+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon
37 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: Hapishanedeki Annenin Evladına Mektubu...

Hapishanedeki Annenin Evladına Mektubu...

CANIM K...'IM !
    Annesinin aşkısı,çikolatası,kara oğlum.İyi misin annem ? Sağlığın, keyfin nasıl ? Günlerin nasıl geçiyor ? Biz babanla iyiyiz,çok yoğun çalışıyoruz.O yüzden arayamıyoruz.Ama perşembe günleri O...'a da mektupda söyledim işler hafif olduğu için sizi arayacağım.O yüzden perşembe günleri anneannenizin yanından ayrılmayın kuzu olur mu ?

Canım yavrum ! Tatilinizin tadını çıkarın ama bu arada ders çalışmayıda ihmal etme.O...' da günlüğünü muhakkak yazsın annem.Onun ödevi biliyorsun. K...im biliyorum sen ve kardeşin şaşırdınız mektubu görünce ama biz babanla konuştuk ve bundan sonra sizinle mektup oyunu oynayalım dedik.Hem böylece duygularımızı daha iyi anlatırız.Telefonla istediğimiz gibi duygularımızı anlatamıyorz.Hani duyguları sözle söyleyemezsen yazarak anlatıyoruz ya onun gibi.Hem mektuplaşmak telefonla konuşmaktan daha zevkli.Siz yazın anneanneniz zarfa koyar ve bize postalar annem.Bir de mektubun üstünde bir damga göreceksin.Onu şaka olsun diye öyle vuruyorum.Sende mürekkepli damgalar var ya ondan bir köşesine vur annem.

Canım,kardeşin ve sen önce ALLAH'a sonra birbirinize emanetsiniz.O...'ı koru annem kimseye ezdirmeyin kendinizi.Size söylediklermi hiç unutma.Siz ikiniz bir bütünsünüz.Birbirinizi koruyun, kimseyi üzmeyin ve birbirinizden ayrılmayın.Sen nerde kardeşin orada.UNUTMA aşkım.

Kuzum,bana kardeşinle birlikte sık sık mektup yazın.Resimlerinizi yani fotoğraflarınızı koyun.Yeni çekilmişlerden yani.Yoksa evdekilere hergün bakıyorum.Ayrıca mektup yazınca parfümünü sık cok özledim kokunuzu.Her sabah ve akşam resimlerinizi öpüp kokluyorum.Anneniz her an sizinle bunu unutma ve bana o güzel resimlerinden de yap ve mektupla yolla annem.En kısa zamanda görüşeceğiz annem. İşlerimizi ayarlayınca bizde geleceğiz.Tatil yaparız birlikte.Bak aşkım akşamları kardeşinle dua etmeyi unutma.ALLAH'A EMANET OLUN.SENİ COK SEVEN ANNEN...

Anne ve Baba Sizi Cok Seviyor ÇİKOLATA

Buradaki mahkum olan, çok sevdiğim bir ailenin çok saf temiz iyi niyetli kızıdır...
    iş hayatında yaşadığı olumsuzluklar ve kişilere fazla güveninden bu durumda...annesi bana okuttu çok duygulandım, ve izin aldım sizlerle paylaşmak istedim...
    bu kardeşimin yakında mahkemesi var dua edin olurmu çocuklarına kavuşsun...

Mâh-rû Mümine AYDIN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Jun 2006
    İletiler
    1,720
    Bu bayana noldu?Şimdi nasıl?İnş.tüm olumsuzluklar bitmiştir...
    Çocukluk günlerimin son demlerini yaşıyorum...Tadını çıkarmak istiyorum...

Alıntı Mümine AYDIN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Bu bayana noldu?Şimdi nasıl?İnş.tüm olumsuzluklar bitmiştir...
    bu ay içinde mahkemesi var sanırım...
    ailesi burdan taşındı, sadece telefonda görüşebiliyorum...

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Wed Jan 2008
    İletiler
    1,533
    Blogdaki Konular
    5
    Allah yardımcısı olsun.kolay deil evlatlarından ayrı kalmak..:( Allah kimseyi annesinden evlatlarından ayırmasın...
    ѕєηιη ƒαякıη вєηιм тαяzıм .......

... Kübra YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Jul 2006
    İletiler
    3,129
    Blogdaki Konular
    3
    Alıntı Vera KESKİN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    neden hapishanedeki
    Sosyofobi..

Anti-Siyonist İsmail CENGİZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sat Mar 2007
    İletiler
    1,972
    Allah tez zamanda çıkarsın.Vera abla çok duygulandırdın :(

ikibucuktanuc Okuyan Kalemler Havva Nazlı KAYA kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Wed Oct 2007
    İletiler
    990
    Blogdaki Konular
    3
    Alıntı İsmail CENGİZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Allah tez zamanda çıkarsın.Vera abla çok duygulandırdın :(
    ismail abinin duasına amin diyorum ben de..
    düşünmeden bilmek faydasız, bilmeden düşünmek tehlikelidir.
    konfüşyüs

Kayıtsız
    Misafir

Bu Formdan Çikmak İstİyorum

Ben koyu bir CHPliyim bu forma nasıl üye olduğum hakkında hiçbir fikrim de yok..
    Başöreünüz de hayırlı olsun... Beni bu formdan çıkartttıııııııııınnn....

Alıntı Kayıtsız tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Ben koyu bir CHPliyim bu forma nasıl üye olduğum hakkında hiçbir fikrim de yok..
    Başöreünüz de hayırlı olsun... Beni bu formdan çıkartttıııııııııınnn....
    Normalde bu yazıyı silmek lazımdı ama kıyamadım :)

Biraz trajı komik :)

kardeş be sen bu hallere nasıl düştün :)
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

mektup da en çok da evlatlarını sahiplendiği ''annem'' sözcüğü etkileyici idi...annelik duygusunu anlamasak da anlamaya çalışıyoruz, teşekkürler...

Rabbim ablamızın yüzünü en kısa zamanda hayırlısı ile güldürsün...(amin)
    Her cümlenin ilk kelimesi büyük harfle başlar. Başlayan cümle bir karakter boşluk bırakılıp yazılır.

Alıntı Kübra YILMAZ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    neden hapishanedeki

saf kalpliliğinden, güvenilmemesi gereken insanalara güvenmesi diyebilirim. ama en önemlisi islami yaşantıdan uzak bir ailede yaşaması.

Kayıtsız
    Misafir
    Alıntı Vera KESKİN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    sadece telefonda görüşebiliyorsan nasıl oluyor da mektubu eline geçirdin. :D

Kayıtsız
    Misafir

otis

ya arkadaş içinizde ne kadar detaycı terliksiler var.dini imanı pek sağlam olmayan biri olarak bana gelen bu mailin peşinden bu foruma girdim. umarım dahil olmamışımdır.yukarıda bi yerde adı geçen kişi gibi koyu CHP liyim.ancak kafası değil beyni sarılı olan birkısım baazılarından acayip uyuzumdur.beni yanıltmayan tümünüze yuh olsun be!az bi insan olun,ondan sonra müslüman olmak daha kolay olur.bu ananın mektubunu düzden okuyun arapça gibi tersten değil.hay allah müstehakınızı versin be!

o mektubu bana hapisteki hanımın annesi okuttu, tabi taşınmadan önce...
    siz neden bunu merak ettiniz sorabilirmiyim?

mahatma
    Misafir

gizemli

bu mektub bence bir çığlığın sesidir

isimsiz
    Misafir

Hapishane

Selamunaleykum
    Hapishanede yatmış biri olarak şunu diyebilirim ülkemiz adalet yönünden gercekten ağlanacak durumda mülkün temeli olan şey artık parayla alınır satılır olmuş Allah C.C İnşallah bundan sonra ülkemize adaleti getirecek Liderler verir.Tüm hapishanelerdeki insanlara allah yardım etsin.

Kayıtsız
    Misafir
    ALLAH bir an önce anneyi evlatlarına bagışlar inşallah buna sebep olanlar ALLAH'ından bulur inşallah ALLAH kimseyi sevdiklerinden ayırmasın amiiin!!!!!!!!!

Kayıtsız
    Misafir

:(

evet arkadaaşlar bu cigerleri dağlayan yazı yı okuyunca kafamı iki elimin arasını aldım yüreğimle konuştumm ne hissettiğimi baktım.İnanın içinde kendimi buldum bu insanları içeriye attıran insanları kızayım kahredeyim dedim yapamadım sebebini bilmiyoruz kanunlarımız bir şekilde onu suclu bulmuş ve özgürlüğünü kısıtlamışş doğru veya yanlış kararla orada allah daha iyisini bilir .. peki dostlarım -- ey allahın güzel kulları kendimize başımızdakı saçın ucundan ayaklarımızdaki tıraklarımıza kadar bakalım bakerkende ençok yüreğimize bakalım biz kimiz kimlere ne için zarar veriyoruz hepimiz aynı değilmiyiz allahın kulu değilmiyiz ki birbirimize zarar veriyoruz diyorum aslında kendimize zarar vermiyormuyuz bu annenin kuzucuklarından ne için ayırdıklarını bir düşünsünler herkim sebeb olduysa
    Ey yüreği özgürlük için savaşan güzel insanlar birbirimizin kılık kıyafetiyle değil eğitimiyle ilgilenmemiz gerek miyormu biz geleceğimizi çocuklarımızdan emanet almadık mı onların eğimtimini (yok senin başında örtü var yoksen donsuz gelmişsin diyerek eğitimlerini)tam veremezsek onlar nasıl ülkeyi idare edecekler eğitim sıfır herkesin elinde soğuk demir parçalrı yüreğinde bencillik duygusuyla ortalığı kasıp kavuran birer robot haline gelmezlermi buda eğitimsizlikten doğan bir eğitimdir..artık kendimize değil çocuklarımıza yogunlaşalım onları engüzel şkilde eğitelim ve geleceklerini onlara teslimeder ken gögsümüze kabartalım ülkemizdeki ali cengizoyunları onları etkilemeyeceğini görelimm.... eğitim eğitim eğitim
    Allahım bu kardeşimizi yavrularını kavuştursun...(amin)

Kayıtsız
    Misafir
    söylemekle yapmak ,yaşamak arasında cok fark vardır....içerdeki trajediye bak bırde chp lıye mektubun nasıl ele gectıgını sormus...

Kayıtsız
    Misafir

semih kızılkaya

yaw benım anlamadıgım bunun basortusuyle ne alakası war:)) bır ınsan bır mektup yazmıs bunu da burda forum halınegetırmısler ıster cevap yazarsın ıster yazmassın!!! neden ben chp lıyım yada basortunuz hayırlı olsun dıo?? bunda ne gıbı bır amac war gercekten anlamak cok zor bu ınsanları.( yaw zaten butun mesele de burda bu ınsanlar demokratım dıe gecınıolar ama demokratlıgın yerıne getırdıgı hıcbır seyı yapmıolar!!! laiklik nedir din ve devlet islerinin birbirinden ayrılması!!basortusunun bu kavramı nasıl zedeleyecegını ve laıklıgı nasıl cokertecegını ben hala anlamıs deılım:( eger br ulkede ozgurluk ıcın bagırıor ve bunuda en cok solcu kesım ıstıoasa lutfen basortusunede ozgurluk ıcın onlar destek versınler cunku bu da bır ozgurluktur!! herkese sunuda belırtmek ıstıorum benım kardesım annem bası acıktır ama ben kımsenın basını kapatmasına ne engel olabılırım nede yaptırım yapabılırım!!! lutfen herkes once bır dusunsun sonra bazı seyler yazsın!!

+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon

Yer İmleri

Gönderme Kuralları