+ Konuyu Yanıtla
4 / 1 1234 SonSon
78 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Portal Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ziyareti

Portal Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ziyareti

Evet portalın aylardır konuştuğu altınolu-ERBAKAN HOCA ziyareti gerçekleşti...Cumartesi 23.00'da Fatih İlçe merkezinde portaldan arkadaşlar ve diğer arkadaşlarla toplandık...Nedense 24.30'da istanbulan yola çıktık...Yolculuk güzeldi genel olarak...Sabah altınoluktaydık...Sabah 8-9 gibi kahvaltı yapıp denize gittik...Orada takıldık az bi şey...Sonra Altınoluktaki camide oturduk muhabbet ettik...Başka bi şey yapmadık genelde.... :) Saat:18.30 gibi camiden ayrıldık...19.00 gibi hocamın dersi başladı...650 kişinin katıldığı bu sohbette...Ankara-Bursa-Yalova'dan ve istanbuldan misafirler vardı...Erbakan Hocam gelen misafirlerin başkanlarını ayağa kaldırdı ve kaç kişi ile geldiklerini sordu...En son MİLLİ GÖRÜŞ PORTAL deyince Mehmet Dağdelen abimiz Kalktı...Ve 23 kişi olduğumuzu söyledi...Sohbet içerğine girmiyorum...Bu kadar Yeter yazmak isteyenler olabilir herşeyi anlatmayayim..Fotolar...Tevfik Yazıcılar,Fatih Kanlı Ve M.Ali Işık'ta...

Çok arzuladığım halde katılamadım. Hocama özlemim bir kat daha arttı... Allah başımızdan eksik etmesin. Sıhhatten ayırmasın.

Acaba, fotoğrafları yayınlayabilecek misiniz, buradan?

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Arkadaşlar selamı olanlar vardı onları iletemedik kusura bakılmasın.Çünkü;izdiham vardı kimse prosedüre uygun hareket etmedi Hoca'da musafahaya izin vermedi.Bundan dolayı kimse kusura bakmasın.Ayrıca gezi ile ilgili ayrıntılı bişeyler yazacam ama çok yorgunum saçmalarım diye korkuyorum...:) Ayrıca Mehmet Abi ve Tevfik Abi silerler yazdıklarımı...:)

evet hocamızın vermek istedigi mesajlar mutlaka vardır bunları sabırsızlıkla bekliyorz siz katılan kardeşlerimizden...
    Veylüllil musallin!! veyl veyl veyl___

Hakkaten sohpete giden sus pus olup geliyo.
    Bakalım 23 Ağustostada ben katılcam inşallah. Bendede aynı etkiyi yapacakmı?
    "Söylesem tesiri yok, Sussam gönül razı değil..."

Milli Görüş Portal olarak düzenlemiş olduğumuz Liderimiz Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızı ziyaret proğramımız çok güzel ve verimli geçti. Portalda olupta daha önce tanışmadığımız, Başta Adminimiz Mehmet DAĞDELEN bey olmak üzere diğer arkadaşlarla tanışabilme imkanı bulduk.

Hocamız beyinlerimize 18 tane çivi çaktı. Bu çivilerin ayrıntılarını ve hocamız konuşmalarından aklımda kalanları daha sonra sizlerle paylaşacağım.

Bu ziyaratimiz esnasında çok sayıda resimler çektik. İnşallah onlarıda bu başlık altında sizlerle paylaşırım.

Gelen yada gelmeyen arkadaşlarda tepkilerini yazarlarsa daha ileriki proğramlar için daha dikkatli olmamamıza katkı sağlar..

ziyerek edenlerin içinde AKP lilerde varmıydı ?
    Hak geldi batıl zail oldu
    http://www.milligazete.com.tr/

Alıntı Hüseyin ÇİL tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ziyerek edenlerin içinde AKP lilerde varmıydı ?
    Şöförlerimiz AKP liydi. Hatta bir tane şöförümüzün babası aşırı solcu olacakki ismini Deniz Gezmiş ten esinlenerek Deniz koymuş. Yolda bana söylediği Hoca konuşurken abi çok duygulandım ağlamamak için kendimi zor tuttum. Biz şimdiye kadar Erbakan Hocayı böyle tanımıyorduk.. Bundan sonra bende Mili Görüşçüyüm...

Alıntı Mehmet Ali IŞIK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Şöförlerimiz AKP liydi. Hatta bir tane şöförümüzün babası aşırı solcu olacakki ismini Deniz Gezmiş ten esinlenerek Deniz koymuş. Yolda bana söylediği Hoca konuşurken abi çok duygulandım ağlamamak için kendimi zor tuttum. Biz şimdiye kadar Erbakan Hocayı böyle tanımıyorduk.. Bundan sonra bende Mili Görüşçüyüm...

Buna çok sevindim..

Ne yaşadıklarımı anlatayım. :)

Cumartesi akşamı Fatih abinin tarif ettiği yoldan buluşacağımız yere doğru yola koyuldum.Fatih abim Fatih ilçe teşkilatını Tefsir derslerini yaptığımız yerden itibaren 400 metre yürüyünce bulacaksın demişti ama ne 400'ü 800 oldu kimse yok.Yola devam 1 km oldu ve bizimkiler yol kenarında bekliyorlar. Saat 23.00

Daha sonra çömeldik kaldırım kenarına ve Mehmet Ali abimizin araç ile gelmesini bekledik.Bir süre sonra Mehmet Ali abi pijamaları ile karşımıza çıkı verdi.(eşofmanda diyilebilir benziyordu :whistling[1]: )

Araca bindik ve Mehmet (Dağdelen)abiyi almak üzere gebzeye doğru yola çıktık.
    Araca bindikten sonra Tevfik abi birden kostüm değiştirdi.Adeta bambaşka biri oldu :)
    Tabi ilk fotoğraflarda çekilmeye başlandı bizlerde objektiflere pozlar verdik. :)
    Hava iyice karardı bizde o sıralar gebzeye vardık bir baktık ki yol kenarında Mehmet abi... O karanlıkta tek başına...

Mehmet abide geldikten sonra karadaki yolculuğumuza son verdik ve deniz yolu ile Altınoluk'a doğru yol almaya devam ettik.Feribotta en üst güverteye çıktık ve muhabbete daldık.Muhabbet öyle koyuydu ki teferruata girmeyeceğim. :)

Sonra yeniden karaya ayak bastık ve aracımız ile yolculuğumuza devam ettik.Yavaş yavaş herkesin pili bitti ve potal uykuya daldı.

Derken sabah namazını kılmak üzere bir cami yanında durduk.Herkes teker teker abdestini aldı ve caminin ark kısmında diğerlerinin gelmesini bekledik.Mehmet Ali abiden bu sırada caminin içini kontrol ediyordu.Bi de ne görsün adamın biri içerde yatıyor oda namaz kılmak üzere gelmiş tabi ezanın okunmasını beklerken uyumuş.Sonra merkezi istemden ezan okunmaya başladı ve bizde kaltık saf tuttuk ve Fatih abinin imamlığında namazımızı eda ettik.

Tekrar aracımıza bindik ve yolumuza kaldığımız yerden devam ettik.Hava iyice aydınlandı ve bizde artık altınoluk'a vardık.Belkide hocamızı ziyarete gelen kafileler arasında en erken gelen biz olduk.

Hocamızın yazlığının yanından geçerek bir kaç yüz metre ilardeki caminin önünde durduk.Biraz dolaştıktan sonra caminin avlusundaki halıları ödünç aldık ve yine avlunun diğer tarafında halıları serdik ve soframızı kurduk.Açık havada bir güzel kahvaltı yaptık.

Eee akşama kadar bu millet boş duracak değilya fırsattan istifade diyerek attılar kendilerini kıyıya hepsi haşamasını havlusunu getimiş yüzmeye hazır haldeler portaldan bir benle Mehmet abi kaldık ortada onlar yüzdü bizde çevreyi turladık dilimiz damağımıza yapıştı döne döne su aramaya başladık ama yok ne araçta var ne de çevrede bir bakkal var mecbur hem denizden yoksun hemde susuz bekledik.Sonra Mehmet abi dayanamadı ve milleti ikna ederek sudan çıkardı. Bu arada hiç biri yüzmeyi bilmiyor :) bıcı bıcı yapıp çıktılar...

Tekrardan camiiye döndük.
    Çaylarımızı aldık ve başladık muhabbete...
    Bu sırada esenlerin çılgın gençleinden Yunus Bitiş WC ye yönelen kalabalıkları görünce bir masa alarak WCnin önüne kuruldu ve her girenden para almaya başladı yaklaşık 1 lira 75 kuruş topladı imama götürmüş ama kabul etmemiş götür fakir birine ver demiş :)

Muhabbet devam ederken Adminimiz yolculuğun yorgunluğuna dayanamayıp sandalyede uyuya kaldı ve objektiflere yakalandı. :)
    Derkeeeeen yaşlı bir amca çıka geldi.Selam verdi ve yanımıza oturdu.
    Osman Gaziden başlayıp İstanbul'un fethnie kadarki tarihi en baba tarihçilere taş çıkartır derecede teferruatlı bir şekilde anlattı. Tarihleri atlamıyor ve konuya daima hakim titizlikle anlatıyor ve bizlerde pür dikkat amcayı dinliyoruz.
    Selçuklu'dan anadolu beyliklerine oradan osmanlının kuruluşuna,Yıldırım beyazıt ile timur arasında ki ankara savaşına oaradan Sultan Fatih'in tahta çıkışına kadar Osmanl'nın ilk 2 buçuk asrını bir çırpıda anlatı verdi.

Öğle oldu ve öğlen namazını kıldık.
    Cemaatinin yüzde doksan dokuzu milli görüşçü idi buna eminin...
    öğlenden sonra teşkilatlar teker teker gelmeye başladı çevredeki milli görüşçü sayısı her geçen dakika dahada artıkyordu.Ankara,Mersin.yalova,bursa ve daha bir çok ilden teşkilatlar akın akın Hocasına koşuyordu.Tabi saat daha erken olduğu için onlarda bizler gibi camiide toplandılar...

Artık sahne esenler tayfasınındı karma karışık ve şiddet üzerine planlanmış oyunlarını sergilemeye başladılar.Adamlar dayak yemekten ve atmaktan haz lıyor...
    Esenlerin piskolojik tedaviye ihtiyacı olduğu kesin... :d

İkindiden önce yemeğimizi yedük ve ardındsan okunan ezanla birlikte namazımızı kıldık.
    Hocamıza kavuşmamıza bir kaç saat kalmıştı.
    Bu bir kaç saat tam manası ile beyin fırtınasının yaşandığı anlar oldu.Çevrede ki milli görüşçü ağabeylerimizinde sohbetimize katılması ile yepyeni fikirler meydana çıktı hayalde denilebilir :)

Ve artık saat geldi hocamızın evinin yolunu tuttuk bir süre bekletildikten sonra içeri girdik girmeden önce daha önceden tecrübeli olan Fatih abiden son bilgileride aldıktan sonra bahçeye serilmiş olan hasırların üerine oturu verdik hocamızı beklerken görevliler tarafından neler yapmamız ve yapmamamız konusunda uyarılar yapıldı.Derken Mücahit Erbakan arka kapıda gözüktü yavaş yavaş kendisi için hazırlanan masaya doğru ilerledi ve hepimizi selamladı.Hocamı ilk defa canlı canlı görme imkanım oldu tarif edilemez bir duygu...
    Hocamız gelmeden önce her teşkilat listeye adını ve kişi sayısını yazdırdı.Listede portalda yer aldı mili görüş portal 23 kişi...Erbakan hocam besmele çekip fatiha ukuduktan sonra listeyi eline aldı ve her teşkilatın başkanını tek tek kaldırdı ve kaç kişi geldiklerini sorarak her birine hoşgeldiniz dedi ve sıra bize geldi ve Erbakan hocam milli görüş portal dei ve Mehmet abi ayağa kalktı kaç kişisiniz sualine 23 kişiyiz hocam cevabını verdi ve hocamda hoşgeldiniz dedi...

Sonraaaaaaa...
    Erbakan hocam dediki urada anlatacaklarımız dışarı çıktığınızda aklınızdan çıkmasın diye kafanıza 3 çivi çakacağız dedi ve aklınızda kalsın diyede 3-6-9 olmak üzere üç ayrı kitapta bunları size anlatacağız dedi.Anlatmaya başlamadan önce şehadetin ne olduğunu kısaca özetledi...
    Ve birinci cilt ile başladı yani 3 çividen birincisi olan 3'ü anlatmaya başladı bu üç çivi islam,şuur ve cihad...
    İslamı ispat ederken 4 madde de bu ispatı yaptı,Akıl,tarih,coğrafya ve ilim yolu ile bunu ispat etti.
    Canlılar ile cansızlar arasındaki farkı ve insanın canlılar arasında en üstünü olduğunu açıkladı.Örnek olarak en küçük canlı olan amipi verdi bu canlının tek bir hücreden oluştuğunu dışında kabuğu içinde zarı ve içindeki bazı özellikleri saydı hatta hayvanların bunlar ile arasındaki farkı ve insanın bunların hepsinden farkını açıkladı ve bunu yaparken insanın maymundan evrim geçirerek geldiği iddiasınıda çürüttü...
    Daha sonra insanı diğer canlılardan ayıran en önemli özelliği olan irade-i cüziye olduğunu anlattı.

bu anlattıklarım daha sohbetin ilk çeyreği bile değil.Birinci çiviyi yarıda bırakıyorum bundan sonrasını tam manası ile ile anlatamayacağım.Ancak parça parça anlatabilirim.

3 ana çividen oluşan ve 3-6-9 diye sınıflandırılan toplamdaki 18 çividen 1. çividen şimdilik hatırlayabildiklerimi yazdık.
    Daha doğrusu yazmaktan yoruldum. :)
    Portaldan katılan herkes bir çiviyi anlatsa tamam olur inşaallah...

Geri dönüş yolculuğunu anlatmayacağum...
    Ve malesef hocamızla orada portalolarak fotoraf çektiremedik bırakın fotoğrafı elini bile öpmek nasip olmadı.

Son olarak Mehmet Ali abi ile bitireceğim.Sohbet bitip akşam namazını kıldıktan sonra ayrılmadan önce Mehmet Ali abim su içmek üzere oradaki odalardan birine girmiş ve tam suyu alıp içiyormuş ki görevli dönüp hemen ikazda bulunmuş ne yapıyorsun sen o hocanın suyu :d

(O be rahatladım Emin hiç konuşmuyosun diyenlere inat bunca yazı :d )
    ............................................................ .

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    erbakan hocamın çok ilginç bir tespiti vardı.
    dar-ül islam devletler içerisinde yetişip bundan başka bir sistem görmemiş islam alimlerinin insanlara islamı öğretmek için ibadet, temizlik, itikad gibi kişisel katılım gerektiren mevzular üzerine eserler verdiklerini söyledi. Kur'an-ı Kerimde en çok zikredilen ve Peygamber Efendimiz (sav)in ömrünü üzerinde tükettiği cihad üzerine ise eser yazılmadığından bahsetti. çünkü cihad zaten devlet eliyle tertip edilen ve mü'minlere emir ile yaptırılan çalışmalardı. ve bugün insanlar bir anda cihadsız kaldı. aynı suyun içindeki balığın sudan çıktığında maruz kaldığı hal gibi.
    ve öyle görülüyor ki cihadı anlatmak hocama nasip oluyor.
    ki bize cihadın özelliklerini ve dahili farzlarını anlattı.
    cihadın 6 özelliği ve 9 farzı olduğunu anlattı.

daha önce muhittin hocamdan bunları dinlemiştim ama ilk kez yerli yerince kafama oturdu. ALLAH erbakan hocamdan razı olsun.

bu toplantıya katılmak benim için çok zordu. fatihin çabalarını izliyordum ama 8 ağustos günü tevfik telefonla arayıp -yarın gidiyoruz hazır ol diyene kadar iptal edileceğini düşünüyordum. elbette her haliyle güzel bir organizasyondu. tabi ben kafamda başka türlü şeyler planlıyordum. eğer bir ekip olarak erbakan hocama gidersek ondan internet çalışmaları hakkında bize yol göstermesini istemek gibi şeyler istiyordum. bu bakımdan zaman itibari ile istediğim gibi olmadı. ama yine de güzeldi.

altınoluktan aklımda kalanlar:
    1. 9 ağustos günü sabah 6:00 / 9:00 arası 3 saat uyudum.
    2. akşam gebzeye gittim arkadaşlar beni yoldan aldı.
    3. saffette gelmiş. buna çok sevindim. cebrail de gelmiş. onlada tanıştım.
    4. feribotların açık alanlarıda dahil sigara içmek yasakmış.
    5. herkes yol boyunca uyudu ben uyuyamadım.
    6. denize girme planından haberim yoktu. herkes yüzdü biz yandık.
    7. ali haydar yüzmeyi bilmiyormuş.
    8. altınoluk'a gelen otobüsleri görünce mitinge geldim sandım.
    9. yunus bitiş bir sadist. ama geri dönüşte ayağını tutup bir büktüm. başladı viyaklamaya.
    10. sahilde bir sürü kadın cehennem için alıştırma yapıyordu.
    11. enerji içecekleri caizmidir diye tartıştık.
    12. cihat uçarda geldi. ama tevfik listeye cihat uçan diye birini yazdı.
    13. bursadan gelenler ile tanışamadık.
    14. osman ile fatih köse de geldi. babalarını temsilen... ne güzel dimi..
    15. değerli önder karan'ı portal listesine yazmayan tevfik beyi kınıyorum.
    16. mehmet ali bey ile uzun uzun tartıştık. neydi o? morcivert mişşş. tobe tobe.
    17. geri dönüşte artık takatim kalmamıştı. ama yine de uyuyamadım.
    18. herkes uyurken sessizce arabadan indim ve gebze tren istasyonuna gittim. saat 4:30
    19. ilk tran 6:20deydi ve 2 saat bekledim.
    20. trene binince artık dayanamadım. bilet elimde uykuya dalmışım.
    21. biri omzuma vurdu - beyefendi sondurak dedi. gelmişiz. elimdeki bilete baktım kondüktör imzalamış. ALLAH ALLAH.
    22. hala merak ediyorum... yunusun tarlasında kaç kabak olur? şu kadarını söyliim, 4 kabak olmaz....

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

hala merak ediyorum... yunusun tarlasında kaç kabak olur? şu kadarını söyliim, 4 kabak olmaz....
    ya kaç kabak olur reis:D
    Documents and Settings\casper\Belgelerim\Resimlerim\39db57caa7al0.gif

Mâh-rû Mümine AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,720
    Az da olsa Hocamı dinlemiş oldum.Allah razı olsun...Çok zevkli geçmiş...Bu arada Emin Yılmaz'ın söylediği yaşlı amcayı ben de dinlemek isterdim.Rica etseem,orada Hocam'ın anlattıklarını buraya en ince ayrıntısına kadar yazabilir misiniz?:flowers[1]: Allah razı olsun...
    Çocukluk günlerimin son demlerini yaşıyorum...Tadını çıkarmak istiyorum...

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Öncelikle bu gezide emeği geçen ama çeşitli nedenlerden ötürü katılamayan Halil BAYIR'a,gezimizin yapılmasında bize maddi destekte bulunan Emek Konfeksiyon Mağazası sahibi Mehmet Emin ÇİMEN abimize,Portal üyelerinden İbrahim BAKŞİŞ ve Mehmet Ali IŞIK kardeşlerime ve SP Fatih İlçe Yönetiminden Süleyman ŞAHİN abimize geziye katılan tüm arkadaşlarım adına teşekkürü bir borç bilirim.

Bu geziyi niçin düzenledik?

Haziran ayı içerisinde Halil BAYIR kardeşimiz bu konuyu açtığında doğrusunu isterseniz pekte itibar etmedim,belki bu işin olmayacağından belki de farklı nedenlerden dolayı.Taa ki Mehmet DAĞDELEN abimiz bu konuda bu işin nasıl yapılacağı ile alakalı görüş isteyene kadar.Bende bu işi halledebilecek yakın çevremde arkadaşlarım olması hasebi ile bu işte kendilerine yardım edebileceğimi belirttim.Ancak cevap Mehmet Abi'den değilde Halil'den geldi ve Mehmet Abi'nin o konuya yazdığı ilk ve son yazı o oldu.Bir dahada sahip çıkmadı.

Derken;Halil bu işe asılınca ve bir kaç arkadaş ta hakkatten çok istekli olunca bizde arkadaşlara bu konuda yardımcı olmak istedik birden baktık ki zamanla bu iş bizim üstümüze birden yığılıverdi.Çok uğraştık gayret ettik Allah yardım etti bu ziyareti gerçekleştirdik.Bu ziyaretten önce ki aşamalarda yaptığımız işlerin tümünde sade ve sadece Allah rızası için yapıldığını dünyevi hiç bir beklentimizin olmadığına yüce Rabbulalemin ve O'nun melekleri şahittir.(Bu açıklamayı bazı nedenlerden ötürü yapma ihtiyacı hissettim kusura bakmayın).

Maksadımız,Portalda üye olan,sürekli yazışan,davasına inanmış,teşkilatların çeşitli kademelerinde görev yapan veya henüz görev almamış arkadaşlarımızı tanımak,tanışmak,aramızda ki samimiyeti geliştirmek ve ileriki günlerimiz için birbirimize bir altyapı hazırlamaktı.

Bilidiğiniz üzere sanal dünyada yapılan arkadaşlıklar samimiyetten uzak,insanların gerçek kimliklerini gizleyen,söylenecek herhangi bir sözün yanlış anlaşılacağı ve farklı manalara getireceği,bundan dolayıda dava arkadaşı olan kişilerin aralarında husumetin çabuk gelişebileceği bir ortamdır.Maalesef sanal dünya böyle bir ortam.

İşte,tam bu noktada yapılacak bu ve bunun gibi faaliyetler birbirimizi daha çok tanımamıza fırsat vereceği için,portalda yazılan yazılar okunurken vede değerlendirilirken önyargılardan uzak,daha akılcı daha pozitif bir şekilde değerlendirileceğini ve tartışmaların daha olgun bir seviyede gerçekleşeceğini,husumetlerin olmayacağını düşünerek hareket ettim.Portalda bundan önce ki açmış olduğum:"Buluşuyoruz,Hayden Pikniğe vede Milli Görüş Portal İstanbul Tefsir Dersleri" adlı programların tamamı bu amaca yönelik çalışmalardır.Niyetimiz budur,bunun haricinde herhangi bir şey söz konusu değildir,olması da mümkündeğildir.

Rabbim,kendisinin rızası için birarya gelen toplulukların sayısını çoğaltsın,onları ümmet şuuru ile hareket etmelerini sağlasın.
    Rabbim ayaklarımızı bu dava üzerine sabit kılsın.
    Bizi sırat-ı müstakiminden ayırmasın.
    Bizi bize bırakmasın.
    Bizi nefislerimizle başbaşa bırakmasın.
    Kardeşlerimizle aramıza nifak tohumları ekenlere müsade etmesin edenleride kahhar sıfatı ile kahreylesin.
    Birbirine dargın olan kardeşlerimizin kalplerine yumuşaklık bahşetsin onlarıda yeniden aramıza dönmelerini nasip etsin. Amin...

NOT:Bu konu hakkındaki ve HOCAMIN dersi ile alakalı değerlendirmemi de daha sonra yapacağım inşallah.

Albayın oyununa gelip dayak yediğimi söyleyebilirsiniz. tevfik abi kendine dikkat et. ilk fırsatta acısını çıkaracağım...

Mehmet ağabey senin fetvana uyup parmağımdaki bandajı çıkarmadım hala. abdest oyle alıyorum. Vebali boynuna abim Kolay değil fetva makamı olmak, fetva vermek...

Alıntı Mehmet Ali IŞIK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Albayın oyununa gelip dayak yediğimi söyleyebilirsiniz. tevfik abi kendine dikkat et. ilk fırsatta acısını çıkaracağım...

Dıııızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

Hislerin kuvvetliymiş duyduğum kadarıyla?

:d
    "Vahdet-i İslama taraf gitmeli"

Alıntı Mustafa BİTİŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Dıııızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!

Hislerin kuvvetliymiş duyduğum kadarıyla?

:d
    Esenler .....

Tuzağa düşürdünüz beni....

Erkekseniz tek tek gelin...::)

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    öğle namazından 10 dakika önce camii avlusunda çay keyfi...

öğlen namazı eda edildikten sonra oynanan "dayak oyunu" :)

ZzZzZzZzZzZ ! ! !

Anti-Siyonist İsmail CENGİZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,972
    Alıntı Resul ZENGİN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Hakkaten sohpete giden sus pus olup geliyo.
    Bakalım 23 Ağustostada ben katılcam inşallah. Bendede aynı etkiyi yapacakmı?
    23 agustosta kim gidiyor???????

ANTİ-SİYONİST Cihat UÇAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Jul 2006
    İletiler
    2,030
    Blogdaki Konular
    1
    halil ibrahim sofrası

ZzZzZzZzZzZ ! ! !

+ Konuyu Yanıtla
4 / 1 1234 SonSon