+ Konuyu Yanıtla
5 / 5 İlkİlk 12345
93 sonuçtan 81 --- 93 arası gösteriliyor

Konu: Portal Üyesi Üsame Karakış 'ın düğünü

Ebrar ZİŞAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2008
    İletiler
    594
    20 dk sonra düğün başlıyo gelin evden çıkıyodur heralde...:)
    AKINTIYA KAPILMA; BİR DURUŞUN OLSUN HAYATA KARŞI...

Alıntı Havva DOĞRAMACI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    allah mesut bahtiyar etsin bir yastıkta kocasınlar inş.darısı tüm bekarların başına AMİNNNNNNNNNNNNNNN:flowers[1]:

Aminn denmez mi buna beaa
    aAAaaAMMİİNnNNNN!!!
    hatta teşekkür bile edilir :yes[1]::yes[1]::flowers[1]::flowers[1]::whistling[1]::whistling[1]::whistling[1]
    İslam cemaatsiz,Cemaat imamsız
    İmam biatsiz,Biat de itaatsiz olmaz!

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    Son anda yetiştim,tam paraları üsamenin üzerinden alıyorlardıki ben damladım oraya...Gerisimi?Gerisini sormayın yapacağımı yaptım ve topuk yakalayabilene aşk olsun.....:)

Hayırlı uğurlu olsun Allah bi yastıkta kocamayı nasib etsin inşallah.

SELAM OLSUN FATİHLERİN NESLİNE SELAM OLSUN MUHABBET ERLERİNE

ve onu kaybettik........... :)
    "göklerin ardında gökler var... bir deniz var.. Çok engin..
    Ufkun ötesinde başka ufuklar var..."

Alıntı Fatih KANLI tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Son anda yetiştim,tam paraları üsamenin üzerinden alıyorlardıki ben damladım oraya...Gerisimi?Gerisini sormayın yapacağımı yaptım ve topuk yakalayabilene aşk olsun.....:)
    Vallaha kötü yakalandık sana ha :)
    "Ey akıl sahibi kişi ! Görüyorum ki beni, kim olduğumu, ne yaptığımı merak ediyor ve araştırıyorsun. Acizim, güçsüz ve kuvvetsizim, etim ve kemiğim hepsi elli kilo."

Alıntı Numan KÜÇÜK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ve onu kaybettik........... :)
    ve seni de kaybedeceğiz elbet :) özledim seni hayırsız görüşemiyoruz
    "Ey akıl sahibi kişi ! Görüyorum ki beni, kim olduğumu, ne yaptığımı merak ediyor ve araştırıyorsun. Acizim, güçsüz ve kuvvetsizim, etim ve kemiğim hepsi elli kilo."

rabbim iki cihan saadeti nasip etsin

ya kardeş öyle bi başlık atmışsınki ÜSAMEYİ KAYBETTİK diye ben üsameyi tanımıyorum ama benim yazıma tek cümlede olsa yorum yapan tek kişi o sağolsun ve yazı başlığını görünce içim burkuldu ama içeriği okuyunca bi tebessümle beraber bi mutluluk kapladı içimi. İslam kardeşliği bu olsa gerek derdiyle dertleşmek mutluluğuyla mutlu olmak.Üsame kardeşime tekrardan İKİ CİHAN SAADETİ DİLİYORUM.

[QUOTE=Resul ZENGİN;292663]Ama bayanlarla ilgili hadisleri tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim. Sabrının taşdığı dönemlerde sabırlı olman için çok faydalı.QUOTE]

Ağabeyim, dediğini şimdi çok iyi anlıyorum.
    Hakikaten Allah evlenen erkeklere sabır versin.

_siyahi simge_ Züleyha YEŞİLYURT kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Apr 2007
    İletiler
    671
    hayırlı olsun ...
    rabbim! birbirinize baktıkça allah ve rasulunu hatırlamayı ve hatırlatmayı nasip etsin(amin)
    ''Hiçbir fitne kalmayıncaya ve yanlız Allahın Dini hakim oluncaya kadar onlarla savaşın. Vazgeçerlerse artık düşmanlık ancak zalimlere karşıdır.''
    (bakara 190,191,192,193)

[QUOTE=Üsame KARAKIŞ;313828][QUOTE=Resul ZENGİN;292663]Ama bayanlarla ilgili hadisleri tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim. Sabrının taşdığı dönemlerde sabırlı olman için çok faydalı.QUOTE]

Ağabeyim, dediğini şimdi çok iyi anlıyorum.
    Hakikaten Allah evlenen erkeklere sabır versin

Bu konuya yorum yapılır. Lakin bu cümleye asla...

YORUMSUZ!!!!!!!

allah geride kalan bekarlarımıza akıl ihsan etsin
    kardeş bu saaten sonra yapacak birşey yok allah mesut etsin allah sana cok ama cok sabir ihsan etsin
    ÇAKALIN PADİŞAH OLDUĞU YERDE,İT OLMAK KOLAYDIR.KONUŞMAK GEREKİNCE,SUSMAK ZORDUR.NAMERDİN SOFRASIN DA,YERİMİZ YOKTUR.MERT OLAN,KARDEŞLERİME SELAM OLSUN...

Smile Tebrik

Hayırlı olsun.Rabbim tamamına erdirsin.Rabbim razı olacağı bir hayat nasip eylesin.bu arada foruma ilk defa girdim ve yeni üyelik yaptım.kabul ederseniz inşAllah bundan sonra aranızda olmak isterim.selam ve dua ile

+ Konuyu Yanıtla
5 / 5 İlkİlk 12345

Yer İmleri

Gönderme Kuralları