+ Konuyu Yanıtla
2 / 1 12 SonSon
23 sonuçtan 1 --- 20 arası gösteriliyor

Konu: inadına akepe... kıskananlar çatlasın.....

inadına akepe... kıskananlar çatlasın.....

Evet biz zina yapmıyoruz ammaaa ileride yapmayacağız diyemem şimdiden tedbir aldık ve zinayı yasaklamadık.:d

Adamın biri çıkmış yaşı olmuş bilmem kaç hala ortalık karıştırıyor, yok islam birliğiymiş, yok islam parasıymış, yok islam natosuymuş vs vs...:evil[1]:

AB varken islam birliği bizim neyimze,
    Dinler bahçesi varken kuran kursu bizim neyimize,
    İMF varken islam bankası bizim neyimize,
    Oracıkta israil dururken filistin bizim neyimize,
    Bizim arkamızda ABD varken D-8 bizim neyimize,

Hey Milli Görüşçüler hangi çağda yaşıyorsunuz biraz etrafınıza bakın dünyada bir düzen var, ya uyacaksın ya da siyasetten silinip gidersin.:wallbash[1]:

Yeni bir türkiye kuracaklarmış, yeniden büyük türkiye kuracakalrmış, yenibir dünya kuracaklarmış mış mış... ha ha hayyy:yahoo[1]:

Evet yıllardan beridir tutturmuşsunuz bi Milli Görüş zırvalayıp duruyorsunuz. Bırakın bu deli saçmalarını da çağın gereklerini yerine getirin.:rtfm[1]:

Artık bu çağda faiz gerçeği var. Faiz olmadan hiç bi şey olmaz... Bu çağ madde çağı şu maneviyat zırvalarından da vazgeçin artık...:rtfm[1]:

Gerçi size ne söylesem boş... siz laftan, çağdan, globalleşmeden, küreselleşmeden ne anlarsınız...

Haa unutmadan şunuda yazayım hani sizin şu ihtiyar varya ona da bişeyler söyleyinde sussun. Bizi bölmesin, ortalığı bulandırmasın....

İnadına akepe...inadına akepe...inadına akepe...
    Klavye Mücahidi

:( :( hııım... haklısın...
    Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem (mehmet akif)

tayyib bey bir mitinginde şöyle bir örnek verdi.
    (hani sanatçılar sahneye çıkarda herkes onu çok beğenir konser bittiğinde sanatçı sahneden ayrıldığında,seyirciler birdaha birdaha diye bağırırlar tekrar dinlemek isterler.bunun üzerine sanatçı gelir konsere devam eder)ÖRNEĞE BAKARMISINIZ NEKADAR ZEKİCE
    BATILI YIKMAK İÇİN KUŞANDIĞIN KILICIN KABZASINDA
    BİR DİRHEM GÜMÜŞTE BEN OLSAYDIM...

....sayın ibrahim bakşiş yazından bişey anladıysam ne oliiimm....daha açık söyler misin...
    ........güller açmasa da;güneş doğmasa da;başkoymuşuz biz bu sevdaya.....dönmeyiz.....

İhtiyar Heyeti Kaşif Ayşe ACAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Jul 2006
    İletiler
    1,078
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı Enes SERÇE tafarından gönderildi Mesajı Göster
    ....sayın ibrahim bakşiş yazından bişey anladıysam ne oliiimm....daha açık söyler misin...
    :d :d :d :d ben bu yazıyı bi siteye gönderdim bugün ordaki akp lilerde anlamadılar. bende başlıga anlayana yazmıştım napimm durim bide onlara açıklama mı yapim başka işim yokk..
    Susturun içimdeki susmayan beni.

neden inadına kAnePe?
    LEBBEYK ALLAHÜMME LEBBEYK

Alıntı Ayşe ACAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    :d :d :d :d ben bu yazıyı bi siteye gönderdim bugün ordaki akp lilerde anlamadılar. bende başlıga anlayana yazmıştım napimm durim bide onlara açıklama mı yapim başka işim yokk..
    O konuyu yazan sizmiydiniz? O sitede zaten herkes papağan gibi 22 temmuz da görüşürüzz deyip duruyor da başka bir şey dedikleri çok nadir. Sanki yarından sonra herkes bunları desteklerse vebal kalkacak üzerlerinden.

Alıntı Abdullah AYDOGAN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    neden inadına kAnePe?
    :yahoo[1]: :yahoo[1]: :yahoo[1]:
    "Kentler bizi hiç anlamayacak ve esirgemeyecek,ucu yanmış kibrit çöpü gibi kırılacağız,Birşeyler dokunulmamış kalsın gidelim bu şehirden..."

İhtiyar Heyeti Kaşif Ayşe ACAR kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Mon Jul 2006
    İletiler
    1,078
    Blogdaki Konular
    11
    Alıntı İdris KARAKAŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    O konuyu yazan sizmiydiniz? O sitede zaten herkes papağan gibi 22 temmuz da görüşürüzz deyip duruyor da başka bir şey dedikleri çok nadir. Sanki yarından sonra herkes bunları desteklerse vebal kalkacak üzerlerinden.
    :yes[1]: :yes[1]: :yes[1]: :yes[1]: evet bütün papaganları da yönetici yapmışlar..
    Susturun içimdeki susmayan beni.

Alıntı Ayşe ACAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    :yes[1]: :yes[1]: :yes[1]: :yes[1]: evet bütün papaganları da yönetici yapmışlar..
    :clap2[1]: :thumbup[1]: :shake2[1]: :bleh[1]: :frantic4yc[1]: :dancing[1]: :d
    ........güller açmasa da;güneş doğmasa da;başkoymuşuz biz bu sevdaya.....dönmeyiz.....

İnadına akepe kıskananlar çatlasın... bu noktaları yazamadıklarımın yerine koyuyorum...
    Klavye Mücahidi

kodADIistanbul Melek Zeynep BULUT kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Jan 2007
    İletiler
    1,220
    Blogdaki Konular
    1
    artık mecliste osman yağmurdereli söyler rizelilerde oynar...yapacak birşey kaldı mı türkiye için...

holigan Melike SEVİM kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Apr 2007
    İletiler
    2,386
    Blogdaki Konular
    2
    3 horozu allahın izniyle meclise gönderdik
    hadi bakalım durmak yok yola devam daha satılacak çok yer var
    (ama tayyip önce evinden ve o evin içindekilerden başlıycak satmaya)
    Ey düşmanım sen benim ifadem ve hızımsın.Gündüz geceye muhtaç.Bana da sen lazımsın..

Alıntı Melek Zeynep BULUT tafarından gönderildi Mesajı Göster
    artık mecliste osman yağmurdereli söyler rizelilerde oynar...yapacak birşey kaldı mı türkiye için...

olur mu, türkiye eyaletlere ayrılır, sonra da hepimiz kına yakınırız...:uzgunum[1]:
    "en büyük edepsizlik edep ya hu diye bağırmaktır."

kodADIistanbul Melek Zeynep BULUT kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Jan 2007
    İletiler
    1,220
    Blogdaki Konular
    1
    Alıntı Sara SAVAŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    olur mu, türkiye eyaletlere ayrılır, sonra da hepimiz kına yakınırız...:uzgunum[1]:
    kusura bakma kardeşim söylediğini söylediğimle bağdaştıramadım...:confused1[1]:

kusura bakma kardeşim söylediğini söylediğimle bağdaştıramadım...:confused1[1]:

türkiye için yapılacak şey bu...:( pkk yı destekleyenler bile seçildi...
    "en büyük edepsizlik edep ya hu diye bağırmaktır."

Kısıtlanmış Üye Ahmet Sami BENLİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2007
    İletiler
    369
    allah çağları bilmiyorda sizmi biliyorsunuz.çağdaşlıktan bahsediyorsunuz...o ihtiyar dediğiniz çok delikanlıdan daha delikanlı.bizim emeklilik mezarda başlar
    DURDURMAK İÇİN ÇÖKÜŞÜ BAS MÜHRÜ
    GETİR MİLLİ GÖRÜŞÜ

.... Ravza AYYILDIZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu Apr 2007
    İletiler
    3,039
    Blogdaki Konular
    3
    yok önce milliyetçilerle pkklılar girerler birbirlerine bakarlar ortalık karışıyor:'( sonra osman yağmurdereli söler hepsi beraber oynarlar...
    ''Kasımpaşalıyım eli maşalıyım
    Çok şugarım amma biraz belalıyım'':'( :'( :'(
    AMPÜLLERİ SÖNDÜRÜNÜZ!
    ELEKTRİĞE %65 ZAM!

Kısıtlanmış Üye Ahmet Sami BENLİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Sun Feb 2007
    İletiler
    369
    bu böyle gitmez
    DURDURMAK İÇİN ÇÖKÜŞÜ BAS MÜHRÜ
    GETİR MİLLİ GÖRÜŞÜ