Geldi Sonra Onunla fazla muhabbet edemedik malesef kısmet bir dahaki buluşmaya inşallah.

Sonrasında Abdullah İşbilir Abimizle Tanıştık kaynaştım memleketlimmiş kendisi orada öğrendim... Kısmet olursa onuda ziyarete gideceğim inşallah söz verdim..

Ahmet Yavuz Birlikteydik zaten Onu Konunun dışında bırakayım bunu okuyunca kızacak biliyorum ama olsun..

Gelelim Cihat Uçar'a Onu hiç affetmeyeceğim.. :lac[1]: Nedenini hemen izah edeyim... Kalabalıkta karşılaştık kendisiyle hoşbeş ettik buluşma noktasını sorduk kalabalıkta bir noktayı göstererek bir dönerci var onu bulun selamımı söyleyin karnınız açsa :d döner kessinler size dedi.. bi yandan buluşma noktasının telaşından bir yandan 8 saatlik yolculuğun açlığından düştük tarif ettiği dönerciyi aramaya... Caddeyi anlatmama gerek yok zaten heryerden yükselen dumanlar, mahşeri kalabalık ve açlık sitresi.. (gelenler bilir).

Bir kaç tur attık tarif ettiği dönerciyi bulamadık tam umutsuzluğa kapıldığımız bir anda ben başladım "PORTALLL" "PORTALLL" diye bağırmaya bir dönerciyi gözüme kestirdim ve yaklaştım tezgaha...

M.S : usta kolay gelsin..

Dönerci : Buyur kardeşim

M.S : usta biz milligörüşportalın buluşmasını arıyoruz ama.. Cihat UÇAR bize bir dönerci tarif etti bulamadık..

Dönerci : bizim cihat mı hıım.. burası kardeşim

M.S : (Utandım selamı var diyemedim) karnımızda aç ama..:d Buluşma Buradamı olacak acaba dedim.. Başka bir noktayı gösterdi... tamam dedim..

öde yandan abinin biri bağırıyordu ...

Öte Yandan Gelen Ses : :d Teşkilat yararına bunlaaarrrrr....

M.S : elleri cebe götürdük sabah kahvaltısını 15 ytl ye yaptık.. (ankara çok pahalı memleketmiş... şahsen yaşamak istemezdim... bide o ekmekler neydi öle be abi.. çeyrek ekmeğin çeyreği misali ... 2 lokma yuttuğumu hatırlıyorum... tamam teşkilat yararınada bukadarda olmazki :d

Sonrası Malum... Buluşma Gerçekleşti...

Cihat Tokatlı bir abimizle tanıştırdı. (okadar insanla tanıştıkki isimleri aklımda kalmadı) bizim eski radyo milligörüşten açıldı muhabbet.. Tokatlı Abiden bir soru geldi Şok Oldum (Belki soru normaldi ama sesindeki tonlama çok garipti)

Tokatlı Abi : Kardeş Sen Neredensin?:d
    M.S : (bir an bir sessizlik yaşandı) cihat'a baktım (dünyadan abi diyecektim) bursadan dedim.. tipimi beğenmedi herhalde (şaç sakal birbirine karışmış sorar tabi adam)

Neyse Uzatmaya gerek yok... gerçekten çok güzel bir gündü... buluşmada bir okadar iyiydi...

Şimdi Buluşmaya gelen diğer abilerimizin ve kardeşlerimizin yorumlarını alalım...
    Garip Bir Tasarımcı...

can
    Giriş
    Fri May 2006
    İletiler
    6

selamunaleykum

yeni genel baskanimiz hem milletimize hemde tüm insanliga hayirli olsun...

ESSELAMÜN ALEYKÜM.? DÜNYANIN EN KIYMETLİ TOPLULUĞU. ADI MİLLİGÜRÜŞ OLAN HAKKI HAKİM KILMA DAVASININ 3. CÜ OLAĞAN KONGERESİNİDE GERİDE BIRAKTIK. MİLLİGÖRÜŞ CAMİASINA VE TÜM İSLAM ALEMİNE HAYIRLI OLSUN . ÇAKALLARININ VE KURT LARIN HÜKÜM SÜRDÜĞÜ BİR ORTAMDA SİYAHIN BEYAZ BEYAZIN DA SİYAH OLDUĞU BİR ORTAMDA YANNIŞIN DOĞRU DOĞRUNUN YANNIŞ OLDUĞU BİR ORTAMDA KONGEREMİZE GELEN DOVAL VE SAF TOPLULUĞU GÖRÜNCE RABBİME BİRDAHA SONSUZ ŞÜKRETTİM TÜM KATILIMCILARA KATILMAK İSTEYİPTE KATILAMAYAN KURANDA MÜJDELENMİŞ KARDEŞLERİME RABBİM BİR AN ÖNCE YENİ BİR DÜNYAYI KURDURUP ZAFERLERİDE KUTLAMAYI NASİP EYLESİN .....AMİN ..ALLAH c c emanetolun ..

o ihtişamlı atmosferin içerisinde bulunmanızı isterdim. muhterem hocamız konuşurken, 7'den 77'ye herkesin içten titremelerini görmenizi ve içinizin titremesini...

Ister mermi kullansin, ister oy pusulasi, insan iyi nisan almali kuklayi degil kuklaciyi vurmali...

ismail3457
    Misafir
    kongremiz milli görüşçülere ve tüm islam alemine hayırlar getirsin inşaallah

TERAKKİPERVER Yüksel DİKGÖZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Oct 2008
    İletiler
    202
    Gönüldaşlarım..Benim evimde tv olmadığından internet ve gazetelerden öğrendiğime göre kongrede izdiham yaşanmış....hayli tezahuratlar oldu Erbakan ve Numan Bey'e..Vatan ve millet için hayırlı uğurlu olsun diyorum....

Bundan sonra Allah'ın izniyle siyasete renk gelecek..Numanla birlikte Saadet Partisi şahlanacaktır İnşaallah...

Çalışalım ve Saadet'i şahlandıralım İnşaallah..

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    dışarısı ne kalabalıkmış maşaallah :) başka foto yok mu?
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

WeL_AsR^^ Adem DOĞAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    1,545
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Mustafa SAİM tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bir kaç tur attık tarif ettiği dönerciyi bulamadık tam umutsuzluğa kapıldığımız bir anda ben başladım "PORTALLL" "PORTALLL" diye bağırmaya bir dönerciyi gözüme kestirdim ve yaklaştım tezgaha...

M.S : usta kolay gelsin..

Dönerci : Buyur kardeşim

M.S : usta biz milligörüşportalın buluşmasını arıyoruz ama.. Cihat UÇAR bize bir dönerci tarif etti bulamadık..

Dönerci : bizim cihat mı hıım.. burası kardeşim

M.S : (Utandım selamı var diyemedim) karnımızda aç ama..:d Buluşma Buradamı olacak acaba dedim.. Başka bir noktayı gösterdi... tamam dedim..

öde yandan abinin biri bağırıyordu ...

Öte Yandan Gelen Ses : :d Teşkilat yararına bunlaaarrrrr....

M.S : elleri cebe götürdük sabah kahvaltısını 15 ytl ye yaptık.. (ankara çok pahalı memleketmiş... şahsen yaşamak istemezdim... bide o ekmekler neydi öle be abi.. çeyrek ekmeğin çeyreği misali ... 2 lokma yuttuğumu hatırlıyorum... tamam teşkilat yararınada bukadarda olmazki :d

Sonrası Malum... Buluşma Gerçekleşti...
    Kardeşim biz taa İstanbuldan kalktık Ankara'ya, teşkilatımıza maddi kazanç sağlayalım diye döner getirdik...en kalitelisini hemde...2 ytl ye sattık (ki zaten kazandığımız para çektiğimiz çileye bile değmedi) 50 kilo döneri akşama kadar bitirdik...herkes çok ucuza satıyorsunuz dedi...sıranın 10 kişiden aşşağıya hiç düşmemesi bunun kanıtıydı zaten...bir tek sen pahalı buldu...ilginç...

ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Anti-Siyonist İsmail CENGİZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,972
    Adem ben bir türlü göremedim seni.
    Bütün dönercileri gezdim uzun saçlı birini arıyordum ama göremedim
    Artık hayırlısı başka bir sefere görüşürüz inş.
    Düzenlendi: Tevfik YAZICILAR 11-11-2013 11:56 Neden: tel çıkarıldı.

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5

Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5

+ Konuyu Yanıtla
4 / 1 1234 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları