+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123
46 sonuçtan 41 --- 46 arası gösteriliyor

Konu: zaman gazetesini milli görüş düşmanlığını terketmeye çağırıyorum!

SAYIN Mehmet DAĞDELEN abi ben patrona ağzımla kuş tutsam veya erbakan hocamızın mehdi a.s olduğu dünya tarafından kabullense benim patron yinede diyalog der yinede fettullah der...ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN...
    GECENİN EN ZİFİRİ KARANLIĞI ŞAFAK SÖKMEDEN ÖNCEKİ SON KARANLIKTIR

bu hareketin içinde olanların çoğu dinlerarası diyalog olayının mümkün olmadığını biliyorlar.çünkü yapılan, otoriteler arası diyalog oldu dinler arası değil.çarpıtıldı. zaten vatikan kapattı diyalogu anglikanlarla devam ediliyor.
    başta diyalog ayağına yatıp tebliğ yapacaz asıl amacımız bu diyorlardı. ama sonra temsil ettikleri şeye ister istemez zarar vermeye başladılar.
    gerçekten sakin ve samimi bir biçimde anlatmaya ve anlamaya çalışarak neden mümkün olmayacağını açıklarsanız anliyorlar.
    "en büyük edepsizlik edep ya hu diye bağırmaktır."

Kayıtsız
    Misafir

Ben De GÖnderdİm Ben De GÖnderdİm

bir mailde ben gönderdim inşallah

Mücahit KAYATUZU
    Misafir

Bu yüreksizleri önce delikanlı olmaya çağırmalıyız bence!!!

Seçim günü bu samanyolu biz 5. pati olduğumuz için Türkiye geneli ilk 4 partiyi yayınladı. Seçimden 1 gün önce benim artık fatime şahin, müslüm gündüz ve ali kalkancıyla aynı kefeye koyduğum şevki yılmazın o kahpe yazısını yayınladı. Ve ilginçtir o yazıyı gazeteden kestiğinizde hemen arka sayfasına Kanal B de ki o puştluk haber geliyordu. Bu yüreksizler insanlara o yazıların fotokopisini çekip dağattılar ve insanların kafasını karıştırdılar. DAha bunun gibi nice olaylar. Gençleri pısırıkça yetiştiren, iyi bi' şey yaptığını zanleden bu beyni yıkanmışlardan kurtulmalıyız. "BİZ TERAZİNİN HAK KEFESİNDEYLEN BİZE KARŞI OLANLAR BATIL KEFESİNDEDİR!"

Kayıtsız
    Misafir

abd beslemesi tarikat gazetesi

hepimiz biliyoruz bu gazetenin hangi cemaat ile bağlantısı olduğunu.benim anlamadığım diğer dini yayın yapan gazetelerde varsa yoksa akp yayını yapıyorlar.mesela türkiye gazetesi.tv'yi israillilere sattılar ihlaszedelere 1 kuruş ödemediler.tabi akp'yi savunacaklar.vakit gazetesi var.bir zamanlar akp'yi abd israil işbrilikçisi diye yerden yere vuruyordu.şimdi göklere çıkartıyor.para iktidar nelere kadir görüyorsunuz.senelerdir savundukları dini düşünceleri bir anda kesip attılar işbirlikçi akp'nin bayrağını sallıyorlar.milli görüşcü arkadaşalrda bu gazetenin siteleirnde yorum yaparak gerçekleri milletin görmesini sağlamamız lazım

+ Konuyu Yanıtla
3 / 3 İlkİlk 123

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları