+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon
52 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: Tayyipname....

Alıntı Mehmet Ali IŞIK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Peki bunları yapmışsa tamam oda siyonisttir dememzimi lazım.

Rümeysa Hanım ; Bu tesbitinize katılmıyorum...
    ee ben size gereken bilgiyi verdim birazda siz ugraşıp sonucu elde edin ne olacagını siz bulun okadarda hazırcı olmayın onlara köle olan sizze ne olur..

Veylüllil musallin!! veyl veyl veyl___

Alıntı Rümeysa GÜL tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ee ben size gereken bilgiyi verdim birazda siz ugraşıp sonucu elde edin ne olacagını siz bulun okadarda hazırcı olmayın onlara köle olan sizze ne olur..

Tükürecek suratta öpülecek yer bırakın.

Hata yaptılar ama yinede onlar bu evin çocuğu...

eve geri dönecekler..

eve geri dönecekler..
    dönüp dönmeyeceklerin biz bilemeyiz sadece allah bilir beni şimdiki yaptıkları akıl almaz yanlışlıkları ilgilendirir...

Peygamber(sav)efendimiz ve sahabe bi gün yolda yürürlerkene bi köpek leşi görürler...çok pis kokmakta.oyle ki hani ''burnumun direği kırıldı ...'' nerdeyse diye bi terim var ya aynen oyle bi koku sarmış ortalığı ve sahabi o rtamdan uzaklaşmaya kalkışmış.buna binaen peygamber (sav)efendimiz
    ''aaa..bakın bu hayvanın dişleri ne güzel!'' diye sahabeleri uyarmış.

anlatılmak istenen her kötü görünende de bi güzellik arayınız. gibisinden yorumluyorum kendimce.
    demek istediğim tamam rte bop eşbaşkanı olabilir,bir çok kötü davranışı olmuştur ümmet-i muhammed hakkında.ama bizlere düşen beddua mı etmek yoksa hayr dua mı etmek?

ibrahim Bakşişin eserine de laf yok gayet güzel ve gerçekçi olmuş.
    İslam cemaatsiz,Cemaat imamsız
    İmam biatsiz,Biat de itaatsiz olmaz!

bedua eden yokki sadece bu zevatın ne büyük bir hüsran içerisine hem kendini hemde milleti götürdügüde pek açıktır bizede duadan ve onun yanlışlarını anlatmaktan başka çıkar yol kalmıyor zaten ...

Öncelikle şunu söyleyeyim yukarıda yazılı olan o dizeler dün gece uykulu gözlerle gereksiz bir kişi için özensizce yazılmış dizelerdir, bu özensizlik dizelerime değil dizelere konu olan şahsa münhasırdır. Gerekirse özenlileri de yazılır...

Yine yukarıda eleştirenler sebeplerini açıklasın demiştim, sadece aşağıdaki arkadaş örneklemiş ama o da büyük yanılgı içinde olmuş...

Yazdıklarımdan rte nin siyonist olduğunu çıkartmak ''ben elma ağacından taze fasulye topladım'' demekten daha vahim bir durumdur.

Arkadaşlar ; Yaşasın siyonist akım derken

Tayyip Erdoğanın siyonist olduğunu ima ediyor..

Siyonzimin kurucusu kim...

İsrail yani yahudiler...

Buda demek oluyorki alenen tayyip erdoğanı siyonist ilan ediyor....

Sayın IŞIK, savunamayacaklarınızı yazmayınız... şimdilik bu kadar yazıyorum...
    Klavye Mücahidi

... Kübra YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Jul 2006
    İletiler
    3,129
    Blogdaki Konular
    3
    Alıntı Mehmet Efe YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    alkışlıyorum sizi : )))

bu zihniyet ak partiye , akepe diye hitap ederek muhalefet yapmış olduğunu zanneden zihniyettir. . .

Güzelce bir şekilde açıklamasını yapmış kardeşimiz. . .Ama verilen cevaba bakar mısınız ?

Hemen imalı bir cevap geliyor. . .

''Siz çok olgun ...zeki... faydalı şeyler üreten..yapıcı birisiniz galiba..''

Şu muhteşem ima sanatını görebiliyor musunuz ???

ve ardından düğüm noktası ;

''böyle eleştirisel yaklaştığınıza göre evet evet kesin bu vasıflara sahipsiniz.. ''

vah vah vah. . . şu evet kelimesinin iki defa tekrarlanma olayı yokmu. . ?? Muhteşem bir ima sanatı işte. . .

İlk cümle ''galiba'' ile bitiyor. .

İkinci cümle ''pekiştirilerek'' ve kesin ifadesi kullanılarak. . .Devam ediliyor. . .

Ahh güzel kardeşim ahh. . .Sen şu ilk mesajı bi yorumla bize. . . Oyyyy'lu bir cümlede sen kur hadi. . Hatta ve hatta devam ettir bu dört'lükleri : ))
    Evet ama benim "evet" kelimemin ard arda tekrarlanması sizin konuşmalarınız kadar ukalığı yansıtmıyor maalesef..

Arkadaş ortaya bir seviye belirlemiş.Herkesi kendi seviyesi gibi görmüş ben de bizden farklı bizden daha akıllıca bir bakış açısı var diye düşündüm hepsi bu..

Süslü ifadeler seviyenizi mi belirliyor sizin..

Açık yakalayıp üzerine üzerine türlü imalı ukalaca konuşmalar mı marifet..

oyyy oyy oyy oyyy..bunu sayfalarca devam ettirebilirim
    haydi çocuksunuz seviyemize uygun değil deyin..
    Sosyofobi..

alkışlıyorum sizi : )))

bu zihniyet ak partiye , akepe diye hitap ederek muhalefet yapmış olduğunu zanneden zihniyettir. . .

Güzelce bir şekilde açıklamasını yapmış kardeşimiz. . .Ama verilen cevaba bakar mısınız ?

Hemen imalı bir cevap geliyor. . .

''Siz çok olgun ...zeki... faydalı şeyler üreten..yapıcı birisiniz galiba..''

Şu muhteşem ima sanatını görebiliyor musunuz ???

ve ardından düğüm noktası ;

''böyle eleştirisel yaklaştığınıza göre evet evet kesin bu vasıflara sahipsiniz.. ''

vah vah vah. . . şu evet kelimesinin iki defa tekrarlanma olayı yokmu. . ?? Muhteşem bir ima sanatı işte. . .

İlk cümle ''galiba'' ile bitiyor. .

İkinci cümle ''pekiştirilerek'' ve kesin ifadesi kullanılarak. . .Devam ediliyor. . .

Ahh güzel kardeşim ahh. . .Sen şu ilk mesajı bi yorumla bize. . . Oyyyy'lu bir cümlede sen kur hadi. . Hatta ve hatta devam ettir bu dört'lükleri : ))

sizden iyi bir edebiyat eleştirmeni olur:)

Sizden farklı bir cevap beklemiyorduk zaten . . .

Bak arkadaşımız ne demiş ;

''Seviyemize uygun değil''

''Böyle basit şeylerin söylenmesi ne bize fayda verir nede onlara zarar verir.''

''Bu şiir AKP'ye eleştiri değil basit hakaretler bütünüdür zannımca.''

''Yani bir milli görüşlünün seviyesine uygun değil diye düşünüyorum.. ''

Durum bundan ibaret yani arkadaşım. Madde madde sıralıyalımki. . .Anlaşılsın meramımız. . .

o dizelerde var olduğunu söylediğiniz (bana göre sandığınız) hakaretlerden sizin satırlarınızda fazlasıyla mevcud.

eve geri dönecekler..

dönüp dönmeyeceklerini Allah cc bilir ama şu anda evde değiller...
    Klavye Mücahidi

Alıntı Kübra YILMAZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Siz çok olgun ...zeki... faydalı şeyler üreten..yapıcı birisiniz galiba..

böyle eleştirisel yaklaştığınıza göre evet evet kesin bu vasıflara sahipsiniz..
    Napmaya çalıştığınızı anlayamadım gerçekten. Benim eleştirim İbrahim Bakşiş'in eserine. Kendisine dahi değil. Kaldı ki o bu kadar tepkili yaklaşmadı. Ben gayet uygun bir dille MİLLİ GÖRÜŞE yakışmadığını anlatmaya çalıştım. Size ne oluyor acaba?
    'Sen'e ithaflar bitti...

yine komedi dükkanına dönmüş burası, cık cık cık...
    "Söylesem tesiri yok, Sussam gönül razı değil..."

arkadaşlar bir laf vardır doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye evet belki amatörce bişeyler güzel bir şekilde kaleme alınmış fakat bunu bir akp li gördüğünde bize söyleyeceği aynen şudur sizler karşınızdakileri bu şekilde karalıyosunuz işte evet tayyip e imalı yoldan siyonist denilmiştir ve bunun karşılığında ağır kelimelerde işitilebilir bizler böyle davranırsak onlarında böyle hatta daha ileri giderek bize kötü eleştirilerle kötü imalı laflarla yaklaşıcağını unutmayalım biz milli görüşcüycek milli görüşe yakışır şekilde davranalım

Sizden farklı bir cevap beklemiyorduk zaten . . .

Bak arkadaşımız ne demiş ;

''Seviyemize uygun değil''

''Böyle basit şeylerin söylenmesi ne bize fayda verir nede onlara zarar verir.''

''Bu şiir AKP'ye eleştiri değil basit hakaretler bütünüdür zannımca.''

''Yani bir milli görüşlünün seviyesine uygun değil diye düşünüyorum.. ''

Durum bundan ibaret yani arkadaşım. Madde madde sıralıyalımki. . .Anlaşılsın meramımız. . .
    Bizi bitiren önyargılar...Bizim eksikligimiz burda baslıyor ki neyse...
    Diger bir husus ise paylasım gayet iyidir Milli Görüşçü yerine göre igneler yerine göre de mizahını yapar...Buna kimse birşey diyemez unutmayalım ki yapılan herseyde hak olan vardır Eger ortada birisi bunu hak ediyorsa hak ettigi sekilde söylenir.....

Selam ile...
    Bir Halifemiz olsa ne güzel olurdu!

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    İbrahim;kınayanın kınamasına aldırma.Doğru bir iş yapmışsın,yoluna devam et.Bu tür edebi eserlerini bekliyoruz.Arkandayız durma,devam et.

aaamaaaannn...
    "ey ruhumun ışığı !
    ruhlar bölük bölük ayrılırken senin ruhunu benimkiyle aynı bölüğe yazmışlar" f.o.

Alıntı Hülya TERZİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    aaamaaaannn...
    Katılıyorum. :)
    ............................................................ .

Alıntı Emin YILMAZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Katılıyorum. :)
    katılacak daha gerekli ve seviyeli şeyler bulunuz lütfen
    "ey ruhumun ışığı !
    ruhlar bölük bölük ayrılırken senin ruhunu benimkiyle aynı bölüğe yazmışlar" f.o.

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Bu edebiyat giydirme sanatını da içinde barındırıyormuydu acaba.....

Alıntı Hülya TERZİ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    katılacak daha gerekli ve seviyeli şeyler bulunuz lütfen
    seviyeme göre katılıyorum :d
    ............................................................ .

... Kübra YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Jul 2006
    İletiler
    3,129
    Blogdaki Konular
    3
    Alıntı Rabia Ecem BENDEOĞLU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Napmaya çalıştığınızı anlayamadım gerçekten. Benim eleştirim İbrahim Bakşiş'in eserine. Kendisine dahi değil. Kaldı ki o bu kadar tepkili yaklaşmadı. Ben gayet uygun bir dille MİLLİ GÖRÜŞE yakışmadığını anlatmaya çalıştım. Size ne oluyor acaba?
    Benim İbrahim Bey'i savunmak gibi bir niyetim yok ki.Kaldı ki kendisine herhangi bir ithamda bulunsanız da bu beni alakadar etmez.Bize mi ne oluyor??Her ne kadar milli görüşün çatısı altında olmasam da sizin çok bilmiş tavrınızın yanlış olduğunu düşündüm ve bunu da yansıttım hepsi bu.Herkesin sizin dilinizle konuştuğu gibi konuşmasını beklemeyin.Savunma yok ortada eleştirisel yaklaşım var.

Acaba bana ne oluyor??? Kendini herkesden farklı kulvarlarda tutanlara ithafen olmasın bu tepkim...

Öyle birşey işte Hülyaya katilim bari amaaaaaan :d
    Sosyofobi..

...NeYzEn... Ferhat MERAL kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2008
    İletiler
    360
    kiminize göre cok bilmiş!! gibi olacak ama yani Allah aşkına yapacak hiçbir işimiz kalmadı da rte ile ilgili şiirler düzmeye ve bununlada kalmayıp kendi içimizde tartışıyoruz! nerde kaldı Milli Görüş kimliği?
    .!?¿!. 3ler 7ler 40lar .!?¿!.

+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları