+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 21 --- 28 arası gösteriliyor

Konu: Portal Buluşması ( İstanbul 02 )

teşekkürler Güzel bir gündü..

Buluşmanın ardından gecikmeli fikirlerimiz arz edeyim, gecikme için özür dilerim...:flowers[1]:

Böyle bir buluşma gerçekleştiği için Rabbime şükürler olsun...

Konuyu msn de Fatih abi ile görüşüp karar bağladımızda aklımızda birtakım şüpheli sorular ve de bizi düşündüren cevaplar geçiyordu, riskli bir organizasyona girişmiştik, böyle bir organizasyona kim gelir, kaç kişi gelir derken samimi ve güzel bir ortamın içinde kendimizi bulduk...

gelgelelim muhabbetimize muhabbetleri iştirak eden değerli büyüklerimiz ve küçüklerimizin bende bıratıkları izlenimler;

Fatih KANLI:İstanbul'a indiğimden itibaren yardımsever ve misafirperverliği ile beni mahçup eden, ardından sevimli, hoş muhabbeti ile beni mest eden, heyecanlı, etrafındakilere heyecanını aktarabilen teşkilatımızın kıymetinin bilmesi gerektiğini düşündüğüm iyi ki tanımışım dediğim değerli bir abim:):blushanim[1]::

eyvallah abi, her şey için ürekten teşekkürler...

Mehmet Ali IŞIK:Portaldaki yazılarında, özellikle hakkımda yazdıklarındaki samimiyeti gözlerinde gördüğüm, içi dışı bir olan samimi, muhabbeti hoş olan, iyi ki tanımışım dediğim değerli bir abimiz...:yes[1]:

Tevfik YAZICILAR: Portalda konuştu mu belgesini yanında bulunduran, günlük hayatta da konuştuğunda da kendini dinleten ağırbaşlı, olgun, boylu poslu (maşallah) yakışıklı (Allah sahibine bağışlasın:whistling[1]:::) değerli bir abimiz...:thumbup[1]:

geldiğin için teşekkürler abi...

Nihat TOPÇU:Günün sürprizi diyebilirim...Portalın keşfedilmeyi bekleyen içindeki cevheri ile etrafındakilere ışık saçacak, portalın ve bu teşkilatın sahip olduğu adam gibi adamlardan birisi(hayatından verdiği örneklerden bu izlenim uyandı bende) iyi ki tanıdım seni değerli abim, engin bilgilerini bizimle burada da paylaşırsan bizi mutlu edersin, marmarahaberi takibe aldım:):gleam[1]::shake2[1]:

Üsame KARAKIŞ:Sakalı olmasa 15'lik delikanlı diyeceğimiz, yüreğindeki muhabbeti gözlerine yansıyan, konuşmadan da muhabbetleşebileceğimiz bir kardeşimiz...Bıçkın delikanlı...:wink22[1]:

Cafer ASLAN:Portaldaki sert çıkışlarının tam tersi, sevimli,tatlı dilli, arkadaşlarını kırmamak için elinden geleni yapan, tanışmaktan memnuniyet duyulası bir abimiz...tekrar görüşmek inşaallah nasip olur...:laugh[1]::cool[2]:

Alaaddin KIYAĞAN:Heyecanlı, güzel bir eğitim ile (Nihat abi devreye girerse güzel olur :)) içinde varolan güzellikleri vitrine çıkartacak kapasiteye sahip iyi bir kardeşimiz...:comico[1]:

Yaşara BİRGÜL:Sesi soluğu çıkmayan, dinlemeyi seven bir abimiz...geldiğin için teşekkürler abiciğim...:flowers[1]:

Halil BAYIR:Sessiz, mülayim, dinlemeyi, resim çekmeyi (buluşmanın resimlerini çektim:)) eline vur ekmeğini al tipli birisi işte...:whistling[1]:

Not:İbrahim BAKŞİŞ abimiz buluşmaya gelemese de onunla da tanışma fırsatı bulduk ve bir akşam namazını birlikte eda ettik, sana da teşekkürler...:):flowers[1]:

buluşmaya gelip de muhabbetlerini bizimle paylaşan, değerli üyelerimize tekrar teşekkür ederim, inşaallah İstanbul'a tekrar yolum düşerse sizlerle biraraya gelmek isterim...
    Her cümlenin ilk kelimesi büyük harfle başlar. Başlayan cümle bir karakter boşluk bırakılıp yazılır.

Selam ile.

Halil Kardeşim, İltifatınız için teşekkür ederim.
    Kişileri fazla büyütmesek gözümüze :(

Aslında ne yalan söyleyeyim buluşmadan haberim yoktu :)
    Üsküdar'dan hastane dönüşü Vapur sefası yaparken Cafer Kardeşimiz Mehmet Ali'nin telefon numarasını sormka için aramıştı.
    Karambole geldik ama iyi geldik.
    Üsame'nin RAHMETLİ olmadığına şahit oldum :d
    İfade buyurduğunuz gibi uzun soluklu bir beyin fırtınası oldu bizim için.
    Fatih Kanlı Ağabey, sponsor olduğunu duyunca kimse gelmesin diye Fevzipaşa'nın sonu demiş. Arkadaşlar aslında Fevzipaşa'nın başlangıç noktasıdıydı :evil[1]:

Fatih Bey'e Katılan tüm dostlara, uzun zamandır görüşmek fırsatı bulamadığım Tevfik Bey'e o güzel atmosferi yaşamamıza vesile olan herkese teşekkür ederim.

Yeniden görüşmek imidi ile...
    Düzenlendi: Nihat TOPCU 16-07-2008 11:14 Neden: harf hatası

Alıntı Nihat TOPCU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Selam ile.

Halil Kardeşim, İltifatınız için teşekkür ederim.
    Kişileri fazla büyütmesek gözümüze :(

Aslında ne yalan söyleyeyim buluşmadan haberim yoktu :)
    Üsküdar'dan hastane dönüşü Vapur sefası yaparken Cafer Kardeşimiz Mehmet Ali'nin telefon numarasını sormka için aramıştı.
    Karambole geldik ama iyi geldik.
    Üsame'nin RAHMETLİ olmadığına şahit oldum :d
    İfade buyurduğunuz gibi uzun soluklu bir beyin fırtınası oldu bizim için.
    Fatih Kanlı Ağabey, sponsor olduğunu duyunca kimse gelmesin diye Fevzipaşa'nın sonu demiş. Arkadaşlar aslında Fevzipaşa'nın başlangıç noktasıdıydı :evil[1]:

Fatih Bey'e Katılan tüm dostlara, uzun zamandır görüşmek fırsatı bulamadığım Tevfik Bey'e o güzel atmosferi yaşamamıza vesile olan herkese teşekkür ederim.

Yeniden görüşmek imidi ile...

aleyküm selam,

klasik bir tabir olacak ama hani bir söz var ya; nice elbise gördüm içinde insan yok, nice insan gördüm üzeride elbise yok...bizde elbisenin içinde insan olan değerli bir abimizi tanıdık, kıyafetinizle karşıladık sözlerinizle yüreğimizden muhabbetle uğurladık, sözlerimiz cesede değil içindeki ruhadır... belki de söylediklerimiz azdır bile:flowers[1]:

tekrar teşekkür ederim, katılımın için abiciğim...

yazılarından bizleri burada mahrum bırakmazsan seviniriz//m...

tekrar inşaallah buluşmak ümidi ile...:)
    Her cümlenin ilk kelimesi büyük harfle başlar. Başlayan cümle bir karakter boşluk bırakılıp yazılır.

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Aşk olsun Nihat Abi,kimse gelmesin diye olurmu ben kendi evime göre tarif ettim :).Ayrıca sizin gibi dostları tanımaktanda şeref duydum.Hele ki Mehmet Ali kardeşimin gelmesi büsbütün beni mest etti.Çünkü;onun hakkında ki bütün ön yargılarım tamamen yıkıldı gitti.Bambaşka bir insan,gerçek sıksık biraya gelmek isteyebileceğiniz bir insan.Sana bir şey söyleyeyimmi Mehmet ALİ:"Abi sana resmiyet yakışmıyo sen candan bir insansın bırak olduğun gibi kal.:)

Halilim iltifatlarını hak etmediğimi düşünüyorum.Çünkü benim yerimde kim olsa aynı şeyi yapardı.Ama seni tanımaklada kendime sevecen,bazı şeyleri iyi analiz edebilen,sonuç odaklı bir yapıya sahip dava arkadaşı edindiğim kanaatindeyim.

Teşekkürler Milli Görüş Portal! Bunların hepsi senin sayende..... :flowers[1]::flowers[1]::flowers[1]:

Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Aşk olsun Nihat Abi,kimse gelmesin diye olurmu ben kendi evime göre tarif ettim :).Ayrıca sizin gibi dostları tanımaktanda şeref duydum.Hele ki Mehmet Ali kardeşimin gelmesi büsbütün beni mest etti.Çünkü;onun hakkında ki bütün ön yargılarım tamamen yıkıldı gitti.Bambaşka bir insan,gerçek sıksık biraya gelmek isteyebileceğiniz bir insan.Sana bir şey söyleyeyimmi Mehmet ALİ:"Abi sana resmiyet yakışmıyo sen candan bir insansın bırak olduğun gibi kal.:)

Halilim iltifatlarını hak etmediğimi düşünüyorum.Çünkü benim yerimde kim olsa aynı şeyi yapardı.Ama seni tanımaklada kendime sevecen,bazı şeyleri iyi analiz edebilen,sonuç odaklı bir yapıya sahip dava arkadaşı edindiğim kanaatindeyim.

Teşekkürler Milli Görüş Portal! Bunların hepsi senin sayende..... :flowers[1]::flowers[1]::flowers[1]:

Ağabey; tebessüme beni gark ettiğin için müteşekkirim sana..

O kadar foto çekildi nerede bu fotolar!! Nihat ağabeyle bizzat tanıştığım için memnunum. Mehmet Ali ağabeye diyecek laf yok. diğer katılanlara da teşekkür ederim. Orada beyin fırtınası yapılırken, gözüm bir ara Halil'e takıldı. ben nargilemi yudumlayıp üstadları dinliyorum. Kendi kendime diyorum ki Halil geldi bizi görmeye zavallım köşede pıstı kaldı öyle hiç konuşmadı :):):): ama olsun her şeye rağmen güzeldi. Bu akşam yine oradayız nasip olursa gelen olursa bekleriz inşallah.

RİCA EDİYORUM BİRİSİ ŞU FOTOLARI KOYSUN BURAYA.
    "Ey akıl sahibi kişi ! Görüyorum ki beni, kim olduğumu, ne yaptığımı merak ediyor ve araştırıyorsun. Acizim, güçsüz ve kuvvetsizim, etim ve kemiğim hepsi elli kilo."

Alıntı Üsame KARAKIŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    O kadar foto çekildi nerede bu fotolar!! Nihat ağabeyle bizzat tanıştığım için memnunum. Mehmet Ali ağabeye diyecek laf yok. diğer katılanlara da teşekkür ederim. Orada beyin fırtınası yapılırken, gözüm bir ara Halil'e takıldı. ben nargilemi yudumlayıp üstadları dinliyorum. Kendi kendime diyorum ki Halil geldi bizi görmeye zavallım köşede pıstı kaldı öyle hiç konuşmadı :):):): ama olsun her şeye rağmen güzeldi. Bu akşam yine oradayız nasip olursa gelen olursa bekleriz inşallah.

RİCA EDİYORUM BİRİSİ ŞU FOTOLARI KOYSUN BURAYA.

Günün hatıralarını Mehmet Ali abinin makinesi ile çekmiştik, ben kendisinden aldım, sende ulaşıp alabilirsin:) buraya koyulmasından yana değilim:)

varsın dilimiz lal olsun yeter ki gönüller konuşsun :) ki sizlerin yanında konuşup da sizlerin nazarındaki değerimizi alçaltmaktan yeğdir susmamız :)

+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Gönderme Kuralları