3 / 3 İlkİlk 123
53 sonuçtan 41 --- 53 arası gösteriliyor

Konu: Cinnet Günlüğü

Öfkeli koca etrafı kana buladı

Ferizli'deki öfkeli koca S.A , karısı M.A.yı 23 yerinden bıçaklayarak 30 haftalık bebeğinin ölümüne neden oldu..

Alınan bilgilere göre olay dün sabah saat 05.30 sıralarında Ferizli İstiklal Mahallesinde meydana geldi. İlçede iş buldukca inşaatlarda çalışan 29 yaşındaki S.A. sabah evlerinde 21 yaşındaki eşi M.A. ile tartıştı. Çalışamadığı için borcu olan Süleyman A. borç yüzünden tartıştığı 30 haftalık hamile olan eşi M.A.’yı dövdükten sonra bıçakladı.

Olay genç kadının çığlıkları üzerine eve gelen komşularının kadını bulmalarıyla ortaya çıktı. Hemen Adapazarı Toyota-sa Hastanesine kaldırılan genç kadının karnındaki bebeğinin bıçak darbeleriyle öldüğü belirlendi.

Öfkeli koca S.A. polis tarafından yakalandı ve çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.
    medyabar.

Nereye gidiyoruz?

Cinnetler sadece bunlar mı? Ya ahlâkî cinnetlere ne demeli okulda basılan öğrenciler (11 Kasım 2008) ya evlâdına karşı hayasızlıklar sergileyenler. Ne olacak, nereye gidiyoruz? Rabbimiz sormuyor mu; Nereye gidiyorsunuz. Bu gidişe Allah C.C. rızası için dur diyecek cesaretimiz, kararlılığımız, birlikteliğimiz, NEREYE GİTTİ?
    N'oldu bir mü'minlere ya da müslümanlara yoksa VEHN Hastalığı kanımıza da mı işledi: arkadaşlar NEREYE GİDİYORUUUUUUUUUZZZZZZZZZ!!!!!!
    YA HAKK C.C. YARDIM EYLE!!

Bir Örnek

Güneş gecenin en karanlık zamanından sonra doğmaya başlar... En karanlık zamana gelmesekte yaklaştığımızı düşünüyorum...

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Karabük'te sapık baba dehşeti!Öz kızına tecavüz etti. Tecavüzden doğan kızı taciz etti

Öz kızına tecavüz ettiği, kızının doğurduğu 17 yaşındaki kızına da cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen baba tutuklandı.

Karabük'ün Yenice ilçesine bağlı Yortanpazarı Beldesi'nde öz kızına tecavüz ettiği, kızının doğurduğu 17 yaşındaki kızına da cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen baba tutuklandı.

İddiaya göre, Yortanpazarı Lisesi 3. sınıf öğrencisi B.B (17), yaklaşık 10 gün önce okulda olduğu sırada çeşitli haplar içerek intihar etmek istedi.

Öğretmenleri ve arkadaşlarının durumu bildirmesi üzerine beldedeki sağlık ocağına kaldırılan B.B'nin tedavisi yürüten doktorun neden intihar etmek istediğini sorması üzerine genç kız, öz babası diye bildiği R.B'nin (52) kendisine sürekli cinsel tacizde bulunduğunu ifade etti.

Doktorun durumu Cumhuriyet Savcılığı'na iletmesi üzerine baba R.B, gözaltına alındı.

Soruşturmayı derinleştiren Cumhuriyet Savcısı, B.B'nin ablası zannettiği F.B'nin de (34) ifadesine başvurdu. F.B, ifadesinde, babasının 13 yaşından itibaren 9 yıl süresince kendisine tecavüz ettiğini, bu tecavüzden cinsel tacize uğrayan B.B'nin yanı sıra bir erkek bebek dünyaya getirdiğini söyledi.

F.B, oğlunun bir aileye evlatlık verildiğini, kızı B.B'yi ise babasının eşi doğurmuş gibi göstererek, nüfusuna kaydettirdiğini anlattı.

Babasının tacizine uğrayan ve ablası sandığı F.B'nin aslında annesi olduğunu öğrenen B.B, Cumhuriyet Savcısına, beldedeki postanede çalışan H.T'nin de (45) kendisine cinsel tacizde bulunduğunu belirtmesi üzerine bu kişi de gözaltına alındı.

Olayla ilgili R.B. ve H.T, Cumhuriyet Savcılığı'ndaki ifadelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. B.B, Karabük Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim edildi.
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

Sessiz DEVRİM! Fatih KANLI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2008
    İletiler
    3,669
    Blogdaki Konular
    1
    allah belanı versin senin...

içim karardı
    "ey ruhumun ışığı !
    ruhlar bölük bölük ayrılırken senin ruhunu benimkiyle aynı bölüğe yazmışlar" f.o.

Bu adamı recm etmiyeceksinde ne edeceksin.
    ............................................................ .

Çorumda yaşanan bir intihar "Yok Artık!" dedirtti. Lise ögrencisi C.S telefon rehberinde kayıtlı tüm numaralara çagrı bıraktı vee iki saat geçtigi halde kimse çagrı atmadı. " Kimse beni sevmiyor " diyerek intar etti. Tüm çabalara ragmen kurtarılamadı. Olayın ardından C.S nin telefonunu inceleyen polisler numarasının gizli olduğunu tespit etti.

...NeYzEn... Ferhat MERAL kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2008
    İletiler
    360
    Alıntı Emine AKBULUT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Çorumda yaşanan bir intihar "Yok Artık!" dedirtti. Lise ögrencisi C.S telefon rehberinde kayıtlı tüm numaralara çagrı bıraktı vee iki saat geçtigi halde kimse çagrı atmadı. " Kimse beni sevmiyor " diyerek intar etti. Tüm çabalara ragmen kurtarılamadı. Olayın ardından C.S nin telefonunu inceleyen polisler numarasının gizli olduğunu tespit etti.
    Yok daha neler
    .!?¿!. 3ler 7ler 40lar .!?¿!.

Muhtazaf M. Salih AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2007
    İletiler
    622
    Blogdaki Konular
    1

Cinnet getiren baba!

Cinnet getiren baba, çocuklarını öldürmeden önce eve çağırmış
    Pendik'te eşi ve iki çocuğunu öldürdükten sonra intihar etmek isteyen Hüseyin Erden (50), olayı gerçekleştirmeden önce çocuklarını "Hemen gelin. Sakın geç kalmayın" diyerek eve çağırdığı öğrenildi. Babanın eve çağırdığı çocuklarını daha sonra bıçaklayarak öldürdüğü anlaşıldı. Pendik Esenyalı Mahallesi'ndeki evlerinde cinnet getirip eşi Fikriye Erden (38) ile çocukları Ezgi (13) ve Melih'i (11) bıçakla öldürdükten sonra intihar etmek isteyen Hüseyin Erden'in olaydan bir süre önce okuldan dönen kızı Ezgi'yi sinirli bir şekilde eve çağırdığı belirtildi. Olay öncesi baba Hüseyin Erden'in kızını sinirli bir şekilde eve çağırdığını belirten kapı komşusu Ayşe Ağırman, "Baba eşofmanla kapıya çıktı. Okuldan dönen Ezgi'ye bağırarak" kızım hemen eve gel. Sakın genç kalma" diyerek kapıyı kapattı. Sinirli olduğu halinden belliydi. Babası olduğu için şüphelenmedim. Daha sonra yakınları geldi. Camdan içeriye girdiler. Adamın içeriye girmesiyle çıkması bir oldu. Karısını ve çocuklarını öldürmüş." sözleriyle olay öncesine ait ilginç bir detay vardı.
    OLAY
    Olay, Pendik Esenyalı Mahallesi'nde meydana geldi. İddialara göre, akşam işten eve gelen Hüseyin Erden, cinnet geçirerek önce tartıştığı eşini Fikriye Erden'i boğazını keserek öldürdü. Daha sonra evde bulunan çocukları Ezgi ve Melih'i de öldüren Hüseyin Erden, elindeki bıçağı kendisine sapladı. Gürültüyü duyan komşuların ihbarı ile olay yerine gelen polis ekipleri kapıyı kırarak içeri girdi. Eve giren polis memurları gördükleri manzara karşısında şok oldu. 3 kişinin öldüğünü belirleyen ekipler, elinde bıçakla yaralı halde buldukları Hüseyin Erden'i ambulansla Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kaldırdı.
    (CHA)
    Birliğin kederi, ayrılığın safasından daha hayırlıdır. (Yahya bin Muaz)
    www.aydin-aydin.com

Biri bana bu konunun acilma amacini soyleyebilirmi?

Bir turlu anlam veremedim/veremiyorum..((

(Niyetim konuyu acanla munakasaya girmek degil, cidden merak ettim.)
    "Ben gidiyorum, ta ki benden hayırlısı gelsin inşaALLAH"

Alıntı Ömer ÇELİK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Yahu sizin haliniz ne böyle?

İnsanlar dehşet bir buhran içerisinde ve siz bu haberleri okuduğunuzda ancak ve ancak espri yapıp, bu haberleri bilinçaltınıza atabiliyorsunuz.

Aramızdan birilerinin de böyle olmayacağını kim bilebilir? Sadece Allah bilir..

Peki bunun için ne önlem alıyoruz?
    Ne önlem alıyoruz?
    Yada biz kimiz ve kimin yanındayız???
    Bu kadar önemli bir konuyu arkadaşlarımız nasıl eğlenceye almış ben de anlamış değilim.Dediğin gibi aynı olay aynı olaylar bizim başımıza gelse yine böyle espri yapabilecekmiydik acaba?

15 YAŞINDAKİ KIZINI BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

KAHRAMANMARAŞ'ta 43 yaşındaki Veysi Yasavul, kızı 15 yaşındaki Yıldız Yasavul'u boğarak öldürdü.

Olay, akşam saatlerinde Mehmet Akif Mahallesi Vakıf Sokakta meydana geldi. Bir süre önce Gaziantep'in Nizip ilçesinden göç eden Yasavul ailesinin oturduğu evde bazı sesler duyan komşuları durumdan şüphelenince polise ihbarda bulundu. Olay yerine giden polis ekipleri eve girdiğinde Yıldız Yasavul'un cesedi ile karşılaştı. Polis ekipleri, yaptıkları incelemede cinayeti işlediği tahmin edilen baba Veysi Yasavul'u kısa sürede mahallede saklandığı yerde yakaladı. Gözaltına alınan Yasavul'un ilk ifadesinde kızının Nizip'te bazı erkeklerle görüştüğünü, uyarmasına rağmen kendisini dinlemediği bu nedenle bir anlık sinirle kızını öldürdüğünü söylediği öne sürüldü.

Yıldız Yasavul'un 5 kardeşi daha olduğu ve okula gitmediği öğrenilirken, Veysi Yasavul göz altına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü. Genç kızın cesedi polis ekipleri ve savcının incelemesinin ardından Kahramanmaraş Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
    "Ölüm Ne Yatakta Ne Sokakta İsterim ki En Kutlu Bir Eylemde Bulsun..."
    Metin Yüksel

3 / 3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Gönderme Kuralları