+ Konuyu Yanıtla
17 sonuçtan 1 --- 17 arası gösteriliyor

Konu: HaberliYorum

HaberliYorum

Haber: Başbakan rte terör sorununu görüşmek için abd ye gitti.....:nep[1]: :nep[1]: :nep[1]:

Yorum: başka gidecek yeri mi var??? :rtfm[1]: :rtfm[1]: :rtfm[1]:
    Klavye Mücahidi

Haber:

Beşiktaşın üç haftadır hakkı yeniyor, bütün Türkiye bunu konuşuyor:confused1[1]: :confused1[1]:

Yorum:

Meclis acilen toplansın ve bu konuyu görüşsün, memlekette başka sorun kalmadı....:rtfm[1]: :rtfm[1]: :rtfm[1]:
    Klavye Mücahidi

Haber:

Erdal İnönü öldü...:whistling[1]: :whistling[1]: :whistling[1]:

Yorum:

Hayat daha yeni başlıyor...:w00t2[1]: :w00t2[1]: :w00t2[1]:
    Klavye Mücahidi

haber

beşiktas paf takimla cıkacak sivas macına

yorum

sivası yenemeyeeklerini anladılar pafla cıkacaklar yenildiklerinde mazeretleri olacak
    Sürünenlerin Değil, Direnenlerin Sesiyiz....

Haber

Fenerbahceliler topluca intihar edeceklermiş...

Yorum

Yaptıkları hatanın ne kadar buyuk oldugunun farkına varmaları biraz gec oldu neden acaba..?
    Bir Halifemiz olsa ne güzel olurdu!

Haber:
    rte malum görüşmesini yaptı ve csis manzaralı yerde açıklama yapıyor (csis; dünyanın en etkili siyonizm teşkilatı) ; fikirleri örtüşüyormuş, hala dost ve müttefiklermiş, somut adım istiyorlarmış vs vs...

Yorum:

rte kendine yakışan yerde açıklama yapıyor kimse gocunmasın...
    demirel, mesut, ecevit, çiller, özal vs vs.. yani hepisi her amerika seyahati dönüşlerinde aynı cümleleri kullanıyorlardı. rte yi dinlerken bu isimleri hatırladım...

Erbakan hocamda başbakanken amerikaya gitmişti ama oradaki islam teşkilatından gelen yoğun talep üzerine orada konuşma yapmak için gitmişti...ve o gidişi müslümanlar için çok faydalı olmuştu...

maya farkı.....
    Klavye Mücahidi

Anti-Siyonist İsmail CENGİZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,972
    Haber:

Sivas açıklama yapmış.''Bizde mahalle takımıyla çıkacağız.Sırf Beşiktaşlılar ağlamasın diye.

Yorum:

Siz yapın

haber

beşiktas feci bir sekilde 8-0 yenildi

yorum

paf takimla cıkılsa bu kadar rezil bi sonuc alinirmiydi...
    Sürünenlerin Değil, Direnenlerin Sesiyiz....

Haber:

Galatasarayın efsane kadrosunda yer alan Hakan Ünsal'ın takımdan gönderilmesinin sebebi dini hassasiyetleriymiş ve gönderilmesinde fatih altaylının payı büyükmüş...

Yorum:
    Hakan Ünsal'ın açıklamalarından okuduğuma göre galatasaray'da dini hassasiyetleri olan futbolcular dışlanıyor ve gönderiliyor.

Öyleyse galatasay yerli yabancı kimle oynarsa oynasın inşaallah bütün maçlarını 8-0 kaybeder... Hatta beter olsunlar...

fatih altaylınında mezarda gözünden burnundan yılanlar çiyanlar girsin... hayattaykende olsa olur...
    Klavye Mücahidi

Haber:

Hükümet memura %2 zam yaptı...

Yorum:

(ben) --Buyur abi ne istemiştiniz, ne lazımdı???

(müşteri) -- Birşeyler alacağım ama herşey çok pahalı!!!

(ben) -- Herşey pahalı değil senin paran az!!!

(Müşteri) -- Ne yapalım biz hükümete %47 oy verdik, hükümet bize %2 verdi..

(ben) --Merak etmeyin Allah cc size verdiğiiz oy'un karşılığını mutlaka verecektir. Hatta inşallah verecektir. Hatta inşallah misliyle verir. Hatta vermeye başladı bile..
    Klavye Mücahidi

Haber:
    Mahmud Efendi Hazretlerinin sağlık durumu gittikçe iyiye gidiyor...

Yorum:

Gözlemlediğim kadarıyla ve de aldığım duyumlara göre, hükümet yanlısı dönek müridler!!! bu durumdan oldukça rahatsızlar...
    Klavye Mücahidi

Haber:

Gaziantep'te 10 kasım törenlerinin yapıldığı salonda, başörtülüler var diye subaylar salonu terk etti...

Yorum:

Memleketi terk etsin terbiyesizler... (yazabileceğim en terbiyeli yorum bu)
    Klavye Mücahidi

Haber:

İsrail terör devletinin cumhurbaşkanı mecliste konuşma yaptı ve denge unsuru olsun diye mahmut abbas'ı da konuşturdular...

Yorum:

Biri siyonizmin hamisi diğeri siyonizmin yaveri iki ... mecliste konuşturuyorlar ve dengeden bahsediyorlar... Dengesi bozuk insanlardan dengeli davranmalarını beklememeliyiz. Eğer dengeli davranmak istiyorlarsa mecliste Halid Meş'al'i konuştursunlar....

O siyonist faresinin mecliste konuşturulması meselesine hiç değinmiyorum yoksa ahlakımı kötü bozacağım...
    Klavye Mücahidi

Haber:

Hükümet amerikadan sıcak takip istihbaratı alacakmış...

Yorum:

Kılavuzu karga olanın...
    Klavye Mücahidi

Haber:

Tevhide diye bir öğrenci 24 kasım öğretmenler günü münasebetiyle açılan kompozisyon yarışmasında birinci oldu. Tertiplenen ödül programına yanında başörtüsünüde getirdi. Bunu gören cumhuriyetiin bekçileri Tevhideyi programın yapıldığı salondan kovdular.

Yorum:

Tevhideyi asalım çünkü; salonun huzurunu! bozmuştur. Cumhuriyetin bekçileri olan meb müdürü, kaymakamı ve de askeri yetkiliyi sırasıyla; başbakan, cumhurbaşkanı ve genelkurmay başkanı yapalım.... o insanları bu bekçiliklerinden dolayı terfi ettirelim...
    Klavye Mücahidi

Haber:

Başbakan tayyip türk-iş genel kurulunda yaptığı konuşmada şimdiye kadar ki bütün hükümetlerin IMF ile işbirliği yaptığını söyledi...

Yorum:

Yalancı, geçmişine ihanet eden, koltuk sevdalısı, siyonist payandası başbakana sesleniyorum; Milli Görüş hükümetleri hiçbir zaman siyonizmin kan emicisi olan IMF ile işbirliği yapmamıştır...
    Klavye Mücahidi

Haber

pkk yine karakol bastı hemde 200 teröristle birlikte ve 6 askerimiz şehid oldu...

Yorum

Aylardan beridir bu adamların tepelerine bomba yağdırıyoruz, bütün kamplarını yerle bir ediyoruz, bilmem kaç yüz tanesini öldürüyoruz ama adamlar bilmem kaç yüz kişiyle karakol basıyorlar. Bu işte bir bit yeniği var ama ne??? Artık genelkurmay'ın bizi keklediğini düşünmeye başladım...
    Klavye Mücahidi

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları