2 / 2 İlkİlk 12
40 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: İlginç fikirleriniz varsa buraya......!!!

Alıntı Emin YILMAZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    öyle fikirlerim varki bazen diyorum alayım silahı gideyim filistine,ırak'a...

bazen TV'de görüyorum benimle yaşıt gençler alınlarından aşağı kan süzülüyor
    içim yanıyor gördükçe acı çekiyorum ve silahı alıp yanlarına gideyim diyorum
    ben burada sıcacık yatağımda yatarken onlar bombalar altında yatıyor
    ben bilgisayarımın başında keyif yaparken onlar orada ellerinde taşlar ile tanklara karşı duruyorlar

düşünüyorum benim ecdadım olsa buna müsade edermiydi?
    hayır,hazırlar orduyu yürürdü küffarın üzerine...

biliyorum ben şimdi bunları yazıyorum ama yine orada kardeşlerimin kanı dökülecek ve ben yine burada rahatça yaşamaya devam edeceğim.
    gelde utanma...kim bilir belki sıramızı bekliyoruzdur.
    Bir Halifemiz olsa ne güzel olurdu!

Maliyet işi sponsorlarla halledilebilir. İlk baskı sayısı ve dergide yer alacak yazıların derlenmesi, bir yayın kurulunun oluşturulması gibi sorulara cevap bulmalıyız. Hemen bir yerden başlayalım.

Alıntı Ahmet SAĞIR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Maliyet işi sponsorlarla halledilebilir. İlk baskı sayısı ve dergide yer alacak yazıların derlenmesi, bir yayın kurulunun oluşturulması gibi sorulara cevap bulmalıyız. Hemen bir yerden başlayalım.
    nerden baslıyacaz peki..?

Mesela öncelikle bir yayın kurulu oluşturulabilir. Şahsi fikrim; site yöneticilerinin bu işi sahiplenmesi(yayın kurulunun oluşturulması) ile başlayabiliriz.

Mesela öncelikle bir yayın kurulu oluşturulabilir. Şahsi fikrim; site yöneticilerinin bu işi sahiplenmesi(yayın kurulunun oluşturulması) ile başlayabiliriz.
    O zaman yöneticilerimiz lütfen artık bu fikre sahip çıkın...!!

Arkadaslar kismet olurda cikarilmaya karar verilirse maliyet sorunu olacagini dusunmuyorum.Maliyetini elinacak reklamlardan karsilanirsa, ve niyet sadece Allah rizasi olup bazi yazarlarimizdanda yazi ile destek istenirse daha iyi olacagi kanatindeyim.Ama mutlaka parasiz dagitilmali....Tarafsiz olmali....Mumkunse her kesimden yazarlardan yazisiyla destek alinmali diye dusunuyorum...
    Ister mermi kullansin, ister oy pusulasi, insan iyi nisan almali kuklayi degil kuklaciyi vurmali...

Hakan DOĞDU
    Misafir
    Arkadaşlar o zaman içimizden birini seçelim ve o kişi ilk olarak DERGİ ÇIKARIYORUZ başlıklı bir konu açsın.Daha sonra bizler ve bu işi kabullenecek yeni kardeşlerimize de ulaşırız.Ondan sonra da yine bir kişi belirleriz ve o kişi bu dergi çıkarma işi için yöneticilere gönderilecek bir yazı taslağı hazırlar.Bu taslağı gerekirse hepimiz aynı şekilde yöneticilere gönderir ve destek arayışlarımızı sürdürürüz.Hatta gerekirse yüzyüze de görüşmeler yapılabilir.Eğer bu fikirlerimi destekliyorsanız lütfen bunu buradan belirtin ve DERGİ ÇIKARIYORUZ başlıklı konuyu da kimin açmasını istediğinizi yazın.

DERGİ ÇIKARIYORUZ başlıklı konuyu da yine bu konuyu açan Ali Canpolat açsın.

DERGİ ÇIKARIYORUZ başlıklı konuyu da yine bu konuyu açan Ali Canpolat açsın.
    Bu işi bizden daha iyi yapabilecek bir arkadasımız acarsa daha iyi olur diye düşünüyorm....

"...Arkasına bakmadan ben varım diyecek bir gençlik."
    Sen yeni konuyu aç devamı gelir inşallah. Fitili ateşle artık.

Hakan DOĞDU
    Misafir
    "...Arkasına bakmadan ben varım diyecek bir gençlik."
    Sen yeni konuyu aç devamı gelir inşallah. Fitili ateşle artık.
    Evet Ali kardeş ben de aynı fikirdeyim Necip Fazıl KISAKÜREĞİ dinle ve aç konuyu.

Arkadaslar bilemiyorum ama haftalik bir gazete veya 15 gunluk bir gateze dergiden daha fazla ilgi gorecegi kanatindeyim...
    Ister mermi kullansin, ister oy pusulasi, insan iyi nisan almali kuklayi degil kuklaciyi vurmali...

Hakan DOĞDU
    Misafir
    Alıntı Z.OMER TURGUT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Arkadaslar bilemiyorum ama haftalik bir gazete veya 15 gunluk bir gateze dergiden daha fazla ilgi gorecegi kanatindeyim...
    Süpersin işte bu gazla biz bu dergiyi çıkartırız fakat mutlaka birinin konuyu açması lazım

Nerdesin Ali Canpolat.
    Fikir bayatlamadan başlat artık.

Alıntı Hakan DOĞDU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Süpersin işte bu gazla biz bu dergiyi çıkartırız fakat mutlaka birinin konuyu açması lazım
    bu gaz az.....yetmeeez......

Hakan DOĞDU
    Misafir
    Alıntı Ali CANPOLAT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    bu gaz az.....yetmeeez......
    sEN NASIL beşiktaşlısın KARDEŞ YA AÇ KONUYU DİYORUZ ŞİMDİYE KADAR SENİN DERGİYİ BİLE ÇIKARMAN GEREKİRDİ

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    bu derginin kapak tasarımlarını kim yapıcak
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

Hakan DOĞDU
    Misafir
    Alıntı Ravza AYYILDIZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    bu derginin kapak tasarımlarını kim yapıcak
    Seninki de soru mu tabiiki de yönetim kimi isterse o yapacak

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    Seninki de soru mu tabiiki de yönetim kimi isterse o yapacak
    hmmmm...
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

_ALBAY_ SİTE BAŞKANI Tevfik YAZICILAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    8,607
    Blogdaki Konular
    5
    Arkadaşlar o zaman içimizden birini seçelim ve o kişi ilk olarak DERGİ ÇIKARIYORUZ başlıklı bir konu açsın.Daha sonra bizler ve bu işi kabullenecek yeni kardeşlerimize de ulaşırız.Ondan sonra da yine bir kişi belirleriz ve o kişi bu dergi çıkarma işi için yöneticilere gönderilecek bir yazı taslağı hazırlar.Bu taslağı gerekirse hepimiz aynı şekilde yöneticilere gönderir ve destek arayışlarımızı sürdürürüz.Hatta gerekirse yüzyüze de görüşmeler yapılabilir.Eğer bu fikirlerimi destekliyorsanız lütfen bunu buradan belirtin ve DERGİ ÇIKARIYORUZ başlıklı konuyu da kimin açmasını istediğinizi yazın.
    İyi fikir değil mi sayın Dağdelen...
    Gün gelecek bütün dünya Hocama selam duracak!

2 / 2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Gönderme Kuralları