+ Konuyu Yanıtla
15 sonuçtan 1 --- 15 arası gösteriliyor

Konu: Hocama!.....

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1

Hocama!.....

Hocam;seni seviyor ve inanıyorum sana.Senin her ağzından çıkan kelimeyi dikkatlice dinliyor verdiğin mesajı kendi payıma alıyorum.Ve ya almaya çalışıyorum.

Sen konjektür neyse ona göre davranmıyor,nebevi siyaset neyi gerektiriyorsa onu yapıyorsun.Seni anlamak bu kadar zormu Hocam?

Bu gece yine canımı sıktılar Hocam....

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    Hamdolsun ona yapılan haksızlığın sadece bir kısmının cumhurbaşkanı tarafından giderildiğini çookkk uzaklarda iken duydum ve rabbime bir kez daha şükrettim...

Bu yalnızca bir haksızlığın giderilmesi değil
    Bu Saadet iktidarının habercisi
    Bu Yeni bir dünyanın müjdecisi
    Bu İslam Birliğinin yeşermesinin müjdesi
    ....

Hazır mısınız Milli Görüşcüler ?
    Hazır mısınız Müslümanlar ?
    Hazır mısın Abd ?
    Hazır mısın İsrail ?

Yeniden Hakk geliyor Batıl'ı zail etmek için...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

Eser GEDİK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    hangi madenden geldin recep..
    herkes ne söylediğini, nasıl söylediğini bilse. bu işler olmayacaktı sadri abi.

vuslatım vahdet
    Misafir

zor değil

hocamızı anlamak zor değil sadece basiret gerektiriyor..
    ınsanlarımız sadece dunya ya tamah eder hale gelmişler.. nuh (as) ın davetını uyguluyor hocamız ama anlayanlara yaa basiret sahibi olmak ne kadar önemilymiş değil mi??

hocamızın soyledıklerınden bızde payımıza dusenlerı alma gayretı ıcerısındeyız.. rabbım ayaklarımızı kaydırmasın ve daım eylesın..
    hocamızı dınlerken sadece bana mı oluyor bılmiyorum ama koskoca salon 100 lerce ınsan hocamız anlatıyor.. ama sankı orada bır o bırde ben varmıs gıbı oluyorum.. sanki hep bana bakıyor hatta bakıyor dıye ona bakmaktan not alamıyorum.. hocam senı cok sevıyorum.. rabbım senden razı olsun... hayırlı UZUN omur versın.. basımızdan eksık ETMESIN..

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Geçen günlerde yine seni gördüm rüyamda Hocam...Bu aralar ne çok girmeye başladın rüyalarıma...

Yine krem rengi pantolonun ve beyaz gömleğin vardı üstünde...Biryerlerde kalabalık vardı sende oraya gidecektin, bense seni kapında bekliyordum sen dışarı çıktığında koluma girdin ve beraberce o kalabalığa doğru gidiyorduk. Kalabalığa doğru gidiyorduk ama sanki senin umrunda bile değildi o kalabalık...

Bu sefer takım elbisen yoktu üstünde,sade krem bir pantolonun ve bembeya bir gömleğin vardı yumuşacık bir pamuk dede gibiydin. Dokunuşun insana ferahlık ve rahatlama güven veriyordu. Buram buram şefkat dağıtıyordu etrafına...

Yolda sen koluma girmişsin beraberce yürüyorken senin için yolun en zorlu kısmına gelmiştik, sen dar merdivenlerden çıkacaktın koluma tutunaraktan çıktın çokta zorlanmadan. Çıkar çıkmaz şöyle bir durdun, ayakkabılarına baktın ve bana dedin ki: "Fatih görüyormusun ayakkabılarım da eskimiş yenisini giyemedim..." dedin ve başını hafiften geri çevirip evine doğru baktın. Her taraf bembeyazdı Hocam cennetten esip gelen bir huzur vardı sanki etrafta ve sen tekrardan koluma girip yolumuza devam ettik...

Bu gece çok duygusalım Hocam...Bu gece seni çok özledim yine...

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Hocam, mücahitlerin geceli gündüzlü Kudüs için nöbette. Tüm olumsuzluklara, çekememezliklere ve ihanetlere rağmen nöbet devam ediyor. Ve Kudüs davasına Tüm dünyaya duyurmak için sahip çıkyorlar...

Geçen günlerde yine seni gördüm rüyamda Hocam...Bu aralar ne çok girmeye başladın rüyalarıma...

Yine krem rengi pantolonun ve beyaz gömleğin vardı üstünde...Biryerlerde kalabalık vardı sende oraya gidecektin, bense seni kapında bekliyordum sen dışarı çıktığında koluma girdin ve beraberce o kalabalığa doğru gidiyorduk. Kalabalığa doğru gidiyorduk ama sanki senin umrunda bile değildi o kalabalık...

Bu sefer takım elbisen yoktu üstünde,sade krem bir pantolonun ve bembeya bir gömleğin vardı yumuşacık bir pamuk dede gibiydin. Dokunuşun insana ferahlık ve rahatlama güven veriyordu. Buram buram şefkat dağıtıyordu etrafına...

Yolda sen koluma girmişsin beraberce yürüyorken senin için yolun en zorlu kısmına gelmiştik, sen dar merdivenlerden çıkacaktın koluma tutunaraktan çıktın çokta zorlanmadan. Çıkar çıkmaz şöyle bir durdun, ayakkabılarına baktın ve bana dedin ki: "Fatih görüyormusun ayakkabılarım da eskimiş yenisini giyemedim..." dedin ve başını hafiften geri çevirip evine doğru baktın. Her taraf bembeyazdı Hocam cennetten esip gelen bir huzur vardı sanki etrafta ve sen tekrardan koluma girip yolumuza devam ettik...

BAK ŞİMDİ KISKANDIM KARDEŞ SENİ

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster

Yine krem rengi pantolonun ve beyaz gömleğin vardı üstünde...Biryerlerde kalabalık vardı sende oraya gidecektin, bense seni kapında bekliyordum sen dışarı çıktığında koluma girdin ve beraberce o kalabalığa doğru gidiyorduk. Kalabalığa doğru gidiyorduk ama sanki senin umrunda bile değildi o kalabalık...Bu sefer takım elbisen yoktu üstünde,sade krem bir pantolonun ve bembeya bir gömleğin vardı yumuşacık bir pamuk dede gibiydin. Dokunuşun insana ferahlık ve rahatlama güven veriyordu. Buram buram şefkat dağıtıyordu etrafına...

Bu rüyanın ne anlam ifade ettiğini şimdi daha iyi anlıyorum!!!

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster

Bu rüyanın çok benzerini çok sevdiğim değerli bi büyüğüm ağabeyimde gördü. O kalabalıklar sanki Hocamın umurunda bile değil. Bir terkedilmişlik, bir yalnızlık ve üzerine çökmüş olduğu mahzunluk...

..:: Ukde ::.. Mustafa AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    Ben de geçtiğimiz zamanlarda rüyamda Erbakan hocamızı gördüm..

Bana şöyle dedi..

Senin ayakkabıların eskimiş yenisini almak lazım...

düşündüm ve ne demek istediğini anladım..

Aşk şehidi..

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı Mustafa AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster

Bana şöyle dedi..

bende anladım ne demek istedigini
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11

Bana şöyle dedi..

ayakkabının yenisini görmek servet demektir.zenginlik demektir.inşallah manevi kalkınmanda beraberinde gerçekleşir

..:: Ukde ::.. Mustafa AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Oct 2006
    İletiler
    2,471
    Blogdaki Konular
    2
    Alıntı ibrahim DEMİRCİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ayakkabının yenisini görmek servet demektir.zenginlik demektir.inşallah manevi kalkınmanda beraberinde gerçekleşir
    ama rüyamda yeni ayakkabıyı görmedim ki..
    Aşk şehidi..

Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    ama rüyamda yeni ayakkabıyı görmedim ki..

yapmayaaaaaaaaaa.
    sen beni tanımıyorsun.ben seni.sana hakkım helal olsun.sende bana helal et.
    öbür tarafta sorulara cevap verirken başını emme basma tulumba gibi sallama.makul ve mantıklı cevaplar ver.hatta sana bir kopya vereyim.ne sorarlarsa sorsunlar tek bir cevap ver;
    BEN BİR MİLLİGÖRÜŞÇÜYÜM..:):):):):)

Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Başımız yerde,suratlarımız asık ve yüzümüzde kıpkırmızı bir kızıllık ve ateş topu halinde....

Utanıyoruz Hocam; emanetine sahip çıkamadığımız için...

Utanıyoruz Hocam; Sütü bozukları senin kuruluşlarına girmelerine ses çıkaramadığımız için...

Utanıyoruz Hocam; ihanet çemberinin, senin tırnaklarınla kazıyıp emek vererek kurduğun kurumları kuşattığı için...

Utanıyoruz Hocam; artık kabrinin başına gelmeye...

Biliyormusun Hocam? Senin nice emekler vererek kurduğun Mil-San da şimdi ihanetler kol geziyor...

Ve emin ol Hocam çok korkuyoruz mahşerde nasıl yüzüne bakacağız diye...

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları