+ Konuyu Yanıtla
17 / 1 1234567811 ... SonSon
333 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Portal Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ziyareti ( Davet )

Portal Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ziyareti ( Davet )

selamun aleyküm değerli Milli Görüş portalın değerli üyeleri, davamızın güzide insanları (girişte coşku iyi oldu :))

portal olarak birçok faaliyete ev sahipliği yapıldı, benim de sizden bu sefer bir isteğim olacak, eğer ki olursa bu faaliyet belki de portalın bu zamana kadar ki en büyük ve de en anlamlı faaliyeti olacak...(sabredin, yazacağım birazdan faaliyetin adını:lac[1]: :d)

bu faaliyetimize Türkiye'den ve dünyanın herhangi bir yerinden imkanı olan herkes katılabilir, lakin faaliyetin gerçekleşmesi sadece bize bağlı değil, asıl faaliyetin gerçekleştirileceği ve asıl ev sahibinden izin almamız gerekecek bunun için de partideki ağır abilerimizi, ablalarımızı tanıyan siz değerli üyelerimize iş düşecek. mesela Nazan Dinler abla (geçen dönem K.Maraş milletvekili adayı) Mustafa Kamalak ile görüşebilir :) ve sizin tanıdıklarınız...

şimdi gel gelelim faaliyetin adına ve içeriğine:

Faaliyetimiz içeriği ziyaret, bu davanın kurucusu, yılların da siyonistlerin de çok şükür durduramadığı, koşturmaktan beli ve yüreği dinç kalan, davamızın en ateşli motoruna moral ve destek amaçlı olarak, Prof.Dr. NECMETTİN ERBAKAN HOCAMIZI ziyaret etmek...

bu faaliyeti inşaallah gerçekleştirerek hem Hocamıza desteğimizi gösterelim, hem de portal olarak yaptığımız çalışmalardan bahsederek internetteki teşkilatlanma ve çalışmalar hakkında bilgi vererek O'nun yüreğine ve gönlüne su serpmiş olalım, ayrıca O'nun hayır dualarını da isteyelim...:)

böyle bir çalışmayı kaç zamandır düşünüyorum ama bu zamana kısmetmiş düşüncelerimizin dile getirilmesi, ben inşaallah bu yaz bi şekilde inşaallah Hocamızı ziyaret etmek için birtakım kulis çalışmaları yapacağım :d gönül ister ki portal ailesi olarak biraraya gelip birlikte bi şeyler yapmak...

konu tartışılır uygun görülürse görev dağılımı ile bu çalışmayı inşaallah yaparız, bataryalarımızı da şarzlarız :)

Mehmet Abi, Taner Abi, Tevfik Abi ve ablalarım genel olarak bu faaliyette inşaallah hizmeti olacak abilerim ablalarım ne olur kırmayın beni/bizi lütfen:flowers[1]:(bu çiçek de kandırmacası olsun

olabilirliğini inşaallah tartışıp bir karara varalım ki şu şarj bitmeden dolduralım :d
    :))
    Her cümlenin ilk kelimesi büyük harfle başlar. Başlayan cümle bir karakter boşluk bırakılıp yazılır.

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Wed Jan 2008
    İletiler
    1,533
    Blogdaki Konular
    5
    katılıyorum.... ben varım ama hafta sonu :)
    ѕєηιη ƒαякıη вєηιм тαяzıм .......

uygun bir zaman kararlaşıtrılırsa olabilir Hüseyin kardeşim, ilgin için teşekkür ederim :)
    Her cümlenin ilk kelimesi büyük harfle başlar. Başlayan cümle bir karakter boşluk bırakılıp yazılır.

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    bende gelebilirmiyim
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

imkanı olan herkes katılabilir...:)

Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    bu çok güzel bi fikir.. hocamı ziyareti düşünmüşdüm ama bu çok zor gibi gelmişti fakat şimdi umutlandım ya:) çok da zor gibi gelmiyor
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

herkes ne yapabilecğini burada belirtirse kısa zamanda durum netleşir...

mesela ben konu için Mustafa Kamalak abimizle bir inşaallah görüşme düşünüyorum...herkes tanıdığı birin devreye sokarsa niyetimizin ciddiyeti ve önemi ortaya çıkar, böylece bir şey istedik mi inşaallah yapabilecek imkanımız olduğu görülür...:)

Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    ben bu konuda bişe yapamam sadce katılabilirim:)
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

inşaallah katılmak da bi şey yapmaktır...:)

yakamozaik Samet AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    bursadan geçiverelim..

demekle olsa keşke..
    bir çöl bul kendine
    belki sonra bir Leylâ/n.arıman

başlamak bitirmenin yarısı diye klasik bir laf etmek var ama boş verelim şöyle düşünelim,

bu yazı buraya biranda gelmedi, ilk olarak bu fikir düşünce oldu, sonra uygulanabilirliği tartışıldı, tartışmaya açıldı, ardından olursa gelebilirim dendi, demek ki demekle olmasa da demekle başlanabiliyormuş yani Erbakan Hocama bir çiçekle bahar gelmez diyenler bilmiyorlardı her bahar bir çiçekle başlar, bizde bu konu dahilinde belki gidemeyebiliriz ama (inşaallah gidilir) birilerinin gitmesine vesile oluruz, teşvik ederiz...

demekle olmazsa elini taşın altına sok ve inşaallah yapabileceklerini ortaya koyarak sözün bitip icraatin başladığı yere adım atabilirsin :)

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Wed Jan 2008
    İletiler
    1,533
    Blogdaki Konular
    5
    bence ilk konuda dediğim gibi Hoca için herşey herkes bir haftasından feda etse evin girişinde yada kapının önünde oturalım ama bu böyle olmaz parti neyapıyor???AGD???

Hocanın kapısında nöbetleşe herkes beklemeli tepkili olmalıyız ya anlamıyorsunuz beni yada ifade edemiyorum kendimi??? Bir tane şe...fiz kominist hapisaneye girdi adamlar ayrılmadı kapısının önünde hakkı bilmeyen bir adam için ......Biz ne yaptık ??? yada ne yapacağız???

Partinin ve BÜYÜKLERİMİZİN bu duyarsızlığı çok saçma ve çok acizce......Uyansalar iyi olur....

Hüseyin biz ziyaret eylemi yapalım :)

Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    Alıntı Halil BAYIR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Hüseyin biz ziyaret eylemi yapalım :)
    temmuzda gelin birlikte tutalım nöbeti :))
    bir çöl bul kendine

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Wed Jan 2008
    İletiler
    1,533
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Samet AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    temmuzda gelin birlikte tutalım nöbeti :))
    temmuz siz yakınsınız ama :( tamam bende hafta sonları gelmeye çalısırım ben harbi diyorum makara yapmayın ama :d

Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    Alıntı Hüseyin YILDIZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    temmuz siz yakınsınız ama :( tamam bende hafta sonları gelmeye çalısırım ben harbi diyorum makara yapmayın ama :d
    temmuzda full tıme ordayım gelin görüşürüz bekleriz
    bir çöl bul kendine

bende varım bu ziyarette hemde ilk safta ...

ama nasıl toplanmak için orta yeri bulmak lazım ...
    zira bunu baya dır istiyordum buda sebep olur inş...
    ama nasıl ?
    organizeyi güzel yapmak gerek...

GÜZEL Bİ FİKİR ...
    Veylüllil musallin!! veyl veyl veyl___

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Wed Jan 2008
    İletiler
    1,533
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Samet AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    temmuzda full tıme ordayım gelin görüşürüz bekleriz
    İnşaAllah....İnşaAllah....

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Wed Jan 2008
    İletiler
    1,533
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Rümeysa GÜL tafarından gönderildi Mesajı Göster

Aynen abla onu bence bir gün PORTAL Ailesi olarak gitmemiz gerek..Bunuda Mehmet abi dikkate alır ve güzel bir organize ile bulusulacak yeri ayarlarlar..

Alıntı Rümeysa GÜL tafarından gönderildi Mesajı Göster

inşaallah fikir kabul görürse ortak bir zaman ve mekanda karar kılınır organizeyi de inşaallah güzel yaparız, hele bir olur çıksın katılım sağlansın çalışmalarımızda ona göre paralel yürütülür :)

+ Konuyu Yanıtla
17 / 1 1234567811 ... SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları