+ Konuyu Yanıtla
3 sonuçtan 1 --- 3 arası gösteriliyor

Konu: Kütahya'nın yüreği cennet anası...

Kütahya'nın yüreği cennet anası...

3 kasım seçimleri...

Hani şu ilk %2,5 aldığımız seçimler...

Muhteşem bir seçim çalışması.Tüm teşkilatlar ayakta canhıraş koşuşturmadalar.3. bölge sorumlusuyum ve bölge illerimden biri de Kütahya.

Sabah ayazında Kütahya'nın garajındayım.İl kadın kolları başkanımız ve karargah başkanımız karşılamaya geldiler.Araca bindiğimiz gibi sohbete en koyu yerinden başladık.Hepimizin gözleri ışıl ışıl.Vazifemizin başındayız.Nöbet yerimizi terketmemişiz.Onca haine,onca makama mevkiye inat Saadet kadrosunda olmanın coşkusu gözelerimizden okunuyor.

Önce teşkilat binasında halka açık bir sohbet arkasından bir ilçe ve gecede bir köydeyiz.Sohbetimiz bitti eve dönerken saat gece yarısına varmış durumda.

Arabada büyük bir çoşkuyla muhabbeti koyultmuşuz ki karargah başkanımız bu gece hastahaneye gitmem inşallah dedi.

Merakla sordum -hayırdır?

Dün gece sabaha karşı doktor kokteyl yapmak zorunda kaldı dedi ve güldü.

-Ne kokteyli?

Meğer o üç çocuk annesi elleri öpülesi hanım ağır bir kanser hastasıymış.Doktor acil olarak Ankara'da ameliyat olman gerekiyor,eğer bu ameliyatı acil olmazsan her an ölebilirsin demiş.Onun cevabıysa -bu kadar önemli bir seçim varken ben hastalığımıda kendi çocuklarımıda düşünemem.Ümmeti düşünmek ve Allah için,ümmet için çalışmak zorundayız demiş ve karargah başkanlığı gibi bir görev almış.

Gece çalışmadan döndüğünde çoğu zaman hastahanelik olmuş.Doktora da Yarın çok önemli çalışmalarımız var.Bana ağrı kesicilerden öyle bir kokteyl yapki çalışmalarım aksamasın demiş...

Neden mi?

Çünkü biz mazlum tüm halkların çığlıklarına kulaklarımızı tıkamadık.Gece rahat yatağımıza yattığımızda kimi zaman Ebu Gureyp'ten gelen çığlıkları duyar,meleklerle irkiliriz.İsrail zindanlarında daracık koğuşlarda yer olmadığı için sırayla oturan mazlumları biliriz.

Biz rahat evlerimizde çayımızı yudumlarken biliriz ki bir yerlerde bir mümin için oturmek lükstür.Yatmak,uyumak lükstür.

Kimi analar açlıktan ağlayan çocuklarıyla ağlarlar biliriz.

Nasıl rahat evimizde oturabiliriz ki?

Görünmeyen,bilinmeyen tüm kahramanlarımıza selam olsun...

Son nefese dek yolumuzdan ayırmasın...

Melekler Hz Ali'ye hayret ettikleri gibi bu ahir zaman yiğitlerinede hayret etsin...

Esselam!!!
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

holigan Melike SEVİM kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Apr 2007
    İletiler
    2,386
    Blogdaki Konular
    2
    Allah hepimize o ablamız daki gibi bir şuur nasip etsin..
    Zaten biz o şuurla o aşkla çalışsak sırtımız yere gelmez Allah'ın izniyle..
    Ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın.Gündüz geceye muhtaç.Bana da sen lazımsın..

Recep ÖRNEK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Oct 2006
    İletiler
    2,257
    Blogdaki Konular
    5
    tüylerim diken diken oldu yazıyı okurken...

ve hangi camiada oldugumu ne için çalıştıgımı hatırladım ve tekrar şükrettim yaradana.

Allah'ın izniyle bu şuurla çalışan topluluk romayı da ,kudusu de ,istanbulu da feth edecektir.

Allah bu şuurdan ayırmasın...
    O görevini yaptı ve gitti, peki biz Onsuz ne yapacagiz...

+ Konuyu Yanıtla

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları