+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123
47 sonuçtan 41 --- 47 arası gösteriliyor

Konu: NİHAT GENÇ "Türkiye’nin Aptalları"

Kayıtsız
    Misafir

rabbime havale

nihat genc'i allaha havale ediyorum

Kan, hemde çok Cihat ÖZKAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2008
    İletiler
    181
    Bence biraz gündem yaratmak için yazıyor

nihat genc ; çenesi laf yapıyor sadece bir ağlayıp bir gülen dengesiz bir insan her sözünün başına bu topraklarda diye başlayan fakat bu toprakların en temel değerlerine hakaret edebilen rüzgarın estiği tarafa doğru konuşan ciddiye alınmayacak çakma aydınlardan bir tanesidir

Mâh-rû Mümine AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,720
    yoo biçok konuda güzel tespitleri var.
    Çocukluk günlerimin son demlerini yaşıyorum...Tadını çıkarmak istiyorum...

nuri18
    Misafir
    hangi konuda ben pek hatırlayamadım da

Alıntı Mümine AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    yoo biçok konuda güzel tespitleri var.

Kayıtsız
    Misafir

Nihat gençe

Bızım mılletımız kalenderdir.bakıyorum mılletın damarını bulmuş oradan nüfuz etmeye calışıyor.bı bakıyorum mhp kongresinde bahçeliyi alkışlıyor,bir bakıyorum leman gibi marksist düşünceki degide müslümanlara hakaret eden yazılar yazıyor,bir bakıyorum muhafazakarlara avukatlık yapıyor.herkese lafı olan bu adam nedense ergenekona bır cumle bıle kurmuyor beyimiz.ve her nedense yalçın küçük denilen pkk lı bu genç kardeşini '' bızım nihat genç '' diye bahsedip övüyor..nasıl olurda musluman olan bı adam her konusmasında kufurlu ağza alınmıcak sözler sarfeder.nasıl olur da bı cemaat lıderıne hakaretler eder..yazık...

Nihat genç hiçbir işte başarılı olamamış herşeyi eline yüzüne bulaştırmış bir kişi.güya kendine aykırı,sözünü esirgemeyen,sıra dışı bir insan görüntüsü vermeye çalışan ve bu yolla prim sağlamaya çalışan ne söylediğini kendiside bilmeyen bir insan.bu sitede yer verilip reklamı yapılmaz ise iyi olur.

+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Gönderme Kuralları