+ Konuyu Yanıtla
4 / 3 İlkİlk 1234 SonSon
78 sonuçtan 41 --- 60 arası gösteriliyor

Konu: Portal Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ziyareti

Hocamızın Cuma namazlarını eda ettiği Aynalı Burun Camiinden bir görünüm...

konu şuurlu mülüman olmak =dersin geri kalan kısmı...

bunun üzerinde duruyoruz Siyonizm bir timsahtır çenesi abd gövdesi işbirlikçi şuurunu kaybetmiş Müslümanlar kuyrugu ise israildir.

İslamı seviyoruz ama tam manası ile yapmıyoruz işimize gelen kısımlarını alıyoruz kuranda 500 yerde n fazla cihattan bahsediyor cihat delisi olmadan Müslüman olamasın sonrada bu konuyl a alakalı olarak hayatından geçen bir olayı anlattı hocam

Birgün bizim evin yan tarafına bi albay taşındı beni nezaman görse yön degiştirip başka yola gidiyordu günün birinde o adamı camide namaz kılarken gördüm sordum arkadaşlara nedir bunun hikmeti bana dedilerki şu ileride bir kasap efendi var onun ile baya samimiler o vesile olmuş çagırdım kasabı dedimki nedir bundaki hikmet kasap efendi anlat bakalım oda hocam o hep benden alırdı etini bende her et istediginde yanına bir böbrek bir parça ciger mutlaka ek olarak koyardım baktım birgün tam kıvama geldi o zaman onu sp ne davet ettim ederken de gözünün içine dikatlice baktım bu arada ona verdigim cigerler böbrekler geliyordu gözümün önüne (tabi işin esbiri tarafı bu)sonra oda beni kırmadı geldi ..

İşte böyle kasap efendi gibi dava delisi olacagız dava delisi olmadıkca kurtulamasın her işte dava önde gelmesi gerek namaz dinin diregidir cihat ise zirvesidir…

Cihadın Edasının şartları nelerdir …

1-her farz bir zamana baglıdır cihadın ise böyle bir zamanı yoktur her an takatimizin sonuna kadar yapacagız…

2-ümette dahil olmak ittifak ile yani beraber çalışacagız tefrika yapmayacagız tefrika yapmak haramdır..

3-ümette dahil olurken ihlas ile çalışacagız sırf Allah için çalışacaksın (ihale alayım yok işe gireyim yok )

4-ittika –sadece Allahtan korkacaksın yalan söylemeyeceksin vs vs dürüst olacaksın her işte Allahın rızasını gözeteceksin…

5-iyi ahlak sahibi olacaksın (edepli olacaksın)

6-ihsan = Allah seni görüyor her işini buna göre yapacaksın …

7-istişare ile çalışacagız isrişareden çıkan sonuca iteat edeceksin başkanı sevdigin için degil Allah senden böyle davranmanı istedigi için yapacaksın..

8-islamda sadakat çok önemlidir ! Allah cc sadık olanları yarın kıyamet günü sıddıklar ve şehitlerle haşr edecektir davana ihanet etmeyeceksin..

9-cihat farzını diger farzlarla beraber yapacaksın..
    Ondan ayrı tutamasın .

namazı kılıp orucu tutmakla kurtulamayız namzdan önemlidir cihat neden tarih tekerrürden ibarettir ponpein yani lut kavmi neden yerle bir oldu orada 12bin tane peygamber ameli gibi amel eden insanlar vardı ama o namzaları onların kurtulmaları için yeterli olmadı ee ne yapacagız cihat edecegiz nedemektir

cihat iyiliklerin yeryüzünde yaşanır kötülüklerinde yeryüzünden kaldırmak için var gücümüzle çalışacagız cihat bu kadar önemli olmasa idi ebu eyyübel ensari hz ta mekkeden kalkıpta 90 küsür yaşında istanbulu fethe gelirmiydi evet cihat ibadeti çok önemlidir kelimeyi şehadet en büyük nimettir ama bizi tamamen cehennemden korumaya yetmez rabbim ceheneme girmeyi bırak oraya bakmayı bile nasip etmesin aman yarabbim dayanamayız rabbim muhafaza eylesin …amin

İslamsız seadet olmaz…

Kuran 23 senede bitti ne diye sona erdi

1-nimetlerimi sizin üzerinize tamamladım..

2-sizin saadetiniz için her şeyi orada size anlattım.

3-peki ne yapacaksıznız şerri ortandan kaldırıp iyilikleri yaşatacaksıznız.

hayır nedir onu bilip yeryüzünü yaşanır hale getirmek
    Şerri bilip onu ortadan kaldırmak için çalışacaksınız…

Allahın emirlerinden zerre kadar taviz vermek ondan çıkmanın sonu helaktır Allah muhafaza eylesin inş..

Eger İslamsız saadet olsa idi İslam yeryüzüne gelmezdi.

Toplantılarımıza akp li kardeşleirmizi davet edecegiz ikramını yaptıktan sonra onları sp davet edeceksin oda ben zaten milli görüşçüyüm diyecek sen onun kafasına 3 tane çivi çakacaksın 1 tane çivi yetmez ilim çivisi var şuur ve ihlas çivisi olmadan kurtulamasın diyeceksin (her ne koşul olursa olsun davanı satmayacaksın şuurlu olacaksın)

Sen her gün namazda gayril madubi aleyhim veleddallin diyorsun selam verdikten sonra gidip zalime teslim oluyorsun bop başkanı oluyorsun ne bu hal yaw

Şuur ve cihat çivisini o kafana çakmadan bir yere varamasın …

İhsan ergüney Allah ondan gani gani razı olsun bizleri şefeatlerinden mahrum etmesin müritlerine ilk gelir gelmez gidip sp den görev al sonra gel diyordu ..

İlk önemli vazifen zülmü ortadan kaldırmak için çalışacaksın biz başa geldigimizde ilk ziyaretimizi nijeryaya düzenledik oraya gittigimizde oranın halkı

bizlerı görünce arabalara yumruklar atarak tezerruatta bulundular sorduk

yanımızdakılerine ne bu hal ya ne yapıyor bunlar neden vuruyorlar oda bize onlar sizlerin Osmanlı torunları oldugunuzu biliyorlar ve Osmanlının onlara yaptıgı iyilikleri halen unutmamışlar ve size sevgi gösterisi yaparak böyle karşılıyorlar dedi dininden taviz vermeyeceksin onların emrine girmiyeceksin
    Ne olursa olsun davanı satmayacaksın dedi hocam vesselam ..
    Veylüllil musallin!! veyl veyl veyl___

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    ZzZzZzZzZzZ ! ! !

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    ZzZzZzZzZzZ ! ! !

arkadaşlar her hafta bir teşkilat buraya konuk oluyor bu hafta kim gelecek acaba bilen var mı?

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Fatih MALCIOĞLU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    arkadaşlar her hafta bir teşkilat buraya konuk oluyor bu hafta kim gelecek acaba bilen var mı?
    Fatih ilçesi ve Antalya teşkilatı,bildiğim kadarıyla....

Alıntı Üsame KARAKIŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Senin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz Yunus kardeş... :d

...Demir'den korksaydık-Trene binmezdik...İstediğin parkurda-istediğin pistte fark etmez...Böyle şeylere gerenk yok... Hem Biz zaten pistlerdeyiz...Tur bindirdik devam ediyoruz..Seen biraz arkamızda kaldın galiba abii... :)

Alıntı Yunus BİTİŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ...Demir'den korksaydık-Trene binmezdik...İstediğin parkurda-istediğin pistte fark etmez...Böyle şeylere gerenk yok... Hem Biz zaten pistlerdeyiz...Tur bindirdik devam ediyoruz..Seen biraz arkamızda kaldın galiba abii... :)
    KuRT KoCaYıNCa İt'in KöPeĞiN MaSKaRaSı OLuRMuŞ.. :boxing[1]::w00t2[1]::spaminated[1]::help[1]::nep[1]::tomato[1]::thumbdown[1]::whip[1]:
    "Ey akıl sahibi kişi ! Görüyorum ki beni, kim olduğumu, ne yaptığımı merak ediyor ve araştırıyorsun. Acizim, güçsüz ve kuvvetsizim, etim ve kemiğim hepsi elli kilo."

Musavi Alaaddin KIYAĞAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Jun 2007
    istanbul/fatih/ karagümrük/zeytinburnu_A.İ.H.L
    İletiler
    247
    Blogdaki Konular
    1
    ben çok gitmek istedim ama gidemedim o gün tatile çıktık ve bir haftada trabzon-of,ardahan,kars,erzincan,sivas-su şehri,sinop-erflek yapıp geldik :) 400km ye yakın yol hiç bitmiyicek sanmıştım.

ben hocayı ziyarete gidemedim ama bizim karagümrük bölgeden Yunus Mert Aktaş kardeşimizi gönderdim
    . . . . ALLAH (C.C) EN GÜZELİNİ YAPAR. . . . .
    Prof.dr.Necmeddin Erbakan(r.a)

Alıntı Fatih MALCIOĞLU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Biz Antalyadan Cuma günü yani yarın yola çıkıyoruz. C.tesi Hocamızın yanındayız Allah izin verirse.
    "Söylesem tesiri yok, Sussam gönül razı değil..."

KuRT KoCaYıNCa İt'in KöPeĞiN MaSKaRaSı OLuRMuŞ.. :boxing[1]::w00t2[1]::spaminated[1]::help[1]::nep[1]::tomato[1]::thumbdown[1]::whip[1]:

Demekki KURT Kurtluğunu yapmıyor iş başkalarına kalıyor abi...Sen KURT'luğunu yap ki...Kurt mu yoksa başka bi şey olarak karşımıza çıkıyorsun onu bi ögrenelim....

...Ve benim laflarımı bana satmaya kalkma elinde çürür bunu unutma abi... :)

Alıntı Yunus BİTİŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Demekki KURT Kurtluğunu yapmıyor iş başkalarına kalıyor abi...Sen KURT'luğunu yap ki...Kurt mu yoksa başka bi şey olarak karşımıza çıkıyorsun onu bi ögrenelim....

...Ve benim laflarımı bana satmaya kalkma elinde çürür bunu unutma abi... :)
    Abi sen beni ciddiye almışsın ben sadece şaka yapıyorum sana. Bu konuda söylediklerimi ciddiye almayasın. Takılıyorum ben. Yüzyüze tanıştığımız zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın inşallah. Seni seviyorum Allah rızası için. ha bi de abini de çok severim. :)
    "Ey akıl sahibi kişi ! Görüyorum ki beni, kim olduğumu, ne yaptığımı merak ediyor ve araştırıyorsun. Acizim, güçsüz ve kuvvetsizim, etim ve kemiğim hepsi elli kilo."

...Bende makaraya vuruyorum ama direk "...KuRT KoCaYıNCa İt'in KöPeĞiN MaSKaRaSı OLuRMuŞ.. " deyince iş karışıyor...

Ve bu konun abimle aran iyi diye biteceğini mi sanıyorsun..Yanılıyorsunn.... Abi ona göre... :)

Musavi Alaaddin KIYAĞAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Jun 2007
    istanbul/fatih/ karagümrük/zeytinburnu_A.İ.H.L
    İletiler
    247
    Blogdaki Konular
    1
    Abi sen beni ciddiye almışsın ben sadece şaka yapıyorum sana. Bu konuda söylediklerimi ciddiye almayasın. Takılıyorum ben. Yüzyüze tanıştığımız zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın inşallah. Seni seviyorum Allah rızası için. ha bi de abini de çok severim. :)
    usame abi o by Entrasan bulaşmamalıydın bence :lac[1]:
    :d
    . . . . ALLAH (C.C) EN GÜZELİNİ YAPAR. . . . .
    Prof.dr.Necmeddin Erbakan(r.a)

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Geçen gün oturup konuya bir kamyon yazı yazdım. madde madde altınoluk ziyaretimizi döktüm ama gönder butonuna basamadan ne yaptıysam tüm yazdıklarım gitti. O zaman kendi kendime demekki bundan sonra uzun bir yazı yazacaksan açacaksın word dosyasını yazıp buraya aktaracaksın bu sana ders olsun dedim. Bu nedenle gecikti konuya dahil olmam. Ama anlaşılan fotolar bekleniyor. Bari fotoları ekleyeyim biraz.

Böyle başladı yolculuk. İstanbul Fatih'te Fatih Kanlı tarafından kandırılmış ve buluşma vaktinde kendisi bulunmamış olarak. ( bu sözünde durmama örneği Fahih için bir eksi olarak yazılmıştır)

Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Ardından bizi taşıyacak geminin güvertesinde muhabbetler başladı. Ooooo yasak da dinlemedi bu sigara aşıkları. Güverteleri bile sigara içmeye yasaklayan anlayışı tebrik ediyorum bu arada. Yasağı çigneyenleri denize atmayı da serbest bıraksalar ne güzel olurdu.

Yakaladım :)

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    tabi araç su ile çalışmıyormuş. Mehmet Ali bu konu ile ilgilenmeli. Su ile çalışan araç istiyoruz.
    Biz yinede şimdilik bir benzinciye uğrayalım dedik. Benzin ve enerji içeceği aldık :) İşte yol boyunca irdelenecek konu da buradan çıktı.

Fatih bak biz bir cola içtik az daha aforoz ediliyorduk. Şimdi sen ne edersin bilmem :)

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Ve sabah namazı. Düşünsenize aracı çekiyorsunuz caminin önüne ve topluca namaz kılıyorsunuz. İşte bir teşkilatta olmanın en güzel yönü.

yol uzun hava şartları çetin. Yeşillik görünce akla uyku geliyor ,:)

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    işin bir diğer güzel yanı kahvaltı :) allah razı olsun Fatih ile Mehmet Ali herbişeyi düşünmüşler. Bize sadece afiyetle yemek kaldı.

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Kahvaltıdan sonra az bir yüzmeye gidelim dedik. Ne de olsa akşama kadar vakit var. Tabi yüzebilmek ne mümkün sabahın erkeninde biraz yüzdükten sonra sahilden uzaklaşmak gerekti ( gerçi bıraksalar mışıl mışıl uyumuştum ya. olmadı işte )

tabi bir kahvaltıdan yüzmeye giderken adminimiz kendine yakışanı yapıyordu .

+ Konuyu Yanıtla
4 / 3 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları