3 / 2 İlkİlk 123 SonSon
53 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: Cinnet Günlüğü

Cinnetin temel nedenleri olarak ekonomik sıkıntı (açlık sınırının altında yaşayan insanlar),manevi çöküntü ki ekonomik çaresizlik manevi çöküntüyede tetiklemekte ve cinler....

Eşim işi nedeniyle tüm İstanbul ana okullarına giyor.Çocuklara sorulan sorular var.Sorulardan en can alıcı olanlardan biri şu "yeryüzünde bizden başka hangi canlılar yaşıyor?"

Verieln cevaplar ise;

-yeryüzünde bizden başka hangi canlılar yaşıyor?
    Fakirlerrrrr

bir başkası

-yeryüzünde bizden başka hangi canlılar yaşıyor?
    yaşlılaaarrr

Bence dehşet verici bir nesil geliyor...
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

07.04.2008
    Mamak Çöplüğü'nde bir polis memurunun öldürülmüş olarak bulunması olayı ile ilgili gözaltına alınan polisin kız arkadaşı ve erkek kardeşi adliyeye sevk edildi.

Mamak Çöplüğü'nde bir polis memurunun öldürülmüş olarak bulunması olayı ile ilgili gözaltına alınan polisin kız arkadaşı ve erkek kardeşi adliyeye sevk edildi.
    Ankara Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Özkan Koşan'ın (25) öldürülmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan kız arkadaşı Tutku A. (20) ve Tutku A.'nın erkek kardeşi Ali A., polis sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

lpg haber extra
    sen oradan kıracaksın zinciri
    ben buradan ve bir gün...

Tartıştığı Amcasının Kızını Bıçaklayarak Öldürdü

12.04.2008
    Samsun'un Yakakent ilçesine bağlı Gündüzlü köyünde bir genç, tartıştığı amca kızını bıçaklayarak öldürdü.

Samsun'un Yakakent ilçesine bağlı Gündüzlü köyünde bir genç, tartıştığı amca kızını bıçaklayarak öldürdü.
    Edinilen bilgiye göre, Gündüzlü köyü muhtarının kızı Hülya Ç. (19) ile amca çocuğu K.Ç. (20), sabah saatlerinde salyangoz toplamaya gitti. Salyangoz topladıkları sırada aralarında tartışma çıkması üzerine K.Ç.'nin, Hülya Ç.'yi bıçaklayarak öldürdüğü iddia edildi. Genç kız olay yerinde hayatını kaybederken, katil zanlısı ise jandarma tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor

LPG HABER EXTRA

Tartıştığı Karısını 9 Yerinden Bıçaklayarak Öldürdü

14.11.2007
    Şanlıurfa'da bir kişi, ayrı yaşadığı ileri sürülen karısını 9 yerinden bıçaklayarak öldürdü

Şanlıurfa'da bir kişi, ayrı yaşadığı ileri sürülen karısını 9 yerinden bıçaklayarak öldürdü.
    Edinilen bilgiye göre olay, bugün sabah saat 06.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Çetin Ç., 2 çocuk annesi eşi Emine Ç. (24) ile bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrı yaşamaya başladı. Yakınlarının araya girmesi ile barışan karı koca, ayrı yaşamalarına rağmen zaman zaman görüşüyordu.
    Çetin Ç., dün otomobili ile kaza yaptıktan sonra gece geç saatlerde ayrı yaşadığı eşi Emine Ç.'nin Kamberiye Mahallesi Şahin Sokak'taki evine gitti. Burada henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından evden ayrılan Çetin Ç., sabah saat 06.00 sıralarında eşinin evine giderek Emine Ç.'yi 9 yerinden bıçakladı.
    Eşi tarafından bıçaklanan 2 çocuk annesi genç kadın, yakınları tarafından tedavi için götürüldüğü 500 Yataklı Devlet Hastanesi acil servisinde bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kayıplara karışan Çetin Ç.'nin yakalanmasına çalışıldığı bildirildi.

LPG HABER EXTRA

Para İsteyen Oğlunu 19 Yerinden Bıçaklayarak Öldürdü

13.11.2007
    İzmir'de cinnet geçiren 71 yaşındaki baba, kendisinden para isteyen oğlunu 19 yerinden bıçaklayarak öldürdü

İzmir'de cinnet geçiren 71 yaşındaki baba, kendisinden para isteyen oğlunu 19 yerinden bıçaklayarak öldürdü.
    Edinilen bilgiye göre Şirinyer semti 347 sokak, 130 numarada meydana gelen olayda, emekli zabıta memuru Sedrettin H. (71), para isteme meselesi yüzünden tartıştığı oğlu Metin H.'yi (36) 19 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Saat 22.00 sıralarında meydana gelen olayda, Buca Belediyesi'nden emekli zabıta memuru olan Sedrettin H., iddialara göre sürekli kendisinden para isteyen işsiz oğlu Metin H. ile tartıştı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine cinnet geçiren Sedrettin H., evde bulunan ekmek
    bıçağını alarak, oğlunu bıçaklamaya başladı. Metin H.'yi 19 bıçak darbesi indiren baba, kavga üzerine yapılan ihbar sonucu adrese gelen polis ekiplerince yakalandı. Suç aleti bıçakla birlikte gözaltına alınan öfkeli baba, Cinayet Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.
    Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

LPG HABER EXTRA

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    amcaların arası da açılmıştır şimdi.
    al sana kan davası işte.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

13 Nisan 2008 Pazar

Üniversite lojmanında cinnet: 3 ölü
    Eskişehir´deki Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fevzi Sürmeli´nin koruması Murat Başkaya'nın eşi cinnet getirdi. Cinnet sonucu 3 kişi hayatını kaybetti.

Özel güvenlik görevlisi olan 33 yaşındaki Murat Başkaya´nın, üniversitede sözleşmeli personel olarak çalışan eşi aynı yaştaki Gülbeyaz Başkaya dün gece yarısı cinnet geçirdi. Eşi Murat ile 7 yaşındaki kızı Ece´yi tabancayla öldüren Gülbeyaz Başkaya, aynı silahla intihar etti.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SONSAYFA

İhVaN-ElFidAm Humeyra YILDIRIM kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Mar 2008
    İletiler
    871
    Blogdaki Konular
    1
    yazıklar olsunn.. işte AHLAK WE MANEWİYAT TAHRİP EDİLDİKÇE DURUM BÖLE OLUYOR..
    Ressam babamın sitesi : http://www.abdulkadiryildirim.com

ilyas TÖNGÜŞ...MANEVİ TAHRİBAT

AGD şube sorumluları ve şube başkanları toplantısı Ankara’da yapıldı. AGD Genel Merkezi’nde yapılan toplantıya şube sorumluları, şube başkanları, şube teşkilat komisyon başkanları, Hanımlar Komisyonu eğitim uzmanları katıldı.

“Gençlik ruhsal boşlukta”
    Toplantıda konuşan AGD Genel Başkanı İlyas Tongüç, son günlerde medyada örneklerine sıkça rastlanan aile cinayetlerine değinerek, Türkiye’nin büyük bir manevi tahribatla karşı karşıya olduğunu söyledi. Gençliğin milli ve manevi değerlerinden habersiz bir şekilde yetiştiğini kaydeden Tongüç “Gençliğimiz ruhsal boşluktadır, şiddetin ve şehvetin pençesindedir. Gençliğin içinde bulunduğu bu manevi tahribattan tek çıkış yolu milli ve manevi değerlere sıkı sıkıya bağlanmakla giderilebilir” diye konuştu. AGD’nin kurulduğu günden bu yana gençliğin kurtuluşu için çalıştığını ifade eden Tongüç, “Anadolu Gençlik Derneğimiz, güle sevdalı ve değerlerine bağlı şuurlu bir nesil yetiştirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Değerlerimizle oluşturduğumuz sevgi ve kardeşlik çemberi bütün gençlerimizi ve insanlığı kuşatacaktır” şeklinde konuştu

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    trajikomik bir olay geldi aklıma.
    birkaç yıl önce haber olarak geçmişti.
    zengin bir adam cinnet geçirir. ailesini ve çocuklarını öldürür ardından intihar eder.

asıl olay bundan sonra başlar.

geriye kalan miras 20 milyon dolar civarında.
    işte bu ölen adamın ve kadının aileleri arasında miras davası konusu olur.
    çünkü geriye çocuk kalmadığı için mülk ailelere kalacaktır.
    ancak bir sorun var. yasalara göre önce erkek öldüyse miras kadının ailesine,
    önce kadın öldüyse erkeğin ailesine kalacak.

işte mahkeme en son kim öldü onu tespit etmeye çalışıyordu.

sonuç ne oldu bilmiyorum.

ama bence mülk erkeğin yakınlarına verilmeliydi.
    kadının yakınlarına niye verilsin ki. çalışıp kazana adam.
    kadın ne yapmışta ne alacak...

çoooook kötüyüm dimeee. boşuna cevap yazma fitne çıkarmak için yazdım bunları.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Alıntı Mehmet DAĞDELEN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    trajikomik bir olay geldi aklıma.
    birkaç yıl önce haber olarak geçmişti.
    zengin bir adam cinnet geçirir. ailesini ve çocuklarını öldürür ardından intihar eder.

asıl olay bundan sonra başlar.

geriye kalan miras 20 milyon dolar civarında.
    işte bu ölen adamın ve kadının aileleri arasında miras davası konusu olur.
    çünkü geriye çocuk kalmadığı için mülk ailelere kalacaktır.
    ancak bir sorun var. yasalara göre önce erkek öldüyse miras kadının ailesine,
    önce kadın öldüyse erkeğin ailesine kalacak.

işte mahkeme en son kim öldü onu tespit etmeye çalışıyordu.

sonuç ne oldu bilmiyorum.

ama bence mülk erkeğin yakınlarına verilmeliydi.
    kadının yakınlarına niye verilsin ki. çalışıp kazana adam.
    kadın ne yapmışta ne alacak...

çoooook kötüyüm dimeee. boşuna cevap yazma fitne çıkarmak için yazdım bunları.

Feministler duymasın abi...
    Klavye Mücahidi

Bir anne vahşeti de Zonguldak'ta

16 yaşındaki kız, 34 yaşındaki sevgilisi ile birlik olup 37 yaşındaki öz annesini bıçaklayarak öldürdü. İkilinin cesedi yok etmek için uyguladıkları yöntem ise tam bir vahşet..
    24 Mayıs 2008 13:43
    Zonguldak'ta 16 yaşındaki Y.B., taksici sevgilisi 34 yaşındaki Osman Demir'le birlikte annesi 37 yaşındaki Gülüm Güneş'i bıçaklayarak öldürdü, cesedi ormanlık alana götürüp kullanılmayan maden ocağında üzerine tiner dökerek yaktı.

Korkunç cinayet, iki sevgilinin cesedi yakarken elbiselerinin tutuşması nedeniyle hafif yaralanıp hastaneye gitmeleriyle ortaya çıktı. Anne katili Y.B. hastaneden kaçtı, gözaltına alınan suç ortağı sevgilisi Osman Demir'in tedavisi sürüyor.

Tüyler ürperten olay, bu sabah Soğuksu Mahallesi’nde meydana geldi. Boşandığı eşi bir süre önce vefat eden Gülüm Güneş, iddiaya göre kızı Y.B.'nin taksici Osman Demir'le ilişkisine karşı çıktı. Bunun üzerine Y.B. ile sevgilisi Demir ile birlikte plan yapıp annesini öldürmeye karar verdi.

Sabah erken saatlerde Gülüm Güneş'in evine gelen taksici Osman Demir, Y.B. ile birlikte planlarını uygulamaya koydu. Y.B. ve sevgilisi, Gülüm Güneş'i bıçakla öldürdükten sonra kanlar içindeki cesedi Osman Demir'in 67 T 0168 plakalı taksisinin arka koltuğuna koyup yakmak için götürdü.

MADEN OCAĞINDA YAKTILAR
    Taksici Osman Demir ve sevgilisi Y.B., öldürdükleri Gülüm Güneş'in cesedini ormanlık alanda bulunan ve kullanılmayan kaçak maden ocağına koyarak, üzerine tiner döküp ateşe verdi.

Tinerin bir anda parlaması üzerine alevler arasında kalan Y.B. ve taksici Osman Demir'in elbiseleri tutuştu. Bribirlerine yardım ederek elbiselerine sıçrayan alevleri söndüren iki sevgili hafif yaralandı. Maden ocağında cesedi tamamen yaktıktan sonra, eve gelip elbiselerini değiştiren Y.B. ve Osman Demir, yanıklarının tedavisi için Atatürk Devlet Hastanesi’ne gitti.

POLİS ŞÜPHELENİNCE GERÇEK ANLAŞILDI
    Hastane polisi iki sevgilinin durumundan şüphelenerek ifadelerini alınca korkunç cinayet ortaya çıktı. Polis, sevgilisi Osman Demir’in ifadesini alırken, Y.B. hastaneden kaçtı.

Gözaltına alınan Osman Demir hastanenin cerrahi bölümünde tedavi altına alınırken, Y.B.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.
    Polis, Osman Demir’in ifadesinden söylediği kaçak maden ocağına gittiğinde, Gülüm Güneş'in kömürleşmiş cesediyle karşılaştı. Maden ocağının yakınında bulunan ve arka koltuğu kan gölüne dönen 67 T 0168 plakalı takside, cinayette kullanılan iki bıçak da bulundu.

Hürriyet

Bir baba bir gün evinde karısından yemek yerken karısına bana çatal getir demiş.Oda bu kadar şey hazırladım onuda bari sen al demiş.Bunun üzerine adam kızmış ve aralarındaki küçük tartışma birden büyümüş ve adam silahını alıp oturma odadaki oğlunu lavabayo kaçan diğer oğlunu ve yatak odadaki kızını ve sonunda tam kapıdan kaçarken karısı ve bir kaç tane daha çocuğu öldürüp kaçmış.Ve adamı yakalayıp hapishaneye atmışlar ve bu adamın daha öncedende birini öldürdüğünü söylemişler ve hapiste uzun süre kalmış.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Anne katilinden ŞOK ifade!

Anne katili kızdan şok ifade
    İnternetten cinayetleri izleyen kızın ifadesindeki ilginç ayrıntı

Zonguldak'ta annesini sevgilisi Osman D. ile birlikte önce bıçaklayan sonra da tiner döküp yakan lise öğrencisi T.Y.B. (16) bir ana sınıfında yakalandı. T.Y.B. ve olaya adı karışan 3 kişi dün adliyeye götürüldü. T.Y.B. korkunç cinayeti soğukkanlılıkla anlattı. T.Y.B.'nin Osman D. hakkında, "O benim sadece arkadaşım" dediği ileri sürüldü.

Annesi Gülin Güneş'i darp edip sonra süngüyle kafasına vurduklarını, daha sonra da sırtından ve vücudunun değişik noktalarından bıçaklayıp boğazını kestikleri itiraf eden T.Y.B., ifadelerinde taksi şoförü arkadaşı Osman D. ile birlikte annesinin bedenini perdelere ve halıya sararak taksiye yüklediklerini, kaçak ocağa götürerek tinerle yakmak istediklerini belirttiği öğrenildi.

İNTERNETTE CİNAYET İZLİYORMUŞ

Annesi Gülin Güneş'e dökmeye çalıştıkları tinerin arkadaşı Osman D.'nin üzerine de dökülmesi ve cesedi yakarken parlaması üzerine kendilerinin de yandığını anlatan T.Y.B., gittikleri hastanede görevli polisin şüphesi üzerine korkarak kaçtığını söyledi. Daha önce okuduğu okulun ana sınıfında saklandığını anlatan T.Y.B., yanan saçlarını da kestiğini kaydetti.

Öte yandan T.Y.B.'nin, yaklaşık 10 yıldır kayıp olan ve sonradan cesetleri bulunan insanlarla ilgili internet sitelerini gezdiği ve burada hoşuna giden cinayetleri polise anlattığı belirtildi. T.Y.B.'nin kurduğu cümlelerin, Ankara Üniversitesi'nde Prof. Dr. Ayşe Olcay Tiryaki'yi öldüren kızı B. Aydıntuğ'un verdiği ifadelerle benzerlik gösterdiği anlaşıldı.

Bugün gazetesi

Alıntı Zihni DİZDAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Anne katili kızdan şok ifade
    İnternetten cinayetleri izleyen kızın ifadesindeki ilginç ayrıntı

Öte yandan T.Y.B.'nin, yaklaşık 10 yıldır kayıp olan ve sonradan cesetleri bulunan insanlarla ilgili internet sitelerini gezdiği ve burada hoşuna giden cinayetleri polise anlattığı belirtildi. T.Y.B.'nin kurduğu cümlelerin, Ankara Üniversitesi'nde Prof. Dr. Ayşe Olcay Tiryaki'yi öldüren kızı B. Aydıntuğ'un verdiği ifadelerle benzerlik gösterdiği anlaşıldı.

Bugün gazetesi

Anlaşılmak ümidiyle....
    "Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir! Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir..!"

B ŞIKKINI SEÇTİ ANNESİNİ BOĞDU

29 Mayıs 2008 07:01

Bursa’da, bir evlat, son zamanların en vahşi cinayetiyle annesini öldürdü. Tekstil işçisi Asiye F. (46), geçen pazartesi akşamı Bursa’nın merkez Osmangazi İlçesi, Hamitler Mahallesi Nergiz Sokak’ta oturdukları evde, 17 yaşındaki oğlu M.F.’nin kurbanı oldu.
    Babası evi terkedip Belçika’ya yerleşen M.F. adlı delikanlı, ablaları Selda (25) ile Narin’in (20) de Ortadoğu Teknik Üniversitesi’ni kazanıp Ankara’ya gittiği için, annesiyle yaşıyordu. M.F., iki yıl üst üste sınıfta kalınca geçen yıl liseden atıldı. Annesi hem üniversitede okuyan kızlarının eğitim giderlerini hem de evin geçimini karşılamakta zorlandığı için, delikanlı, Uludağ yolunda bir çay bahçesinde garsonluk yapmaya başladı.

Annemi nasıl öldürürüm
    İş dışında zamanının çoğunu bir internet kafede geçiren M.F., Finlandiyalı rock müzik grubu ’HIM’ ve grubun solisti Ville Valo’nun hayranıydı. M.F., son dönemde saçlarını kırmızıya boyattı, Valo gibi tırnaklarına siyah ve kırmızı ojeler sürdü ve onun gibi giyinmeye başladı. İnternet kafade tanıştığı arkadaşlarıyla satanist bir gruba katıldığı ve uyuşturucu kullandığı ileri sürülen M.F., son zamanlarda, evdeki eşyaları satmasına karşı çıkan annesi Asiye F. ile sık sık tartışmaya başladı. Tartışmalarla bunalan M.F., sonunda internette bir arkadaşlık sitesinde grup kurup, ’Annemi nasıl öldürebilirim?’ başlığı altında (a) bıçakla, (b) boğarak, (c) tabancayla, (d) zehirleyerek seçeneklerinin yer aldığı anket düzenledi.

Öldürdü, yatıp uyudu
    Geçtiğimiz pazartesi akşamı eve gelen M.F., annesini bir yakınıyla sohbet ederken buldu. Bu kişinin ayrılmasından sonra evde yalnız kalan anne oğul arasında yine tartışma çıkınca M.F., eline geçirdiği bıçağı annesine sapladı, ardından talihsiz kadını tüm yalvarmalarına karşın boğazını sıkarak öldürdü. Cinayettin sonra annesinin cesedini banyoya götüren M.F., dışarı çıkıp buluştuğu okuldan arkadaşı 17 yaşındaki S.E.K.’ye cinayeti anlattı. Ardından eve dönüp uyuyan delikanlı, salı günü hiç bir şey olmamış gibi çalıştığı çay bahçesine gitti. İşten öğle saatlerinde ayrılan M.F., iki bıçak satın alarak eve geldi.

Satırla 13 parçaya ayırdı

Kurban Bayramı’nda kestikleri hayvanın etini parçalamak için evde bulunan satırı da yanına alan M.F., banyoda annesinin cesedini 13 parçaya böldü. Ceset parçalarını çöp torbalarına koyarak, evlerinin inşaat halindeki ikinci katına çıkaran M.F., kan gölüne dönen evi de satın aldığı 5 litre parfümlü deterjanla yıkadı. Anne katili genç, kan kokusu çıkmadığı için eve bolca sprey sıkıp, arkadaşlarıyla buluşmak üzere internet kafeye gitti. Buluştuğu arkadaşları S.E.K., S.B. ve kimliği gizli tutulan bir kıza, annesini parçalara ayırdığını anlatan M.F., torbalara koyduğu cesedi denize atmayı düşündüğünü söyledi ve yardım istedi. Bu sırada arkadaşlarından biri, M.F.’ye sezdirmeden internet kafeden çıkıp yakındaki Emek Polis Merkezi’ne gitti ve ihbarda bulundu. Hemen internet kafeye gelen polis ekibi, M.F.’yi gözaltına aldı. Cinayetin işlendiği eve giden polis ekibi, çöp torbalarında Asiye F.’nin parçalanmış cesediyle karşılaştı. Asiye F.’nin başının bulunduğu torbada bıçak dik halde görülürken, kesilen parmağından düşen yüzük de cinayetin işlendiği banyoda bulundu. Cinayet masası dedektifleri parmak izi aldı, duvara kazınan satanist sembollerini andıran işaretleri görüntüledi.

Cezaevine konuldu
    Talihsiz anne Asiye F. dün öğleden sonra akrabaları tarafından toprağa verilirken oğlu ’Tasarlayarak adam öldürmek’ suçundan adliyeye çıkarıldı. Adliyeye getirilirken son derece rahat ve soğukkanlı görünen M.F. gazetecilerin ’Pişman mısınız?’ sorusunu cevapsız bıraktı. M.F. sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

"Satanist değil ateistim" dedi
    TUTUKLANAN anne katili M.F., Emniyet Müdürlüğü’nde cinayeti şöyle anlattı: "Annem sürekli benden yakınıyordu. Olay gecesi banyo yapıyordum. Ziyaretimize gelen teyzemin oğlu Sezgin Karaböcek’e, ’Bu çocuk, beni çıldırtıyor. Artık ona dayanamıyorum. Bir gün ya o beni öldürecek veya ben onu’ dedi. Bu sözler çok zoruma gitti. Teyzemin oğlu ayrıldıktan sonra, mutfakta fritözü kullanmak istedim. Annem, ’Yağ damlar’ diyerek bağırdı. Üzerime yürüdü. Elinde bıçak vardı.

Can çekişirken boğdum
    Elindeki bıçağı alarak karnına sapladım. Can çekişiyordu. Bu kez boğdum. Cesedini ise bir gün sonra parçaladım. Amacım poşetleri denize atarak kurtulmaktı." Sorgusunda, "Ben satanist değil ateistim" dediği ileri sürülen M.F.’nin sürekli gittiği internet kafedeki tüm bilgisayar incelemeye alındı. M.F.’nin annesinin cesedini stanistlerin kutsal saydığı 13 rakamından esinlenerek 13 parçaya ayırdığı ileri sürüldü.

Adı sert müziği yumuşak grup

KATİL zanlısı M.F.’nin hayranı olduğu Ville Valo, Finlandiya’da 1991 yılında kurulan ve halen bu ülkenin en popüler alternatif rock grubu ’HIM’in solisti. Gitarda Mikko Lindström, bas gitarda Mikko Paananen’in yer aldığı grup, bugüne kadar altı albümü yayınlandı.

’Şeytanın kalbi’
    ABD’de ’altın plak’ alan tek Fin grubu olan HIM’in isminin açılımı ’His Infernal Majesty’ (Cehennemi Majesteleri) olsa da, grup, birçok benzerinden daha yumuşak bir müzik yapıyor. Zaten Ville Valo da, yaptıkları müzik türünü ’aşk rock’ olarak tanımlıyor. Grubun simgesi ise, satanizmle özdeşleştirilen pentagramın kalp şeklinde bir türevi.

hürriyet

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Wed Jan 2008
    İletiler
    1,533
    Blogdaki Konular
    5
    Nazan DİNLER in yazdığı olayı oluyordum şidmi gazeteden şok oldum yaaa nereye gidiyoruz biz ?
    ѕєηιη ƒαякıη вєηιм тαяzıм .......

İntiharın yaşı yokmuş meğer

Bu yaşta intihar olur mu demeyin oluyor işte. Çünkü en hassas dönemleri. Tıpkı Kahramanmaraş'taki örnekte olduğu gibi.

Çok nadir görülen bir vaka. Ama malesef oluyor. Küçük bir çocuk kendi canına kıyabiliyor. İnanmak istemesekte acı gerçekler bunlar.

Kahramanmaraş'ta, bir ilköğretim okulu öğrencisi intihar etti. Nedeni ise keçileri otlatmaya götürmediği için babası tarafından azarlanması.
    İşte bu azarı kaldıramadı, içine sindiremedi. Ruh dünyası alllak bullak olan çocuk hayata küstü. Narin bünye bir anlık girdiği bunalımdan çıkamadı. Fidan büyümeden soldu, yeni geldiği toprağa karıştı.

5.sınıf öğrencisi Y.A, evlerinin ahırında tavana bağladığı iple intihar etti.

internethaber

Yakınları tarafından bulunan Y.A'nın (12) cesedi, yapılan incelemenin ardından Kahramanmaraş Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Y.A'nın cenazesi, otopsinin ardından Hacılar köyünde toprağa verildi.

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Öz kızına tecavüz etti!
    Doğan bebeği tarlaya gömerek öldürdü! Amasya sapık baba dehçetiyle çalkalanıyor!

18.07.2008 09:25
    Avusturya öz kızına 24 yıl boyunca tecavüz eden sapık baba dehşetiyle sarsılmıştı. Şimdi de buna benzer bir olay Amasya'da gerçekleşti. 2000 yılında eşinden boşanan ve çiftçilikle uğraşan 64 yaşındaki M.A. iddialara göre 3 sene önce öz kızı N.A. ile cinsel ilişkiye girdi. Cinsel ilişkiden hamile kalan N.A. geçtiğimiz yıl hamile kaldı. Olayın ortaya çıkmasını istemeyen sağık baba kızına evde doğum yaptırdı. Daha sonrasında doğan bebeği 1 aylıkken evlerinin bahçesine gömdü. Kimseye söylememeleri için de çocuklarını ölümle tehdit etti. Ancak M.A.'nın oğlu bu duruma daha fazla dayanamadı ve jandarmaya olayı bildirdi.

Evin öz oğlunun verdiği ifade ise dehiet vericiydi: "Ablam hamile kalınca babam evde doğum yaptırdı. Bir kız çocuğu dünyaya geldi. Yaklaşık 1 aylık iken babam onu öldürüp, tarlaya gömdü. Sonra da bizi bu olayı kimseye söylemeyelim diye tehdit edip, dövmeye başladı" Jandarma bu ifadeye göre M.AÇ'yı gözaltına aldı ve tecavüze uğrayan kızı da ifadesini almak üzere karakola götürdü.

M.A.'nın uzun süredir kızına tecavüz ettiğinin belirlendiğini söyleyen yetkililer, "Tecavüz olayının tahmini olarak 3- 4 yıldır devam ettiği sanılıyor. Talihsiz bebeğin cesedini adli tıbba gönderdik. Ölüm tarihi ve ölüm nedeni tam olarak ortaya çıktığı zaman kesin tarih belli olur" diye konuştu. Öz kızıyla ilişkiye girdiğini itiraf eden baba M.A. tutuklanarak Amasya Cezaevi'ne konuldu. Diğer çocuklar ise koruma altına alındı...

AJANSLAR
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

intihar ve 11 yaşında bir çocuk...
    yavrucuk henüz buluğa ermediği için affedilir ins.
    Rabbim geriye kalan ana babasına sabır versin, babası kimbilir ne dehşetli pişmanlıklar içindedir şimdi...
    bu çocuk intihar etmeyi nerden öğrendi, gördü, duydu? tabii ki tvden.
    off of...

3 / 2 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları