+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 İlkİlk 1234
79 sonuçtan 61 --- 79 arası gösteriliyor

Konu: Kongre Buluşma Daveti / Yorumlar 2009 ( Bayanlar )

ben çok bakındım sağa sola bi tanıdığım zeynep çeçen var onuda kapıdan içeri girince kaybettim rabia şahin den rümeysanın telini istedimsanırım bana yanlış numara verdi :)aradığım numara kullanılamıyormuş:)okadar aradım ki türlü numaraları deneyerek ,operatörle kanka olduk resmen neyse gene kısmet olmadı , fetih şöleninde de görüşememiştikartık bidahaki sfere inşallah (önüme tabela asarım heralde)

Mâh-rû Mümine AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,720
    Alıntı Rümeysa GÜL tafarından gönderildi Mesajı Göster
    maşallah bu kongurede iyne atsan yere düşmezdi o ne izdiham o ne kalabalıktı öyle rabbim utandırmasın ve gerşek maksak hasıl olana kadar seçilen kardeşimize rabbim hakkıyla bu davaya hizmeti nasip eylesin diyoruz!!!!

daha sonra konuşmacılar konuşup sıra hocamın içeri teştif etmesi ile salondaki atmosfer bi anda degişi verdi sevinç ve coşku adeta doruga ulaştı bi anda!!

bunlara kısaca degindikten sonra kanuya gelelim aslında anlatılmaz yaşanır !!!ama yinede azda olsa bahsedelim biz.....
    Bu kongurede hemen hemen çogu kardeşlerimi elimle koymuş gibi bulduk!!!!!!

ilk etapta zeynep yılmaz ve kardeşi ile görüştük daha sonra beraber kolidordan çıktık köşede biraz bekleyelim dedik o anda yanımıza

melek zeynep nida hümeyra karcı kardeşlerim geldiler onlarıda zeynep çeçen kardeşim takip etti züleyha ve zeynebi hiç saymıyorm onlar bizim takımdan oldugu için daha sonra melek hümeyra zeynep yeşilyurt oturup muhabet ederken ayşegül kaldı o nerededir derken ayşegül (k) gemksz beni telden arayarak neredesiz buluşuyormusz demezmi :)
    bende bi sen kaldın nerelerdsin derken neyse sonra onuda aldık yanımıza çk şkr :)

nida ise bi taraftan abla ve yiyen hasreti gideryordu tabi :)

daha sonra tabi rabia dururmu o arada bize mesaj çekiyor bensiz nasıl güzel degil demi diye .....

çocukları arada evde bırakmak güzel oluyormuş :))

bu kongure de kardeşlerimle baya bi konuşma imkanımz oldu ben şahsım adına çok memnun ayrıldım kendilerinden hepsi birbirinden degerli ve yetenekli maşallah ve harika insanlar ee bu kardeşlik başka nerede bunulabilrki ......

banu feyza ve meryem bu kardeşlerimle görüşemedik daha dogrusu ulaşamadık kendilerine nasip olmadı:( bir gün kimbilr onlarlada buluşur görüşürz inş..

Abla beni niye saymıyon :( adım geçmiyo hiç :P
    Çocukluk günlerimin son demlerini yaşıyorum...Tadını çıkarmak istiyorum...

Alıntı Mümine AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Abla beni niye saymıyon :( adım geçmiyo hiç :P
    eminmisin orada olduguna:)
    Veylüllil musallin!! veyl veyl veyl___

Alıntı Banu YAVUZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ben çok bakındım sağa sola bi tanıdığım zeynep çeçen var onuda kapıdan içeri girince kaybettim rabia şahin den rümeysanın telini istedimsanırım bana yanlış numara verdi :)aradığım numara kullanılamıyormuş:)okadar aradım ki türlü numaraları deneyerek ,operatörle kanka olduk resmen neyse gene kısmet olmadı , fetih şöleninde de görüşememiştikartık bidahaki sfere inşallah (önüme tabela asarım heralde)
    sen zeynep çeçen kardeşime takılsa idin bizi bulurdun yanımıza geliyordu sık sık çünkü neyse nasıp demki inş bir dahaki sefere bütün kardeşleimizle görüşme imkanı bulursunz ...

o kalabalığın içinde olamadığım, muhteşem çoşkuyu yaşayamadığım için ne kadar şanssızım.
    tv de yayın başladığı andan itibaren pişmanlığım katbe kat arttı .
    bardağımda ki çayı soğuttum gözlerimi ayıramadığım için
    . :)

Alıntı Melek Zeynep BULUT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Tabi gelirsin ...hatta yanımda bile şuan çerezleri götürüyorsunda olabilir...olur olur..bakalım ben seni yarın kongreye götürecek miyim...biraz daha burda kalırsak bu gidişle sabah gidemeyeceğiz kongreye...
    çok şükür kii saatler geri alın MIŞŞ..ve biz bunu iyiki metroda farettik..yoksa haliimiz harap..:)
    gölgemizle barışmanın uzun yolculuğu: büyümek !!!

كلنا غزة Rabia ŞAHİN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri May 2007
    İletiler
    2,721
    Blogdaki Konular
    2

daha sonra tabi rabia dururmu o arada bize mesaj çekiyor bensiz nasıl güzel degil demi diye .....

[/B][/CENTER]

bi çayınız eksikmiş hee demek hıh....

yanlış olurmu canım aaa :) verdiğim numaradan rümeysa ablayla msjlaştık :)

keşke bana tekrar dönseydin rümeysa ablaya senin numaranı verir bi şekilde sizi istanbulda olduğum halde buluştururdum...nesye nasip değilmiş demekten başka bişey gelmiyor elimizden bidahaki buluşmada seni bulucam inş. :)
    "unutmazsan....unutulmazsın..."

ancak televizyondan takip edebildim :( çok coşkulu bir ortam vardı gerçekten uzaktan bile anlaşılıyordu..fotoğraf çeken var mı peki?

Alıntı Akile SÜZER tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ancak televizyondan takip edebildim :( çok coşkulu bir ortam vardı gerçekten uzaktan bile anlaşılıyordu..fotoğraf çeken var mı peki?
    o işlerle züleyha ve zeynep ilgineniyordu ben sadece telefndan az bi çekim yaptım okdar :)

Thumbs up

bu gün gelen sıkı bir akpli arkadaşım genel başkanımızın numan kurtulmuş olduğunu olduğu öğrenince biraz sohbetten sonra bu sefer sp ye verecem oyumu inşallah tayyipten bi heyır görmedik dedibide az önce kanalları gezerken kaya çilingiroğlunun bi magazin programında "yazık oldu akp ye verdiğimiz oylara " gibi bişeyler söylediği duydumiçim kıpır kıpır olduinşallah bu sefer allahın yardımıyla değil meclise girmek iktidar oluruz

Mâh-rû Mümine AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,720
    bu gün gelen sıkı bir akpli arkadaşım genel başkanımızın numan kurtulmuş olduğunu olduğu öğrenince biraz sohbetten sonra bu sefer sp ye verecem oyumu inşallah tayyipten bi heyır görmedik dedibide az önce kanalları gezerken kaya çilingiroğlunun bi magazin programında "yazık oldu akp ye verdiğimiz oylara " gibi bişeyler söylediği duydumiçim kıpır kıpır olduinşallah bu sefer allahın yardımıyla değil meclise girmek iktidar oluruz

Son ana kadar güvenmem ben insanların dediklerine :)
    Çocukluk günlerimin son demlerini yaşıyorum...Tadını çıkarmak istiyorum...

bu düşüncen önceki seçimlerdeki tercübelerinden kaynaklansagerek :)

Bende !!

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    ben hiç güvenmiyorum...ama hiiç!
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

αηкαяα¢αηαναяı Nisa BULUT kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Feb 2007
    İletiler
    648
    ben gelmeyi çok istiyordum ama nasip olmadı...Babam ampulu patlaklardan milli görüşle ilgili olan şeylere katılmama izin vermiyor... :'( Allah ıslah etsin...ancak televizyon başında izleyebildik..orada olmak bir başka olsa gerekti :'( Hocam konuşurken çok kötü oldum..onunla aynı mekanda olamadığım için sinirden oturup ağladım :'(
    Sözüm kağıda ve halim RABBA teslimm...

maşallah bu kongurede iyne atsan yere düşmezdi o ne izdiham o ne kalabalıktı öyle rabbim utandırmasın ve gerşek maksak hasıl olana kadar seçilen kardeşimize rabbim hakkıyla bu davaya hizmeti nasip eylesin diyoruz!!!!

daha sonra konuşmacılar konuşup sıra hocamın içeri teştif etmesi ile salondaki atmosfer bi anda degişi verdi sevinç ve coşku adeta doruga ulaştı bi anda!!

bunlara kısaca degindikten sonra kanuya gelelim aslında anlatılmaz yaşanır !!!ama yinede azda olsa bahsedelim biz.....
    Bu kongurede hemen hemen çogu kardeşlerimi elimle koymuş gibi bulduk!!!!!!

ilk etapta zeynep yılmaz ve kardeşi ile görüştük daha sonra beraber kolidordan çıktık köşede biraz bekleyelim dedik o anda yanımıza

melek zeynep nida hümeyra karcı kardeşlerim geldiler onlarıda zeynep çeçen kardeşim takip etti züleyha ve zeynebi hiç saymıyorm onlar bizim takımdan oldugu için daha sonra melek hümeyra zeynep yeşilyurt oturup muhabet ederken ayşegül kaldı o nerededir derken ayşegül (k) gemksz beni telden arayarak neredesiz buluşuyormusz demezmi :)
    bende bi sen kaldın nerelerdsin derken neyse sonra onuda aldık yanımıza çk şkr :)

nida ise bi taraftan abla ve yiyen hasreti gideryordu tabi :)

bu kongure de kardeşlerimle baya bi konuşma imkanımz oldu ben şahsım adına çok memnun ayrıldım kendilerinden hepsi birbirinden degerli ve yetenekli maşallah ve harika insanlar ee bu kardeşlik başka nerede bunulabilrki ......

banu feyza ve meryem bu kardeşlerimle görüşemedik daha dogrusu ulaşamadık kendilerine nasip olmadı:( bir gün kimbilr onlarlada buluşur görüşürz inş..

coşkulu, duygulu ve kalabalık bir kongreydi gerçekten,Allah hayırlı eylesin,yardımını esirgemesin..

size gelince sayın Rümeysa Gül evet daha önce tanışmıştık ama fazla konuşamamıştık, sanki acısı çıktı bu sefer..alemsiniz..
    Nida ve Zeynep Çeçen, giderken ayaklarınız geri geliyordu sanki, bir türlü gönderemedik sizi, biz böyleyiz işte..
    kurabiyeleri de unutmadım tabi Nida, eline sağlık..
    Zeynep Yılmaz, hemşerim seni tanımak da güzeldi..
    Zeynep ve Züleyha Yeşilyurt sizi sanki daha önce tanıyormuşum gibi hissettim, çok memnun oldum..
    evet Ayşegül Gemiksiz..hemşerim seni daha önce fetihte görmeyi çok istemiştim nasip olmamıştı, kızlara "görürseniz muhakkak haber verin" dedim..ve sonunda tanışabildik çok şükür..ve çok çok çok memnun oldum..görüşelim inşallah...
    ev sahibi olarak da memnun edebilmişizdir inşallah..buraya yolunuz düşerse bekleriz..DUA İLE...
    MANA KAPLAN HUYLUDUR DIŞARI ÇIKMAZ...

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    Alıntı Hümeyra KARCI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    coşkulu, duygulu ve kalabalık bir kongreydi gerçekten,Allah hayırlı eylesin,yardımını esirgemesin..

size gelince sayın Rümeysa Gül evet daha önce tanışmıştık ama fazla konuşamamıştık, sanki acısı çıktı bu sefer..alemsiniz..
    Nida ve Zeynep Çeçen, giderken ayaklarınız geri geliyordu sanki, bir türlü gönderemedik sizi, biz böyleyiz işte..
    Zeynep ve Züleyha Yeşilyurt sizi sanki daha önce tanıyormuşum gibi hissettim, çok memnun oldum..
    evet Ayşegül Gemiksiz..hemşerim seni daha önce fetihte görmeyi çok istemiştim nasip olmamıştı, kızlara "görürseniz muhakkak haber verin" dedim..ve sonunda tanışabildik çok şükür..ve çok çok çok memnun oldum..görüşelim inşallah...
    ev sahibi olarak da memnun edebilmişizdir inşallah..buraya yolunuz düşerse bekleriz..DUA İLE...

bana bunu yapmayacaktın :(((
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

daha sana neler ederdim de dua et yoğunum..DUA İLE...
    MANA KAPLAN HUYLUDUR DIŞARI ÇIKMAZ...

Alıntı Hümeyra KARCI tafarından gönderildi Mesajı Göster

sevgili Hümeyra o gün Ankara'da buluştuğumuz da da farketmiştim beni hatırlamadığını biz seninle fetihte tanıştık hatta konuştuk ben seni hatırlıyordum birlikte çekilmiş fotoğraflarımız da var üstelik
    güzel aşık

+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 İlkİlk 1234

Yer İmleri

Gönderme Kuralları