2 / 1 12 SonSon
40 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: İlginç fikirleriniz varsa buraya......!!!

İlginç fikirleriniz varsa buraya......!!!

evet aslında patentini almak istedıgınız bir projenız veya size cok zekice gelen yapılırsa faideli olacagını düşündügünüz bişi var mı??varsa yazarmısınız..???
    Bir Halifemiz olsa ne güzel olurdu!

yakamozaik Samet AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Mar 2007
    İletiler
    2,735
    Su Evrim Hakkinda Bilgi Edinmek
    bir çöl bul kendine
    belki sonra bir Leylâ/n.arıman

ne biliyim edebıyatla ilgilenen kardesım şiirleri her yere yaymak diyebilir di mesela...?Otobus duraklarına vizyonlara ....ne biliyim işte.....

demekki şuan kimsenin dahice bir fikirleri yok

Alıntı Efşan YAĞMUR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    demekki şuan kimsenin dahice bir fikirleri yok
    peki sizce ıçınlanma makinası icat edebilirler mi?

Alıntı Ali CANPOLAT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    peki sizce ıçınlanma makinası icat edebilirler mi?
    tabiki edilebilir bu teknolojide bu mümkün değilmi sizce biraz saçma bir soru değilmi

Alıntı Efşan YAĞMUR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    tabiki edilebilir bu teknolojide bu mümkün değilmi sizce biraz saçma bir soru değilmi
    ya ışınlanma nedır peki ilk önce onu soralım zamanlar arasımı??yoksa mekanlar arası??yani geri fatıh sultan mehmedın zamanına donebılırmıyız hani fılm lerdeki gibi...

كلنا غزة Rabia ŞAHİN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri May 2007
    İletiler
    2,721
    Blogdaki Konular
    2
    ya ışınlanma nedır peki ilk önce onu soralım zamanlar arasımı??yoksa mekanlar arası??yani geri fatıh sultan mehmedın zamanına donebılırmıyız hani fılm lerdeki gibi...
    ışınlanma mekanlar arası olur bıldıgım kadarıyla ama galiba siz çok film izliyosunuz bıraz onun etkisi var herhalde (bence)
    "unutmazsan....unutulmazsın..."

Alıntı Rabia ŞAHİN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ışınlanma mekanlar arası olur bıldıgım kadarıyla ama galiba siz çok film izliyosunuz bıraz onun etkisi var herhalde (bence)
    Aslına bakarsanız bu filimlerin hepsi gercek gibi bişi...Buda bizim üzerimizdeki oyunlardan birisi..Önce insanlar olmaz gıbı gelen seylerı bilinç altlarına yerlestırıp empoze edıyorlar ve bunu sonradan yapıyorlar..mesela uçan araba gibi....

Giriş
    Fri May 2007
    İletiler
    2,721
    Blogdaki Konular
    2
    Aslına bakarsanız bu filimlerin hepsi gercek gibi bişi...Buda bizim üzerimizdeki oyunlardan birisi..Önce insanlar olmaz gıbı gelen seylerı bilinç altlarına yerlestırıp empoze edıyorlar ve bunu sonradan yapıyorlar..mesela uçan araba gibi....

zaten bazı fılmlerde alabilicemiz çok msj.var ama film hepsi değil tabi onun için kendinizi çok filme kaptırmayın derim

Turkiyedeki arkadaslarimiz islami bir dusuncenin golgesi altinda haftalik bir gazete (ama kaliteli) cikararak bedava dagitsalar ne dersiniz olamazmi?
    Ister mermi kullansin, ister oy pusulasi, insan iyi nisan almali kuklayi degil kuklaciyi vurmali...

Giriş
    Fri May 2007
    İletiler
    2,721
    Blogdaki Konular
    2
    Alıntı Z.OMER TURGUT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Turkiyedeki arkadaslarimiz islami bir dusuncenin golgesi altinda haftalik bir gazete (ama kaliteli) cikararak bedava dagitsalar ne dersiniz olamazmi?

bence süper bir fikir

işte bu cok guzel olur ama burda hersey bürokrasıye takılır....

benımde bi fikrim var ama hani yazlık ev diyorlar ya bu evlerın niye boyle ustu kapanır ve açılır olmuyor aslında mevsimlik ev olcak yagmur yagdı kapa güneş açtı aç....

işte bu cok guzel olur ama burda hersey bürokrasıye takılır....

pek anlayamadik kardes biraz acarmisin? Nasil burokrasiye takiliyor?
    Ister mermi kullansin, ister oy pusulasi, insan iyi nisan almali kuklayi degil kuklaciyi vurmali...

pek anlayamadik kardes biraz acarmisin? Nasil burokrasiye takiliyor?
    ne biliyim türkiye ne kadar demokrasi ile yönetiliyorum desede ...Kübadan sonra kominiz ile yönetilen nadır ve acayip ülkelerden biridir(bu benım gorusum)..Ne biliyim birileri cıkar bunlar irticacı der dagıttırmazlar birseyler olur yani..Ebu cehil Öldü diyorlar ya Ebu cehil kıtalar dolasıyor..Allaha sukur sımdı eskısı gibi deıl ama...ginede temkinli olmak lazım...

küçükken hep mucit olmayı hayal etmişimdir

rüya makinesi yapmak isterdim

yani gördüğümüz güzel rüyaları kaydeden makine
    (örneğin video kaydedicisi gibi)

öyle fikirlerim varki bazen diyorum alayım silahı gideyim filistine,ırak'a...

bazen TV'de görüyorum benimle yaşıt gençler alınlarından aşağı kan süzülüyor
    içim yanıyor gördükçe acı çekiyorum ve silahı alıp yanlarına gideyim diyorum
    ben burada sıcacık yatağımda yatarken onlar bombalar altında yatıyor
    ben bilgisayarımın başında keyif yaparken onlar orada ellerinde taşlar ile tanklara karşı duruyorlar

düşünüyorum benim ecdadım olsa buna müsade edermiydi?
    hayır,hazırlar orduyu yürürdü küffarın üzerine...

biliyorum ben şimdi bunları yazıyorum ama yine orada kardeşlerimin kanı dökülecek ve ben yine burada rahatça yaşamaya devam edeceğim.
    gelde utanma...kim bilir belki sıramızı bekliyoruzdur.
    ............................................................ .

Hakan DOĞDU
    Misafir
    Aslında güzel fikir brokrasiye takılacağından ben de eminim ama denemekte yarar var içerisinde portal üyelerinin yazıları bulunan ve en az 60 sayfadan oluşan aylık bir dergi çıkartılabilir.Portal yöneticileri bu yazıları okurlar ve istediklerini (uygun olanları )yayınlarlar ben de matbaacıyım zaten basım ve üretim işlerini maliyeti düşük bir şekilde hallederiz bununla alakalı farklı yöntemlerde deneriz başka matbaacılara da ulaşırız tüm masrafını portal üyeleri karşılar ve tüm yazıları da portal üyeleri yazar çeşitli zamanlarda çaşitli yerlerde toplantılar yaparız televizyonlara çıkar ve dergi çıkaran ilk portal - forum ekibi biz olduğumuzu anlatırız insanlara saadet partisi ve diğer milli görüş kurumlarının da desteğini alırız belki de dergiyi bir süre sadece teşkilat mensupları okur ama daha sonra yayılır ya da belki de bedava dağıtacak kitaplar da hazırlarız içerisinde bizim yazılarımızın bulunduğu ve maliyetini bizim karşıladığımız kitaplar yazar ve dağıtırız mesela türban meselesini anlatırız insanlara başka konulara da değiniriz amerikayı sevmediğimizi de mutlaka söyleriz harika olur ne dersin bu kitap - dergi hususunda portal yönetimine siyasal ve ideolojik baskı uygulayalım mı

Alıntı Hakan DOĞDU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Aslında güzel fikir brokrasiye takılacağından ben de eminim ama denemekte yarar var içerisinde portal üyelerinin yazıları bulunan ve en az 60 sayfadan oluşan aylık bir dergi çıkartılabilir.Portal yöneticileri bu yazıları okurlar ve istediklerini (uygun olanları )yayınlarlar ben de matbaacıyım zaten basım ve üretim işlerini maliyeti düşük bir şekilde hallederiz bununla alakalı farklı yöntemlerde deneriz başka matbaacılara da ulaşırız tüm masrafını portal üyeleri karşılar ve tüm yazıları da portal üyeleri yazar çeşitli zamanlarda çaşitli yerlerde toplantılar yaparız televizyonlara çıkar ve dergi çıkaran ilk portal - forum ekibi biz olduğumuzu anlatırız insanlara saadet partisi ve diğer milli görüş kurumlarının da desteğini alırız belki de dergiyi bir süre sadece teşkilat mensupları okur ama daha sonra yayılır ya da belki de bedava dağıtacak kitaplar da hazırlarız içerisinde bizim yazılarımızın bulunduğu ve maliyetini bizim karşıladığımız kitaplar yazar ve dağıtırız mesela türban meselesini anlatırız insanlara başka konulara da değiniriz amerikayı sevmediğimizi de mutlaka söyleriz harika olur ne dersin bu kitap - dergi hususunda portal yönetimine siyasal ve ideolojik baskı uygulayalım mı
    BENCE COK GUZEL OLUR...

2 / 1 12 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları