+ Konuyu Yanıtla
7 sonuçtan 1 --- 7 arası gösteriliyor

Konu: Gezegen ötesi operasyonlar; bölüm-1

Gezegen ötesi operasyonlar; bölüm-1

Saat; 03:23

Konum; Puzutanya gezegeni

Böyünk böyünk böyünk....

-- gecenin bu vaktinde 'tanta kruni' yaratığı gibi kapımı çalanlar kimler acaba!!!

kim o ???

--- zombi-men'ler

yaşlı adam kapıyı açar, daha önce hiç görmediği orjiğrenç yaratıkları görür içeri buyur eder ve zombi-men'leri soru yağmuruna tutar...

-- ey zombi-men'ler gecenin bu vaktinde kapımı öyünklemenizin sebebi nedir?

-- çok orjiğrençsiniz gezegenimizde sizi daha öncegörmedim siz neredensiniz?

-- benden ne istiyorsunuz? vs vs...

zombi-menlerin lideri söze başladı

--- hökü hökü, biz 1/3'ü taş bağlamış, gerisi ise hep yavşamış 'tuka-ka' gezegeninden geliyoruz..

yaşlı adam;

-- gezegeninizden bahseder misiniz?

zambi-menErin lideri;
    --- bizim gezegende; 1 milyon en-kıl-men, 1 milyar zombi-men, 2 milyar po-k-men, 1,5 milyar bed-men, 800 milyon din-men, 1 milyar dön-men bulunmaktadır ve bir miktarda insan vardır. Gezegenimiz yakalşık şu kadar milyar yıllıktır. Gezegenimizin yöneticileri ise en-kıl-men isimli imtiyazlı guruptur. Yukarıda saydığım yaratıkovski tiplemelerinden 'insan' hariç geri kalan hepsi en-kıl-men imtiyazlı gurubunun hizmetkarlarıdır. Biz zombi-menler, en-kıl-menlerin en güvenilir askeri birlikleriyiz, tek gayemiz ise insanları zombi-men yapabilmektir, olmadı en azından hiç-men yapmaktır. Yukarıda saydığım yaratıkovskilerin özellikleri ise şöyledir;

en-kıl-men: adından da anlaşılacağı gibi gezegenimizin en kıl yaratıkovskileridir, her kıla burunlarını sokarlar ve tuka-ka gezegeninin gizli ve gerçek yöneticileridir, diğer yaratıkovskiler ise işlevselliklerine göre en-kıl-menlere hizmet ederler.

zombi-men: bizler en-kıl-menlerin en sadık yardımcılarıyız, efendilerimizin isteklerini yerine getirmek için gerekirse üfürükten teyyarelerimizle şimdi olduğu gibi gezegen aşırı operasyonlar yaparız, hatta yakın zamanda yakın bir zamanda ' haydi hoppa ışınla zıpla' teknolojimizle bu işi daha hızlı ve zahmetsiz yapacağız.

yaşlı adamın istifhamlı gözleri 'şimdi olduğu gibi' cümlesine bakar gibi boşlukta asılı kalmıştı fakat merakını gidermek içingidişatın sonunu bekleme kararı aldı...

po-k-men: en-kıl-menlerin en pis işlerini yaparalar.

bed-men: bunların diğer bir adı da kötü-men'dir, bunlar ise en-kıl-menlerin kötülüklerini üstlenirler, birde sloganları vardır 'havada uçan karada kaçan, var mı bana yan bakan'

din-men: bu din-menler insan gurubu içinde bulunan 'kamil manada hoca efendiler' lerin çakmasıdır, en-kıl-menlerin diğer bütün -menler üzerindeki duygusal, ruhani vs. konulardaki hakimiyetlerini sağlarlar, insanlaşma özelliği başgösteren -menlerin zamanında piyasaları yükselir.

dön-men: bunların bir diğer adı da fır-fır-men'dir, bu yaratıkovskiler enerjilerini insan kanı emen vampir en-kıl-menlerin ağzından çıkan pis kokulu püfürdeklerden alırlar, her zaman bu püfürdeklerin püflenme istikametinde yol alırlar, bunlara yerli en-kıl-men de denir.

yaşlı adam hala 'şimdi olduğu gibi' cümlesinin cevabını alamamıştı, bu zombi-menler neden tantakruni yaratığı gibi böyünklemişlerdi...!!!

... ve yaşlı adam buraya neden geldiniz? diye tekrarladı

--- senin için geldik!!!

-- benim zombi-menlerle işim olmaz, siz zebanilerin tuka-ka versiyonusunuz. Hemen burayı terk edin yoksa melaikeelrimi çağıracağım.

zombi-menler bir an durdular ve birbirlerine baktılar sonra hepbir ağızdan

--- melaike de ne ola ki???.... dediler

Yerçekimini bulduran elma misali yaşlı adamın da jetonu harekete geçmişti. Bu zombi-menlerin geviş getirdikleri gezegendeki (tuka-ka) hakim güçler (en-kıl-menler) diğer -menlere, iyiye, güzele, doğruya vs dair hiçbir şeyi öğretmiyorlar, göstermiyorlar, hisettirmiyorlardı...

Yaşlı adam artık zombi-menlere hatta bütün -menlere acıyordu (en-kıl-menler hariç, çünkü; en-kıl-menler diğer -menleri zehirliyorlardı, maddi güç ellerindeydi ve teknolojide de bayağı yol almışlardı, Allah cc'ın rahmeti olan teknolaji nimetini asıl maksadından saptırarak -menleri köleleştirmede kullanıyorlardı, işin daha da kötüsü ise -menler köleleştikelrinin farkında değillerdi.).

Yaşlı adam bi yandan zombi-menleri dinliyor (direniyor) bi yandan da şu düşüncelere dalıyordu...

tuka-ka gezegenindeki insanlar nasıl yaartıklardı, acaba kendisi de insan olabilir miydi, onlarla nasıl iletişim kurabilirdi? bunun için aklına iki fikir (yol) geldi;

1- ya bu zombi-menlere teslim olacaktı ve tuka-ka gezegenine gidip oradaki 'insan' azınlık gurubuyla görüşecekti ve onlardan olup olmadığını anlayacaktı,

2- ya da taka-ka gezegeninden buraya bir insan getirecekti. Bu ikinci şık pek aklına yatmadı çünkü; insanı nasıl getirecekti?, kendisine insan diye başka bir yaratığı zokalayabilirlerdi...

İkinci şık yaşlı adama daha cazip elmişti ama o zamanda gezegen hasreti ağır basıyordu. Yaşlı adam iki ara bi derede kalmıştı, ya da yukarı tükürse bıyık, aşağı tükürse sakaldı.. yoksa sakal ve bıyıkları kesmei miydi??? (sayın okuyucu burada iki cümleden birini kullanabilirsin, ikisini birden kullanmak şu güzelim yazıyı mahvedebilir.)

Yaşlı adam şuna kesin karar vermişti; ya bu deve güdülecek ya da bu diyardan gidilecekti...

yaşlı adam son cümlesini tekrarladı ;' ya da bu diyardan gidilecek'

evet evet dedi kendi kendine buldum dedi... bu diyardan gidecekti.....

not: bu yazı devam edebilir, etmeyebilir de...
    Klavye Mücahidi

Ben hiç men olmak istiyorum

Birde diğer gezegende köle olalım burada yeterince olduk İbrahim men:)
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

Anti-Siyonist İsmail CENGİZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,972
    Alıntı Belkıs Elif REŞADİYELİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Ben hiç men olmak istiyorum

Birde diğer gezegende köle olalım burada yeterince olduk İbrahim men:)
    malesef sen men olamazsın:)
    Sen olsan olsan mü-women(Mücahide) olursun:)

Alıntı İsmail CENGİZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    malesef sen men olamazsın:)
    Sen olsan olsan mü-women(Mücahide) olursun:)
    Ammaaan İsmail hiçliğin kadını erkeği mi olurmuş?Hiçsin işte:d
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

EEE eeeee hani operasyonların devamı?Ne olacak bu zombi menlerin hali?

Din menler irticaya destek verecekler mi?En kıl men hala her işe burnunu sokuyor mu?

devamını isterük
    "ey ruhumun ışığı !
    ruhlar bölük bölük ayrılırken senin ruhunu benimkiyle aynı bölüğe yazmışlar" f.o.

evet evet dedi kendi kendine buldum dedi... bu diyardan gidecekti..... bu develeri (zombi-men) güdemeyeceğini anlayan ihtiyar bu diyardan gitmeye karar verdi...

tamam... dedi ihtiyar.
    teslim oluyorum, gidelim (lets go) gidelim de görelim, diye fısıldandı kendi kendine...

İki zombi-men ihtiyarın kollarına girerek üfürükten teyyerelerine bindirdiler. Ağır ağır havalanan araç tu-ka-ka'ya doğru yol almaya başladı.

İhtiyar yaklaşık seksem puzitimden beridir puzutanya gezegeninin dışına çıkmamıştı (bir başka deyişle çoktandır memleket hasreti çekmiyordu).

Bu gezegen aşırı mecburi istikamet seyahati ihtiyarı uzayın daha ilk kilometrelerinde çok şaşırtmıştı (1 km = 987654321 metredir.). çünkü; uzay boşluğunun çarşamba pazarından farkı kalmamıştı (yani boşluk demeye 1000 şahit veya 2000 şahide lazımdı, hatta bu bile yetmezdi.), iğne atsan yere düşmeyecek kadar yoğun bir trafik vardı (uzayda ne atsan zaten yere düşmüyor, yazan da bizi kekleyecek hesapta.) bu trafikte tuka-ka'ya varmaları uzun yıllar alacaktı.

Aradan yaklaşık 13 (o-nüç) yıl geçmişti, yolculuk devam ediyordu...

ihtiyar derin duygu ve düşüncelere dalmıştı (özelliklede insanı düşünüyordu) derken büyük bir gürültü ve sarsıntıyla ihtiyar oturduğu koltuktan yere serilmişti, arkadan biri onlara çarpmıştı (trafik yoğun normaldir.) zombi-men'ler sinirli bir şekilde hep birlikte üfürükten teyyarelerinden indiler, ihtiyarda onlarla birlikte.... arkadan çarpan araca doğru yaklaştıklarında aracın üstünde büyük harflarle G.O.R.A yazıyordu, bir müddet sonra GORA nın kapısı açıldı ve içinden biri indi..

zombi-menler araçtan inen 'biri' nin üstüne doğru giderlerken biri öne atılarak yalvaran bir eda ile konuşmaya başladı..

-- ey büyük abilerim kusuruma bakmayın benim ismim cemovski, ben gariban bir nakliyeciyim bu külüstür GORA'm la gezegenler arası bişeyler taşıyorum (her ne olursa), sizler zenginsiniz, sizin aracınız ultra lüks beni affedim bırakın da ekmeğime bakayım. dedi...

zombi-menler cemovskiye acıdılar ve...

--- bi daha olmasın şimdi koybol gözümüzden dediler...

tekrar araçlara binildi ve yola koyuldular, malum yol uzun trafik kalabalık.... yaklaşık bir müddet giddikten sonra üfürükten teyyareye arkadan tekrar çaptılar, zombi-menler bu defa daha da sinirli bi şekilde araçtan indiler ve karşılarında tekrardan GORA ve cemovski.. cemovski tekrar hemen söze başladı...

-- sayın abiler ben ettim siz etmeyin, güneş çarpsın ki fren tutmadı, ne de olsa benim aracım sizin ki gibi lüks değil bi daha olmaz beni bu sefer de affedin evime gideyim...

vs vs dedikten sonra.. zombi-menler cemovskiye acıdılar ve tekrar bıraktılar, hatta biraz da sevdiler, bir miktarda uzay geni verdiler ve kendisine yeni bir araç almasını söylediler...

bir müddet sonra üfürükten teyyareye arkadan bir araç daha çarptı, zombi-menler bu defa çok ama çok kızmışlardı, çarpan her kimse ayvayı yemişti, tam araçtan ineceklerdi ki GORA'nın camıından cemovskinin sesi yankılandı...;

-- abiler yolunuza devam edin yabancı değil benim... cemovski...

ama zombi-menler yollarına devam etmeye niyetleri yoktu.....

not: bu yazı devam etmeyebilir, edebilir de...
    Klavye Mücahidi

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları