4 / 3 İlkİlk 1234 SonSon
61 sonuçtan 41 --- 60 arası gösteriliyor

Konu: SSS Sıkça Sorulan Sorular

cihad edin diyorum

bu devirde nasıl cihad edilir ki diyorlar...
    De ki: "Benim namazım, ibadetlerim, hayatım ve ölümüm, alemlerin Rabbi Allah içindir.

*Neden Saadet'e oy vermeyen herkese kafir, Yahudi, İsrail askeri gözüyle bakılıyor?

*Dinler arası diyalogla İslam'ın anlatılmasına neden karşı çıkılıyor? Tebliğ ve irşad sadece müslümanlara mı yapılmalı?
    "en büyük edepsizlik edep ya hu diye bağırmaktır."

Şevket Kazan neden Sivas'ta Madımak Otelini yakan suçluların avukatlığını yaptı..?

74 affı ile neden caniler sokağa salındı..?

Darul Harp;Milli görüşçüler cami önlerinde bekleyerek insanlara cuma namazı kılmamalarını neden telkin ettiler...?

Milli görüşçü üniversiteli kız ve erkekler muta nikahıyla evlilik yaptılar meselesi(?)

Humeyni neden İslam ülkelerinin kurtarıcısı ilan edildi?

Konya mitinginde İstiklal Marşı kafir düzenin marşıdır denilerek provake eylem yaptılar(?)

Faize karşıyız dediler kendi iktidar dönemlerinde hiç kimsenin bulaşmadığı kadar faize bulaştılar(?)

Döneminde 100 Refahçıdan 75 nin faizci olduğu iddiası(?)

...NeYzEn... Ferhat MERAL kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed May 2008
    İletiler
    360
    Türban sorununun en büyük nedeni Erbakandır iddası!
    .!?¿!. 3ler 7ler 40lar .!?¿!.

MSP illegal olarak kuruldu. İsim babası ,Aziz Nesin iddiası...!
    "Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir! Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir..!"

Milli Nizam Partisi kapatıldıktan sonra neden Erbakan İsviçreye "hicret" etti (?)...

Milli Nizam Partisinin perde arkasındaki "Genel Başkanı"; Şeyh Mehmet Zahid Kotku... (?)

Erbakandan Kral Faysala mektup; "Beni güçlendirin!"

Erbakan'ın 50 milyarlık villası... (?)

"Eroinleri Erbakandan aldım" diyen MSPli milletvekili... (?)

Erbakan, ABD'ye niçin gizli gidiyor? Kimlerle görüşüyor?

Erbakan neden ;İsrail'e ,Konya'da eğitim uçuşu için izin veren anlaşmayı yaptı?

Erbakan ajanmıdır?
    Bizi nasıl bir oyuna alet etti?
    Bizi param parça mı etti?
    "Vahdet-i İslama taraf gitmeli"

4 / 3 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları