Ankette Son Durum: Aşğıdakilerden Hangisini Milligazetenin Düzeltmesi Gereken Problemlerden Görüyorsunuz

Oylayanlar
291. Bu oylama kapalı
  • Siyaset Sayfaları

127 43.64%
  • Dünya Sayfaları

56 19.24%
  • Bölge Sayfaları

64 21.99%
  • Ailemiz Hayat Sayfaları

61 20.96%
  • Haber Sayfaları

80 27.49%
  • Ekonomi Sayfaları

53 18.21%
  • Spor Sayfaları

90 30.93%
  • Güncel Sayfalar

73 25.09%
  • Düşünce Sayfaları

60 20.62%
  • Kültür Sanat sayfaları

66 22.68%
  • Matbağa ve Kâğıt Hataları

115 39.52%
  • Yazar Seçimleri

70 24.05%
  • Manşetler

82 28.18%
  • Tasarım ve Mizampaj

142 48.80%
  • Gündem Takipsizliği

86 29.55%
  • Haber ve Yorum Farkı

63 21.65%
  • Dosyaları

41 14.09%
  • Reklamlar

75 25.77%
  • Fotoğraflar ve Renk Seçimleri

151 51.89%
  • Röportajlar

62 21.31%
Çoklu Seçime Açık Oylama
+ Konuyu Yanıtla
6 / 6 İlkİlk 123456
120 sonuçtan 101 --- 120 arası gösteriliyor

Konu: Milli Gazetenin Eksiklikleri

agd_sisli Sedat ÖCALAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    464
    Blogdaki Konular
    2
    milli gazete aboneyim, fakat verdiğim paraya acıyorum... milli gazetenin tek sorunu var.. profesyonel bir ekibi yok.. sığ düşünen insanlar var.. öncelikle daha profesyonel bir ekibin gelmesi gerekir.. bu iş böyle yüremeyecek..

OkyanusYolcusu A.Ferda DAYI kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Nov 2007
    İletiler
    8
    Blogdaki Konular
    5

Suçlu Arama Çözüm Ara...

Selam ile...bir sorunun,bir problemin,belki eksikliğin olduğunun hepimiz farkındayız,ama çıkış yolu birilerini suçlamak değil.SUÇLU ARAMA ÇÖZÜM ARA,der bir bilge.Ben miili görüş mensubuyum diyenlerin dilinde hakaret sözleri olmamalı.Hiçbir öfke bunun için geçerli olamaz.Milli Gazete,eksiklikleri ile beraber bir hazine.Ama hazinenin anlamı farklıdır herkese göre.Şu durumda bile SİYONİZM kendine göre tehlikenin gücünü Milli Gazete'nin trajı ile ölçüyorsa,bilelim ki ona verdiğimiz para yaptığımız en değerli yatırımdır.
    Daha güzel olamaz mı?Elbette olabilir.Hepimiz üzerimize düşen tarafından düğümü çözmeye çalışırsak.Dua ile...

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    muhalefet! her zaman toplumları ürkütür. çünkü ya değişimin ya da
    karmaşanın habercisidir. ve toplumlar köklü değişikliklere hiçbir zaman
    kendiliğinden kucak açmaz. bu değişikliği istese bile bunun kurucusu
    olmak istemez. işte bu noktada milli gazete ya toplumdan ve toplum için
    bir gazete olmalı ya da muhalefet bülteni...
    gazete bugün'dür; bülten ise yarın...
    ve toplumlar bugün'e abone olur, yarın'a ise yarının insanları.

az önce caddeyi izlerken türkiye gazetesinin dağıtıcısı geldi ve karşımdaki abone işyerine gazete bıraktı.

onu görünce düşündüm. neden bu esnaf bu gazeteyi alıyor ve
    neden milli gazete almıyor?
    oysa defalarca milli gazete aboneliği teklif ettim. kabul etmedi. bahane olarak ta -çok kapanık bir gazete demişti.

hep aynı konuların tekrarı ve hep karamsarlık var demişti.
    ne zaman elime alsam siyonizm, yahudi, israil...
    filistin, başörtüsü ve saadet partisi...
    ekonomiyi kötüleme, sosyal çözülme ve komplo haberleri...
    bunları zaten biliyorum. ama hep bunların buhranı ile yaşayamam.
    insan biraz da umut etmek istiyor demişti...

peki türkiye gazetesinde umut bulabiliyormusun diye sordum..
    -tam değil ama kısmen daha olumlu.. ve ben gazete alırken
    çıplak kadın resimleri görmek için almıyorum, bu yüzden alabileceğim
    2-3 gazete var. elbette bunların içinde milli gazete de var ama
    önce bıraksın saadet partisi haberlerini. saadet partisini saadet partisi
    tanıtsın. bir bülten çıkarıp dağıtsın. hatta gazeteye ek olarak koysun
    ama gazete bana saadet partisi kakalamaya çalışmasın...
    türkiyenin ve dünyanın sorunları belli. bunu herkes ezbere biliyor artık.
    işte milli gazete bana bu sorunları aşanların haberini versin,
    başarılı olmuş müslümanların ve müslüman ülkelerin haberini versin.
    kaybedenleri zaten hergün televizyonlar gözümüze sokuyor.

evet.. böyle...

hayata dair o kadar detay var ki..
    herbirini anlatmaya bir gazetenin ömrü yetmez.
    o halde gazete okuyucularının genel ve özel eğilimlerini iyice ölçüp biçmeli
    ve neticeler ile islami yaşamın örtüşen kısımlarında yoğunlaşarak
    olumlu olanları ön plana çıkaran bir yayın tarzı belirlemeli.
    bu, bu okuyucuyu cezbeder ve onu bir milli gazete abonesi yapmama
    yardımcı olur diye düşünüyorum.

gazeteler bir tarih kitabı değildir. bugünün kitabıdır.
    ve insanlar gazetelerde bugünü yaşarlar.
    tarih okurken hem güzel olayları hem acı olayları birlikte okuruz.
    ama bugünü okurken insan bir ayrışım yapmak istiyor.
    güzel olanı istiyor. güzel olan ise elbette islamdır ve islam mücadelesidir.
    o halde elimizdeki bitmez tükenmez bu kaynağı doğru yansıtmalı
    ve yansıtamadığımızda insanları suçlamamalıyız.

milli gazete hakkın yanındadır. o halde haklı olan halk yani bizim
    potansiyel müşterimiz olduğunda onun yanında olduğunu göstermeli,
    ve gösterirken halkın teveccüh ettiği tarzı islama uygun yanlarıyla
    en iyi şekilde kullanmalıdır. bu; müşteri kazandırır.

milli gazete doğru habercidir. o halde doğru haber isteyen halk yani
    müşteri; doğru haberlerin içinde en çok neye teveccüh ediyorsa
    onu yayınlamalı. ve yayınlarken halkın teveccüh ettiği haberleri
    islama uygunluğuna göre ayrıştırıp yayınlamalı. bu; müşteri kazandırır.

ne taviz verelim ne de kafa kıralım.
    sadece gazete olalım. o zaman işler daha kolay yürür.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

Ve yine en tarafsız yorumu Mehmet Beyden gördük...

Şuana kadar bir yorumda bulunmadım sebebine gelince bir şeyin düzelmesi ancak o şeye tarafsız(objektif)bakılınca mümkün olur...Burada bir sorun olduğu aşikar...Ama kimileri çıkıp milli gazeteyi övdü,kimileri doğru yerden bakmadan sadece yorum yapmak için yorum yaptı...Bu ne kadar çözümleyici tartışılır...

Ben bu ankete katıldım ama aslında aradığım eksik veya yetersiz gördüğüm şıkkı işaretlemedim nedenine gelince şıkların içinde aradığım yoktu....Bir şeyi şaha kaldırmak istiyorsak o şeyin ne olduğunu bilmemiz gerekir elbette... ben milli gazateyi gündemsizlikle suçlayamam yada yok ekonomi yok tasarım yok yazar vs vs gibi nitelikleri bahane edip bütününde olan bir sorunu tek birşeye mal edemem ...

Tarafsız olmak gerekiyorsa bu şıkların genelinde bir yetersizlik var...Yetersizlik yazarın kalitesiliğinden kaynaklanmıyor yada gündemsizlikle yada bunları çok güzel gösterip tasarımında kusur bulmakta gazeteye haksızlık gibi görüyorum...Bugün milli gazate yeterince reklam alamıyor,haber yayın bültenlerinde adı geçmiyor,günlük olarak manşetleri okunmuyor neden?nedeni ortada bütün gazetelere,bütün yayın organlarına meydan okuyor bu doğru olabilir ama her zaman hak olanı sert bir dille söylemek ne derece doğru bunuda bakıpta görmek gerek...

Hiçbir zaman haklı olmak mutlu olmayı gerektirmez...Haklı olabilirsiniz ama haklılığınızı ispat edemedikten sonra o haklılık sizi yer bitirir...Bir şeyi düzeltmek için gittiğiniz yolu değiştirmeden o yola kestirmeden çözümler getirebiliriz yada o yolu güzelleştirebiliriz...

Neden dünya değişirken biz herzamanki gibi aynı yöntemlerle kendi kendimizin sonunu hazırlıyoruz...Değişmek kaçınılmaz bugün milli gazeteye toz kondurmadan bir yere varılmaz...

İnsanların neyi nasıl istediğine kulak vermek gerek,eleştiriye açık olmak gerek vede yetersizliği şıklarda değil o şıkların tümünde armak gerek...Bu anket bile bugün yeniliğe atılmış bir adım niteliinde bunun için teşekkür ederiz...Çözümün bir parçası olmak içinde daha çok araştırmak gerektiğini düşünüyorum...Bunun için oturup gazeteyi incelemek yetmiyor,insanlarla konuşmak nedeni,niçini aramak gerekiyor...

Bunun içinde öncelikle milli gazetenin insanların tümünü hedef seçen bir usluple akıllı bir yol seçmesini diliyorum...Duyguların geri planda olduğu bir yol....
    "Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir! Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir..!"

milli gazete herzaman elştiriye açık bir gazetedir gazete yetkili mercilerle konuşarak yapılan elştirileri gayet gzüel dinler ve not alırlar herşeyin yeri zamanı vardır siz kalkıp bu eleştiriyi her kesin gözü önünde yaparsanız bu prensılere aykırıdır

herkesin eleştirisi görüşü olacak gider yetkili mercilere söyler anlatır ve gazetesine devam eder

burda milli gazeteye yapılan elştiriler haksız elştirilerdir eksikleri vardır bunu milli gazete fazlasıyla biliyor ama her şey her istediğin olmuyor olamıyor

bugün çıkan gazeteler arasında yine milli gazete birçok yönden kalitelidir ama nedense vakit ynei şafak zaman yeni asya vsvs gazetelerin şarkulu bozuk yazarları yazıları insanımıza daha hoş geliyor

milli gazeteyi anlarız elimziden çıktığı zaman anlarız

kimse sunu demiyor bizler bu insanlar milli gazeteyi anlamıyoruz anlıyamıyoruz demiyor ve milli gazeteyi suçluyoruz

bugün milli gazeteyi nekadar yere vurursak vuralım hak geldi batıl zail oldu ayeti olması yeter manşetlerinden ümmeti onurlu duruşu yeter benim içinde bir gazetenin manşeti önemlidir diğer yerleri fasla ilgilendirmez

eleştiri olmalı yer zaman mekan

zaten bu konun buraya açılması ve hale burada durdurulması aykırıdır
    hayat;iman ve cihattır. Bu iki değer ve dinanizme, kim sahip olursa, zaferi onlar kazanacaktır.

bakış acısına göre değişen cok farklı yorumların yapılabilineceği bir gazete
    ne olduğu değil ne aldığınız önemli gündüzü göremiyen körlere aydınlığı anlatmak
    için neden bu kadar zahmet edeceksiniz
    bana göre hak geldi batıl zail oldu kelimesini taşıyabildiği sürece mükemmel bir gazete
    Hak geldi batıl zail oldu
    http://www.milligazete.com.tr/

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    Alıntı Murat KARAERKEK tafarından gönderildi Mesajı Göster
    eleştiri olmalı yer zaman mekan

zaten bu konun buraya açılması ve hale burada durdurulması aykırıdır
    Konu Milli Gazeteyi eleştirmek yada açıklarını bulmak değildir. İlk mesajı ve konuyu takip edersek konunun Milli Gazetenin gelkişmesi için öneriler sunmak olduğu açıktır. Eksik bulmak için bakan göz eksik bulacaktır elbet ancak bizler eksik bulmak için değil eksikleri tamamlamak için bakmaktayız.

Hadi bırakın eksikleri tertışmayı da önerilerinizi yazın. Ne dersiniz gazetemizin 1.000.000. satması için ne yapmalıyız. Önerileriniz nelerdir. Daha güzel bir gazete için neler değiştirilmeli ve nasıl yapalımlıdır. Gerçekci hayallerinizi ve gerçekleştririlebilir fikirlerinizi ögrenmek isterim. Eleştirmekten maksat yerine doğru ve güzel olanını önerebilmek olmalı ne kuru kuruya atıp tutmalıyız nede kuru kuruya övmeye çalışmalıyız gazetemizi. Bu konuda Milli Gazete için neler yapabiliriz ve yapmalıyızı konuşmalıyız.

Hadi buyrun sizde fikrinizi söyleyin .

Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

agd_sisli Sedat ÖCALAN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    464
    Blogdaki Konular
    2
    "burada 50 kişisiniz. ben size milli gazetenin eksiklerini sorsam hepiniz en az 2 tane eksik söylersiniz. ben 30 senedir milli gazetedeyim.sizin toplamda sayacağınız 100 tane eksiği ben bir çırpıda sayarım" diyen ziyniyetin gazete binasından bir daha içeri girmemesini sağlamakla işe başlanabilir..

Kayıtsız
    Misafir

yenilik sart

milli gazetede yenilik sart.fethullah gülen cemaati gazetesine nasıl sahip cıkıyorsa milli goruscularinde o hassasiyeti gostermelri lazım. ama gazete yönetimide önüne bakmalı milli gazeteyi kitle gazetesi yapmalılar. bu yorumları da birisi allah rızası için milli gazeteye göndersin belki şuurlandırır okuyucunun neler beklediğini anlarlar

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    milli gazetede yenilik sart.fethullah gülen cemaati gazetesine nasıl sahip cıkıyorsa milli goruscularinde o hassasiyeti gostermelri lazım. ama gazete yönetimide önüne bakmalı milli gazeteyi kitle gazetesi yapmalılar. bu yorumları da birisi allah rızası için milli gazeteye göndersin belki şuurlandırır okuyucunun neler beklediğini anlarlar
    onlar gibi millete zorla gazate mi satıcaz?
    onların maksadı gazate okumak deil satmak!
    bizim amacımız çok farklı, bence siz önce bunu idrak edin...
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

slm arkadaşlar bu konuyu açandan ALLAH razi olsun beni en çok satan konulardan biri de bu şimdi arkadaşlar ALLAH razi olsun bir çok insan burada değişik yorumlar getirmiş ben ilk önce şunun tartışılmasını istiyorum burada yazanların acaba kaçı milli gazete abonesi burayı bırakın üst düzey görev yapmış ve buraların sayesinde bir yerlere gelmiş insanlar bile abone değil ben bunun bir çok örneğini çevremde gördüm ve hala görmekteyim ha bunun çözümü nasıl derseniz bence bizzat yöneticiler bu insanları uyarması gerekiyor .
    artık şu iyi anlaşılması lazım varmıyız yokmuyuz ben varımdiyen adam milli gazete abonesi değilse samimi değil demektir.
    bizim sadece 50 bin davadaşımızmı var. adamlar 800 bininasıl satıyor biliyormusunuz kendi kendilerine alıyorlar.
    Bi deayrıyeten benim aklıma şöyle bir çalışma geliyor otbüslere,tranvaylara trenlere,kısacası toplu taşıma vasıtalarına binen her kez bir tane gazete bıraksa , yani işine giderken bindiğin aracın bir tarafına gazetenin bırakışlmasının faydalı olacağına inanıyorum.Ben konyalıyım konyayı ele alacak olursak tranvaylarda gazetelikler var oralara bırakılabilir yetkililere duyrulur .
    Artık şu ölütoprağını üzerimizden atma zamanı geledimi.
    A.E.O

s.a milli gazete diğer gazetelerle kıyaslanamayacak kadar güzel bi agzetedir fakat tirajın artırılması için inancımızdan taviz vermeden yenilikler yapılabilir. mesela neden tv sayfası yok. tv5 dışında hiç bi kanalda güzel program olmuyor mu yani ? gazeteyi eline alıp sadece tv5 in yayın akışını gören bir kişi ne düşünür acaba ? ve orta sayfanın renklendirilmesi çok güzel olmuştu ama sadece bi kaç ay sürdü malesef. şu anda istanbulda halen orta sayfa renkli çıkıyor sanırsam ama diğer yerlerde yine renksiz. neden geri adım atıldı bu işten anlamış değilim. ve milli gazetenin en önemli eksikliği okuyucuları dikkate almamasıdır.şimdiye kadar 10 tane mail göndermişimdir ama hiç birine cevap yazma tenezzülünden bulunadılar malesef.. bir de prosomosyon işi önemli durmadan promosyon verilmesi gerekiyo. ama öyle çoğu kişinin okuyamayacağı kalın kalın ağır kitaplar falan değil.mesela yemek kitabı verildiği zaman tiraja katkısı en çok olan promosyon olmuştu.tirajı 59 binlere getirdi.. buna benzer promosyonlar olabilir.mesela kol saati verebilir(üstünde milli gazete logosu olan).. ya da ne bileyim elektornik kuranı kerim vs. vs. bir de bulmaca çok önemli bugün en çok satan gazetelerden biri olan posta gazetesini çoğu insan sırf bulmacası için alıyor.milli gazete bulmaca eki de verebilir.diyeceksiniz ki bunlar masraflı işler.evet ama tirajın artması ve reklamların alınmasıyla bu masraflar çok kolay kapatılır.. milli gazete 4 senedir 50-55 bin bandında gidip geliyor hiç bi değişme yok. neden ? milli gazete kendini yenilemiyor. milli görüşçüler de ilgi göstermiyor..vesselam

ısmaıl nas
    Misafir

kendı ınsanımızı elımızde tutamıyoruz

Gecen günlerde vakıt gazetesınde merve kavakcının yazarlıga basladıgını gördüm . ve üzüldüm cünkü mıllı gazete dururken neden böyle bır secım yapda vakıt gazatesını sectı .yada abdurrahman dılıpak bunlar hep bızım adamımız ama elımızde tutmayı beceremıyoruz .demekkı mıllı gazetede baya bır kadro zayıflıgı var

Mâh-rû Mümine AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,720
    Alıntı ısmaıl nas tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Gecen günlerde vakıt gazetesınde merve kavakcının yazarlıga basladıgını gördüm . ve üzüldüm cünkü mıllı gazete dururken neden böyle bır secım yapda vakıt gazatesını sectı .yada abdurrahman dılıpak bunlar hep bızım adamımız ama elımızde tutmayı beceremıyoruz .demekkı mıllı gazetede baya bır kadro zayıflıgı var

saydığınız isimleri biz mi elimizde tutamıyoruz yoksa onlar mı değişiyorlar?
    Çocukluk günlerimin son demlerini yaşıyorum...Tadını çıkarmak istiyorum...

Kayıtsız
    Misafir

Başka Gazete Alın!...

Bazı kardeşlerimiz Milli Gazeteyi eleştirirken spor, tarafsızlık, değişim,.. gibi şeylerden bahsediyorlar. Bu saydığınız şeyler diğer gazetelerin hepsinde var. Gazetemizi değiştirmeye gerek yok nasıl olsa istediğimiz şeyler piyasada mevcut ya...
    Arkadaşlar samimi olalım samimi...
    Tiraj çok önemliyse buyrun AKPye oy verin.. Onun tirajı Saadet'ten fazla değil mi?
    Ben şu tür eleştirilere yer verileceğini zannediyordum ama hayal kırıklığına uğradım. Efendim şu tür haberleri İslama uygun değil.. Şu yazıları davaya ters...Şu tür haberler araştırılmadan yazılıyor ve günaha giriliyor,...gibi...
    İllada spor diyenler çıkarsa illada moda diyenler, illada magazin diyenler, illada ...çıkacaktır.
    Ben şunu söylüyorum
    İLLA DA DAVA
    ve benden başka milli gazete alan yok. Ben almazsam bu gün gazetemiz hiç satılmamış olacak anlayışına sahip Milli Görüşçüler..
    Milli Gazetemizi zenginleştirmek için yazılarıyla, maddiyatlarıyla, reklamlarıyla, dualarıyla,..canla başla çalışan bir milli gençlik...
    Allah'a emanet olun dava kardeşlerim...

...NeYzEn... Ferhat MERAL kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2008
    İletiler
    360
    Alıntı Sedat ÖCALAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    milli gazete aboneyim, fakat verdiğim paraya acıyorum... milli gazetenin tek sorunu var.. profesyonel bir ekibi yok.. sığ düşünen insanlar var.. öncelikle daha profesyonel bir ekibin gelmesi gerekir.. bu iş böyle yüremeyecek..
    güzel kardeşim kimseye zorla gazete alın denmiyor eğer verdiğin paraya acıyorsan o parayı daha önemli işlerinde! kullanabilirsin eğer bu işi gönülsüz yapacaksan hiç yapma derim ben.Profesyonel bi ekip derken kastınız nedir?Bence milli gazete almak milli görüşçülerin bir görevi olmalıdır zorla değil severek yapacağı bir iş olmadılır ki bu iş yürüsün!
    .!?¿!. 3ler 7ler 40lar .!?¿!.

...NeYzEn... Ferhat MERAL kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2008
    İletiler
    360
    selamun aleykum.Öncelikle gazetemizin tirajının artması için kendi içimizdeki sorunları çözmemiz gerekli.okadar saadet partisi ve agd üyesi varken gazete sayımız sadece 50 bin.Gazetenin şu şu eksikleri var diyoruz ama şu olsun bu olsun diyoruz ama kaçımız milli gazeteyi alıp okuyor? evet milli gazetemizin bazı konularda yenilenmesi güzel olabilir tabikide ama ben ne olursa olsun yinede gazetemi seviyorum ve alıyorum çünkü bunu davamızın en önemli bir parçası olarak görüyorum.selametle
    .!?¿!. 3ler 7ler 40lar .!?¿!.

Alıntı Ferhat MERAL tafarından gönderildi Mesajı Göster
    selamun aleykum.Öncelikle gazetemizin tirajının artması için kendi içimizdeki sorunları çözmemiz gerekli.okadar saadet partisi ve agd üyesi varken gazete sayımız sadece 50 bin.Gazetenin şu şu eksikleri var diyoruz ama şu olsun bu olsun diyoruz ama kaçımız milli gazeteyi alıp okuyor? evet milli gazetemizin bazı konularda yenilenmesi güzel olabilir tabikide ama ben ne olursa olsun yinede gazetemi seviyorum ve alıyorum çünkü bunu davamızın en önemli bir parçası olarak görüyorum.selametle
    Zaten burda okunur hale gelmesi için tartılıyor. Biraz göze hitap etmeli ve yazar kadrosunda değişiklikler yapılmalı. Bazıları hiç okunmaya bile değmicek şeyler yazıyor. Bunu söylemek istemezdim ama özeleştiride yapmak gerekiyor..
    'Sen'e ithaflar bitti...

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,612
    Blogdaki Konular
    5
    1.000.000 satan bir gazete. evet evet işte eksiklerimizden biri gerçektende bu....
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    japonlardan yardım alalım.

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

+ Konuyu Yanıtla
6 / 6 İlkİlk 123456

Tags for this Thread