+ Konuyu Yanıtla
6 / 6 İlkİlk 123456
117 sonuçtan 101 --- 117 arası gösteriliyor

Konu: Ahmet Akgül Kimdir?

Kayıtsız
    Misafir

saçmalık

yahu arkadaş bu kadar ot kafalı olunmaz. bu adam ne dediyse çıktı hala oranızdan buranızdan mazeret uydurmayın münafıklığınıza. AKP den ne farkınız kaldı sizin. Önce adam olun başınızdaki Oğuzhan şevke münafıklarına tefrika çıkardıkları için haddini bildirin sonra Ahmet Akgül hakkında konuşmaya yüzünüz olsun. insaf.insaf.insaf. ahirette haliniz yaman...

Kayıtsız
    Misafir

insaflı olmak

yıllar öncesinden; enaniyet damarı ve riyaset hırsıyla çırpınan "Elaziz"cilerin, davadan ve Hoca'dan umutlarını kestikleri için yine Erbakancılık kisvesiyle Tayyip Erdoğancılık yapacaklarını ve koyu bir AKP yalakası ve şakşakçısı olacaklarını söylediği zaman,

"Yok canım, bu kadarı da olmaz, Hoca'ya bu denli bağlı insanlar, yirmi sene aleyhine konuştukları ve hakaretler yağdırdıkları Recep Erdoğan'ın reklamcılığını yapmaz" sanılmıştı, ama sonunda Ahmet Akgül ve ekibi haklı çıkmıştı.

· Rahmetli Necip Fazıl'ın nefsi ve fevri çıkışlarına ve "Rapor"lardaki ifsat ve iftiralarına, herkesten önce karşı durmuşlar, bu yüzden haddini bilmemekle suçlanmışlar, ama sonunda onlar haklı çıkmışlardı.

· Rahmetli Esat Coşan'ın haksız itham ve inhiraflarına karşı önce onlar camiayı uyarmış, bu yüzden nice hakaretlere uğramışlar, ama sonunda onlar haklı çıkmışlardı.

· Korkut Özal'ın sinsi kompleks ve komplolarını önce onlar teşkilata ve tabana hatırlatmış, bu nedenle başlarına gelmeyen kalmamış, ama sonunda onlar haklı çıkmışlardı.

· Turgut Özal'ın Milli Görüş'ten caymasına, camianın önemli kesiminin Anavatan'a kaymasına önce onlar direnip durmuşlar, hatta milletvekilliği, belediye reisliği ve bakanlık teklifi gibi siyasi rüşvetlere asla tenezzül buyurmamışlar ve sonunda yine onlar haklı çıkmışlardı.

· Cemalettin Kaplan'ın nefsinin ve şer güçlerin tuzağına kapıldığını, boş kuruntular ve kuru kahramanlıklarla camiayı parçaladığını önce onlar haykırmış ve sonunda haklı çıkmışlardı.

· Fetullah Gülen'in ihlas perdeli riyakarlığını, karanlık merkezlere hizmetkarlığını önce onlar ortaya atmış, kendi camiaları ve teşkilatları dahil, herkes hücuma kalkmış, böylesi mübarek bir zata iftira attıklarını söyleyip sataşmış, ama sonunda yine onlar haklı çıkmışlardı. Çünkü herkesi ve her hadiseyi, Kur'an terazisiyle tartıyor ve iman ferasetiyle bakıyor ve hiç kimseden korkmuyorlardı.

· Milli Görüş mutfağında palazlanan ve Milli Gazete'de reklam olup parlatılan Abdurrahman Dilipak gibilerin ve Vakit Gazetesinin, tamirat görünümlü nasıl bir tahribat ekibi olduğunun önce onlar farkına varmış, bunu camiasına anlatmaya çalışmış, bu nedenle nice hücumlara maruz kalmış, ama sonunda onlar haklı çıkmışlardı.

· Eski Milli Gazete yazarlarının ve Milli Görüşçü sanılanların çıkardığı ZAMAN Gazetesinin, camiamızı haklı yolundan caydırmak ve dini duyarlılıklarımızı yozlaştırmak üzere devreye sokulduğunu, önce onlar açıklayıp anlatmış, bu yüzden nice sıkıntılar yaşamış, ama sonunda onlar haklı çıkmışlardı.

· Milli Görüş'ün kurmaylarından sayılan bazı beyinsizlerin bile müridi ve temsilcisi oldukları Ali Kalkancı ve Müslim Gündüz gibi bacadan inme tarikatçıların; Ali Bulaç, Mustafa İslamoğlu, Fehmi Koru ve Mehmet Metiner gibi şimdi tamamı ABD uşağı ve AB aşığı olan İslamcı yazarların; Hizbullahçılar, İrancılar ve İBDA-C gibi sahte şeriatçıların bozuk ayarını ve dış bağlantılarını önce onlar ortaya koymuşlar, nice tepkiler ve tersliklerle karşılaşmışlar, ama sonunda onlar haklı çıkmışlardı.

· Başta Recep T. Erdoğan olmak üzere şu AKP'yi kurup ABD'ye taşeronluk ve BOP'a kâhyalık yapanların karakter yapısını ve nefsi hesaplarını, ta ilçe başkanlığı, il başkanlığı ve belediye başkanlıkları döneminden itibaren açıkça konuşup camiasını ve teşkilat mensuplarını dikkatli olmaya çağıran, bu yüzden sürekli dışlanan ve frengili muamelesine tabi tutulan yine onlardı ve işte sonunda yine onlar haklı çıkmışlardı.

· Bir zamanlar Selamet Partisi Trabzon il başkanı olan ve gittiği her yerde Erbakan'ın kerametlerini anlatıp duran; sonra birden bire şeyhliğe, ardından din istismarıyla ticaret yapıp dinar devşirmeye, derken parti şefliğine yükselen şu Haydar Baş'ın, gizli niyetini ve kirli mahiyet ve marifetini önce onlar dile getirip halkı aydınlatmaya ve tuzaklarına kapılmamaya çağırmış, ama bu sebeple aleyhlerinde karalama kampanyaları başlatılmış, sonunda ise onlar haklı çıkmıştı.

· En son 2008'de SP Genel Başkanlığına hazırlanan Numan Kurtulmuş'un kafa yapısını ve karanlık kasıtlarını ve Genel Başkanlık sürecindeki tahribatlarını sürekli yazan, bu yüzden azarlanan, hırpalanan ve horlanan yine onlardı, ama sonunda bir kez daha onlar haklı çıkmışlardı ve 50'den fazla Milli Görüş sayesinde milletvekili, bakan ve belediye başkanı olmuş nankör, açıkça Hoca'ya ve davaya isyan bayrağı açmışlardı.

· Şimdi olumsuz itham ve iddialarda bulundukları en az yüz kişiden ve onlarca girişimden, % 95'i aynen çıkmış ve haklılığı ispatlanmış olan Ahmet Akgül ve Milli Çözüm ekibinin: hala Hoca'nın etrafında ve Milli Görüş'ün baş safında bulunan bazı marazlı ve münafık tiplerle ilgili tespit ve tenkitlerinin de aynen çıkağını söylemek, akla ve vicdana uygun olandır. Çünkü onlar Erbakan'a gerçekten inanmış, Onu anlamış ve sadakatle bağlanmış insanlardır. Evet, Milli Görüş öncülüğünde bir Adil Düzen, hem ülkemizde hem de yeryüzünde kesinlikle kurulacaktır. Bu hem Kur'an'ın ve Resulüllah'ın beyanı, hem de insanlığın ve mazlumların ihtiyacıdır.Üstelik Milli Çözümcülerin arkalarında; Amerikaları, Avrupaları, Siyonist Yahudi odakları ve Mason Locaları yoktu.. Bunların diğerleri gibi medyaları, bankaları, fabrikaları yoktu.. Yetmez, Milli Görüş'ün temel esaslarını koruması ve başarıya ulaşması için bir ömür çırpındıkları halde kendi teşkilat ve camiasının bile destekleri yoktu, köstekleri çoktu.. Ya Rab bu ne şaşmaz bir şuur, bu ne sağlam bir cihat ruhuydu!.. Bu elbette onlara, Allah'ın bir lütfuydu, İslam'ın ve Kur'an'ın verdiği huzurdu, imani ve insani bir onurdu... Elbette şımarmaları, şaşırmaları, yorulup usanmaları onların da sonu olurdu...

Evet, Türkiye'de şu son 40 yıl içerisinde sağcılar değişti, solcular değişti, Milli Görüşçü geçinenler değişti, ülkücüler değişti... Şeyhler değişti, mürşitler değişti, müritler değişti, Süleymancılar değişti, Fetullahçılar değişti... Hepsi rüzgarın yönüne ve konjonktürel süreçlere göre dönekleşti, ehlileşti, pardon, demokratikleşti!.. Bir zamanlar hiddetle ve şiddetle itiraz ettikleri; PKK söylemlerini, İsrail'in projelerini, AB'nin Haçlı isteklerini, şimdi hep bir ağızdan sürekli kendileri tekrar etmekteydi.. Dini yozlaştırmanın, dejenerasyona uğramanın, milli değer ve duyarlılıkları ucuza satmanın, kısaca gavurlaşmanın adı artık DEMOKRATİKLEŞMEYDİ!.. Bu ne sihirli, bu ne sinsi kelimeydi ve bu ne Siyonist bir hileydi... Ama asla değişmeyen, dengesini yitirmeyen, milli değerlerinden ve haysiyetlerinden taviz vermeyen, İslami ve insani kimliğinden vazgeçmeyen ve bu uğurda ezilmeyi, hakaret edilmeyi ve Allah için üzülmeyi, bir zarar değil en büyük kar ve kazanım kabul eden Milli Çözüm ekibini, şimdi yürekten kutluyorum, onlara hayranlık duyuyorum ve saygıyla selamlıyorum.

Ve Erbakan Hoca'nın her sohbetinin sonunda vurguladığı:

"Vel akibetü lilmuttakin – en onurlu ve huzurlu akıbet, muttakilerin olacaktır" hakikatini hatırlatarak, son veriyorum.

(alıntı:Doç. Dr. Muhittin Adnan Çalıkuşu)

bitlisli
    Misafir

Söyledikleri dikkat çekici

Be onu çoktan beri takip ediyorum refah partisinin 1995 yılları sırasında milli gazete eki olarak el aziz eki çıkarıyorlardı orada yazdığı bir ifadede tayyip erdoğan bölüp gideceğini söyleyince ciddi tepki çekmişti el aziz gazetesi kapatılmıştı. Yine oğuzhan asiltürk ve şevket kazan hakkında söylediği çıkınca ortalık karışmıştı. Yine numan kurtulmuş hakkında söyledikleri çıkınca ortalık karışmıştı ne yazık kiz yine doğru çıkmıştı ama merak ediyorum bu bilgileri nereden aldı merak ediyorum

Kayıtsız
    Misafir

Aslında gayretli bir insan

Ah bir de şu nurculuktan kurtulabilse!

Yalnız Maşaallah nurcu olduğu halde mesela Mustafa Kamalak'ı eleştirebiliyor. Bu da az birşey değil. Tabi en önemli nokta ELAZİZ'ciler gibi AKP'li olmadı. Bakmayın şimdi ELAZİZ'cilerin Fetullah Gülen'le arası bozuk diye Tayyip Erdoğan'ı eleştirdiklerine. İşten bunlardan dolayı Ahmet Akgül hocaya saygı duyuyorum. Ancak gün o gün değil, (benlik iddiası) bunu anlamak istemiyorlar.

Kayıtsız
    Misafir

Bır kaç bilgi

Ahmet akgül yazardır. Elazığda bir gazete çalışması ve istanbuldada bir dergi meşguliyeti vardır. Farklı bir milli görüşçüdür. Erbakan hoca için "mehdi" ittasında bulunmuştu. Erbakanın dışında başta kazan ve asiltürk olmak üzre herkesi (hocaya ihanetle)suçladı. Tayyip için amerikanın ajanı iddasında bulunmuştu. Kendisinin her şehirde berlinde olduğu gibi birkaç muridi de vardır. Erbakan dan hiçbir yasaklama almamiştır. Ama parti yönetimi onu dışlamıştır. Zaten erbakan ile öyle yakın bir ilişkiside yoktu.

Kayıtsız
    Misafir

kadir ceylan

bu imtihan sürecinde milligörüşçü kalmamız Allah cc. 'ün izni ve Muhterem Ahmet AKGÜL Hocamızın vesilesiyle olmuştur.Cenabı Hak kendisinden razı olsun,cümlemizi istikametten ayırmasın amin

Milli Görüşçüyüm
    Misafir

Ahmet akgül

Ahmet Akgül öyle düşündüğünüz kadar basit birisi değildir. O ve ekibi cesaretiyle ve sivri dillikleriyle tüm ib*e lerin canını yakmaktadır. Ben kendisini elazığda tanıdım ve ondan sonra böylesine mükemmel birisyle karşılaşmadım

fatma akgül
    Misafir
    ahmet akgül bnm amcam hakknda böyle asılsız iddia ve tutumları konsmanz hiç hos deil kendisi merhametli iyiiliksever bi insandr gurur duyuyorm amcam oldugu için
    sayglarmla

Kayıtsız
    Misafir

Ahmet Akgül

o nasıldır çok önemli değil ama başında bulunduğu milli çözüm tam bir fitne kaynağıdır.asiltürke şevket kazana hakaret eden insanlar...fetih şöleninde de görevlilere saldırdılar.yazıklar olsun milli çözüme...

şahinbey
    Misafir

mehdilk masalları

ben ahmet akgülü 25 yıl önce kasetlerden takip ediyordum. şuurlanmamızdaki etkisini inkar edemem. ancak uzun yıllardan sonra mehdilik fitnesinin mimarlarından biri olduğunu fark ettim. hatta bir ara darbecilerle işbirliği yaptığına dair haberler çıkmıştı.ne derece doğru bilmiyorum.yalnızşunu çok iyi biliyorum,cennet mekan erbakan hocamızı mehdi ilan ederek bazı şahısları menfi olarak etkilemiş,bir taneside en yakınlarımdan biridir.internet çağının bazı gerçeklere ulaşmamızı kolaylaştırdığından bunun merkezininde elaziz grubu olduğunu öğrendim.tasavvuf kardeşliğinin bu işte ön ayak olduğunu zannediyorum. ancak o iki eli ayağı öpülesi kamili mürşit efendileri bu konuda tenzih ediyorum.erbakan hoca için 20 yy.lın en büyük siyasi dehası diyebilirsiniz.hatta son yy.lın müceddidide diyebilirsiniz,bunu anlarım ancak erbakan hocaya mehdi diyemessiniz.zaten ülkemizde her cemaatın bir mehdisi var.amerikada bile var cıa destekli biliyorsunuz. bu iş oyuncak değil.bunu kabul etmek imkansızdır...ne diyelim rabbim bizi şaşırtmasın.ahmet akgül hocayıda sizide benide affetsin,ehli sünnet vel cemaat yolundan bizi ayırmasın.gerçek hz mehdi nin zuhuru yakınsa bizi hem onun hem hz isa a.s ın sadık dostlarından eylesin...

Kayıtsız
    Misafir

Erbakan Hocamız (RA) ne diyordu?

Yahu beni bir kere de şu yahudilerden önce siz anlayın!

Yıllarca Erbakan hocamız; Yahudiler Hırıstiyanları "biz de sizinle aynı mesihi bekliyoruz" diyerek kandırıyorlar demedi mi? Bunu elbette sadece hırıstiyanların düştüğü acıklı durumu anlatmak için söylemiyordu.

Yahudiler (siyonizm) hırıstiyanları "Mesih'le" kandırdığı gibi, Müslümanları da "Mehdi" ile kandırıyorlar. Bunun sebebi onların Resul-ü Ekrem Muhammed Mustafa (SAV)'i kabul etmemiş olmalarıdır. Onlar halen daha güya son peyğamberi bekliyorlar ve onun israiloğulları içinden çıkacağına inanıyorlar.

Son peyğamberi beklediklerini açık açık söylemeye çekindikleri için; Müslümanlara "Mehdi" hikayesi anlatıyorlar.

Herşey'in en doğrusunu Allah (CC) bilir vesselam.

Kayıtsız
    Misafir

!!!!!

Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Yahu beni bir kere de şu yahudilerden önce siz anlayın!

Yıllarca Erbakan hocamız; Yahudiler Hırıstiyanları "biz de sizinle aynı mesihi bekliyoruz" diyerek kandırıyorlar demedi mi? Bunu elbette sadece hırıstiyanların düştüğü acıklı durumu anlatmak için söylemiyordu.

Yahudiler (siyonizm) hırıstiyanları "Mesih'le" kandırdığı gibi, Müslümanları da "Mehdi" ile kandırıyorlar. Bunun sebebi onların Resul-ü Ekrem Muhammed Mustafa (SAV)'i kabul etmemiş olmalarıdır. Onlar halen daha güya son peyğamberi bekliyorlar ve onun israiloğulları içinden çıkacağına inanıyorlar.

Son peyğamberi beklediklerini açık açık söylemeye çekindikleri için; Müslümanlara "Mehdi" hikayesi anlatıyorlar.

Herşey'in en doğrusunu Allah (CC) bilir vesselam.
    1. si (RA) sadece sahabelere denir.
    2. si mehdi geleceği haktır.
    mütevatir bir hadisin inkarı küfrü gerektirir.

MİLLİ GÖRÜŞ ERİ
    Misafir
    Ne yalan söylüyeyim adamlar hakkında duyduğumuz tüm olumsuz şeyleri doğru zannetmiştim yanılmışım
    helallik istiyorum
    herkes partiyi bir kenara çekmeye çalışırken onlar partide bütünlükten yana olduklarını dışardan yazılarıyla savundular
    bir şeylerine de gıpta etmemek mümkün değil.. Dava,erbakan denince dünyayı karşılarına almaktan çekinmiyorlar
    seçimlere en az teşkilat mensupları kadar önem veriyorlar.
    Ahmet hocanın elazığın en kuytuda kalmış köylerinde seçim çalışmalarına gittiğini oradaki tanıdıklarımdan öğreniyorum.
    Selam milli görüşçü olarak cihad edenlere..

Suleyman celik
    Misafir

isimsiz uyelerin dikkatine......!!

Konya ülku ocaklarinda görevliydim.
    AHMET AKGUL HOCAM ile taniştim.
    Bu vesile ile NECMETTIN ERBAKAN hocamin elini öptüm.
    Milliyetcilik ne demek onu anladim.
    Irkciligi, emperyalis siyonist odaklarin teZgahladigini anladim.
    Görevimden istifa ettim. Milli çöZüm dergisini, milli gazeteyi
    ve adil düzen davasini kendi cevreme anlatmaya calistim gucum.yettigi kadar.
    Allah bana Milli Görüş Gömlegini giydirmeyi nasip etmiş, böyle bir lutufta bulunmuşken, Ahmet hocam sayesinde
    Siz partideki arkadaslara ve Milli Görüşcu kardeslere üzüluyorum;
    Ahmet hocamin bu yaşina kadar Yilmadan uzanmadan davasini insanlara ulaştirmaya caliştigini göremeyenlere.
    BAKIN SIZE SOYLUYORUM !!
    ALLAHA
    PEYGAMBERE , ve bu yolda butun insanlik ici canini davasina adamiş ERBAKAN HOCAMA
    AHMET AkGUL HOCAMA DIL UZATTIRMAM

Kayıtsız
    Misafir

ahmet akgül

Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Kendi sitelerinde (milli çözüm) yazdığına göre ;

Özgeçmişi daha da uzun olarak yer almaktadır sitede. Sadece yukardaki sorulara kendi verdiği cevabı eklemek istedim hiç yorum katmadan.
    ahmet akgül derin devletin milli görüşü dizginlemek için yetişdirdiği zatı şahanedir.Bu vesile ile bir nebze başarmış ve Fatih Erbakana gaz veren güruhun başını çekmekte olup Fatih Erbakanı akp ye yamamak için çalışmaları devam etmektedir.
    Aynı görevi Elazizcilerde yapmakta olup zahirde ayrı gibi görünselerde aşikare olarak aynı söylemleri söylemektedirler.
    Bu millet Erbakan Hocamı tam olarak anladığında herşey ortaya çıkacaktır ama herkes kendi söylemini şart olarak görmektedir.Aynen Tevfik Yazıcılar gibi

mertyunus
    Misafir

Adil düzen hangisi?

Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatu!!! Ahmet akgül beyin adil düzen adındaki kitabını okuyanlar görecektir laiklik tam uygulansın diyor. Ey vaktiyle yalnızca şeriat isteriz diye haykıran muslümanlar adam laiklik istiyor. Bırakın erbakan hocayı putlaştırmayı.1 adamlar 24 saat gazetelerinde tv lerinde erbakan da erbakan!!! Niyeçünkü yalnız kendilerine çağırdıklarında icabet etmeyeceksiniz de ondan!!!! Islamın yönetimi şeriattır. Hılafettir onun adı.... Muhammed as darun nedveye girdimiii siz şirk meclisine giriyorsunuz müslümanlar. Açıktan şeriata davet etmenizin zamanı gelmedimi??????????

bir kul
    Misafir

ahmet akgül

hakaret olarak algılanmasın ama ciddi olarak akli melekelerinden şüphelerim var. bizim atatürk diye hacimli bir kitabı var o kitapta resmen atatürkü evliya mertebesine çıkarıyor. atatürkün ne denli dindar biri olduğuna okuyanları iknaya çalışıyor. oysa aynı atatürk ölmeden bir sene evvel tbmm kürsüsünde inkar ehli olduğunu ikrar etmiştir. (Türkiye gökten indiği zannedilen dogmalarla değil... diye başlayan konuşması) Aynı ahmet akgül oğluna bir Kur'anı kerim meali yazdırmış ve o mealin giriş yazısına siyaset karıştıracak kadar aklı karışık biri olduğunu göstermiştir. akpyi kimse sevmez ama bir kuran mealinin giriş bölümünde akpyi eleştirmek benim hoşuma gitmedi. bazı akrabalar vasıtası ile yakından tanırım birkaç kere sohbetinde bulundum oğuzhan asiltürke galiz küfürler ettiğine şahidim. parti içinde fitne çıkarınca bizzat rahmetli ERBAKAN hocamız tarafından teşkilatlardan uzaklaştırılan bir adamdı. bizzat akrabalarından geçmişte atatürke ettiği laflar üzerine öğretmenlik yaparken soruşturmaya tabi tutulduğunu duymuştum ama ne derece doğru bilmem.

+ Konuyu Yanıtla
6 / 6 İlkİlk 123456

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları