+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon
46 sonuçtan 21 --- 40 arası gösteriliyor

Konu: zaman gazetesini milli görüş düşmanlığını terketmeye çağırıyorum!

kodADIistanbul Melek Zeynep BULUT kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Jan 2007
    İletiler
    1,220
    Blogdaki Konular
    1
    gönülleri bizimle kılıçları bize karşı...yok yok gönülleride kılıçlarıda bize karşı...

AHDE VEFA ibrahim DEMİRCİ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Feb 2007
    İletiler
    2,598
    Blogdaki Konular
    11
    gönderdik elhamdülilllah
    EĞRİ CETVELDEN,DOGRU ÇİZGİ ÇIKMAZ

sa
    abi ben mail gönderdim zaman gazetesine
    bana cevap geldi öyle bir şey yok dediler

işlem tamam
    AYAĞINDA TOZ OLURUM,
    YÜRÜDÜĞÜN YOL OLURUM,
    SEN İSTE SEVGİLİ
    ÖMÜR BOYU KÖLEN OLURUM!..

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Thu Mar 2007
    bu üye hanım üyeleri küfür ve tacizle rahatsız ettiği için banlanmıştır. MGP Ekibi
    İletiler
    515
    Alıntı Tevfik YAZICILAR tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Boşver sunucuyu falan Taner.

mailini aç. Mesajını yaz. Ve göndereceğin adrese yukarıda ki mailleri yaz. Gönder gitsin...
    evet tevfik abi dediğiniz yöntem çok pratikmiş hemen gönderdi,bide cevap geldi fakat biz gerekli açıklamayı cumartesi günü yaptık diye.
    ne yaptılar orda bilen varmı....
    bu üye hanım üyeleri küfür ve tacizle rahatsız ettiği için banlanmıştır. MGP Ekibi

gereken yapıldı
    tabi bunlar gibi c.i.a. yandaşı kuruluşlaına ne kadar ne olur ki neyse
    bizim bir derdimiz varsa oda islamın zaferidir yarab islamın zaferini görmeden canımı alma senden cenneti değil islam sancağının dalgalandığı semaları istiyorum...

Zaman gazetesinde cumartesi günü yayımlanan açıklama:

AÇIKLAMA

26 Haziran 2007 tarihinde 'Anketlerdeki uçurum güveni sarsıyor' başlıklı haber sebebiyle Saadet Partili olduklarını iddia eden bir kesim tarafından yoğun eleştiriler yöneltilmektedir. Partililer bu haberde SP'ye ait anket sonuçlarının yayımlanmamasında kasıt aramaktadırlar. Haberin doğru okunmamasından doğan bu algılama sebebiyle bir açıklama yapılması zaruri hale gelmiştir. Politika Servisi'nin açıklaması şöyle:

1- Belirtilen haberin amacı; araştırma şirketlerinin yaptıkları anketleri kamuoyuna duyurmak değil; şirketlerin anketlerindeki farklı sonuçları gözler önüne sermektir. Haberde söz konusu algının aksine sonuçlar arasındaki uçurum eleştirilmektedir.

2- Başkent Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi'nin anketinde Saadet Partisi'nin yüzde 6,8 oy aldığı yönündeki bilgi doğrudur. Aynı ankette Genç Parti de 6,2 olarak gösterilmiştir. Ancak kolaylıkla anlaşılacağı gibi SP ile ilgili sonucun yer alması için kıyaslama yapılan diğer anketlerde de SP'nin bulunması gerekmektedir. Böylece SP'yi de kıyaslamaya dahil edip; şirketlerin nasıl farklı sonuçlar verdiğini gösterebilirdik. Bu, haberimizi daha da güçlendirirdi. Lakin SP'nin diğer iki ankette de karşılığı bulunmamaktadır. Gerek SONAR gerekse ANAR, düşük oy oranı sebebiyle SP'ye pastalık dilimde yer vermemiştir. YÖN-ARA ise SP'nin oy oranını yüzde 0,5 olarak göstermiştir. Bu durumda karşılaştırma imkanı kalmamış, dolayısıyla dördüncü ankette Saadet Partisi'ne yer verilmemiştir.
    "en büyük edepsizlik edep ya hu diye bağırmaktır."

SILAYA HASRET Hayriye YILMAZ kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Tue Feb 2007
    İletiler
    242
    MESAJI HENUZ OKUDUM HEMEN MAIL GONDERDIM SAMAN GAZETESINE.
    ALLAHIM SANA TAM KULLUK YAPAMIYORUM!!!

Eser GEDİK kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Fri Dec 2006
    İletiler
    2,784
    Blogdaki Konular
    5
    bunlarda düzenin adamı olmuşlar..
    herkes ne söylediğini, nasıl söylediğini bilse. bu işler olmayacaktı sadri abi.

Arkadaşlar ben gönderme gereği duymuyorum çünki bu cemaatler bize bir kere dahi destek olmamıştır Biz bugüne kadar destek olmalarını istemedik köstek olmayın yolumuzu kesmeyin dedik ama onlar papaya gönülden bağlı müslümanlara.....................

gönderdim yürekleri varsayüreklerine oturur.
    Davasına sevdalı.

ikimilyon Admin Mehmet DAĞDELEN kullanıcısının Görüntü Resmi
    Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    Alıntı Zinnur KÖSEOĞLU tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Arkadaşlar ben gönderme gereği duymuyorum çünki bu cemaatler bize bir kere dahi destek olmamıştır Biz bugüne kadar destek olmalarını istemedik köstek olmayın yolumuzu kesmeyin dedik ama onlar papaya gönülden bağlı müslümanlara.....................
    gönderme gereği duymalısın değerli zinnur..
    bak gönderdik ki bir açıklama yaptılar. zorunda kaldılar.. zaten amacımız da
    buydu. biz onlardan adalet beklemiyoruz. senin de dediğin gibi o cemaatin
    önde gelenleri papaya gönülden bağlı insanlar. onlardan adalet beklenmez.
    yapılması gereken sadece enselerinde olduğumuzu hissettirmektir.
    aşağıdaki metni oku.. artniyeti göreceksin..
    adam ne diyor bak;

Alıntı Sara SAVAŞ tafarından gönderildi Mesajı Göster
    Zaman gazetesinde cumartesi günü yayımlanan açıklama:

AÇIKLAMA

26 Haziran 2007 tarihinde 'Anketlerdeki uçurum güveni sarsıyor' başlıklı haber sebebiyle Saadet Partili olduklarını iddia eden bir kesim tarafından yoğun eleştiriler yöneltilmektedir. Partililer bu haberde SP'ye ait anket sonuçlarının yayımlanmamasında kasıt aramaktadırlar. Haberin doğru okunmamasından doğan bu algılama sebebiyle bir açıklama yapılması zaruri hale gelmiştir. Politika Servisi'nin açıklaması şöyle:

1- Belirtilen haberin amacı; araştırma şirketlerinin yaptıkları anketleri kamuoyuna duyurmak değil; şirketlerin anketlerindeki farklı sonuçları gözler önüne sermektir. Haberde söz konusu algının aksine sonuçlar arasındaki uçurum eleştirilmektedir.

2- Başkent Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi'nin anketinde Saadet Partisi'nin yüzde 6,8 oy aldığı yönündeki bilgi doğrudur. Aynı ankette Genç Parti de 6,2 olarak gösterilmiştir. Ancak kolaylıkla anlaşılacağı gibi SP ile ilgili sonucun yer alması için kıyaslama yapılan diğer anketlerde de SP'nin bulunması gerekmektedir. Böylece SP'yi de kıyaslamaya dahil edip; şirketlerin nasıl farklı sonuçlar verdiğini gösterebilirdik. Bu, haberimizi daha da güçlendirirdi. Lakin SP'nin diğer iki ankette de karşılığı bulunmamaktadır. Gerek SONAR gerekse ANAR, düşük oy oranı sebebiyle SP'ye pastalık dilimde yer vermemiştir. YÖN-ARA ise SP'nin oy oranını yüzde 0,5 olarak göstermiştir. Bu durumda karşılaştırma imkanı kalmamış, dolayısıyla dördüncü ankette Saadet Partisi'ne yer verilmemiştir.

karşılaştırma yapmak için aynı partilere verilen oyların kıyasından bahsediyor.
    ve anketler arası uçurumu ancak böyle gösterebiliriz diyor.
    oysa bu iddialarında samimi olsalar %0.5 dedikleri saadet oylarının bir başka
    ankette %6.8 olması bu haberin bel kemiğini oluştururdu.
    çünkü arada tam 13 kat fark var. oysa diğer partilerin anketler arası farkı
    saadete göre çok az.

işte art niyet budur!

Milli Görüş; hakkı üstün tutmaktır!

bende gonderdım
    bırde 1000 kısıye olayı mail olarak gonderdım
    herkese çalışmalarında başarılar dilerm
    kolay gelsin

Kısıtlanmış Üye
    Giriş
    Sun May 2007
    İletiler
    39
    bende göndereyim.ben göndermezsem olurmu?
    merkezi belli olmayan pergel düzgün daire çizemez.

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18

Faruk ERTEKİN'in maili

Bize Ulaşın Milli Görüş Portal Faruk ERTEKİN

--------------------------------

Sn. Milli Görüş portalı yetkilisi Muhterem Beyefendi.Öncelikle Sizlerden Allah Razı olsun. Yukarıdaki başlıkla kaleme aldığım aşağıdaki yazı gösterdiğiniz adreslere mail edilmiştir. Bilgilerinize saygılarımla,

Zaman GAZETESİ Yetkilisi Muhterem Beyefendi
    Size epeydir yazamadım. Yazmayı gerektiren konular yok muydu? Tabiî ki vardı. Hem de çok http://www.blogcu.com/reddiyeci adlı siteme de en son Mart Ayının sonlarında yazabilmişim. Bu günlerde vaktim olursa oraya da yazı yazacağım.
    Gelelim Sizinle hasbihalimin sebeb-i hikmetine..
    Bir medeniyet projesi olan Hoşgörü Hareketi ve O'nun müntesipleri, Said-i Nursi Hazretleri'nin izinde siyaseti ma-la-yani işlerden saymış ve kendini hep partiler üstü görmüş idi.

Ama üzülerek görüyorum ki bu hareket artık gizlemeyecek şekilde alenen AKP'yi (parti adı önemli değil herhengi bir partiyi desteklemek anlamında) destekler hale gelmiştir.
    Bu her şeyden Hazretin prensiplerine aykırılık, zımnen O na Sen yanlış düşünmüşsün ithamında bulunup; bu işler siyasetsiz olmuyormuş meğer demek anlamına gelmektedir.
    Eğer son gelinen nokta bu ise ; bu durum o beğenmediğiniz Bir Adam
    ın tam kırk yıl gerisine düşmektir de aynı zamanda
    Bu adam tam kırk yıldır haykırıyor bu işler ancak siyasetle olur diye
    Gelinen bu noktanın; yani bir partiden yana olmak tavrının bir başka anlamı da bu koskoca medeniyet projesini bir partinin siyasi payandası derekesine düşürmektir ki Hazret bu gün hayatta olsa buna müsaade eder miydi acaba?
    Etmezdi dediğinizi duyar gibiyim. O halde bu haddi nerden buluyor da Samanyolu TV, Zaman Gazetesi bir partinin yayın organı gibi davranma cüretini gösteriyor.
    Aczini demek daha doğru galiba.. Çünkü bir partiden yana olmak tavrı; bu medeniyet projesini ancak küçültür.
    Bu memlekette anlı şanlı bir ANAP vardı. Şimdi seçime bile giremeyen bir tabela partisi.
    Ama bu hoşgörü hareketi o gün de vardı ve bu gün de var yarın da var olacak.
    ANAPın başına geldiği gibi, misyonunu taşeronluğunu tamamladıktan sonra bir bakacaksınız ki geride AKP diye bir parti de olmayacak.
    Ama maalesef ma- teessüf böyle giderse geriye bir şey kalacak ki o da bu hareketin bir partiyle tarafgirliği...
    Madem siyasetsiz olmuyormuş, madem bir partinin payandası pekala olunabiliyormuş, Milli Görüş Partilerinin günahı neydi de hiç yüzünüzü bile çevirip bakmadınız?
    O güne kadar bir siyasi parti başkanıydı yüzüne bakmıyordunuz. Hani siyaset ma-la yani ya..

Fakat 1996 da bu adam; o çok sevdiğiniz ülkenizin Başbakanıydı..beğenin veya beğenmeyin
    Bir parti lideri olarak değil, bu ülkenin Başbakanı sıfatıyla Başbakanlık konutunda iftara çağırmıştı. En azından Ona oy veren 7 milyon insanın hatırına nezaketen itibar etmeniz, bu davet icabet etmeniz gerekmez miydi?
    Başbakanlık konutuna gidiş; taa Papanın ayaklarına kadar gitmekten ve gitmekle de kalmayıp ; Papalik Konseyi (PCID) misyonunun bir parçası olmak üzere burada bulunuyoruz.. demekten de daha zor ve daha ağır bir şey miydi?
    Hocaefendi eğer adı konmamış bir mahpusluk hayatı yaşamak zorunda kalıyorsa şunu bilesiniz ki bunun sebebi o gün o Başbakanlık konutundaki iftara icabet etmemesinden, -Başbakan olduğunu bir an için bir kenara bırakalım- o günlerde bir Müslüman kardeşinin yanında bir duruş, bir tavır sergilememesindendir.
    O adam o gün başörtü mücadelesi, İmam-Hatip mücadelesi vermeye çabalamıştı. Bir başkası ise yanında olmak yerine ne hikmetse hemen KANAL Dlere koşup İmam-Hatip olmasa da olur, başörtüsü teferruattandır beyanatları verme ihtiyacı hissetmişti.
    Edebiyatta çok bilinen bir darb- ı meseldir Her şey tüyleri parlak o bir tek sarı öküzün kurtlara kurban verilmesiyle başlamıştı. Sonra kuyruğu uzun olan, kısa olan, rengi alaca olanlarla devem etmişti bu kurbanlıklar. Koskoca sürü kurtlara yem olduktan sonra Tüh o bir tek sarı öküzü kurban vermemeliydik kurtlara pişmanlığı maalesef fayda etmemişti.
    Mahpusluk dedim de payandası olmayı bile göze aldığınız bir AKP iktidarı yaşandı bu memlekette..Sahi niye yurda dönmedi? Ya da dönemedi mi diye sormam daha doğru galiba?
    Kendi şiirlerinde gurbetlik olan bu garabet yoksa sahiden mahpusluk mu?
    Ecevitin başına gelenler aklıma gelmiyor değil. Bir takım güçler meğer adamı kullanmak için hasta edip hastaneye kapatmışlar sonra da iyileştiriyoruz diye verdikleri ilaçlarla daha da kötü etmişlerdi.
    Düşünüyorum da Hocaefendinin şekeri de ne hikmetse bir türlü düşmüyor, hastalıkların pençesinden de bir türlü kurtulamıyor.
    Allahtan Ecevitin bir Rahşanı vardı da bir takım güçlerin elinden çekip kurtardı..Adam hastanede her gün daha kötüye giderken, Rahşanın eve getirmesinden sonra gün be gün iyileştiydi.
    Hocaefendinin Rahşanı olacak bir yiğit yok mu sayıca bunca kalabalıklar içinde?..
    Kurtarın Hocaefendi yi adı konmamış bu mahpusluktan
    1991 deki Körfez Krizinde Irak İsraile birkaç füze göndermişti de Hocaefendi o gece Bombalar altındaki İsrailli çocukları düşünmekten” uyuyamamış, bu uykusuzluğunu da hemen ertesi günkü beyanatlarla bizlerle paylaşma ihtiyacı hissetmişti.
    Bu mahpusluktan ya da kendisine verilen ilaçların etkisinden olsa gerek, bir milyona yakın Iraklı katledilmesine, kadın-erkek-çoluk-çocuk demeden Irak Halkının kabuklu conilerin tecavüzüne uğramasına ve Ebu Guraybler yaşanmasına rağmen Hocaefendinin uykusuz kaldığına dair bir emare göremiyoruz.
    İsrailli çocuklar için duyduğu şiddette bir beyanatına rastlayamadığımızdan olsa gerek bu vehmimiz.
    olur kurtarın Kurtarın bu mahpusluktan Hocaefendiyi.. Kurtarın ki İsarilli çocuklar için duyduğu şiddette gönül rahatlığıyla beyanatlar verebilsin.
    Kurtarın ki tecavüze uğrayan Fatmalar ,Zehralar, katledilen Abdullahlar, Haliller, açlıktan ölmek üzre yetimhanelerde kaderine terk edilen yetimler için uykusuz kaldığına dair beyanatları Bizlere ulaşabilsin.
    Neyse konumuza dönelim. Milli Görüş Partilerine yüzünüzü çevirip bakmamanızdan bahsediyordum. Meğer yüzünüzü çevirip bakmamanıza şikayetçi olmak yerine şükretmek lazımmış.
    Çünkü bu günkü geldiğiniz noktada maalesef yüzünüzü çevirip bakıyorsunuz fakat tabirimi mazur görün- meğer tükürmek içinmiş.
    Bir Müslüman olarak yalan söylemeyi, iftira atmayı bile göze alma pahasına bu haddi kim? Nasıl? Nereden buldu?
    Yalan söylemenin, en hafifinden gerçeği gizlemenin hükmünü Siz verin.
    Bütün bunları niye mi yazdım?
    İşte Size niye si.
    Zaman Gazetesinin 26 haziranda "Anket sonuçları arasındaki uçurum güveni sarsıyor" haberi.
    BAŞKENT ARAŞTIRMA'nın anketinde SAADET 6.8'le 5.parti. Ama Zaman Gazetesi bunu atlıyor ve 6.2'lik GENÇ PARTİ'ye yer veriyor.
    1) Genç Parti - Cem UZAN kimdir? Hırsıza yer vermek , hırsızdan yana olmak neden?

2) Prof.Dr. Necmettin ERBAKAN; Cem UZANdan da daha kötü görülmeyi, bir hırsızın bile kendisine tercih edilmesini gerektirecek ne yapmıştır.?
    3) SAADET girerse meclise n'olur?
    4) Gazete'nin bu yönlendirmesiyle sahiden bu hırsız parti meclise girerse bunun vebalini bu haberi bu şekliyle yazanlar nasıl ödemeyi düşünüyorlar?
    5) Bir medeniyet projesinin müntesipleri, yalan söylemeyi, gerçekleri gizlemeyi göze almak pahasına kendi davalarına, imajlarına, kulluklarına halel getirme hakkını kendilerinde nasıl bulabiliyorlar?
    6) Diğer bütün gazeteler de Zaman'dan bu haberi alıntılayarak yayınladılar. Dolayısıyla bu yalan bütün Türkiye'ye ZAMAN vesilesiyle yayılmış oldu. İnsanlar etkilendi.Bu haber sonrası hiç bir yerde SAADET'in adı yok deyip belki oy verecekken vaz geçtiler. En kötüsü de Genç Parti'yi görerek O na na oy vermeye karar verenler oldu. Bir kişi de olsa bunun vebalini düşünmek bile istemiyorum.
    O gün ZAMAN GAZETESİ'nin yazı ekibindeki abileri Gazetede bir masa başında ertesi günkü çıkacak nüshayı dizayn ederken hayal ediyorum. Bu anket önlerinde...
    O gün nasıl elleri vardı? Nasıl dillerinde döküldü? Nasıl karar verdiler? Namazında niyazında himmet sahibi hangi abinin ağzından çıktı SAADET'i çıkarın cümlesi...
    Bana bu abi yi getirin. Getirin ki kurtulsun. Getirin ki Bizlerden helallik alsın. Yoksa Ben başta olmak üzre , Milli Görüş Camiası başta olmak üzre, hele de bu habere kanarak yanlış yere meyledenler başta olmak üzre, tüm Hakk tan ve hukuktan yana olanların elleri öbür dünyada yakasında olacaktır.
    Bu haber de; SAADETi çıkarın, koymayalım diyenlar her kim/ler/seCehennem ateşi sonsuza kadar O nunla ve O na yardım edenlerle, bir kötülük gördüğünde gücü yettiği halde eliyle, diliyle düzeltmeyenlerle, hiç olmadı imanın en zayıf derecesi olan kalbiyle buğz etmeyenlerle olsun. Amin.
    Bu hatadan dönüş ve/veya en kestirme kurtuluş belki ancak şöyle olabilir.
    Zaman Gazetesinde ve Samanyolu TV de, ..bunlar da yetmez bu camianın bütün medyasında,dergilerinde seçimlere 3-5 gün kala hem de manşetten, hem de en büyük puntolarla..SAADET SÜRPRİZİ, SAADET BARAJI AŞTI, GENÇ PARTİ TEPETEKLAK tarzında manşetlerle, hem de birkaç gün haber yapmaktan geçer.
    Bu camia adına ve bu konuda yüreklerini yaktıklarınız adına Ben den söylemesi..
    Faruk ERTEKİN ya da : Zaman Gazetesi’nin 26 Haziran tarihli nüshasında "Anket sonuçları arasındaki uçurum güveni sarsıyor" haberi sebebiyle yüreği yanan birisi.

zaman gazetesi(saman gazteciği)26 haziranda "Anket sonuçları arasındaki uçurum güveni sarsıyor"
    başlıklı bir haber yayınladı. bu haberde başkent sosyal araştırmalar merkezinin
    1-5 haziran tarihlerinde gerçekleştirdiği "22 TEMMUZDA OYUNUZU HANGİ PARTİYE VERECEKSİNİZ"
    konulu anketini SONAR-ANAR-YÖNARA anketleriyle bir edip yayınlamış ve yayınlarken de bir hile yapmayarak
    başkent S.A.M nin anketini çarpıtmıştır.Başkent araştırmanın sitesine göre 5. sırada bulunan Saadet Partisi yerine
    zaman gazetesi GP isimli bir partiyi koymuş ve Saadet Partisini yok sayma çabasına girmiştir.

Zaman Gazetesini ve yöneticilerini bu tutumları dolayısıyla kınıyor ve bunu kendilerine mesaj olarak bildiriyoruz.
    Ey Zaman Gazetesi yöneticileri yalan haberinize tanık olduk ve bu yalan haberi düzeltmenizi bekliyoruz.

YAZIKLAR OLSUN SİZE
    YAZIKLAR OLSUN SİZE
    YAZIKLAR OLSUN SİZE

YAZIKLAR OLSUN akp DESTEKÇİLERİNE.

ALLAH RAZI OLSUN ABİ Mehmet DAĞDELEN ABİ BENDE MAİLİMİ ATTIM İNŞAALLAH ZAFER İNANANLARINDIR...
    GECENİN EN ZİFİRİ KARANLIĞI ŞAFAK SÖKMEDEN ÖNCEKİ SON KARANLIKTIR

sayın Mehmet DAĞDELEN abi...
    senin yukarda yazmış olduğun yazıyı benim patrona okuttum kendisi bizzat azılı hoca efendici dinler diyalogçu...bu yazıyı aklı yerinde kafir okusa bir şeyler anlar ve araştırır ama benim patronun cevabı aynen şöyle:

Bu satırları yazana söylüyorum.
    Adamsan çalışırsın proje ortaya koyarsın, insanlarda oyunu sana verir. Ama sen çalışmazsan din bezirganlığı yaparsan, bu millettende oy alamazsın bu kadar basit.
    Herhangi bir partiye oy vermek müslümanlığın amentüsünde yazmıyor. İslamın şartı beş, imanın şartı altıdır. Senin söylediklerinde, sana ait yorumlardır. Bende bunlardan daha ağırını söyleyebilirim ama benim terbiyeme yakışmaz.

Ben tahminimi söyleyeyim. Saadet partisi yüzde 5 veya 6 oy alır. Bu kafayla giderse, herkesi kendine oy vermek mecburiyetinde görürse, müminlere salya sümük saldırırsa, korkarım ki yüzde 1 lere 2 lere düşecek.
    GECENİN EN ZİFİRİ KARANLIĞI ŞAFAK SÖKMEDEN ÖNCEKİ SON KARANLIKTIR

Giriş
    Thu May 2006
    İletiler
    3,120
    Blogdaki Konular
    18
    Alıntı Yücel AKGÜN tafarından gönderildi Mesajı Göster
    sayın Mehmet DAĞDELEN abi...
    senin yukarda yazmış olduğun yazıyı benim patrona okuttum kendisi bizzat azılı hoca efendici dinler diyalogçu...bu yazıyı aklı yerinde kafir okusa bir şeyler anlar ve araştırır ama benim patronun cevabı aynen şöyle:

Bu satırları yazana söylüyorum.
    Adamsan çalışırsın proje ortaya koyarsın, insanlarda oyunu sana verir. Ama sen çalışmazsan din bezirganlığı yaparsan, bu millettende oy alamazsın bu kadar basit.
    Herhangi bir partiye oy vermek müslümanlığın amentüsünde yazmıyor. İslamın şartı beş, imanın şartı altıdır. Senin söylediklerinde, sana ait yorumlardır. Bende bunlardan daha ağırını söyleyebilirim ama benim terbiyeme yakışmaz.

Ben tahminimi söyleyeyim. Saadet partisi yüzde 5 veya 6 oy alır. Bu kafayla giderse, herkesi kendine oy vermek mecburiyetinde görürse, müminlere salya sümük saldırırsa, korkarım ki yüzde 1 lere 2 lere düşecek.

eğer patronunla bu konuda tartışmak istersen ona şöyle söyleyebirlisin;
    bizi din üzerinden siyaset yapmakla suçluyorsunuz, bizde sizi dini tahrif
    edip mü'minleri hıristiyanlaştırmakla suçluyoruz. ama bu suçlamaların dışında
    aramızda bir fark var; biz sizi tevhide çağırıyoruz, siz bizi fethullah beye
    çağırıyorsunuz. tevhid için kimsenin mü'minleri terketmesi gerekmez ama fethullah beye tabi olmak için mü'minleri bırakıp kafirleri dost edinmesi gerekir.
    aramızdaki suçlamaları bıraksak bile bunu aşamayız.

beye tabi olmak için

+ Konuyu Yanıtla
3 / 2 İlkİlk 123 SonSon

Tags for this Thread

Yer İmleri

Gönderme Kuralları